|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
więcej -> |
|
O obronę kawałka Rzeczplitej jakim jest ZAPRASZ.NET
|
|
Panie Arturze. Na Forum przestrzegał Pan mik4 przed prowokatorem spamoziutem, a sam daje się wciągać w piaskownicowe przerzucanie się zarzutami. W konsekwencji polemika odbiega od tematu artykułu (wspomniałem o tym przy Aksjomatach polskości), staje się jałowym dialogiem (vide Czy to nie prowokacja), a ta nędza umysłowa - uśmiałem się z tego ubogacania - podwójnie triumfuje.
-Raz - bo bezczelnie łżąc i opluwając ma świadomość bezsilności oponentów przestrzegających cywilizowanych reguł, a podejmowane przez nich próby dyskusji dają mu możliwość do następnych chamskich ataków. (O zaśmiecaniu strony materiałami nie związanymi z wątkiem, wykorzystywaniu strony do bezpłatnej reklamy swoich mocodawców, konfliktowaniu ludzi, judzeniu i pseudoreligijności nie wspomnę.)
-Dwa - kiedy ejakulując jadem i onanizując się niewybrednymi epitetami pod adresem oponentów zaspokaja swój eunuchowaty seksualizm.
Zdania o kneblowaniu i blokowaniu nie zmieniłem, bo jest to sprzeczne z nazwą ZAPRASZA.NET. Widzę więc tylko jedno wyjście: Zmusić mocodawców ziuta do odsunięcia go od tej strony jako nieprzydatnego, bo zbyt prostackiego w działaniu.
Można to osiągnąć przez totalny ostracyzm i nie podejmowanie z nim żadnej polemiki, nie reagowanie na ataki. Natomiast pod każdym jego postem każdy niech zamieszcza wezwanie do przestrzegania Dekalogu, dokładniej - Szóstego Przykazania.
"ziutek Szóste! Szóste ziutek!"
|
|
2 grudzień 2006
|
|
luzak
|
|
|
|
Cała prawda jest "naked"
październik 11, 2008
Art
|
"Wirtualna Polska" twierdzi, że : Przedsiębiorcy i ekonomiści chcą planu Hausnera w całości
czerwiec 28, 2004
|
Rosyjski bat na USA
grudzień 5, 2006
Michał Likowski
|
Obiektorzy - ludzie sprzeciwu
maj 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Co jest w tym traktacie ?
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
|
Orły schodzą na dziady
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Banki - Rząd zignorował uchwały Sejmu
wrzesień 29, 2004
|
Zabronione dotowanie biletów kolejowych?
październik 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Petycja studentów i profesorów żydowskich
lipiec 2, 2002
PAP
|
Zażalenie na prokuratorską decyzję zatrzymania
czerwiec 18, 2006
zn
|
Dziennikarzom brakuje szacunku dla prawdy
październik 27, 2008
Artur Łoboda
|
Czy spółdzielnie mieszkaniowe zwrócą znacjonalizowane wkłady?
sierpień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polacy mają dobre serce....: odbudują Irak za własne pieniądze i...sfinansują UE
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
|
Który to chodzi do synagogi?
październik 15, 2005
Artur Łoboda
|
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
|
In vitro, czyli: czy rząd musi?
styczeń 4, 2008
Marek Olżyński
|
Towarzysz Petent
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Rzeczpospolita złodziei
luty 12, 2003
Artur Łoboda
|
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
|
więcej -> |
|