|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
więcej -> |
|
Redaktor "kadyceusz" czyli Bubel w Samoobronie
|
|
Z datą 19 września ukazał się pierwszy numer dwutygodnika "Samoobrona - gazeta ogólnopolska". Redaktorem naczelnym pisma jest Leszek Bubel. Pismo ma być dostępne w kioskach; jego nakład ma wynosić ponad 300 tys. egzemplarzy.
Gazeta - według jej redaktora naczelnego - jest
bardzo potrzebna jako antidotum na ogłupienie rodaków przez demoliberalne media.
Oddajemy do Waszych rąk pierwszy numer dwutygodnika, a wkrótce tygodnika, o nakładzie ponad 300 tys. egz.! Nie (pisownia oryginalna) kadyceusz - (Kaduceusz - w mitologii greckiej laska, symbol Hermesa i godło posłów) ale młot. Walić on będzie wszędzie tam, gdzie polskie drogi do przyszłości wybrukowane są pustymi łbami wieńczącymi rączęta, których kolor i zapach świadczą, że od wielu lat nie zaznały czystej wody ani powietrza - czytamy w słowie wstępnym redaktora naczelnego.
Bubel zapowiada w nim też: profesjonalizm w redagowaniu gazety ma być naszą zasadą (...). Nasze pismo, nie będzie wzorem innych tubą propagandową wyłącznie jednej partii.
W pierwszym numerze dwutygodnika przeczytać można m.in.: wywiad z Andrzejem Lepperem pod tytułem "Jesteśmy czyści, nie braliśmy działu w prywatyzacji"; wykaz projektów uchwał i ustaw złożonych w Sejmie przez klub Samoobrony czy tekst "Biedni biednieją" o tym, że przepaść pomiędzy najbiedniejszymi a najbogatszymi powiększa się.
Na początku lat 90. Bubel był szefem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Jako jeden z liderów tej partii z jej listy wszedł do Sejmu w 1991 r.
Startując w wyborach 1995 r. na urząd prezydenta jako lider Forum Walki z Bezprawiem, Bubel zdobył 0,04% głosów. W czasie ówczesnej kampanii wyborczej wsławił się opublikowaniem broszur z dowcipami o Żydach, a jeden z jego telewizyjnych programów wyborczych zdjęto z anteny, zarzucając Bublowi prezentowanie poglądów antysemickich.
W czerwcu 1995 r. został pobity przez ochroniarzy agencji towarzyskiej, do której - jak twierdził - został zwabiony.
W 1998 r. Bubel przedstawiał się jako pełnomocnik Stowarzyszenia Ofiar Wojny Mieczysława Janosza, dzierżawiącego teren Żwirowiska w Oświęcimiu.
Latem 2000 r. przed warszawskim sądem zaczął się proces Bubla oskarżonego m.in. o zagarnięcie 25 kg złotej blachy w latach 1989- 93. Prowadził wtedy sklepy jubilerskie i miał zagarnąć blachę na szkodę mennicy państwowej. Bubel mówił, że z powodu tego procesu nie kandydował w wyborach prezydenckich 2000 r.
W 2001 r. Bubel jako prezes Stowarzyszenia Przeciwko Antypolonizmowi zgłosił do prokuratury doniesienie przeciwko Tomaszowi Grossowi za nawoływanie do waśni i zniewagę narodu polskiego w książce "Sąsiedzi". Prokuratura Rejonowa w Sejnach, odmówiła wszczęcia dochodzenia w tej sprawie, a suwalski sąd podtrzymał to postanowienie.
W tym samym roku Bubel był pełnomocnikiem komitetu wyborczego kandydata na prezydenta Bogdana Pawłowskiego.
Od jakiegoś czasu można go spotkać na imprezach organizowanych przez Samoobronę m.in. na kongresie partii czy inauguracji jej samorządowej kampanii wyborczej.
|
|
16 wrzesień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Wiedza aprioryczna
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Okrucieństwo w Rosyjskiej Armii?
luty 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Budowanie globalnej rodziny
maj 6, 2007
lś
|
Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Kolejne buble i robota dla Trybunału
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
"Dziewiąta cywilizacja" w działaniu (1)
styczeń 17, 2005
|
Rekordowy Picasso
grudzień 1, 2004
Mirosław Naleziński
|
Park kulturowy na Starym Mieście?
maj 30, 2005
Gazeta Wyborcza, 30 maja 2005r.
|
Zamyślenie
listopad 30, 2002
Artur Łoboda
|
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Kolejny podpis Kwaśniewskiego
lipiec 22, 2004
|
Dokąd zmierza prawo
luty 23, 2007
Marek Olżyński .
|
Gra w trójkąty (wajmarskie)
maj 10, 2003
P.
|
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
Sktót tłumaczenia transkryptu wystąpienia Putina w Monachium
luty 14, 2007
tłumacz
|
Lipcowa deflacja wyniosła 0,5%
sierpień 19, 2002
PAP
|
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
|
Zapisy w Konstytucji RP (zmiany konieczne)
kwiecień 20, 2008
Dariusz Kosiur
|
Przedłużone śledztwo ws. wypłat w EuRoPol Gazie
grudzień 23, 2002
PAP
|
Polonia nigdy nie wybaczy !
maj 2, 2003
Andrzej Kumor
|
Mimo totalnego sprzeciwu społeczeństwa, Stoen sprzedany
grudzień 23, 2002
PAP
|
więcej -> |
|