|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
więcej -> |
|
Pod prąd
|
|
Całe życie byłem uczciwy wyznawanym ideom.
Jeżeli popełniłem jakiś błąd - to wobec siebie przyznałem się do niego.
Nigdy nie dałem łapówki.
Nie zniżyłem się również do prostackiego pochlebstwa - mogącego ułatwić mi życie.
Parę dni temu opublikowałem swoje stare teksty - dokumentujące, że byłem jedną z pierwszych osób, które podniosły larum przeciw niszczeniu Polski.
Gdybym w dodanym komentarzu użył wiernopoddańczego uniżenia w rodzaju : "wielebni ojcowie", "wielce szanowny panie prezydencie", "jego eminencja" "panie pośle" czy innych podobnych - oślizłych zwrotów to federacja półgłówków przyznałaby mi honory i zaszczyty.
Ale miałem czelność zwrócić uwagę, że ludzie uznawani za "luminarzy patriotyzmu" są co najmniej skończonymi głupcami - o ile nie - zwykłymi kanaliami.
Nie podlega najmniejszej wątpliwości, że w chwili obecnej podstawowym narzędziem zniewolenia Polaków jest ekonomia.
Dlatego każdy Patriota - w pierwszym rzędzie dbałby o zmianę relacji ekonomicznych - w obrotach z zagranicą, oraz o minimalizowanie Długu Publicznego.
W związku z tym należy zwrócić uwagę - co robiły w tej sprawie partie - które mają czelność nazywać się patriotycznymi.
Zarówno PiS, Samoobrona jak też LPR - szastały pieniędzmi - powiększając i tak już monstrualny dług publiczny, którego nie spłacą nawet nasze wnuki.
Lepper i Giertych wznosili coraz to wyższe żądania ekonomiczne - dla prowadzonych przez siebie resortów.
O Kaczyńskich już nie wspominam - bo to "paniska" wielką gębą.
Jeżeli ten argument nie przekona - że zarówno Lepper jak też Giertych - niewiele się różnią od złodziejskiej Unii Wolności to nic otumanionym ich zwolennikom nie otrze?wi.
Trzeba mieć krańcowo zdegenerowany mózg by wierzyć w Giertycha, który chce z w koalicji z ultraliberalną UPR budować Polskę.
Trzeba mieć zapity łeb by liczyć, że Lepper - który w czasie swego wicepremierostwa milczał o liberalnej polityce jego rządu sterowanego przez liberałów, nagle zacznie walczyć o interes Polski.
W niedzielę przyjdzie niektórym z Was wybierać - jaki dozorca będzie Was tłukł i poganiał.
Ja w tym przedstawieniu nie będę uczestniczył.
(Być może jedyną wartą - dania szansy - jest Polska Partia Pracy.
Ale nie posiadam o niej wystarczających informacji by uznać za wiarygodną.)
Dodam na koniec, że każda obelga rzucona pod moim adresem - przez zwolenników Giertycha to dla ludzi myślących wielki komplement dla mnie.
|
|
19 październik 2007
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
*Wilhelm Gustloff*, statek niby-pasażerski
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
|
Pl.Jokes.Diamenty???Walenty???
luty 13, 2007
8IIIFAN
|
Lichwa uber alles ... czyli "patriotyczny obowiązek" wobec żydowskich gangsterów
luty 7, 2004
|
11 listopada 2004
listopad 12, 2004
Artur Łoboda
|
Listonosz odchodzi na emeryturę
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
|
Tajemnica spowiedzi samobojczego spiskowca
kwiecień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Solą w oczy
marzec 10, 2005
Wojciech Gryc
|
Parada błaznów dalej trwa
grudzień 1, 2006
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
|
Kto dopuścił się
ludobójstwa na Polakach ?
luty 11, 2008
Aleksander Szycht
|
Nawet sobie nie postrzelał .- polska wojna Guntera Grassa .
sierpień 17, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Fundamentalisci Protestanccy i Walczący Izrael
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fiasko Izraelskiej Propagandy "Zagrożenia"
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Historia się powtarza
czerwiec 23, 2002
PAP
|
Na głowach Naczelnych.
Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Pracoseksoholizm nie jest przestępstwem..
listopad 6, 2005
Mirnal
|
Sugestia
kwiecień 22, 2005
|
Propaganda Sukcesu
październik 26, 2006
Dziennik Zwiazkowy
|
"Europejczycy" ? Kolejne oszustwo
sierpień 13, 2003
Dariusz Hybel
|
"Polska zemsty walczy z Polską nadzieji" według Michnika
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
7 pa?dziernika, sobota
wrzesień 25, 2006
Władysław Chmiel
|
więcej -> |
|