|
Mord rytualny na Polakach
|
|
Od lutego 2022 roku - do chwili obecnej - w wojnie na Ukrainie zginęło 120 tys. Rosyjskich żołnierzy i około 70 tysięcy zabitych Ukraińców.
Daje to razem 190 tysięcy ofiar - w ciągu 21 miesięcy.
(Oczywiście rannych jest prawie dwukrotnie więcej.)
Ale ta wojna wybawiła Nas z innej wojny!
Wojny przeciwko Narodowi Polskiemu, w której ZAMORDOWANO około 200 tysięcy Polaków - przez zablokowanie dostępu do leczenia na choroby cywilizacyjne.
I dokonano tego w dużo krótszym czasie, bo w ciągu 16 miesięcy.
Popatrzcie na korzenie rodzinne głównych sprawców tej zbrodni i wtedy wszystko zrozumiecie.
Odrębną kwestią jest pula zmarłych i kalek po "szczepionkach" na rzekomego "kowida".
|
|
25 listopad 2023
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Trafne określenie!
A biorąc pod uwagę skalę, to nawet "ubój rytualny". |
|
2023-11-25
hens
|
 |
|
|
To prawda, ale nie zapominajmy, że u nas oficjalnie wojny nie było, nie było nawet stanu wyjątkowego. Ludzie, tzw. "społeczeństwo" jest samo sobie winne, bo dało w ciągu K I L K U dni wytresować się jak tępa zwierzyna. A potem jeszcze samo zaganiało się do zagród i pieców utylizacyjnych.
Nie mogłem pojąć, że osoby na pozór rozumne, dwa dni po zaprezentowaniu nowej formy kontaktów międzyludzkich (witanie łokietkami, dystans etc), w podskokach zaczęły to wdrażać i uciekały jak oparzone jak wyciągało się do nich rękę (dłoń) na powitanie. |
|
2023-11-26
Magellan
|
 |
|
|
Ten "mord rytualny" to dowód na moc mediów, dowód, że "osoby na pozór rozumne" robią bez żadnego bałaknięcia nawet, to co media nakażą.
A w przypadku "mordu rytualnego" wszystkie media, i te w 'polsce' i ogólnoświatowe duły w tę samą trąbę, bo też wszystkie te media są... no czyje?
No są żydowskie! Tak jak i fabryki zajzajerów!
Hitler w trzy lata zrobił ze zbolszewizowanych niemców wściekłych nazistów, którzy stali mu u nogi do samego końca. Gdyby miał w garści media całego świata, to żydów już dawno by nie było.
I tu pytanie, co lepsze, wściekli naziści czy uniżone parchy...
Jedni i drudzy mordują z równą gracją. Z tym, że niemcy jako wrogowie a żydy jako "nasi". I choćby tylko dlatego do dokumentów musi wrócić "RUBRYKA" pochodzenie etniczne!
W Palestynie przez stulecia też robili za 'tutejszych', a teraz eksterminują Palestyńczyków. Tam już mało kto został prócz żydów, czyli właściwie prócz chazarów.
Сам Нетаньяху - справжній генетичний хозар! Napisałem szyderczo w cyrylicy, bo przecież to przodkowie ukrów, stąd ta ich łatwość w mordowaniu innych)
|
|
2023-11-26
hens
|
 |
|
|
Widzę, że cyrylica nie 'weszła'. No nic, było tam mniej więcej tak - "(Sam Netanjahu jest prawdziwym genetycznym Chazarem. Napisałem szyderczo w cyrylicy, bo przecież to przodkowie ukrów, stąd ta ich łatwość w mordowaniu innych).
|
|
2023-11-26
hens
|
 |
|
|
| No dobrze Panie Hens, ale w takim razie, jakiż to "defekt" jest w nas, że temu nie ulegamy? |
|
2023-11-26
Magellan
|
 |
|
|
Że my dwaj i wiele innych bywających tu osób nie ulegamy?
Głowę dam, że nie muszę tego wyjaśniać, bo sam dobrze Pan to wie.
Niemniej, jeśli trzeba to sądzę, że polega to na ogólnie pojętym rozwoju intelektualnym i nabytych umiejętnościach czytania między wierszami, czyli po prostu czytania krytycznego. Natychmiastowego konfrontowania tekstu czy wypowiedzi z istniejącą, znaną nam rzeczywistością, z przeszłością i z posiadaną wiedzą. Naszą potrzebę wiary już dawno zaspokoiliśmy, teraz wszystko przyjmujemy "na rozum", że się tak wyrażę.
A sztuczki wyczyniane w obecnej dobie przez tzw. polityków to stare, znane nam z dawna grepsy, na które tylko niezbyt rozgarnięte młodziaki się nabierają i w nie wierzą.
Jeśli porównać matury z lat dwudziestych i trzydziestych ub. wieku, to widać jaki jest dystans umysłowy pomiędzy tamtymi pokoleniami a tymi dzisiejszymi.
To jest jak inna cywilizacja! I żydowskim cwaniakom jest niezmiernie łatwo zrobić tym ludziom wodę z mózgu, bo tam w tych mózgach nic nie ma.
Oczywiście mogę nie mieć racji :). Niemniej, pozdrawiam serdecznie! |
|
2023-11-27
hens
|
 |
|
|
No chyba tak. Szczególnie temat tych matur to właściwy trop.
Jest taka książka napisana przez Stefana Grabińskiego pt. Wyspa Itongo.
I tam jest postać niejakiego Pattersona. W dzieciństwie się na niej wzorowałem i już tak mi zostało. Pozdrawiam :) |
|
2023-11-27
Magellan
|
|
|
|
PO kładzie łapę na OFE
sierpień 27, 2008
interia.pl
|
„Judeochrześcijanie” z sejmowej prawicy
czerwiec 27, 2006
Jacek Bartyzel
|
Najważniejszy fragment ("mało znany") wywiadu Gazety Michnika z matką Chodarowskiego.
marzec 17, 2008
W.M.
|
Pętla niemocy a 25-lecie 'Solidarności'
sierpień 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sejm zdrady
grudzień 20, 2007
...
|
Czy tarcza nas uszczęśliwi?
marzec 11, 2008
Gregory Akko
|
Początek Nowego Księstwa Warszawskiego
sierpień 17, 2004
|
Konfidentów bój ostatni
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
Czy Dostojewski wybił się plagiatem pamietnika Tokarzewskiego?
kwiecień 13, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Oświadczenie Stronnictwa Narodowego Okręgu Opolskiego
wrzesień 1, 2004
Bolesław Grabowski
|
Słowom naszym zmienionym chytrze przez krętaczy ...
Orędzie noworoczne "prezydenta" RP
styczeń 1, 2003
zaprasza.net
|
My są...
SOBCZAK i SZPAK
luty 25, 2003
http://angora.pl/
|
Nowy wirus
luty 2, 2006
net
|
Czy nad USA unosi się widmo zbankrutowanej demokracji?
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Kto zohydza nam legendę o Westerplatte?"
wrzesień 20, 2008
tłumacz
|
A która wojna była straszliwsza?
wrzesień 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ataki na polskość
wrzesień 8, 2007
..
|
Gaz ziemny na tle obecnych zagrożeń wojennych
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Głos z Australii
sierpień 2, 2003
Krzysztof Janiewicz
|
Perspektywy Rozwoju Gospodarczego Chin
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|