ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
więcej ->

 
 

Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie


Odbywające się w Genewie spotkanie Światowej Organizacji Handlu (WTO) zakończyło się ramowym porozumieniem handlowym w skali globalnej, otwierającym drogę do dalszej liberalizacji handlu światowego.

"To jest historyczny moment dla naszej organizacji" - powiedział na konferencji prasowej po północy szef WTO Supachai Panitchpakdi.

Osiągnięte w nocy z soboty na niedzielę porozumienie stwarza warunki do liberalizacji handlu światowego w kolejnych dziedzinach i usunięcia pozostających jeszcze przeszkód w jego swobodnym rozwoju - podkreślają uczestnicy rozszerzonej sesji Rady Ogólnej WTO.

Porozumienie zaakceptowali przedstawiciele 147 państw członkowskich Światowej Organizacji Handlu (WTO), którzy uczestniczyli w ostatniej fazie wielodniowego maratonu negocjacyjnego.

W Genewie zdołano również osiągnąć kompromis w najbardziej spornej kwestii handlu rolnego. Wg wstępnych doniesień, przewiduje on wyeliminowanie subwencji rolnych stosowanych przez kraje wysoko rozwinięte, w tym Unię Europejską. Kompromis w tej dziedzinie, którego szczegóły nie są na razie znane, zaakceptowała również delegacja Francji, sprzeciwiająca się dotąd najsilniej znoszeniu subwencji rolnych.

Porozumienie genewskie umożliwia wznowienie "Rundy z Doha" i przywrócenie negocjacji, zawieszonych w sierpniu ubiegłego roku po niespodziewanym fiasku globalnej konferencji WTO w Cancun w Meksyku - powiedział rzecznik WTO Keith Rockwell.

"Lepiej pó?niej niż wcale" - skonkludował Rockwell na nocnej konferencji prasowej w Genewie najnowsze wydarzenia, nawiązując do rocznej przerwy w światowych negocjacjach handlowych.

Pomyślne zakończenie "Rundy z Doha", zapoczątkowanej w 2001 roku na konferencji w stolicy Kataru, od której wzięła nazwę, może przynieść gospodarce handlowej korzyści idące w miliardy dolarów.

W ocenie UE, która jest kluczowym partnerem w globalnych negocjacjach liberalizacyjnych, "Runda z Doha" może zakończyć się już w przyszłym roku. Taką opinię wyraził w nocy z soboty na niedzielę, po osiągnięciu ramowego porozumienia, Pascal Lamy, reprezentujący UE w pomyślnie zakończonym maratonie negocjacyjnym w Genewie.

"Czy koniec 2005 roku może być wykonalnym terminem dla zakończenia (rundy)? Nie wiem. Ale przy takim przyspieszeniu, jakiego byliśmy świadkami w ostatnim miesiącu, może to być do zrobienia" - powiedział na konferencji prasowej w siedzibie światowej Organizacji Handlu (WTO) w Genewie.

Lamy jest komisarzem Unii Europejskiej do spraw handlu i głównym negocjatorem z ramienia UE.

Optymizm Europejczyków podziela również pełnomocnik rządu Stanów Zjednoczonych do spraw handlu Robert Zoellick, który nazwał genewskie porozumienie ramowe "krokiem o decydującym znaczeniu dla handlu światowego".

Globalne rundy negocjacyjne trwają z reguły wiele lat i obejmują wiele dziedzin handlu międzynarodowego, liberalizowanych na zasadzie sieci wzajemnych kompromisów i ustępstw. "Runda z Doha" została zablokowana w sierpniu ubiegłego roku na nieudanym szczycie WTO w Cancun w Meksyku, gdzie doszło do zasadniczych rozbieżności między krajami wysoko rozwiniętymi i krajami rozwijającymi się.
(PAP)
2 sierpień 2004

 

  

Archiwum

Kongres Polski Suwerennej żyje!
grudzień 24, 2008
Paweł Ziemiński
PE głosuje nad kontrowersyjną dyrektywą
luty 12, 2006
PAP
Dobrowolne przyznanie się do przestępstwa
kwiecień 16, 2005
Polacy, to istni... masochiści !
czerwiec 1, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
List otwarty do Ministra Sprawiedliwości Grzegorza Kurczuka
kwiecień 28, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Ile waży księżyc?
październik 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Korporacja rządzi
luty 15, 2008
Rafał Ziemkiewicz
Inicjatywa Sorosa
listopad 24, 2003
Tygodnik Głos
"Jednym kawior, drugim kaszanka"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / The Times - 2002.12.11
Problem żydowski wg Theodorakisa
wrzesień 7, 2004
Nowe podatki, które udają opłaty
luty 19, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Truman
lipiec 31, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
jak to Walesa ameryke odwiedzil
październik 2, 2004
Rozmowa z 21-VII-2006 z Dr.Lorraine Day
sierpień 7, 2006
tatar
Kraków - Najbardziej rozpoznawalne miasto świata
listopad 11, 2007
interia
Demokratyczne wojny totalne
luty 11, 2005
Marek Głogoczowski
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Ludzki odruch względem przestępców.
kwiecień 28, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
A jednak się niecierpliwimy
lipiec 11, 2006
ks. prof. Czesław S. Bartnik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media