ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
więcej ->

 
 

2x

Wiadomości

Koniec z rentą dla Morela
11.02.2006 06:50
Były komendant obozu UB w Świętochłowicach Salomon Morel, którego katowicka prokuratura oskarża o doprowadzenie do śmierci co najmniej 1538 wię?niów, nie będzie już otrzymywał renty.

Decyzję o wstrzymaniu wypłacanych Morelowi przez państwo polskie świadczeń wydał w piątek dyrektor Biura Emerytalnego Służby Więziennej Jacek Włodarski.

Mieszkający obecnie w Izraelu Salomon Morel nie stawia się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, natomiast władze tego państwa odmówiły deportacji zbrodniarza. Wprawdzie Morel może odwoływać się od decyzji, ale musiałby stawić się przed polskim sądem. A na to raczej nie będzie miał ochoty - przewiduje "Nasz Dziennik" - gdyż mogłoby to oznaczać zatrzymanie i osadzenie w areszcie tymczasowym.

Na początku stycznia Biuro Emerytalne Służby Więziennej przesłało Morelowi pismo, żądając przedstawienia dowodów uzasadniających dalsze istnienie prawa do świadczeń. Pismo nie zostało jednak przez Morela odebrane, w związku z czym płk Włodarski zdecydował o wstrzymaniu wypłat rentowych od dnia 31 stycznia br.

PAP/INTERIA.PL


.........................


Świat prawniczy kontra minister Ziobro

134 profesorów z największych ośrodków akademickich w kraju pisze w proteście przeciwko polityce ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro: "Zarówno język, jak i sposób działania obecnych władz przypominają łudząco czasy PRL".

Apel środowisk prawniczych podpisali najwybitniejsi profesorowie prawa, zwłaszcza karnego. Dziekani wydziałów prawa np. z uniwersytetów Warszawskiego, Jagiellońskiego, poznańskiego, lubelskiego. Prawnicy kojarzeni z różnymi politycznymi opcjami - od lewa do prawa, np. były minister sprawiedliwości z ZChN Adam Dyka. Apel podpisał nawet prof. Adam Strzembosz, lider sędziowskiej "S", internowany w stanie wojennym, pierwszy prezes Sądu Najwyższego w III RP.

"Niektórzy podpisują się pod naciskiem środowiska, emocje biorą górę" - twierdzi minister Ziobro.

A o apelu powiedział: - Wiele tych osób miało okazję dać wyraz swojemu stosunkowi do praworządności socjalistycznej. Takie zarzuty mogą adresować pod własnym adresem. To emocjonalna reakcja środowiska zagrożonego w swoich własnych interesach. Nie przyszedłem tu po to, by zyskiwać poklask elit, lecz by zmieniać wymiar sprawiedliwości, o czym moi poprzednicy zapominali.

Gazeta Wyborcza
11 luty 2006

aaa 

  

Archiwum

Trzeci obieg w Państwie Konfidentów
listopad 25, 2007
Wiesław Sokołowski
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
Ekskluzywny wywiad dla polskiej TV
sierpień 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
PKP usmażyła mi jaja!
grudzień 3, 2004
Mirosław Naleziński
"Mistrz ceremonii" - David Rockefeller (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
Czy oni wiedzieli o przekręcie?
listopad 19, 2002
http://www.superexpress.pl
Cyprian Kamil Norwid - Polska i Rzym
maj 26, 2005
Stanisław Bulza
Bezrobocie obce urzędnikom
sierpień 16, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
Hitler nauczył się nienawiści do Polaków w Berlinie?
sierpień 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
Kto obroni Izrael przed Izraelem. Who will save Israel from itself?
styczeń 16, 2009
amen
Do niedowiarków
wrzesień 8, 2006
Artur Łoboda
Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu
kwiecień 24, 2004
http://www.la.most.org.pl/protest/
Kowal zawinił, cygana powiesili
grudzień 11, 2003
Kosowo na zawsze serbskie!!!
luty 18, 2008
Redakcja portalu Jednodniówka Narodowa
Czy nad USA unosi się widmo zbankrutowanej demokracji?
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Możemy się doigrać
styczeń 19, 2008
.
Szokujące nieprzygotowanie
wrzesień 6, 2003
Andrzej Kamieński
Dwa grona gniewu
wrzesień 12, 2006
Remigiusz Okraska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media