|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
więcej -> |
|
Czym wypełnić pustkę po Papieżu?
|
|

Wszyscy wielcy tego świata pochylili czoła i oddali hołd pielgrzymowi z dalekiego kraju, któremu udało się zasiać ziarno jedności i miłości w tej naszej egzystencji pooranej podziałami i wrogością. Jan Paweł II: "Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć, która wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję - wszystko przetrzyma".
Jeszcze raz mogliśmy się utwierdzić w tym, że wiara czyni cuda, że człowiek może dokonać cudów. Jego świętość potwierdziło życie i śmierć, której się nie lękał. Pokazał nam jak godnie można odejść z tego świata. Doświadczyliśmy olśnienia dopiero wtedy, gdy Go nam zabrakło. Bo tak naprawdę nie słuchaliśmy Jego słów, wydawał się już ostatnio taki niedołężny, stary, schorowany...
Dlaczego trafiło akurat na Polaka? Myślę, że w naszej historii nie mieliśmy za dużo szczęścia, wiele nasz naród wycierpiał od najrozmaitszych wrogów. Zawsze jednak był katolicki i trwał przy swej wierze mimo carskiego knuta i totalitarystycznych zapędów komuny. Może to bonus od historii, o którym wspominał Słowacki, wieszcząc polskiego papieża?
Myślę, że nie było pośród ludzi na ziemi postaci takiej jak Papież Jan Paweł II, która uczyniłaby więcej dla dobra wszystkich na świecie i dla nas Polaków w szczególności. Na pewno był największym szczęściem i darem, jaki Polska otrzymała i dała światu.
Ile dla nas zrobił? Po części to dzięki Niemu Polska jest wolna i może być dziś członkiem Unii Europejskiej, możemy stawać się lepszymi i mocniejszymi na arenie międzynarodowej. Już nikt nie będzie nas pytał: „ Polska? Hmm … a gdzie to?". Teraz zawsze powiedzą: „Aa to ziemia papieża Jana Pawła II, tak”?
Dzisiaj my emigranci z Chicago podzielamy smutek miliarda ludzi, którzy obejrzeli transmisje z Watykanu i półtora miliona pielgrzymów w Rzymie, którzy bezpośrednio uczestniczyli w pożegnalnej drodze naszego Papieża. Jest nam ciężko tym bardziej, że wielu z nas nie mogło być tam w Watykanie, aby pożegnać naszego Ojca.
Uczestniczyłem w „Białym marszu”, zorganizowanym w piątek, w dniu pogrzebu papieża Jana Pawła II, który zjednoczył chicagowską Polonię do oddania hołdu wielkiemu pielgrzymowi. Jak można oddać atmosferę tego marszu? Jak można, kiedy serce i gardło ściśnięte, szklane oczy, smutek? Ogromna strata. Już nie będzie drugiego takiego Polaka, jakim był Karol Wojtyła - znak od Boga - człowiek, który pokazał nam jak żyć i jak umrzeć. „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” – z homilii podczas II Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Ojczyzny, czerwiec 1983 r.
Odszedł od nas zostawiając nam wezwanie do naśladowania jego miłości, bo to najważniejsze, co można zapamiętać z Jego nauki i praktyki. A to, czy zastosujemy się do Jego przesłania na dłużej niż jeden żałobny piątek, zależy od każdego z nas. ON nas wezwał, pokazał, że można. Był taki inny, taki dobry, dzięki Niemu wiemy, czym jest praktyczna miłość do bli?nich i Boga. Nie ma nic trudniejszego niż samotność wśród ludzi. Znamy to uczucie. Dziękujemy Ci z całego serca, że zmieniłeś nas na lepszych, dałeś nam tyle radości i szczęścia i potrafiłeś zjednoczyć cały świat.
Teraz pozostała nam tęsknota za Tobą. Choć bycie Polakiem za granicą jest trudne, bo jestesmy z dala od starego kraju, to jesteśmy dumni, że jesteśmy Polakami. Jakby było pięknie gdyby ta dobroć i chęć do tworzenia czegoś dobrego trwała wiecznie. Obyśmy potrafili kierować się w życiu jednością i miłością i tym samym zatrzymali Jana Pawła II między nami i w naszych sercach.
Gregory Akko, USA, 11 kwietnia 2005 r.
akko@necpac.org .
|
|
11 kwiecień 2005
|
|
Gregory Akko
|
|
|
|
Kara śmierci w imię obrony koniecznej
sierpień 8, 2006
Jan Jarota
|
Spalona pozycja spalona?
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Cyrk w cyrku
wrzesień 17, 2004
|
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
|
Kandydatura Henryka Szlajfera na Ambasadora Polski w USA?
maj 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Na kolana
wrzesień 26, 2003
Andrzej Kumor
|
Fetysz niepodległości
luty 12, 2003
Leszek Skonka
|
Udający ekononomistów nie obawiają się skutków kryzysu rządowego
marzec 3, 2003
Artur Łoboda
|
Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.
luty 13, 2003
PAP
|
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
|
Co i z czym kojarzy się Adamowi Michnikowi
wrzesień 4, 2007
Izabela Grelowska
|
Idą, idą na wojnę polityczne matoły i słono płacą
marzec 18, 2007
przysłał ICP
|
Singer to stand down as President of Claims Conference
czerwiec 17, 2007
przysłał ICP
|
"Fundusze strukturalne Unii Europejskiej"
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz...
wrzesień 26, 2007
.
|
Nikt naprawdę nie chce tej wojny z wyjątkiem ...
styczeń 26, 2003
PAP
|
Zmierzch papierowych gazet?
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bank żąda, Polska musi?
styczeń 17, 2003
Jan Czarski
|
Ameryka jedną z żydowskich kolonii?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Porównanie papieży JP2 i B16 jako polityków
sierpień 19, 2007
tłumacz
|
więcej -> |
|