|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
więcej -> |
|
Wielka stypa w 25 - lecie strajków sierpniowych
|
|

Właśnie minęło 25 lat od rozpoczęcia strajków sierpniowych, które były pierwszym stopniem procesu globalizacji władzy.
Wielu "użytecznych głupców" i zwykłych kanalii chełpi się zasługami w tym dziele.
Po raz kolejny więc przypomnę, że w sierpniu 1980 roku nie miałem wątpliwości, że strajk w "Stoczni Lenina" był kontrolowany przez Służbę Bezpieczeństwa, której wystarczyło 15 minut działania by zamknąć wszystkich prowodyrów i spacyfikować nastroje.
Zupełnie inaczej wygląda sytuacja kiedy powiem, że już w 1978 roku Służba Bezpieczeństwa przygotowywała rewoltę prowadzącą do zmian na najwyższych stanowiskach państwowych.
Ponieważ w wyniku strajków gdańskich, po ustępującym Edwardzie Gierku - pierwszym sekretarzem PZPR nastał Stanisław Kania - wcześniejszy zwierzchnik służb specjalnych z ramienia PZPR to jasne staje się prawdziwe autorstwo "wystąpień robotniczych".
Czy jednak wszystko wyszło po myśli prowokatorów?
Przez lata przekonany byłem, że strajki sierpniowe - oraz to co pó?niej nastąpiło - wymknęło się spod kontroli prawdziwych inicjatorów.
Ponieważ jednak ja - w tamtych czasach uznałem, że powinniśmy skorzystać na zaistniałej sytuacji i - jak tylko możliwe - osłabiać system komunistyczny, to bardzo prawdopodobne jest również to, że byli inni - bardziej wpływowi - którzy wykorzystywali nas i naszą walkę o wolność.
Dziś widać wyra?nie, że na ówczesnej sytuacji w Polsce korzystało wiele obcych agentur by w 1989 roku rozpocząć proces niszczenia Państwa Polskiego.
W 25 lat po "porozumieniach sierpniowych" dochodzi do paradoksalnej sytuacji, że Marek Głogoczowski pisze artykuł broniący reżim na Białorusi przed agenturą, która zniszczyła Polskę! Przed obrzezanymi solidaruchami, gotowymi przenieść chorobę nędzy, beznadziei do tego ubogiego ale niespróchniałego kraju.
Cóż więc będziemy świętować za kilka dni ?
Wielką stypę - po naszych nadziejach i marzeniach, że po 200 latach niewoli Polska odzyska suwerenność.
W gdańskich uroczystościach pokażą się ludzie, którzy zdradzili swój kraj i z jednej niewoli wepchnęli w drugą. Towarzyszyć im będą agenci wrogich Polsce struktur.
|
|
14 sierpień 2005
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
2030
lipiec 20, 2008
|
Wskrzeszanie tradycji "propagandy sukcesu"
marzec 20, 2004
Rzeczpospolita
|
Kryzys podminowuje prestiż USA
październik 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawda o nobliście
listopad 8, 2006
Aleksander Szumański
|
"Nie ulegajcie pokusom bogactwa"
sierpień 26, 2004
|
Czy na poniższe pytania będą odpowiedzi?
luty 3, 2005
Dr Stefan Pagowski
|
Mossad w Marocco i przeszkolenie prowokatora ataku na Irak
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zjazd folks-europejców
luty 16, 2004
|
Zagrożenie Polskich Parafii w Ameryce
grudzień 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bóg jest miłością ...
luty 2, 2006
Artur Łoboda
|
Granice obelgi koniecznej
lipiec 18, 2007
Marek Olzyński
|
Rzeczypospolitej Polskiej 1939!
wrzesień 25, 2006
Bogdan Historia Slowian Polski
|
Dziesięć razy pomyśl - zanim raz coś zrobisz
listopad 22, 2008
Artur Łoboda
|
477 mld zł
grudzień 20, 2006
PAP
|
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
|
USA Jako Panstwo Nadzoru i Wybory w Iraku
luty 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
Mienie żydowskie ?
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Walka z kretami i potentatami
listopad 17, 2003
Nasz Dziennik
|
Demokracja na wynos
marzec 13, 2006
Piotr Ciszewski
|
więcej -> |
|