|
Nieustanny atak na Nas - wszystkich
|
|
Od ponad roku trwa nieustanny atak na ten Portal.
Globalną siecią można sterować na kilka sposobów.
Jednym z nich jest blokowanie połączeń pod wskazane IP, bądź pod wybraną domenę.
Na to nie mam na razie wpływu - póki działam w "oficjalnym Internecie", a nie w Darknecie.
Na pewno mieli Państwo problemy z otwarciem tej witryny i łączenie przeciągało się w nieskończoność.
Nie ma to nic wspólnego z obciążeniem serwera, bo to wszystko robią ONI.
Podobnie było kiedyś ze stroną Mirosława Dakowskiego.
Mam w tej chwili ogrom innych problemów i ten pozostawiam na razie nierozwiązany.
Ale trafiłem na następujący wpis:
Dlaczego nie ma wpisów marcowych i kwietniowych z roku 2024? Dlaczego znikły?
TO JEST KOMENTARZ DO WPISU "Wezwania do Polexitu to głupota" http://zaprasza.net/a.php?article_id=38305
Ten wpis jest z 25 marca 2024, a pierwszy wpis na stronie głównej z 25.02.2024. Czy to awaria, czy przypadek, czy Admin ma jakieś problemy?
Pozdrawiam zmartwiona Alina
Dyskusja w tym temacie jest dla mnie szczególnie ważna.
Może ktoś ma lepsze rozwiązania ode mnie.
Ale przestrzegałem przed nędzą z czasów Balcerowicza, a tak naprawdę planu Sorosa-Sachsa.
Dał bym wiele - byśmy się uwolnili od tej brukselsko-niemieckiej bandy.
W obecnym kształcie powiązań gospodarczych - nie tylko My jesteśmy uzależnieni od Nich, ale również ONI są zależni od siły roboczej w Polsce.
Tak więc Alino...
błąd nie nastąpił po stronie tego serwera, ale po drodze - w serwerach pośrednich.
Aby ukryć swoje działanie pracują pulsacyjnie.
Więc na pewno trafiasz na dziury - gdy wszystko jest w porządku.
Spróbuj Alino jeszcze raz przesłać komentarz i obserwuj - co się dzieje.
Jakby się nie udało - to przekaż mi informację tą samą drogą i prześlij treść komentarza.
|
|
15 kwiecień 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
To był mój cały komentarz - chodziło mi o dziwny wygląd strony
Ale skoro już Admin chce to przedstawiam swoje stanowisko.
Ja wyszłabym z UE, pozostawiając sobie strefę Schengen.
Ale zdaję sobie sprawę, że młodsi mogą czuć się zagrożeni odcięciem możliwości zarobkowania.
Mimo to każdy polski polityk powinien publicznie rozważać taką możliwość za każdym razem kiedy jakaś unijna kukła usiłuje nas zmusić do działań sprzecznych z polskim interesem, zatrzymuje jakieś należne nam fundusze.
Brakuje mi wciąż corocznych rzetelnych bilansów. Każdy taki bilans powinien pokazywać na czym polega nasz interes bycia w UE w danym roku i narastająco od daty decyzji o akcesji, od kiedy musieliśmy na długo przed wejściem do UE "restrukturyzować gospodarkę".
Dlatego mam daleko idące wątpliwości, czy aby na pewno nadzieje zwolenników wejścia do UE zostały zrealizowane przez te 20 lat od 2004 roku. Ja byłam zwolenniczką niepodległego rozwoju Polski, bez ZSRR i bez UE. Ot chociażby jak Szwajcaria ... I zdania nie zmieniłam, wręcz przeciwnie - idiotyzmy jakie widzę, te wszystkie pedały, lesbijki, ludzie poturbowani psychicznie stoją na czele obecnego hałaśliwego "postempu" zboczeń, są awangardą demoralizacji młodzieży, awangardą mniejszości etnicznych, zawsze wrogich Polakom i polskości opartej na etyce chrześcijańskiej, katolickiej. Co warto zauważyć, Kościół, który był za wejściem do UE, dziś nie zabiera na ten temat żadnego stanowiska. Może korzysta z tzw dopłat unijnych, które dotyczą całego rolnictwa, czy innych programów rozwojowych. Ale co przeszkadza, aby polski rząd wprowadził niezależnie od UE własne dopłaty i programy?
Nawet jeśli większość rodaków chce pozostać w UE, to ja jestem stanowczo przeciwna likwidacji złotego, bo własna waluta jest podstawowym, może nawet JEDYNYM sposobem ochrony polskości przed zjudaizowanymi globalistami. |
|
2024-04-16
Alina
|
 |
|
|
Ale dlaczego Alino nie wpisałaś tego jako komentarz?
Czy dalej są jakieś problemy? |
|
2024-04-16
Artur Łoboda
|
|
|
|
Kardynał o marszu gejów
maj 9, 2004
(PAP)
|
Moja Polsko
luty 4, 2003
|
"Demokratyczny fundamentalizm" a potęga nafty
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lech Wałęsa za światowym rządem
wrzesień 30, 2004
|
Mercedesy także mają punkty G
luty 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
POLSKA - UNIA 19
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Polska - bogaty kraj
maj 1, 2003
http://www.se.com.pl/
|
Polski nie ma, jest za to "Osten Israel"!
kwiecień 4, 2006
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Przegląd internetowych angielskojęzycznych ?ródeł informacji o wojnie w Iraku
kwiecień 1, 2003
analityk
|
Dialog Katolików z Żydami. Nie tylko w USA
listopad 28, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
I śmieszno, i straszno...
grudzień 10, 2002
|
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
|
Clinton nie walczył w Wietnamie, powalczy w Izraelu?
sierpień 3, 2002
IAR
|
Rozchełstane modelki przed ostatnim meblem
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polska będzie płacić Żydom.
październik 14, 2006
Dorota
|
Dla PAP to są "Dziwne praktyki w VW!"
wrzesień 14, 2008
PAP
|
Każda wojna dla każdej z walczących stron jest sprawiedliwa
i toczy się w słusznej sprawie
marzec 28, 2003
/marek/
|
MIĘDZY SCYLLˇ A CHARYBDˇ
maj 30, 2004
Ojczyzna.pl
|
To już historia 1
"że i przed szkodą
i po szkodzie....głupi"
grudzień 5, 2002
leon - 19 wrzesień 2001
|
Kierowcy będą płacić za wjazd do Krakowa?
październik 19, 2004
|
|
|