ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII 




 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
więcej ->

 
 

W cieniu niewidzialnego słonia



„The Wall Street Journal” z dnia 26 lutego 2009 roku cytuje słowa prezydenta Obamy: „Obecny kryzys nie jest wynikiem normalnego cyklu ekonomicznego, ani nie jest przypadkowym wydarzeniem historycznym. Znale?liśmy się w obecnej sytuacji w rezultacie długotrwałego i głębokiego braku odpowiedzialności, szerzącego się w prywatnych i publicznych instytucjach, od dyrektorów największych korporacji począwszy, do polityków rządzących w Waszyngtonie”.

Nowy budżet prezydenta Obamy w wysokości ponad trzech i pół tysiąca miliardów dolarów przewiduje podniesienie podatków najbogatszych Amerykanów, przeprowadzenie reformy amerykańskiej służby zdrowia, która zajmuje trzydzieste siódme miejsce na świecie i działa najgorzej spośród czołowych potęg przemysłowych, a także unowocześnienie szkolnictwa oraz wprowadzenie zasady „bogacenia państwa od dołu”, zamiast skompromitowanej zasady rządu Busha „przeciekania bogactwa w dół”, co oznaczało nieograniczone bogacenie się jednego procenta obywateli w wyniku takich procedur, jak eksport produkcji z USA do krajów taniej robocizny, kosztem amerykańskiej klasy średniej.

Niewidzialnym słoniem amerykańskiej sceny politycznej jest fakt ścisłego powiązania polityki zagranicznej USA z Izraelem, za sprawą silnego lobby żydowskiego i jego współdziałania z kompleksem wojskowo-przemysłowym, który stanowi największą siłę polityczną w USA i działa zgodnie z wytycznymi rządzącej zakulisowo elity finansowej. W tej sytuacji wiele oficjalnych wypowiedzi rządu Busha zupełnie nie miało sensu.

Od czasu, kiedy megalomani rządzący w Izraelu, tacy jak Beniamin Netanjahu, przenieśli „śmiertelne zagrożenie istnienia Izraela” z Iraku na Iran, zaistniała potrzeba forsowania tak nonsensownej propagandy USA, jak twierdzenie, że budowa wyrzutni pocisków typu „Tarcza” w Polsce i super-radaru w Czechach jest jakoby konieczna z powodu rzekomego zagrożenia tych dwu państw przez Iran, gdy w rzeczywistości chodziło o większe podporządkowanie sobie tych krajów.

Obecnie kongresman Barnett „Barney” Frank ze stanu Massachusetts, jedyny zdeklarowany pederasta w Kongresie w Waszyngtonie, kpi sobie na temat miliardów dolarów obiecanych przez USA na cele obrony Czech i Polski przed jakoby zagrażającym im atakiem Iranu, z którym obydwa te państwa jak dotąd nie miały żadnych zatargów.

Od początku istnienia Izraela, kiedy z państw satelickich Związku Sowieckiego kierowano do Palestyny ofiary inscenizowanych przez NKWD pogromów, które miały na celu zaludnienie państwa żydowskiego w Palestynie, Izrael miał służyć Sowietom jako „kość niezgody” na Bliskim Wschodzie w walce o zdominowanie regionu najważniejszych pól ropy naftowej i gazu ziemnego na świecie. Dziś, po upływie przeszło pół wieku, udział Stalina w akcjach zaludnianiu Palestyny za pomocą kilkunastu pogromów, włącznie z pogromem kieleckim, opłacił się Rosji na długą metę.



Ten stan rzeczy opisuje Roman Brackman w książce pod tytułem Izrael At High Noon: From Stalin’s Failed Satellite to the New Crisis In the Middle East (Izrael w decydującym momencie: od nieudanego satelity Stalina do nowego kryzysu na Bliskim Wschodzie), Enigma Books, 2008. Brackman cytuje posła Francji do parlamentu UE w 2004 roku, który powiedział, że „być może powinniśmy dostarczyć Arabom dostatecznych sił, włącznie z bronią nuklearną, żeby przekonać Izrael, iż nie ma wolnej ręki wobec Arabów”. Zdaniem Brackmana, „prezydent Carter sugerował, by rząd USA przemycał pieniądze dla Hamasu za pośrednictwem ONZ”.

W okresie zależności syjonistów od Stalina, w marcu 1947 roku Andriej Gromyko, sowiecki ambasador przy ONZ, złożył pierwszy w historii oficjalny wniosek o utworzenie państwa Izrael w Palestynie, po czym terror syjonistyczny doprowadził do wycofania się Brytyjczyków ze sprawowania mandatu nad Palestyną. Dzięki pomocy Stalina, który wypędził 711 tysięcy Żydów przez „żelazną kurtynę” w celu zaludniania nimi Palestyny, 14 maja 1948 roku powstało państwo Izrael. Od tego czasu, według ocen dziennika „Christian Science Monitor”, przekazano z USA do Izraela półtora tysiąca miliardów dolarów, co wraz z kosztami inwazji na Irak „dla dobra Izraela” poważnie przyczyniło się do obecnego kryzysu gospodarki amerykańskiej.

Wiceminister obrony w rządzie Busha, Paul Wolfowitz, zapowiadał, że atak na Irak zostanie opłacony pieniędzmi uzyskanymi z rabunku paliwa. Jak dotąd tak się nie stało, podczas gdy koszty tej agresji mają wynosić około pięciu tysięcy miliardów dolarów, według ocen profesorów Harvard University. Przyczynia się to do astronomicznych długów skarbu USA. Tymczasem prezydent Obama nadal działa zgodnie z życzeniami syjonistów i wydłuża okres redukowania wojsk amerykańskich w Iraku do 50 tysięcy żołnierzy z początkowych 16 do 19 miesięcy. Zobaczymy, co będzie dalej po okupacji Iraku. Wielu przewiduje, że prezydent Obama poniesie klęskę w próbach pacyfikacji i zdominowania Afganistanu, tak jak swego czasu Amerykanie ponieśli klęskę w Wietnamie.

Tytuły wiadomości ze świata z 27 lutego 2009 roku mówią same za siebie: „Islandia wyrzuca szefa swojego banku centralnego”, „Prognoza ekonomiczna Europy coraz gorsza, rośnie brak zaufania i bezrobocie”, „Banki starają się usprawnić kulejący kredyt w Europie Wschodniej (włacznie z Polską)”, „Zmniejszanie budżetu w Iraku z powodu spadku cen paliwa”, „Wlk. Brytania ratuje swój bank centralny od upadku w przepaść”, „Dane ekonomiczne wskazują na pogłębianie się recesji”, etc. etc.

Pisze się o „rewolucji prezydenta Obamy”, cytując jego słowa z 27 grudnia 2008 roku: „Obecny budżet zaczyna przywracać poczucie sprawiedliwości w ustawach podatkowych”; „Przez dziesiątki lat zbyt wielu spekulantów giełdowych porzuciło wszelką ostrożność i ze ślepym optymizmem, bez zwracania uwagi na duże ryzyko, działali przy zupełnym braku szacunku dla dobra ogółu społeczeństwa”; „Obecnie nadszedł czas, który zdarza się raz na pokolenie, kiedy patrzymy w przeszłość USA i rozumiemy, że należy zerwać z nieodpowiedzialnym postępowaniem i ostrożnie dokonać głębokich zmian”.

W cieniu niewidzialnego słonia, jakim są polityczne i finansowe konsekwencje „specjalnych więzów USA z Izraelem”, powodujących astronomiczne koszty wojen i pacyfikacji na Bliskim Wschodzie, przy jednoczesnym kryzysie zaufania na rynku papierów wartościowych i pożyczek hipotecznych, nie wiadomo, kiedy skończy się obecna zapaść ekonomiczna, która z USA szerzy się na cały świat.


WWW.pogonowski.com
28 luty 2009

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Supertajemnica : policjanci współpracowali z gangsterami ?
wrzesień 20, 2002
Robert Zieliński ZIR http://www.se.com.pl
Komu nie wolno latać
maj 1, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Zgodnie z prawem Żydom amerykańskim nie należy się od Polski nic
luty 28, 2007
nop
Iracki ambasador apeluje do Polaków : świat stał się dżunglą, w której nie rządzi sprawiedliwość, ale wola silniejszego.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
Bezrobocie na wsi wzrośnie
czerwiec 26, 2002
PAP
Imiona Wolności zamocowane na warkoczu
grudzień 26, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
Kaliningrad and the Shield missiles in Poland
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kontrola przez demoralizacje
czerwiec 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 8
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Po wyborach w USA
grudzień 26, 2004
Gregory Akko
"Wilhelm Gustloff" zatopiony przez niemiecką torpedę
luty 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Fundacje Jako Narzędzie w Grze Politycznej
październik 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
POLSKA - UNIA 14
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Odwrót Irakijczyków z Iraku
czerwiec 30, 2006
Dahr Jamail
Bush Pogwałcił Amerykańską Konstytucję?
czerwiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Fortuna Albo Smierc"
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawdziwi demokraci głosują tylko przeciw Okrągłemu Stołowi...
marzec 31, 2005
uczciwy demokrata
Nowy wirus
luty 2, 2006
net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media