ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zaproszenie Krzysztofa Mieszkowskiego do publicznej dyskusji na temat kultury 
30 listopad 2015      Artur Łoboda
Totalitaryzm Liberalny 
5 luty 2011      Artur Łoboda
Zmarł Albin Siwak.  
6 kwiecień 2019      Alina
Dr Ewa Kurek wraca do sprawy ekshumacji w Jedwabnem!  
27 wrzesień 2017      Ewa Kurek
Chodź synu na spacer 
17 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Co to jest polio i czy naprawdę zostało wyeliminowane? 
12 luty 2024      Patricia Harrity
Morawiecki chce wykończyć ludzi starych 
8 październik 2020     
Kultura rugowana 
25 styczeń 2018     
Dlaczego Bor-Komorowski został Naczelnym Wodzem? 
1 marzec 2011      Artur Łoboda
Tarcza nad Azją 
24 sierpień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Choroba współistniejąca 
29 maj 2020      Artur Łoboda
Buzek na przewodniczącego Parlamentu Europejskiego 
15 czerwiec 2009      Artur Łoboda
Partia nieudolność  
9 maj 2020      Artur Łoboda
Stałe fragmenty politycznej gry 
14 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Choroba bezobjawowa? 
3 październik 2020     
Zbrodnie przeciwko ludzkości  
19 październik 2020     
W jakim świecie żyjemy 
18 sierpień 2016      Artur Łoboda
Mateusz Morawiecki do tej pory nie wykonał Wyroku Sądu 
14 wrzesień 2021     
Polska po erze PiS (2) 
7 listopad 2018      Artur Łoboda
Czy zbrodnie przeciwko ludzkości będą obowiązkowe?  
15 wrzesień 2020      Artur Łoboda

 
 

Jak daleko posunie się rząd, aby ukryć szkody spowodowane szczepionkami?


Rząd Stanów Zjednoczonych i Wielka Farma od dawna ukrywają dowody dotyczące niebezpiecznych, pośpiesznych szczepionek, tuszując obrażenia i ludzkie tragedie, aby utrzymać zyski i programy szczepień. 
Jednak media społecznościowe podnoszą świadomość społeczną na temat szkód poszczepiennych – a to może ostatecznie wymusić odpowiedzialność.

 
 
Przez lekarza ze Środkowego Zachodu (osoba anonimowa-znana redakcji)

Historia w skrócie:
 
Coś w szczepionkach (np. obietnica, że ​​prosty zastrzyk wystarczy do bezpiecznego i skutecznego wyleczenia wszystkich chorób) zawsze głęboko przemawiało do umysłów urzędników rządowych. 
Niestety, obietnica ta często okazuje się kłamstwem, dlatego na rynek wciąż trafiają niebezpieczne i nieskuteczne szczepionki. 
Kiedy tak się dzieje, zaangażowani w nie urzędnicy robią wszystko, co w ich mocy, aby chronić szczepionki przed kontrolą i zatuszować każdą pojawiającą się czerwoną flagę (np. uciszając własnych naukowców). 
W poprzednich dziesięcioleciach prasa była znacznie mniej skorumpowana niż obecnie i od czasu do czasu publikowała prawdziwe dochodzenia w sprawie tego, co się stało. 
Zebrałem wiele z nich (które, mam nadzieję, możecie obejrzeć) ze względu na to, jak bardzo pasują do tego, co dzieje się teraz. 
Ponieważ te programy telewizyjne uświadomiły wielu osobom cierpiącym na skutek szczepień, że nie są same, stworzyło to dla tych urzędników ogromny problem PR, który ostatecznie został rozwiązany poprzez uniemożliwienie emisji jakichkolwiek przyszłych odcinków. 
Artykuł ten został napisany w nadziei, że uda się przełamać amnezję zbiorową. 
Przed pandemią COVID-19 niewiele osób wiedziało o istnieniu systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), a gdy mimo to był poruszany, często był odrzucany jako niewiarygodne źródło informacji jedynie przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), lub amerykańskie Centrum ds. Żywności i Drug Administration (FDA) została zakwalifikowana do oceny.
 
 
Ponieważ szczepionki przeciwko Covid-19 miały niekorzystny wpływ na tak wiele osób , to z kolei zwróciło niezrównaną ilość uwagi na VAERS, co z kolei skłoniło każdego „eksperta” do wyśmiewania jej ważności i nalegania, że VAERS przecenia szkodliwość szczepionek (podczas gdy w rzeczywistości VAERS poważnie ją niedocenia).
 
Biorąc pod uwagę, że VAERS to „krajowy system wczesnego ostrzegania wykrywający możliwe problemy dotyczące bezpieczeństwa szczepionek licencjonowanych w USA”, dość dziwne jest to, że po ponad 30 latach nikt go nie naprawił i nie uczynił z niego wiarygodnego źródła informacji.

Jednakże, jeśli weźmie się pod uwagę kontekst historyczny VAERS, obecna sytuacja ma wiele sensu.

W tej serii dokonam przeglądu kilku zapomnianych wydarzeń, które pokazują, jak daleko posunie się rząd, aby ukryć śmiercionośną i nieskuteczną szczepionkę, oraz jak bardzo podobne było to tuszowanie do tego, co widzieliśmy podczas całej kampanii szczepionki przeciwko Covid-19 .


Masowa cenzura
 
Wojna w Wietnamie była przez wielu uważana za wydarzenie, które podłamało zaufanie społeczeństwa do rządu federalnego.

Uwaga: wielu uważa, że ​​konkretnym wydarzeniem, które zwróciło amerykańską opinię publiczną przeciwko wojnie w Wietnamie, była masakra w My Lai — wydarzenie, podczas którego amerykańscy żołnierze postanowili popełnić zbrodnie wojenne na wietnamskiej ludności cywilnej, dopóki inna grupa amerykańskich żołnierzy z własnej woli nie zdecydowała się powstrzymać masakry.
 
Wielokrotnie szczegółowo opisywałem to w tym artykule, ponieważ uważam, że zrozumienie tego, - co wojna wywołuje w ludziach, jest niezwykle istotne, ale w końcu zdecydowałem, że jest to zbyt obrazowe dla wielu czytelników.

Ta utrata zaufania do rządu oczywiście zaniepokoiła rząd i doprowadziła do przeprowadzenia przez Pentagon skoordynowanej kampanii, aby zapobiec takim wydarzeniom w przyszłości, czego dokonano poprzez:

Zakończenie poboru i przejście na armię całkowicie ochotniczą.Zapewnienie społeczeństwu jedynie oczyszczonego obrazu tego, co wydarzyło się w każdej przyszłej wojnie (np. dziennikarze osadzeni w materiałach filmowych zatwierdzonych przez rząd i stanowczo odradzano  środkom masowego przekazu jakichkolwiek materiałów filmowych ujawniających okropności każdej wojny). 
Uwaga: major Colin Powell był jednym z oficerów Pentagonu, którzy przewodzili wysiłkom mającym na celu zatuszowanie masakry w Mai Lei. 
Następnie piął się po szczeblach kariery, ostatecznie zostając Sekretarzem Obrony George’a Busha i notorycznie okłamując ONZ - w sprawie irackiej broni masowego rażenia – kłamstwa, które zabiło setki tysięcy ludzi i kosztowało USA biliony dolarów.
 
Sprawa Powella jest jedną z wielu ilustrujących, jak bardzo rząd nagradza tych, którzy ukrywają jego okrucieństwa.
 
Trudno nawet opisać, ile pracy włożono w ukrywanie okropności wojny przed opinią publiczną, i niestety było to niezwykle skuteczne, przekształcając wojnę z czegoś, czemu większość amerykańskiej opinii publicznej stanowczo sprzeciwiała się, - w abstrakcyjną ideę, wobec której była w dużej mierze apatyczna .
 
Uwaga: najlepszym dokumentem, jaki widziałem, wyjaśniającym, jak propaganda wojskowa zmieniała się na przestrzeni dziesięcioleci, jest „ Dlaczego walczymy ”.
 
W dziedzinie medycyny stopniowo wdrażano podobną falę masowej cenzury, która również wydawała się wynikać z uznania, że ​​przemysłu farmaceutycznego nie stać na to, aby mainstreamowe relacje kiedykolwiek poruszały temat zagrożeń związanych z produktami farmaceutycznymi, zwłaszcza szczepionkami.

Z kolei wiele podejść, które były pionierami w celu ukrycia straszliwych kosztów ludzkich - naszych zagranicznych wojen, zostało przyjętych przez kompleks medyczno-przemysłowy (np. te same firmy PR, które bezlitośnie sprzedają wojny Ameryce, sprzedawały nam szczepionki na Covid-19 ).
 
Punkty zwrotne w cenzurze medycznej
 
Zdarzyło się wiele katastrof medycznych, które wywołały powszechne oburzenie społeczne i podobnie jak wojna w Wietnamie, wydarzenia te doprowadziły rząd do wniosku, że konieczne jest uniemożliwienie społeczeństwu dowiedzenia się o przyszłych okrucieństwach medycznych. 
Niektóre z tych wydarzeń obejmują:
 
Szczepionka na polio
 
W 1955 r., po przyspieszonym zatwierdzeniu, rząd wypuścił szeroko zapowiadaną szczepionkę, a dwa tygodnie później w Ameryce zaczęły pojawiać się przypadki dzieci, które doznały paraliżu kończyny, której wstrzyknięto szczepionkę przeciwko polio Jonasa Salka.
 
Po pewnym badaniu odkryto, że:
 
Tylko dwóch z pięciu producentów szczepionek wyprodukowało te same „bezpieczne” szczepionki, które wykorzystano w badaniach klinicznych, - co oznaczało, że wiele szczepionek otrzymanych przez społeczeństwo (co stanowiło wówczas nową technologię eksperymentalną) nigdy nie było testowanych na ludziach. 
Za namową Salka, gdy szczepionka była produkowana masowo, zastosowano inny i mniej bezpieczny proces produkcji szczepionki.
Uwaga: Stało się tak również w przypadku szczepionek przeciwko Covid-19 i wiele osób uważa obecnie, że jest to kluczowy powód, dla którego były one tak niebezpieczne. 
Bernice Eddy, pracownica Narodowego Instytutu Zdrowia (NIH), natychmiast odkryła, że ​​ta masowo produkowana szczepionka powoduje paraliż u małp.
Uwaga: Eddy wcześniej zdenerwowała NIH po tym, jak odkryła, że ​​szczepionki adenowirusowe powodują nowotwory (co spowodowało, że NIH stawiał niezliczone przeszkody w jej pracy), ale ostatecznie Eddy wygrała i szczepionki adenowirusowe zaprzestano podawania dzieciom – przynajmniej do czasu COVID-19 ( ponieważ szczepionka J&J jest zmodyfikowanym adenowirusem). 
Wszystkie paraliżujące szczepionki pochodziły od tego samego producenta (Cutter Laboratories).
Uwaga: Później zidentyfikowano także paraliżujące partie firmy Wyeth (lepiej znanej z wytwarzania wysoce niebezpiecznej szczepionki DPT), ale opinia publiczna nigdy nie została o tym poinformowana – co według szefa jednostki nadzorującej polio w CDC miało na celu uniemożliwienie społeczeństwu zdając sobie sprawę, że szczepionka przeciwko polio jest ogólnie niebezpieczna i nieskuteczna. 
(Wczesna) FDA zleciła testowanie szczepionki pod kątem bezpieczeństwa producentom szczepionek, zamiast robić to samodzielnie. 
Testowanie szczepionki Salka budziło wiele obaw związanych z bezpieczeństwem, ale profesjonalne publikacje zdecydowały się je cenzurować i zamiast tego nieustannie powtarzały informację, że szczepionka jest całkowicie bezpieczna i skuteczna.Opinia publiczna była tym, - co zrozumiałe, oburzona, rząd znalazł się w kryzysie public relations, a przeciwko Cutterowi toczyły się przed sądami liczne pozwy.
 
W odpowiedzi na to zdarzenie rząd federalny zdecydował się na bezpośrednie zaangażowanie w każdy aspekt programu szczepionek, zmieniając w ten sposób pozycję z w dużej mierze neutralnego audytora zewnętrznego na rolę głównego interesariusza.

Jak można się domyślić, ten konflikt interesów zmotywował rząd do zatuszowania wszelkich kwestii związanych z bezpieczeństwem szczepionek (np. w celu ochrony swoich inwestycji lub aby nie wyglądać źle w oczach opinii publicznej) i wkrótce wznowiono normalne sprawy związane ze szczepionką przeciwko polio .
 
Cytując „ Żółwie całą drogę w dół ”:
 
„Być może najbardziej niepokojącym elementem całego programu była rozbieżność między znanymi zagrożeniami a powtarzającymi się zapewnieniami bezpieczeństwa. — Paul Meier, profesor epidemiologii w Szkole Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa.

„Fundacja Narodowa w notatce przesłanej lekarzom również stanowczo stwierdziła, że ​​szczepionka [polio] jest całkowicie bezpieczna, a ryzyko wynikającego z niej paraliżu wynosi „zero”.
 
„Najlepszym sposobem na popchnięcie nowego programu do przodu jest podjęcie decyzji, która według ciebie jest najlepsza, i niekwestionowanie jej później, a co więcej, nie zadawanie pytań społeczeństwu ani nie narażanie społeczeństwa na otwartą dyskusję na ten temat. — Paul Meier przemawia podczas panelu ekspertów na temat szczepionki.”
 
W 1960 roku, pięć lat po incydencie z Cutterem, Eddy, pracownik NIH, ustalił, że szczepionki przeciwko polio były skażone wirusem wywołującym raka (SV-40) i nie nadawały się do podawania społeczeństwu.
 
Kiedy powiadomiła swoich przełożonych, nakazano jej nie ujawniać tego (aby opinia publiczna nie straciła zaufania do programu szczepionek), ale ostatecznie zdecydowała się opublikować swoje ustalenia na konferencji poświęconej rakowi, po czym natychmiast została zdegradowana i straciła laboratorium.
 
Uwaga: w 1959 r. urzędnicy rządowi dowiedzieli się, że ich szczepionka powoduje raka i gorączkowo próbowali znaleźć sposób, aby temu zaradzić (ostatecznie problem wynikał z cięcia kosztów poprzez produkcję szczepionek z importowanych nerek małp), robiąc jednocześnie wszystko, co mogli promować je wśród społeczeństwa.
 
W miarę upływu czasu pojawiało się coraz więcej dowodów wskazujących na powszechne skażenie szczepionek przeciwko polio wirusem SV-40.
 
Wreszcie w 1963 r. rząd federalny zmusił producentów szczepionek do zaprzestania hodowli szczepionki na skażonych nerkach małp SV-40 – kiedy to zakażonych zostało od 40 do 98 milionów Amerykanów (i znacznie więcej na całym świecie) – chociaż można postawić taki przypadek.
SV- 40 występowało w niektórych szczepionkach do około 2000 roku.
 
Uwaga: chociaż władze USA ds. zdrowia oświadczyły, że SV-40 nie powoduje raka u ludzi, istnieje wiele relacji lekarzy, którzy zaobserwowali eksplozję nowotworu po wejściu szczepionek przeciwko polio na rynek.
Wierzę, że ta teoria jest słuszna, ponieważ jedna z najpowszechniejszych terapii, jakie odkryliśmy, która konsekwentnie pomaga guzom litym (o które podejrzewano, że powoduje SV-40) wydaje się działać jako antidotum na wirusa SV-40.

Niedawno odkryto, że lekkomyślna metoda wybrana do szybkiej masowej produkcji szczepionek przeciwko Covid-19 spowodowała ich skażenie regionem promotorowym wirusa SV-40 (który z kolei wielu podejrzewa, że ​​jest rakotwórczy).
Ponadto wiele okropnych chorób nerek jest silnie powiązanych z SV-40 (i podobnie liczba zachorowań gwałtownie wzrosła od czasu pojawienia się szczepionek przeciwko polio na rynku).

Niestety, odkąd SV-40 został wprowadzony do populacji w ramach programu szczepionek (i przenosi się między ludźmi i płodami), pojawiła się ogólna niechęć do badania zagrożeń, jakie stwarza, lub do przyznania, że ​​kilkadziesiąt lat później nadal był obecny w szczepionkach.

Dla zainteresowanych ten wspaniały 28-minutowy film autorstwa dr Suzanne Humphries (kogoś, kogo bardzo podziwiam) opisuje, co się dzieje:
 
 
Jednym z najważniejszych wniosków płynących z fiaska polio było przyznanie przez FDA w Rejestrze Federalnym , że nie można pozwolić, aby istniały jakiekolwiek wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa szczepionki, niezależnie od jej ważności, ponieważ spowodowałoby to, że mniej osób zaszczepiłoby się :
 
 
https://childrenshealthdefense.org/wp-content/uploads//1-federal-register-1984-1024x348.jpg


Uwaga: tę politykę wprowadzono prawdopodobnie w odpowiedzi na obawy, że konkretne szczepionki przeciwko polio, które później spowodowały paraliż, nie były tymi, które zostały przetestowane w badaniach klinicznych. 
Niestety, „rozwiązaniem” FDA było po prostu zaprzestanie testowania wszystkich serii szczepionek.
 
Fiasko świńskiej grypy
 
 
Kiedy najwcześniejsze szczepionki przeciw grypie trafiły na rynek w 1945 r., spotkały się z minimalnym zainteresowaniem opinii publicznej. 
Doktor Joseph Anthony Morris został zatrudniony przez wczesną FDA do przeprowadzenia badań mających udowodnić, że te szczepionki są bezpieczne i skuteczne (co ostatecznie doprowadziło go do objęcia stanowiska głównego specjalisty ds. kontroli szczepionek w FDA).

Jednak gdy stwierdził, że są one nieskuteczne (działają tylko w 0–40% przypadków) i niebezpieczne, jego przełożeni zignorowali jego dane i wypuścili szczepionki, twierdząc, że są bezpieczne i skuteczne.

Podobnie jak Eddy, on również spotkał się z poważnym odwetem w postaci nękania, degradacji, utraty dostępu do swojego laboratorium i zablokowania możliwości publikowania wyników. 
Przed zwolnieniem Morris postanowił walczyć z rażącym niewłaściwym postępowaniem FDA, zatrudniając prawnika i udając się do Senatu.

Doprowadziło to do przesłuchania w Senacie w 1972 r., w wyniku którego stwierdzono, że kwestie podniesione przez Morrisa to jedynie wierzchołek góry lodowej, a w wyniku przesłuchania z rynku wycofano trzydzieści dwie niebezpieczne i niepotwierdzone szczepionki.
Co najważniejsze, zachowanie przodka FDA (zwanego Wydziałem Standardów Biologicznych) uznano za tak rażące, że wyrzucono je na śmieci i zastąpiono nowoczesnym postępowaniem FDA (które niestety nie naprawiło zgnilizny wewnątrz agencji).
 
https://childrenshealthdefense.org/wp-content/uploads//2-vaccine-machine-swine-flu-997x1024.jpg
 
Po przeniesieniu do nowej Agencji ds. Żywności i Leków (gdzie był chroniony przed zwolnieniem ze względu na niedawne śledztwo Senatu) nadal był odpowiedzialny za grypę, a w lutym 1976 r. u żołnierza, który zmarł w marcu, wykryto szczep świńskiej grypy.

Ponieważ FDA próbowała wzbudzić strach w związku z nową grypą z 1918 r., Morris został wezwany do dochodzenia i stwierdził, że szczep świńskiej grypy nie jest powodem do niepokoju, ponieważ rzadko przenosi się z osoby na osobę.
Uwaga:
O ile mi wiadomo, dwie najbardziej śmiercionośne plagi w historii ludzkości to czarna śmierć (o której nadal nie wiadomo wiele) i grypa z 1918 roku.
 
Z powodu grypy z 1918 r. społeczność medyczna skupiła się na zapobieganiu powtórzeniu się czegoś podobnego, co między innymi spowodowało zalanie Ameryki ogromnym aparatem do szczepień przeciw grypie, co niestety wielu zraniło, ale konsekwentnie nie przyniosło żadnych korzyści.
 
Ponieważ szczep świńskiej grypy rozmnażał się powoli, nie było możliwości wyprodukowania jego wystarczającej ilości, aby wyprodukować szczepionkę, zanim „pandemia” zapadnie w pamięć, więc ktoś wpadł na naprawdę zdumiewający pomysł – dlaczego nie połączyć go z szybko rozwijającą się grypą z 1918 roku? 
Ponieważ umożliwiło to dotrzymanie harmonogramu produkcji szczepionki, uzyskało wsparcie rządu.
 
Morris nie poparł tego pomysłu i wkrótce odkrył, że szczepionka awaryjna jest niebezpieczna i nieskuteczna, ale kiedy zgłosił to swoim przełożonym w FDA, powiedziano mu, aby zachował swoje obawy dla siebie.
Następnie Morris zdecydował się wyruszyć w tournée z wykładami, które obejmowało program Donahue (jeden z największych talk show w Ameryce) i ostrzegł opinię publiczną przed niebezpieczeństwem związanym ze szczepionką.

Uwaga:
nie udało mi się znaleźć transkrypcji ani kopii tego programu z 1976 roku. 
Jednakże według jednej z relacji Morris „ostrzegł, że eksperymentalna szczepionka może powodować poważne reakcje alergiczne i neurologiczne, ma bardzo małą siłę działania i jest całkowicie niepotrzebna, ponieważ wirus, o którym mowa, jest zwykłym wirusem świń, niezbyt zjadliwym i wymarł w ciągu dwóch tygodni od wykrycia w lutym i nie widziano go nigdzie indziej”.
 
Jednak jego ostrzeżenie pozostało zlekceważone i szczepionka została rozpowszechniona w całej Ameryce. 
Wkrótce po tej eksperymentalnej szczepionce nasiliły się obrażenia, setki osób zostały sparaliżowane na skutek zespołu Guillain-Barré , dziesiątki zmarły, a tysiące pozwów zostało złożonych.

Uwaga:
oficjalne obliczenia prawdopodobnie zaniżyły liczbę obrażeń. 
Na przykład koledzy, którzy byli wówczas w praktyce, poinformowali, że mają wielu pacjentów, którzy odnieśli obrażenia w wyniku szczepionki lub rozwinął się u nich zespół Guillain-Barré.
 
Podobnie, kiedy pojawiły się szczepionki na Covid-19, pacjentka, która odmówiła zaszczepienia, opowiedziała mi, że nadal zmaga się z poważnymi obrażeniami spowodowanymi szczepionką z 1976 r. i nie zamierza ponownie dać się nabrać na oszustwo rządu.
 
W ten sam sposób niezwykłe jest to, że program Donahue był skłonny publicznie dać platformę do obaw Morrisa, biorąc pod uwagę odcinek Sześćdziesiąt minut nadawany w całej Ameryce i jego niesamowitą analogię do tego, co wydarzyło się kilkadziesiąt lat później ze szczepionkami na Covid
 
 
Najbardziej niezwykłe w tym klipie wydaje mi się to, że chociaż szczepionka z 1976 r. była znacznie mniej szkodliwa niż szczepionka na Covid-19, w obecnej epoce masowej cenzury wyemitowanie takiego fragmentu byłoby nie do pomyślenia.

Jedną z bardziej niezwykłych rzeczy związanych z tymi wydarzeniami jest sposób, w jaki były postrzegane w oczach urzędników państwowych. 

Przewodnik po kryzysie zdrowia publicznego (cytowany za pośrednictwem Oxfordu ) stanowi niezwykłą ilustrację sposobu myślenia administracji:
 
„Na początku 1976 roku Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom zaproponowały, a prezydent Gerald Ford zatwierdził plan szczepienia kraju przeciwko świńskiej grypie, nowej infekcji, która dopiero niedawno pojawiła się w bazie wojskowej w New Jersey. 
Choć liderzy agencji wyobrażali sobie, że sprostają wyzwaniu kryzysu, złe zarządzanie i słaba komunikacja doprowadziły do ​​klęski dla zdrowia publicznego.

„Problemy obejmowały trudności logistyczne w produkcji szczepionki, spory z Kongresem i brak możliwości rewizji celu szczepień w świetle faktu, że choroba nigdy nie powróciła. 
Kiedy zaszczepieni ludzie zachorowali na powikłania neurologiczne, wysiłki związane ze szczepionkami dobiegły końca, ale wcześniej spowodowało to poważne naruszenie zaufania do agencji zdrowia publicznego”.
 
Uwaga:
To w rzeczywistości oznacza, że ​​„błędem” w tej klęsce była słaba kontrola mediów, co podważyło zaufanie społeczne do niezwykle ważnego programu szczepień, zamiast powiedzieć…
wypuszczanie na rynek niebezpiecznej, nieskutecznej i niepotrzebnej szczepionki oraz ignorowanie wszelkich ostrzeżeń.
 
Krztusiec

Opracowana sto lat temu oryginalna szczepionka przeciw krztuścowi była niezwykle niebezpieczna i od samego początku pojawiły się dowody (które tutaj zebrałam ) wskazujące, że powoduje ona drgawki, trwałe uszkodzenie mózgu i nagłą śmierć niemowląt.

Dokładnie studiowałem ten temat, ponieważ u wielu krewnych doszło do trwałego uszkodzenia mózgu w wyniku tej choroby (jednego z nich w końcu pozwolono wyleczyć i z czasem skutecznie przywrócić utracone funkcje neurologiczne) i do dziś okresowo spotykam ludzi (np. epileptyk), którego całe życie zostało wywrócone do góry nogami przez tę szczepionkę. 
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że:

W każdym przypadku pediatra dziecka nie rozpoznał początkowej reakcji niepożądanej (którą należało uznać za przeciwwskazanie do późniejszej reakcji powodującej trwałe kalectwo) i często zaprzeczał, jakoby dziecko doznało urazu, twierdząc, że szczepionka jest w 100% bezpieczna i skuteczna. 
Korzyści ze szczepionki przeciw krztuścowi są w najlepszym wypadku marginalne (np. w zaszczepionych społecznościach często zdarzają się ogniska choroby). 
Krztusiec można łatwo leczyć antybiotykami i doustną witaminą C. 
Udało się wyprodukować bezpieczniejszą (ale nie całkowicie bezpieczną) szczepionkę przeciwko krztuścowi. 
Ponieważ jednak ich produkcja była droższa, branża nigdy tego nie robiła, dopóki procesy sądowe w latach 80. nie zachęciły ich do tego finansowo.
-----Uwaga: jest to bardzo podobne do niesławnej notatki Forda Pinto , w której kierownictwo Forda zdecydowało, że nie będzie naprawiać tendencji Pinto do eksplozji po wypadkach samochodowych, ponieważ koszt rozstrzygnięcia spraw sądowych był znacznie niższy niż koszt zapewnienia bezpieczeństwa samochodów w razie wypadków. 
Niestety, istnieje również wiele podobnych przykładów przerzucania kosztów  na ludzi. 
Zamiast jednak wycofać szczepionkę przeciwko krztuścowi z rynku (lub przynajmniej poprosić o bezpieczniejszą), urzędnicy rządowi zignorowali niezliczone problemy, na jakie natknęli się, i nadal wpychali szczepionkę na świat (nawet gdy inne kraje rozwinięte stopniowo ją wycofywały).
 
Uwaga:
Jedna ze szkół twierdzi, że przywiązanie rządu do szczepionki przeciw krztuścowi wynika z faktu, że jest ona zawsze dostarczana ze szczepionką przeciw tężcowi i błonicy, a szczepionka przeciw tężcowi (po dodaniu HcG, czyli ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej) jest najskuteczniejszą metodą sterylizacji przez   szczepionkę , jaką kiedykolwiek opracowano (Światowa Organizacja Zdrowia spędziła dziesięciolecia na jej opracowywaniu i istnieje wiele tragicznych przypadków jej zastosowania w Trzecim Świecie).
 
Ostatecznie w 1982 roku dziennikarz śledczy NBC zdecydował się opublikować exposé na temat tej szczepionki, w którym ponownie uwydatniono stopień, w jakim rząd amerykański będzie kłamać, aby chronić program szczepionek:Po wyemitowaniu filmu zaczęto składać pozwy przeciwko producentom DPT (błonicy, krztuśca i tężca), a rodzice z całego kraju zaczęli kontaktować się z NBC, prosząc o kontakt z innymi rodzicami z podobnymi obrażeniami. 
Wkrótce rodzice ci połączyli się, tworząc grupę, która z powodzeniem zapoczątkowała nowoczesny ruch polityczny przeciwko producentom szczepionek.

Gardasil

W latach 70. i 80. lekarzom-dysydentom pozwolono w ogólnokrajowej telewizji publicznie wyrażać swoje zastrzeżenia wobec branży medycznej.
 
Na przykład Robert S. Mendelsohn był prestiżowym (i utalentowanym) pediatrą, który stał się dysydentem medycznym, gdy dowiedział się, że administracja Johnsona planuje użyć broni zdrowia publicznego przeciwko biednym (aby utrzymać ich w ubóstwie), - co według kolegi Mendelsohna stanowiło „zbyt wielką obrazę jego żydowskich wartości, aby być w nich współwinnym”.
 
Z kolei praca Mendelsohna stworzyła znaczną część współczesnego ruchu na rzecz bezpieczeństwa szczepionek i pozwolono mu przemawiać na największych platformach medialnych w Ameryce, co byłoby dziś nie do pomyślenia. 


Rozważmy na przykład ten fragment programu Donahue z 1985 roku:
 
Z kolei prezydent Bill Clinton (świadomie lub nieumyślnie) „rozwiązał” ten problem. 
W 1997 r. jego FTC zalegalizowała bezpośrednie reklamy produktów farmaceutycznych kierowane do konsumentów.
 
Istnieje wiele problemów związanych z tą praktyką (Stany Zjednoczone i Nowa Zelandia są w zasadzie jedynymi krajami, które na to pozwalają ), a jednym z jej skutków było wywarcie presji finansowej na sieci, aby nie publikowały artykułów krytycznych wobec leków, gdy stały się one zależne od swoich dostawców.
 
Uwaga:
aby zilustrować, jak żrące są te dolary – Robert F. Kennedy Jr. był bliskim przyjacielem Rogera Ailesa, prezesa i dyrektora generalnego Fox News. 
Kennedy wielokrotnie opowiadał, że Ailes bardzo wspierał Kennedy’ego w produkcji fragmentu filmu poświęconego zagrożeniom związanym z rtęcią w szczepionkach, ale ostatecznie został zmuszony do zaprzestania produkcji, ponieważ większość reklam stacji Fox pochodziła z przemysłu farmaceutycznego (np. 17–18 z 22 reklam typowy wieczorny program informacyjny).
 
Jest zatem niezwykłe, że Tucker Carlson był w stanie wykorzystać swoją pozycję najpopularniejszego prezentera wiadomości w Ameryce do krytyki szczepionek na Covid-19 i jednocześnie nie jest zaskakujące, że Fox był skłonny strzelić sobie w stopę, zwalniając go po tym, jak wyemitował zjadliwą krytykę o tym, jak media sprzedały Amerykanów firmie Pfizer i Moderna.
 
Podobnie Sharyl Attkisson , popularna prezenterka wiadomości krajowych CBS i dziennikarka zdobywczyni nagrody Emmy, powiedziała, że ​​na początku XXI wieku przemysł farmaceutyczny, czując presję, jaką wywierają na niego negatywne relacje z katastrofalnych programów szczepień, lobbował, aby zapobiec przyszłym negatywnym relacjom , a po tym wydarzeniu niemożliwe stało się dla niej wyemitowanie dobrze wyprodukowanych fragmentów krytycznych wobec jakiejkolwiek inicjatywy dotyczącej szczepionek.
 
W Europie, - ponieważ reklamy są nielegalne, sieci mają większą możliwość nadawania treści krytycznych wobec branży (chociaż w Europie Fundacja Gatesów w pewnym stopniu uciszyła tamtejszą prasę poprzez duże „dotacje” dla wiodących organizacji informacyjnych, takich jak Guardian ).
 
Przed Covid-19 uważałem szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego ( HPV ), czyli Gardasil, za jedną z najgorszych szczepionek w historii, ponieważ:
 
Było to zupełnie niepotrzebne i zostało wyprodukowane wyłącznie dla zysku. 
Badania kliniczne wykazały, że jest to niezwykle niebezpieczne. 
Na przykład u 2,5–50% osób, które otrzymały szczepionkę (zakres jest szeroki, ponieważ firma Merck celowo niejasno informowała o urazach) rozwinęły się choroby autoimmunologiczne i neurologiczne. 
Wiele młodych dziewcząt, które znam, odniosło poważne i trwałe obrażenia w wyniku szczepionki. 
Od chwili wprowadzenia szczepionki Gardasil na rynek FDA i CDC były zalewane doniesieniami o poważnych reakcjach niepożądanych, które podobnie jak w przypadku szczepionek przeciwko Covid-19 robiły wszystko, co w ich mocy, aby zatuszować (często w bardzo podobny sposób). 
Poważnie wpłynęło to na fizjologiczny potencjał zeta , cechę, którą zaobserwowałem w wielu innych najbardziej szkodliwych szczepionkach w historii (np. przeciwko wąglikowi i Covid-19). 
Zatem, jak można sobie wyobrazić, w prasie amerykańskiej prawie nie było doniesień o zagrożeniach związanych z tym lekiem (ani o oszustwach, które miały miejsce podczas badań klinicznych).
 
Jednakże, ponieważ przemysł farmaceutyczny nie był właścicielem europejskich mediów, jedna duńska stacja ostatecznie wyprodukowała (bardzo powściągliwy) film dokumentalny na temat obrażeń spowodowanych szczepionką przeciwko HPV i niechęci rządu do jakichkolwiek działań w tej sprawie:
 
Podobnie jak wiele poprzednich wiadomości, ten (mimo że był niezwykle powściągliwy w tym, o czym wspominał) był niezwykle kontrowersyjny, przyjął się błyskawicznie i sprawił, że wiele dziewcząt poszkodowanych po szczepionce przeciwko HPV zdało sobie sprawę, że nie są same.
 
Wniosek
 
Kiedy wybuchła epidemia Covid-19, powiedziałem wielu osobom, że wiem, co się wydarzy, a w miarę upływu czasu coraz mocniej ostrzegałem przed szczepionkami.
 
Teraz, gdy opadł kurz, wielu z nich pytało mnie, skąd wiedziałem, że tak się stanie, a moja odpowiedź jest zawsze taka sama – wszyscy widzieliśmy, co się wydarzyło, dokładnie to, co robili od dziesięcioleci.
 
W tej serii starałem się podkreślić niektóre zapomniane przykłady tego, - jak daleko posunie się rząd, aby chronić złą szczepionkę, ale niestety jest jeszcze wiele innych, o których tutaj nie wspomniałem (np. te, które na siłę przekazywano wojsku, takie jak katastrofalna szczepionka na wąglika , którą forsowali ci sami ludzie, którzy kierowali wprowadzeniem na rynek Covid-19).
 
Choć tragiczne, uważam, że najważniejszym aspektem każdej z tych historii jest po prostu fakt, że zostały zapomniane i dlatego wciąż i wciąż na nowo może nam się przydarzyć to samo.
Z tego powodu uważam, że wiadomości przedstawione w tym artykule są tak ważne, aby wziąć je pod uwagę (ponieważ wszystkie zostały wyprodukowane, zanim Clinton zalegalizował reklamy leków kierowane bezpośrednio do konsumentów i wykupywanie mediów przez firmy farmaceutyczne).
 
Jednak jednocześnie uważam, że ta cenzura (która rozpoczęła się wraz z wrzuceniem na świat katastrofalnych i eksperymentalnych szczepionek przeciwko ospie) nie może być utrzymywana w nieskończoność, szczególnie ze względu na epokę, w której żyjemy.
 
Kiedy w 1796 r. narzucono światu szczepionkę przeciw ospie, tempo, w jakim komunikacja dotarła do świadomości świata, było dość powolne, - w wyniku czego rządy i lekarze mogli zatuszować liczbę osób zaszczepionych i stłumić drobne protesty przeciwko obowiązkowym szczepieniom które wciąż udało się wyskoczyć.
 
Niemniej jednak, ze względu na to, jak skandaliczna była szczepionka, 89 lat później, w 1885 r., wybuchł masowy protest publiczny, który zniósł nakazy dotyczące szczepionek (i ospy prawdziwej – ponieważ szczepionka była główną przyczyną epidemii).
 
Kiedy patrzę na zmagania naszych przodków, widzę je jako gigantyczną sprężynę, która stawała się coraz bardziej ściśnięta w miarę gromadzenia się liczby ciał po szczepionce przeciwko ospie.
W końcu ciśnienie było tak duże, że nawet gdy rząd zgromadził całą dostępną siłę, nie można było już powstrzymać sprężyny przed powrotem do pierwotnego kształtu.
Uwaga:
Inną popularną metaforą używaną do opisania tego, - co opisuję, jest tama pod ciśnieniem, która w końcu pęknie, ale uważam, że jest ona mniej dokładna, ponieważ to, - czego jesteśmy świadkami, bardziej przypomina falę sprężystą odbijającą się przez społeczeństwo (co jest jednym z wielu sposobów, w jakie karma jest opisana).
 
 
Nasza współczesna era charakteryzuje się szybkim i niespotykanym dotąd tempem, - co w pewnym stopniu wynika z szybkiego rozprzestrzeniania się idei na całej planecie w epoce cyfrowej.
W rezultacie te elastyczne fale szybko rozprzestrzeniają się w społeczeństwie, a dysfunkcyjne paradygmaty, - które wcześniej mogły obowiązywać przez stulecia, często mogą się rozproszyć w mgnieniu oka.

Uwaga:
Jednym z najbardziej znanych historycznych przykładów był nagły upadek muru berlińskiego, o którym pisałem w niedawnym artykule na temat mojego ulubionego filmu.
Z tego powodu osoby odpowiedzialne nieustannie napotykają zdarzenia całkowicie wykraczające poza ich przewidywania.
Na przykład szczepionki na Covid-19 od początku miały być produktem rocznym (większość pieniędzy w branży szczepionek przeznaczona jest na szczepionki dla dorosłych, ponieważ zapewniają one wyższe marże zysku i można je sprzedać znacznie większej liczbie osób niż szczepionki z dzieciństwa). te, które są ograniczone do każdej kohorty urodzeniowej).
Jednak mimo że rząd robi wszystko, - co w jego mocy, aby ukryć niebezpieczeństwa związane z tymi szczepionkami i wcisnąć je społeczeństwu, rynek na nie już umarł i prawie nikt nie chce szczepionki przypominającej.
 
Krótko mówiąc, to, co wcześniej trwało ponad sto lat, wydarzyło się w mniej niż dwa lata, a teraz stres, który narósł w społeczeństwie w wyniku wymuszenia tego produktu, odbija się na ludziach, którzy to zrobili.
 
Po tym, jak zacząłem pisać na Substack, moim głównym celem było zrobienie wszystkiego, co w mojej mocy, aby przyspieszyć tempo, w jakim "ciśnienie" szczepionki COVID-19 ulegnie rozprężeniu, tak aby ogromne cierpienie, jakie spowoduje, można było w pewnym stopniu zmniejszyć.
Jednak teraz, gdy obserwuję, jak ta sprężyna szybko się rozpręża, zdaję sobie sprawę, że stworzyła ona pęd, który angażuje znacznie większą sprężynę stworzoną przez cały program szczepień.
 
 
Z tego powodu zwykli ludzie stają się znacznie bardziej otwarci na krytyczną ocenę programu szczepionek, czego nikt z nas nigdy w życiu nie widział.

Należy pamiętać, że wielu wczesnych działaczy na rzecz bezpieczeństwa szczepionek (np. Barbara Loe Fisher , Sherri Tenpenny i Suzanne Humphries) przez dziesięciolecia działało w dużej mierze samotnie, prawie bez wsparcia publicznego przeciwko monolitycznemu molochowi szczepionkowemu zbudowanemu przez rząd federalny.
Jednak teraz przesłania, nad którymi tak wielu pracowało - tak długo, aby pokazać, że świat przyjmuje się teraz jak pożar, i wydaje się, że obecne pokolenie działaczy na rzecz bezpieczeństwa szczepionek w końcu jest w stanie dokończyć pracę, którą tak wielu przed nami utorowało drogę.

Klasa rządząca doskonale zdaje sobie sprawę, że model kontroli społeczeństwa, którego używała od II wojny światowej, - już nie działa (np. w Internecie jest niezliczona liczba niezależnych dziennikarzy, którzy w wolnym czasie mogą obalić kosztowne kampanie propagandowe, na których opierały się rządy). od wdrożenia swoich polityk).
Z tego powodu podwajają swój aparat cenzury (który, moim zdaniem, rozpoczął się po wyborach Trumpa w 2016 r., a brexit zniweczył oczekiwania rządzącego establishmentu).
Niemniej jednak, chociaż prawdopodobnie zrobią znacznie więcej, uważam – jak pokazuje całkowite odrzucenie szczepionek przeciwko Covid-19 – że wysiłki klasy rządzącej ostatecznie okazują się daremne, ponieważ narosła zbyt duża presja, aby cokolwiek mogło się zatrzymać.
Dziękuję każdemu z was za przeczytanie tego, wsparcie dla tej publikacji i rolę, jaką każdy z was odgrywa w katalizowaniu tej od dawna oczekiwanej zmiany.
 
W drugiej połowie tej serii zbadam, w jaki sposób produkcja NBC z 1982 r. doprowadziła do powstania VAERS, - jak można się było spodziewać, rząd zrobił wszystko, co w jego mocy, aby z tym walczyć, oraz jak ta historia ukształtowała obecny stan dysfunkcyjnej bazy danych, którą wielu z nas na których polegaliśmy przez całą pandemię.
 
Notatka od doktora Mercoli o autorze

Lekarz ze Środkowego Zachodu (AMD) to certyfikowany lekarz na Środkowym Zachodzie i wieloletni czytelnik Mercola.com. 
Doceniam jego wyjątkową wiedzę na wiele tematów i jestem wdzięczny, że mogę się nią podzielić. 
Szanuję także jego chęć zachowania anonimowości, ponieważ wciąż jest na pierwszej linii frontu leczenia pacjentów. 
Aby dowiedzieć się więcej o pracach AMD, koniecznie sprawdź The Forgotten Side of Medicine na Substack.
 
 

Źródło:
https://childrenshealthdefense.org/defender/government-big-pharma-vaccine-injury-cover-up-cola/
15 grudzień 2023

Doktor Józef Mercola 

  

Komentarze

  

Archiwum

Podróż po starym lądzie (3)
maj 3, 2008
Artur Łoboda
Ocena wyborów ( Według Macieja Giertycha )
styczeń 1, 2008
przesłał .
Poslowie platformy Tuska
październik 3, 2007
.
"Zachód przestał istnieć"
sierpień 7, 2006
Gennaro Carotenuto
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 9
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Kafka & case Iran
kwiecień 3, 2007
przysłał ICP
Długi Cień Konszachtów Rosyjsko Niemieckich
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
USA będą musiały (chciały) użyć w Iraku broni jądrowej
styczeń 31, 2003
PAP
Kulisy przymierza Polska-USA w Iraku
kwiecień 25, 2004
PAP
Ciekawe prezentacje video dotyczące stosunków Polska-Rosja. Dobre tłumaczenia ze ?ródeł rosyjskich.
sierpień 5, 2008
tłumacz
Putin zagrożony w grze o naftę
październik 1, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kardynał o marszu gejów
maj 9, 2004
(PAP)
Papież i Unia Europejska
luty 26, 2003
Stanisław Krajski
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
Prośba do Pana Boga (tytuł redakcji)
grudzień 17, 2006
Antoni39 lat
"Upiór Iraku" na potkaniu u szczytu w Rydze
grudzień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polski przemysł
kwiecień 16, 2003
przesłała Elzbieta
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
"Nowa Lewica Polska" a obchody rocznicy powstania "Pierwszej Solidarności"
wrzesień 16, 2005
Gracjan Cimek
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media