ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
więcej ->

 
 

Edukowanie starego idioty

(Tytuł od redakcji)


Pan Janusz Korwin-Mikke

Szanowny Panie! Kiedyś, jeszcze kiedy uczęszczałem do liceum, koleżanka z klasy założyła się z kolegą z klasy, że przebiegnie wokół boiska ...w samych skarpetkach. Wszyscy chłopacy w klasie wyczekiwali na ten emocjonujący moment. W końcu koleżanka wybiegła na boisko ...w dresach...na których były doszyte etykietki z napisem "skarpetka". Po przebiegnięciu wokół boiska zażądała od kolegi pieniędzy. Czy miała rację? Chyba jednak nie... 

Zacząłem od wstępu trochę śmieszego, ale teraz pisać będę o poważnych sprawach. Tak samo jak z tą koleżanką, jest z banialukami, które Pan wypisuje na temat ubeckich emerytur. Widzi Pan jedynie etykietkę "emerytura", co wystarcza Panu do tego, by bronić "świętości praw nabytych" pod hasłem "nikomu nie można zabrać emerytury". Tymczasem to co nazywa się "emeryturą" w rzeczywistości nią nie jest lub jest nią jedynie w części. W istocie rzeczy jest to premia za zniewalanie narodu polskiego. Jeśli nadal wypłacamy ubeckim zbrodniarzom bardzo wysokie emerytury to dalej ich premiujemy za obronę zbrodniczego systemu.

Tak! Jest to właśnie takiego rodzaju premia, mimo, że ma etykietkę "emerytura". A ochrona praw słusznie nabytych nie ma tutaj zastosowania, bo jak sama nazwa wskazuje, prawa muszą być nabyte SŁUSZNIE. Oczywiście, że pojęcie słuszności jest pojęciem nieostrym, nie do zdefiniowania. Czy należy więc jego używać? ABSOLUTNIE TAK. Wszystkiego zdefiniować się nie da. PEWNE RZECZY TRZEBA CZUĆ. Inaczej, nawet myśląc bardzo racjonalnie i logicznie, można dojść do tego co nazywam INTELEKTUALNYM CYMBALSTWEM, a co lud polski, no ten bardziej ze wschodu określa "uczuny, szkuluny a tuman".
To samo dotyczy Pańskich uwag dotyczących stalinowskich prokuratorów. Uważa Pan, że za zbrodnie sądowe odpowiadają tylko i wyłącznie sędziowie, bo rolą prokuratorów jest oskarżać. Znowu bzdura - choć z pozorami logicznego, racjonalnego myślenia. Myślenie Pana w odniesieniu np. do Ameryki, miałoby jakiś sens. Ale stosować takie samo myślenie do stalinowskich fikcyjnych procesów, to znowu pseudointelektualna durnota! Przecież wiadomo, że te procesy to była wielka tragifarsa, gdzie role były ustalone. I każdy dobrowolny uczestnik tej tragifarsy był winny. Nie tylko prokurator ale i pseudoobrońca z urzędu, protokolant itp...No cóż...pewnie i tak nie przekonam kogoś, kto patrzy na świat jeno przez "szkiełko i oko"...a więc to by było na tyle.

24 styczeń 2006

Klaudiusz Wesołek 

  

Archiwum

Najlepsi mecenasi kultury nagrodzeni
wrzesień 16, 2002
PAP
Jacak Kuroń - Icek Kordblum
wrzesień 25, 2006
Bogusław Maśliński/Janusz Górzyński - Inicjatywa
Demokracja według W.M.
grudzień 17, 2007
W.M.
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Trzy ludobójstwa
lipiec 11, 2003
prof. Ryszard Szawłowski
Olej opałowo-napędowy
czerwiec 16, 2005
Mirosław Naleziński
Demokracja na sprzedaż - kultura korupcji
listopad 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
11 listopada 2004
listopad 12, 2004
Artur Łoboda
Je?d?cy globalizacji
styczeń 16, 2005
Hausner wciąż niebezpieczny
maj 20, 2004
Broń Masowego Oszustwa a Sprawa Kielc 1946
kwiecień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jurek
lipiec 8, 2008
Marek Jastrząb
Warsiawka
maj 21, 2008
Artur Łoboda
31 pa?dziernika 2005 godz 19. - gdzieś w Polsce
listopad 1, 2005
zaprasza.net
Fałszywy obraz Hitlera w książce „Niepotrzebna Wojna”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Israel shocked by image of soldiers forcing violinist to play at roadblock
grudzień 2, 2004
POLSKA - UNIA 8
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Pamięci ofiar zamachu w Madrycie.
marzec 28, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media