ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
więcej ->

 
 

"Pralnie pieniedzy"

Ostatnio prasa podala, ze Nauru i Wyspy Cooka zostały skreślone z czarnej listy krajów umożliwiających pranie brudnych pieniędzy. Zawsze likwiduja sie biznesy, ktore przestaja byc rentowne. Mysle, ze nie ma juz potrzeby wywozic brudnych pieniedzy w specjalne miejsca na kuli ziemskiej, zeby spokojnie je wyprac.
Taka pralnia brudnych pieniedzy moze byc dzisiaj kazdy prywatny sklep, apteka czy restauracja. Pieniadze mozna wiec wyprac na miejscu w kazdym panstwie. Moje podejrzenia wziely sie z obserwacji. Na moim skromnym osiedlu prosperuje szesc nie sklepow a salonow zlotniczych. Pytam sie, z czego sie te salony utrzymuja skoro nie spotkalam tam nigdy ani jednego klienta. Wiem, ze wynajecie lokalu pod te salony kosztuje miesiecznie ogromne pieniadze. Do tego trzeba oplacac obsluge i ekspedientki. Spotykam sie tez z aptekami otworzonymi w szczerym polu, gdzie nawet nie zajrzy pies z kulawa noga. Przyklady mozna mnozyc. Jak to sie dzieje, ze tym sklepom oplaci sie prosperowac? Raz wprowadzony towar tkwi w tych sklepach przez lata. Zeby sprawdzic, jakie faktycznie taki sklep ma obroty, to urzad skarbowy musialby przeprowadzac remanent towarowy, w innym przypadku mozna wykazywac zakup towaru, ktory nigdy nie jest kupiony. Tym sposobem wykazuje sie zyski od ktorych placi sie podatek i fiskus oraz rzad jest zadowolony. Dzieki temu mozna przez swoj sklep przepuszczac dowolna ilosc pieniedzy, ktore po zaplaceniu podatku staja sie czyste jak lza.
Takie uslugi mozna swiadczyc kazdemu dilerowi narkotykow, broni i czego tam jeszcze. Nie ma potrzeby wozic pieniedzy w walizkach po calym swiecie, zeby je gdzies wyprac. Zamykaja sie wiec takie pralnie brudnych pieniedzy jak Nauru czy Wyspy Cooka, ale to wcale nie znaczy, ze pieniadze nie sa prane.
Problem sklepow jako pralnie pieniedzy byl poruszony nawet w serialu "Zlotopolscy".
Spacerujac po miescie zastanowmy sie, z czego utrzymuja sie sklepy i inne prywatne przybytki ?

24 październik 2005

Goska 

  

Archiwum

Nie chcemy być Piłatami
lipiec 23, 2006
Andrzej Kumor
Dlaczego tak trudno o porozumienie czyli : którędy wiedzie droga do niepodległości
marzec 5, 2009
Artur Łoboda
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
Gdańszczanie, wyborcy. Uwaga na nowy prezent świąteczny od władz Gdańska
grudzień 19, 2005
Klaudiusz Wesołek
Lekarstwa wedlug recepty starotestamentowego belzebuba
wrzesień 3, 2007
Maruch
Putin zza wschodniej granicy
grudzień 30, 2007
zebrał i przesłał . (kropka)
Liberalni doradcy Watykanu
grudzień 10, 2006
Marek Głogoczowski
Dlatego Huebner otrzymała wszystkie możliwe nagrody i stanowisko w Brukseli
wrzesień 3, 2004
Piotr Mączyński
Dość mitów na temat Radia Maryja !
styczeń 30, 2007
czytlenik PNLP
Kto stoi za planem wojny z Iranem
sierpień 30, 2006
darek
Rozgonić michnikowszczyznę!
grudzień 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Ruszy kampania informująca o UE
sierpień 11, 2002
PAP
Tym razem Stan Tymiński wygra...
maj 27, 2005
kopista
Promowanie półgłówków czyli...
styczeń 11, 2008
Marszałek Sejmu Marek Borowski uważa za nieuzasadnione obawy że sprzedaż ziemi cudzoziemcom oznacza utratę niepodległości Pol
listopad 15, 2002
PAP
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
Polska Wojna Futbolowa - Rady dla Prezesa L.
styczeń 31, 2007
tłumacz
Książę "polskiego" dziennikarstwa
czerwiec 7, 2007
Dariusz Kosiur
W obronie kopalń, ludzi, narodu.
wrzesień 6, 2003
Ojczyzna.pl
Alek czyli głupi Jaśko
wrzesień 16, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media