ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
więcej ->

 
 

Tajny Brytyjski Document Oskarża Izrael



Artykuł Chris’a McGreal’a datowany w Jerozolimie 25go listopada, 2006, w piśmie The Guardian, oskarża Izrael o gwałcenie prawa międzynarodowego i zagrażanie pokojowi. Tajny dokument ministerstwa spraw zagranicznych ( Foreign Office) oskarża Izrael o pośpierszny zabór arabskiej części Jerozolimy, za pomocą budowy nielegalnych żydowskich osiedli jak i wielkiej ściany Szaron’a na zachodnim wybrzeżu Jordanu w celu niedopuszczenia do istnienia tam stolicy Palestyny Arabskiej.

Otwarcie krytyczna brytyjska ocena zamiarów rządu Izraela stwierdza że stara się on postawić świat wobec faktów dokonanych przez zagarnięcie arabskiej części Jerozolimy co spowoduje rzdykalizację Arabów tam mieszkających według dokumantu przedłożonego Unii Europejskiej przez ministra Jack’a Straw’a kilka dni temu razem z wnioskiem uznania przez UE wschodniej Jerozolimy jako już czynnej stolicy Palestyny Arabskiej zamiast miasta Ramallah. Wniosek ten został odłożony do następnego miesąca na pro?bę Włoch, uważanych przez Izrael za najbardziej godnego zaufania członka UE.
Israel od 1967 roku nielegalnie proklamuje cała I niepodzielną Jerozolimę jak stlicę Izraela co spowodowało zlokalizowanie prawie wszystkich ambasad w Tel Awiwie poniewż izraelski zabór Jerozolimy nie jest uznawany, według sprawozdania konsulatu brytyjskiego we wschodniej Jerozolimie. Szaron chce połączyć żydowskie nielegalne osiedla wokół Jerozolimy z osidlem Ma’ale Adumim na zachodnim brzegu Jordanu za pomocą wybudowania tam kilku tysięcy nowych domów co”zagraża całkowitym okrążeniem Jerozolimy i podziałem ziem arabskich na dwie oddzielne części, przy jednoczedsnym pogwałceniu prawa międzynarodowego i planu pokojowego Bush’a.
Budowa przez Szaron’a kolosalnego muru getta palestyńskiego rabuje Arabom 100,000 hektarów sadów oliwnych i pól uprawnych a jednocześnie służy Żydom do usuwania Arabów z przedmieści Jerozolimy przy jednoczesnym prześladowaniu Arabów za pomocą kontroli ruchu i odcięcia Arabów w Jerozolimie od Palestyny Arabskiej, a szczególnie od Betlejem i Ramallah. Brytyjski tajny raport stwierdza że „Izrael stara się ograniczyć ilość Arabów w Jerozolimie do 30%, co uniemożliwia istnienie państwa Palestyny Arabskiej obok Izraela. Z tego powodu Palestyńczycy są bardzo zaalarmowani sprawą wschodniej Jerozolimy. Izrael ryzykuje radykalizację dotąd spokojnych arabskich mieszkańców wschodniej Jerozolimy.”
Dramatyczne napięcia spowodowane konfliktem palestyńskim jednoczą Żydów na świecie, a jednocześnie zagarnianie całej Jerozolimy pogłębia konflikt ze światem islamu, od Atlantyku do Pacyfiku. Dla całego islamu Jerozolima (czyli Al Kuds) jest trzecim najświętszym miastem na świecie po Mekce i Medynie. Amerykanie tego nie chcą lub nie są w stanie tego brać pod uwagę. Wszyscy kandydaci na następne wybory prezydenta USA z obydwu partii, zapowidają „nie możemy zrezygnować z Iraku” („we can not give up Irak”). Tymczasem wojska USA budują 14 cieżko ufortyfikowanych baz dla garnizonów amerykańskich w Iraku, które to garnizony mają dominować Irak w przyszłości.

Ministerstwo spraw zagranicznych Izraela utrzymuje że Jerozolima ma być wyłącznie stolicą Izraela i że od tego stanowiska Żydzi nie odstąpią i nie chcą żeby sprawa zjednoczonej Jerozolimy podlegała rokowniom. Ta oficjalna postawa rządu Sharon’a potwierdza ogólną opinię, że rokowania pokojowe i cały „proces pokojowy” („peace process”) zawsze był traktowany przez radykalnych sjonistów, rządzących Izraelem, jako zasłona dymna dla terytorialnej ekspansji Izraela i walki Izraela o hegemonię na Bliskim Wschodzie, jako jedyna potęga nuklearna w tym regionie. Hegemonia Izraela ma być gwarantowana przez żydowską kontrolę polityczną Waszyngtonu i amerykańskiej maszyny wojennej.


www.pogonowski.com
28 listopad 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Kilka słów o "Radku" Sikorskim
listopad 4, 2005
Tadeusz z Washington
"Polsko, Twoja zguba w..."
grudzień 21, 2003
Marek Głogoczowski
Bajer dla młodzieży
czerwiec 4, 2003
Marek Rowicki
Relatywizm
lipiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
Nie ma Nadziei czy Nadzieji?
październik 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdyni
RPO wnosi o stwierdzenie niekonstytucyjności rozporządzenia KRRiT
sierpień 1, 2002
PAP
Napisz Millerowi co myslisz!!
Akcja mailingowa!

luty 28, 2003
Kondolencje dla Madrytu
marzec 13, 2004
http://www.krakow.pl/
Wigilijny śledzik... czyżby już ostatni?
grudzień 24, 2003
Marek Głogoczewski
Kozioł ofiarny
marzec 6, 2005
Rozterki konserwatysty amerykańskiego
styczeń 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Umarł marksizm, niech żyje nihilizm?
listopad 3, 2007
Jerzy Rachowski
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
Pogarda - tryumf Jacka Kurskiego
wrzesień 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.
styczeń 23, 2007
marduk
Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
maj 29, 2006
Iwo Cyprian Pogobnowski
Gaz Ziemny, Ukraina i Rosja
styczeń 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Generał Michał Gutowski nie żyje
sierpień 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Drang nach Osten
wrzesień 17, 2002
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media