|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
więcej -> |
|
Szczyt bezczelności
|
|
Mały Irakijczyk otrzymał torbę na książki w ramach rządowej pomocy USA dla Iraku
O tym, co dzieje się czasami z pomocą, która poprzez zagraniczne wojska, w tym polskie, trafia do Irakijczyków, pisze w jednym z ostatnich numerów wychodząca w Hilli w polskiej strefie gazeta "Isztar". Gazeta jest sponsorowana przez miejscową agendę Tymczasowych Władz Koalicyjnych.
Według gazety, w żeńskiej szkole im. kalifa Mutawakila w Hilli nauczycielki nakazały uczennicom noszenie otrzymanych od żołnierzy tornistrów w ten sposób, aby na szelkach nie widać było napisów promujących współpracę międzynarodową z Irakijczykami. Uczennice mają po prostu odwracać je na drugą stronę.
Dostały też nakaz oprawiania otrzymanych zeszytów tak, żeby nie było widać na okładkach uściśniętych dłoni, symbolizujących przyja?ń między Irakiem a siłami koalicji. Takie emblematy są na wielu darach, przekazywanych przez żołnierzy wielonarodowej dywizji potrzebującym Irakijczykom.
Autor artykułu zastawia się, czy była to tylko inicjatywa paru nauczycielek, czy też - czego się obawia - takie instrukcje przyszły z zewnątrz, np. od jednej z miejscowych organizacji muzułmańskich.
Wojsko zapewnia, że zainteresuje się tą sprawą.
(PAP)
Komentarz
W latach siedemdziesiątych funkcjonowały w obiegu społecznym dowcipy z zapytaniem pod jednym wspólnym hasłem "jaki jest szczyt: ".
Jeden z nich zawierał się w pytaniu:
"Jaki jest szczyt bezczelności ?"
Odpowied? była następująca:
"Nasrać komuś pod drzwiami i poprosić o papier."
Amerykanie bombardując irackie szkoły, pod pretekstem ukrywania w nich broni, popełnili wielką zbrodnię wobec irackich dzieci i żadne gówniane prezenty nie zmyją tej hańby.
Gdyby irackie dzieci miały jakiś wybór to otrzymane zeszyty rzuciłyby w twarz agresorowi.
Jednak w zrujnowanym i programowo niszczonym Iraku nie ma zeszytów i książek, więc korzystanie z tych hańbiących przyborów naukowych jest konieczne.
Czy zastanawiali się Państwo dlaczego Marek Belka został jednym z "organizatorów" gospodarki irackiej?
Odpowied? jest banalnie prosta :
Jego sukcesy w niszczeniu polskiej gospodarki i podporządkowaniu jej resztek międzynarodowemu - żydowskiemu kapitałowi spekulacyjnemu są niepodważalne.
Tego samego oczekują jego mocodawcy w Iraku.
(Artur Łoboda)
|
|
11 listopad 2003
|
|
|
|
|
|
Zamiast
marzec 15, 2004
Artur Łoboda
|
Zamach Stanu w Polsce
wrzesień 27, 2006
mik4
|
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gwiazdy Baletu Teatru Bolszoj w Polsce
styczeń 8, 2004
Makroconcert Sp. z o.o.
|
"Ejszyszki"
maj 28, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wielka manifestacja pokojowa w Tel Awiwie
maj 11, 2002
Artur Łoboda
|
POLISH PROGENITOR AND STALIN
kwiecień 9, 2008
Bogdan "Trzy Radla"
|
"Wujek Józek" fragment książki "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa. Z Rodziału pt. "Czaszka i Kości" czyli "Skull and Bone
październik 10, 2006
John Higgins
|
Szanowny Panie Prezydencie.
grudzień 17, 2005
Krzysztof Cierpisz
|
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
|
Sąd francuski skazał Roberta Faurissona za "kłamstwo oświęcimskie"
październik 9, 2006
(bibula.com/Wyroi)
|
Iran, USA i konflikt między Szyitami i Sunnitami
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przegląd internetowych angielskojęzycznych ?ródeł informacji o wojnie w Iraku
kwiecień 1, 2003
analityk
|
The Rise of Judeo-American "Poland"
luty 11, 2006
Marek Glogoczowski
|
Jak Wprost ocenialo Polakow.
sierpień 11, 2007
Przedruk z Naszego Dziennika
|
Palestynizacja Swiata?
czerwiec 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ogryzek leży w kałuży
lipiec 16, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Polska przeszkodą na drodze do rewolucji światowej
listopad 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
|
Od piwa głowa krzywa
kwiecień 17, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
więcej -> |
|