ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
więcej ->

 
 

Abp Józef Życiński powiedział

Metropolita lubelski abp Józef Życiński powiedział we wtorek, że w czasie, gdy obecna kultura propaguje sukces i tężyznę fizyczną, chorzy przypominają pełną prawdę o człowieku, który także cierpi i zmaga się z bólem.

Metropolita lubelski przewodniczył mszy świętej dla chorych i ich opiekunów z okazji Światowego Dnia Chorego. "Wy, kochani, jesteście wielkim skarbem naszej cywilizacji. To dzięki wam możemy pełniej poznawać prawdę o ludzkim życiu, o jego dramatach, jego tragizmie, który nie łamie człowieka, ale pozwala mu budować wię? z Bogiem i tworzyć solidarność między lud?mi" - powiedział w homilii.

"Dziś szpitale i kliniki stają się ośrodkami humanizmu, Ewangelii, w których poznajemy pełną prawdę o człowieku, którego nie można sprowadzić do poziomu sukcesu czy kariery, który cierpi, zmaga się z przeciwnościami losu" - dodał.

Abp Życiński podkreślił, że współczesna kultura zbyt mało uwagi poświęca ludzkiemu cierpieniu. "W naszej obecnej kulturze akcentuje się świat tężyzny fizycznej, opalonych Afrodyt, tryskających mocą siłaczy, a w prezentacji tej kultury komiksy i reklamy pojawiają się znacznie częściej niż refleksja nad ludzkim cierpieniem. To wy, cierpiący, przypominacie nam pełną prawdę o człowieku, o jego dramacie i jego bólu" - powiedział. Metropolita lubelski zaznaczył, że dziś można mówić o chorobie cywilizacji i społeczeństw, które za najwyższe wartości przyjmują pieniądze i władzę. "Nieraz ci, którzy uchodzą za zdrowych, demonstrują największe znamiona choroby, bo można dziś mówić o chorej cywilizacji, chorych środowiskach, chorym społeczeństwie, dla którego najwyższą wartością staje się skok na kasę albo skok po władzę" - powiedział.

"Kiedy patrzymy jak ci, których wczoraj zaliczano do elit opiniotwórczych, nagle okazują się małymi lud?mi, u których głos sumienia był zagłuszany wśród życiowych wyborów, wtedy stwierdzamy z goryczą, że ci, którzy uchodzą za zdrowych, reprezentują chore środowiska" - dodał.

Z okazji, przypadającego we wtorek, Światowego Dnia Chorego lubelska Caritas rozdała blisko 700 paczek z prezentami dla dzieci przebywającym w szpitalach na Lubelszczy?nie.

Wezwanie

Biskupie, pójd? śladami Chrystusa i oddaj swoje bogactwo biednym, lub przynajmniej sprzedaj swoją luksusową limuzynę.

11 luty 2003

zaprasza.net - przyjaciele Adama Chmielowskiego 

  

Archiwum

Nowy Sekretarz ONZ- figurant amerykańskiej machiny terroru
styczeń 5, 2007
PNLP
Przesłanie Pana Cogito
lipiec 28, 2003
Zbigniew Herbert
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
W Izraelu powstanie "Centrum Busha"
listopad 17, 2006
bibula
Jak przegrać „wojnę przeciwko terrorowi?”
kwiecień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Broń nuklearna do zmian rezymów
kwiecień 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
PiS wysyła młodych na zmywak
luty 17, 2006
IAR
Afganistan i kara śmierci za odejście od Islamu
marzec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zespół do Spraw Reintegracji
listopad 27, 2002
PAP
"Upiór Iraku" na potkaniu u szczytu w Rydze
grudzień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokraci atakują Busha za interwencję w Iraku PAP 02:00
listopad 15, 2005
PAP
Podłość drukowana
kwiecień 15, 2008
Polsko! Twoja zguba w Rzymie!
grudzień 1, 2006
PNLP
Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?
czerwiec 7, 2004
PAP
JESZYWAS CHACHMEJ
luty 13, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Prawda podobno wyzwala
październik 17, 2006
PAP
Byla zbyt patriotyczna, byla zbyt polska....
wrzesień 23, 2007
...
MÓWIMY O MĘŻCZYZNACH...
sierpień 9, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Żegnam kretynów i prowokatorów
maj 2, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media