|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
więcej -> |
|
Równi i równiejsi w rolnictwie
|
|
Przewodniczący Sejmowej Komisji Europejskiej Józef Oleksy uważa, że droga do kompromisu w negocjacjach z UE może prowadzić przez zgodę Polski na nierówne traktowanie polskich rolników w Unii przez pierwsze trzy lata członkostwa.
"Gdyby Unia się zgodziła, że okres przejściowy jest do 2006 roku, a wraz z nowym budżetem Unii panują już jednolite zasady dopłat, to jest to już poważne podejście, dające perspektywę na jakąś równość reguł, a to jest fundament Unii" - powiedział były premier dziennikarzom we wtorek w Brukseli.
Unia nie przewidziała w swoich planach budżetowych do końca 2006 roku dostatecznych środków na dopłaty bezpośrednie dla rolników z nowych państw. Plany budżetowe na okres po 2006 roku zostaną uzgodnione już po poszerzeniu Unii. Mimo to unijna Komisja Europejska proponuje, żeby dochodzenie do pełnego wymiaru wsparcia dla rolników z nowych państw trwało 9 lat i żeby otrzymali oni 100 proc. dotacji dopiero w 2013 roku.
Józef Oleksy opowiedział się również za kontynuacją rozmów z Unią w sprawie kwot (limitów) produkcyjnych i plonów referencyjnych w rolnictwie, nawet jeśli Piętnastka postanowiła przedstawić Polsce i innym kandydatom ofertę finansową, w tym dotyczącą dopłat dla rolników, dopiero w pierwszych dniach listopada.
Kilka tygodni temu wicepremier i minister rolnictwa Jarosław Kalinowski powiedział w Brukseli, że trudno będzie negocjować limity , nie wiedząc, na jakie dopłaty mogą liczyć polscy rolnicy.
"Wszelkie przerywanie rozmów, zwłaszcza emocjonalne czy demonstracyjne, byłoby mało racjonalne, ponieważ tam jest co liczyć w tych kwotach i plonach referencyjnych. Dlatego to powinno się toczyć, bo przecież dopłaty to nie jest jedyna kwestia o rolnictwie przesądzająca" - powiedział Oleksy.
Według niego, "premier Kalinowski mówi jako minister rolnictwa oraz politycznie jako lider partii chłopskiej, natomiast z punktu widzenia państwa i negocjacji, moim zdaniem, powinny się one toczyć, wyliczenia i ustalenia powinny być osiągane, czekając na tę jesień, kiedy sprawa dopłat się rozstrzygnie".
Oleksy przyznał, że "przełożenie przez Unię spraw rolnictwa na najpó?niejszy moment pogłębia pułapkę czasową wobec kandydatów. Nikt nie może udawać, że nie wie, że to zacieśnia stanowczo czas dla negocjacji".
Ale właśnie dlatego "tym bardziej, co się da robić teraz, trzeba robić, żeby nie było żadnego pretekstu do dalszych opó?nień po stronie Polski i innych krajów kandydujących" - tłumaczył.
Zdaniem byłego premiera, "trzeba się trzymać kalendarza dotąd ustalonego i spróbować dokończyć (negocjacje) do grudnia". |
|
2 lipiec 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Lichwa uber alles ... czyli "patriotyczny obowiązek" wobec żydowskich gangsterów
luty 7, 2004
|
Lepper zawiedziony spotkaniem z Kołodko
lipiec 24, 2002
PAP
|
Dwie wiadomości na Nowy Rok
styczeń 2, 2007
Artur Łoboda
|
Kasy fiskalne dla lekarzy i prawników.
sierpień 12, 2006
koala410
|
Wykupili całe Drezno...
grudzień 10, 2006
pi'eS
|
Uczcie się czytać między wierszami
marzec 3, 2009
PAP
|
Tolerancja
wrzesień 9, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dobrze że chociaż nieliczni...
Amerykańscy aktorzy przeciw wojnie
luty 15, 2003
IAR
|
The Pogrom of Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Restrukturyzacja" hutnictwa czyli zwolnienia pracowników i likwidacja zakładów.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
|
Ruszają akcje antyunijne
kwiecień 26, 2003
przesłala Elżbieta
|
Oświadczenie Primum Non Nocere - o protestach Służby Zdrowia i ustawie 203
luty 16, 2005
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
|
Na arbeit do Reichu
sierpień 28, 2003
Andrzej Kumor
|
Hausner chce "zgody" z NBP i RPP
styczeń 24, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
Uśmiechnij się
kwiecień 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Kilka uwag odnośnie Kosowa
luty 26, 2008
Artur Łoboda
|
Pan z Wami, Pan z nami
styczeń 13, 2005
Artur Łoboda
|
Azbest, czyli giga "kit"
grudzień 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
RODOWÓD POWSTANIA OLIGARCHII W KRAJACH POSTKOMUNISTYCZNYCH.
maj 26, 2008
Klaudiusz Wesołek
|
Dlaczego w Polsce żadna naprawa nie może się udać...
listopad 1, 2007
Magellan
|
więcej -> |
|