|
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
|
|
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
|
|
Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
Skazany za pestki moreli, B17 |
|
Faszyzm w barwach demokracji |
|
"patriotyzm" po 1989 roku |
|
komentarz zbędny |
|
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
|
|
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
|
|
Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
|
|
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
więcej -> |
|
70% społeczeństwa za czy przeciw dopłatom do leczenia ?
Sondaże jako metoda manipulacji
|
|

Dr Bukiel, przewodniczący Związku Zawodowego Lekarzy, a wraz z nim Wojciech Misiński, z centrum im. Adama Smitha dn.13.07.2004 na konferencji prasowej twierdzili iż wedle sondaży przeprowadzonych przez PENTOR, na ich zlecenie, 70% społeczeństwa popiera wprowadzenie dopłat do leczenia. Informacja była wielokrotnie była relacjonowana przez stacje TV. Znajduje się też na portalu internetowym onet.pl.
Można ją było przeczytać pod adresem: http://info.onet.pl/949355,11,item.html
( ponieważ ten link może z czasem zniknąć, kopię umieszczam na serwerze Primum Non Nocere pod adresem: http://www.sppnn.org.pl/onet/onet_opl_lecz.htm )
Równolegle ten sam potral Onet.pl uruchomił ankietę wśród oglądających wiadomość, zadając pytanie: Jaka część osób popiera dopłaty do leczenia?.
Jej rezultat o godz. 19:10 dn13.07.2004 r był dokładnie odwrotny od wyniku sondażu podanego przez Związek Zawodowy Lekarzy.
Aż 69% osób z pośród 18 tys respondentów , było przeciwnych wprowadzeniu dopłat do leczenia:
Wynik sondażu znajduje się pod adresem:
http://rozmowy.onet.pl/_loinc/sonda/wyniki.html?ITEM=4175&MIEJSCE=WIADOMOSCI
( ponieważ z czasem ten link może zniknąć lub być zmieniamy kopię z godz.19:10 dn.13.07.2004 r. umieszczam kopię na serwerze Primum Non Nocere pod adresem:
http://www.sppnn.org.pl/onet/onet-sonda.htm )
Widać jak "uczciwie" i w czyim interesie, przeprowadzane są u nas sondaże. To samo dotyczy sondaży politycznych. Mają stać się one samo - sprawdzającą prognozą.
Uprzedzając, mogące się pojawić wątpliwości, dodam iż wśród internautów powinno być więcej osób popierających dopłaty niż wśród reszty społeczeństwa.
Adam Sandauer
przewodniczący stowarzyszenia
Primum Non Nocere
|
14 lipiec 2004
|
Adam Sandauer
|
|
|
|
Kwaśniewski pontifexem Kuronia?
wrzesień 6, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
DLACZEGO JAN PAWEL II NIE MOZE ZOSTAC SWIETYM?...
listopad 20, 2008
Milosz Miloszewski
|
Wołanie z Jeruzalem!
listopad 11, 2004
|
Uchwała Sejmu w sprawie powołania komisji do zbadania prawidłowości nadzoru bankowości w Polsce
marzec 14, 2006
?rodło: Sejm
|
Ulepić człowieka
listopad 12, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Prosba
sierpień 28, 2007
Colas Bregnon - Redaktor Nuda Veritas
|
Amerykańskie bakructwa.
lipiec 10, 2002
PAP
|
Open Letter to Mr. Brattman, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
|
Uczył Marcin Marcina ...
październik 31, 2005
|
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
|
"Dowody pokazuja ze Tenet przedlozyl raport Rice o grozbie ze strony Al Qaeda." - przeklad.
październik 4, 2006
gosc
|
Raport ONZ: nadchodzi masowa imigracja z krajów biednych do krajów bogatych
marzec 20, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Lewica w obronie Jaruzelskiego
maj 16, 2005
PAP
|
Spisek w NFZ
październik 9, 2006
IT
|
Czy neokonserwatyzm jest... konserwatyzmem? [głos w ankiecie „Frondy”]
Remigiusz Okraska
styczeń 30, 2007
Remigiusz Okraska
|
Syn Świętej Jadwigi Śląskiej
maj 26, 2005
Adam Maksymowicz
|
Bez retuszu-Jerzy Robert Nowak
październik 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Ludzie o. Rydzyka wystartują z list PiS
listopad 19, 2008
|
Drodzy byli internowani piszcie jak było a nie jak byście chcieli.
maj 1, 2006
tadeusz
|
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
|
więcej -> |
|