ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Czy uda się odbić od dna? 
31 styczeń 2016      Artur Łoboda
Corbett Report Spisek I wojny światowej 
5 lipiec 2021     
Roszczenia o odszkodowanie za szczepionkę przeciwko Covid-19 złożone przeciwko AstraZeneca na łączną kwotę ponad 100 mln dolarów 
21 luty 2024      Zoey Sky
Paweł Kukiz 19 maja 2015 
19 maj 2015      Paweł Kukiz
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (09.09.2011) 
29 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Prawda mogłaby nas uzdrowić 
23 marzec 2020      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński LAS KOBIET – część trzecia 
23 marzec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
W USA i Polsce można fałszować Wybory.
Na Białorusi już nie wolno!
 
4 listopad 2020      Artur Łoboda
Rosyjskie bazy wypadu na terenie NATO 
26 październik 2014      Artur Łoboda
Putin najbogatszym człowiekiem świata 
29 sierpień 2012      Memoria
Nie popadajmy w paranoję 
15 luty 2018     
Czemuś biedny - boś głupi  
22 kwiecień 2021     
Komu z taką „lewicową prasą” potrzebne są faszystowskie media?
Jak nasze „postępowe” gwiazdy i placówki potrafią nie powiedzieć ani słowa o najpoważniejszym kryzysie w dziejach ludzkości
 
29 sierpień 2021      Mark Crispin Miller
"Frankowicze" 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Wikipedia w służbie totalitaryzmów  
14 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Zanim włączę się do dyskusji 
7 wrzesień 2019     
Książka Jarosława Kaczyńskiego - Porozumienie przeciw monowładzy. Z dziejów PC 
20 lipiec 2016      Marcin Dybowski
Wstęp do zagadnienia Trybunału karnego do spraw ścigania zbrodni kowidowych (3) 
31 sierpień 2020      Artur Łoboda
Ewolucja przyspieszyła 
28 marzec 2017      Artur Łoboda
Ukraina - przygotowano cmentarz dla kolejnych poborowych do wojska 
15 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Lekarka rodzinna z nieskazitelną 40-letnią karierą zostaje zawieszona na 6 miesięcy za „jadowite” komentarze antyszczepionkowe – w tym takie, że dzieci „ustawiane są w kolejce” po szczepionkę na Covid, która mogła je „zabić”




Doktor Mary McCloskey z Londonderry stwierdziła, że ​​pandemia jest „wymysłem” mediów i rządu, oraz że szczepionki nie działają i zabijają ludzi. 
Twierdziła również, że testy i maski na twarz są wykorzystywane jako broń psychologiczna do szerzenia strachu, a eksperci „śmiali się” z opinii publicznej, wymyślając różne warianty wirusa. 
 
 
W jednym ze swoich najbardziej zapalnych oświadczeń na temat szczepionek na Covid stwierdziła, że ​​rodzicom „kazano ustawić nasze dzieci w kolejce po coś, co może je zabić, by chroni je przed czymś, - co nie może ich zabić”.
Doktor McCloskey, która również używa drugiego imienia Anne, podzieliła się swoimi komentarzami w serii filmów przesłanych do Internetu w okresie od sierpnia do listopada 2021 r.
 
 
Doktor McCloskey miała wcześniej nieskazitelną profesjonalną dokumentację medyczną, a jeszcze wcześniej była dyrektorem pierwszego kontaktu w Racecourse Medical Group.
 
Na rozprawie Medical Practitioners Court Service (MPTS), która odbyła się pod koniec zeszłego miesiąca, usłyszano, jak w nagraniu wideo z 21 sierpnia stwierdziła, że ​​niebezpieczeństwa związane z pandemią zostały wymyślone i rozpowszechnione wśród opinii publicznej. 
 
„Cały ten szum był w dużej mierze wytworem mediów, rządu i oszustw ich kłamliwych doradców naukowych” – stwierdziła. 
 
W innym twierdziła, że ​​szczepionki na Covid nie są stosowane w celu ochrony zdrowia ludzi, ale zamiast tego szkodzą. 
„Niech ludzie zobaczą, że te zastrzyki zabijają; szkodzą ludziom; nie zapobiegają chorobom i nie dotyczą zdrowia” – stwierdziła.
 
66-latka twierdziła również, że osoby, które otrzymały szczepionkę przeciwko Covid, zrobiły to pod przymusem, „zmuszając, przekupując lub zastraszając” w celu wykonania zastrzyku. 
 
Następnie 24 sierpnia w innym filmie stwierdziła, że ​​testy PCR na obecność wirusa to  „broń psychologiczna stosowana przez rządy, służąca wpychaniu ludzi w strach i terror”.
 
W tym samym filmie stwierdziła, że  ​​„maski są po to, abyśmy się bali” i że lekarze są „zmuszani” do towarzyszenia w pandemii.
 
MPTS odnotowało także inny film z listopada tego samego roku, w którym dr McCloskey stwierdziła, że eksperci „naśmiewali się” z opinii publicznej, wymyślając warianty Covida. 
 
„Cóż, wydaje mi się, że z tym nazewnictwem rzeczywiście się śmieją, jakby używali anagramu słowa kretyn” – stwierdziła. 
 
„Wiesz, ci ludzie tak naprawdę śmieją się z populacji”.
 
Jej komentarz dotyczący „anagramu” jest odniesieniem do tego, jak litery Omicron , wówczas najbardziej palącego wariantu Covida budzącego obawy, można zmienić, tak aby pisownia była „kretyńska” (moronic). 
To zbieg okoliczności, ponieważ Światowa Organizacja Zdrowia nazwała warianty Covida po alfabecie greckim, zaczynając od Alpha, Beta, Gamma, Delta i tak dalej. 
 
Doktor McCloskey stwierdziła również, że pielęgniarki nie pracują w szpitalach, ale „kręcą filmy na TikToku i uczą się piosenek”. 
MPTS stwierdziło, że te komentarze mogą potencjalnie podważyć informacje na temat zdrowia publicznego, podważyć zaufanie społeczne do zawodów medycznych i zniechęcić ludzi do zaszczepienia się na Covid-19.
„Istniały wyraźne dowody na to, że działania dr McCloskey mogły potencjalnie podważyć informacje na temat zdrowia publicznego i wywrzeć wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo społeczeństwa” – stwierdziła. 
 
Stwierdzając, że dr McCloskey, jak każdy lekarz, ma prawo do wolności słowa, dodali, że nie jest to „prawo nieskrępowane” i w jej przypadku przekroczyła to, co jest niedopuszczalne. 
 
Stwierdzili: „Wypowiedziane słowa i opinie wykraczały poza uzasadnioną wolność słowa i że dr McCloskey wygłaszał złowieszcze i podżegające oświadczenia oraz używał alarmistycznego języka”. 
 
Trybunał zwrócił także szczególną uwagę na „kretynny” komentarz dr McCloskeya, który „umniejszał powagę sytuacji”.
 
„Istniały wyraźne dowody na to, że działania dr McCloskey mogły potencjalnie podważyć zaufanie społeczne do zawodów medycznych i że takie postępowanie stwarzało ryzyko dla zdrowia i bezpieczeństwa publicznego” – stwierdzili. 
 
„Sama dr McCloskey powinna była wiedzieć, że widzowie tych filmów i wywiadów radiowych będą postrzegać ją jako lekarza; i dlatego w wyniku przyjęcia tego stanowiska należy bardziej uwiarygodnić jej opinię” – czytamy.  
Zanotowali także wypowiedzi, które umieściła w filmach, aby zachęcić widzów do podzielenia się swoimi poglądami.
 
– Chcę, żebyś rozmawiał z ludźmi. 

Chcę, żebyście się doinformowali…
Mam dostępne ulotki. 
Zamierzam zrobić plakaty” – powiedziała w jednym z nich.
„Chcę, żebyście udostępnili ten film” – powiedziała przy innej okazji. 
MPTS stwierdziło również, że wyraźnie działała, aby zniechęcić społeczeństwo do zaszczepienia się na Covid-19.
 
 
W swoim orzeczeniu trybunał stwierdził, że dr McCloskey „źle wykorzystała swój wyrok”.

„Nie wykazała świadomości tego, jak jej zachowanie będzie miało niekorzystny wpływ na społeczeństwo i że podważy jej kolegów, lekarzy, gdy nie szanuje ich wkładu w zarządzanie pandemią” – stwierdzili. 

„Biorąc pod uwagę jadowity język, jakiego użyła, dr McCloskey wywołała niepokój i narzuciła opinii publicznej własną opinię”.
 
Jednakże przy ustalaniu, jaką karę nałożyć na lekarza pierwszego kontaktu, podkreślili, że nie było żadnych sugestii, że dr McCloskey nie jest kompetentnym lekarzem, a w trakcie jej bogatej kariery zawodowej nie zgłoszono żadnych problemów. 
 
Zauważyli również, że biorąc pod uwagę wyjątkowe okoliczności pandemii Covid w tamtym czasie, ryzyko powtórzenia się tych konkretnych wydarzeń było niewielkie.
Dodali jednak, że biorąc pod uwagę, że dr McCloskey nie przeprosiła ani nie wyraziła wyrzutów sumienia za swoje czyny, istnieje ciągłe ryzyko, że pozwoli jej powtórzyć. 

„W dalszym ciągu istnieje ryzyko, że dr McCloskey wyrazi poglądy i podejmie działania, które stanowiłyby ryzyko dla zdrowia i bezpieczeństwa publicznego, ze względu na brak uznania przez nią jej poważnego przewinienia” – napisali. 

Zawieszając ją na sześć miesięcy, poinformowano, że na zakończenie odbędzie się ocena, która ma określić, czy dr McCloskey jest gotowa na powrót do pracy jako lekarz.
 
 
Trybunał napisał, że:

„Na dr McCloskey będzie spoczywał obowiązek wykazania, w jaki sposób podjęła działania naprawcze i zyskała wgląd w swoje działania”.
 
Doktor McCloskey ma 28 dni na odwołanie się od wyroku. 
Szczepionki na Covid, jak każdy produkt medyczny lub lek, niosą ze sobą ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, niektóre z nich są poważne.
Niektórzy Brytyjczycy zmarli w wyniku szczepionki, choć oficjalnie liczba ta wynosi mniej niż 100. 
Obejmuje to osoby, które zmarły po uderzeniu zakrzepem krwi wywołanym niezwykle rzadką reakcją na szczepionkę  AstraZeneca , która nie została pominięta podczas testów oryginalnych szczepionek.
Jednak czołowi eksperci twierdzą, że twierdzenia przeciwników szczepionek iż tysiące osób zmarło w wyniku wstrzyknięć są całkowicie nieprawdziwe.
Wielokrotnie udowodniono, że szczepionki przeciwko Covid-19, które zostały wprowadzone w milionach, są ogólnie bezpieczne i skuteczne w zapobieganiu ciężkiej chorobie ludzi.
Przypisuje się im także zatrzymanie niekończących się blokad, które paraliżowały naród. 
 
 
 Źródło:
 
https://www.dailymail.co.uk/health/article-12702971/GP-unblemished-40-year-career-gets-6-month-suspension-vitriolic-anti-vaxx-comments-including-one-kids-lined-Covid-vaccine-kill-them.html
6 listopad 2023

John Ely 

  

Komentarze

  

Archiwum

Co wypisują kretyni
luty 29, 2008
Jan (wielu imion)
Może to sygnał...
grudzień 28, 2005
Niepodległość Polski Katolickiej
Chiny i Rosja jako niespodziewanie pogodzeni sąsiedzi
listopad 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy przywódca izraelskiej lewicy chce dialogu
sierpień 23, 2002
PAP
Totalitarne metody w amerykańskim kasynie
październik 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sejm uczcił minutą skupienia pamięć Ryszarda Kapuścińskiego
styczeń 25, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Are Gullible Americans really “blessed by God”?
wrzesień 10, 2006
Marek Glogoczowski
Dlaczego w Polsce jest o 30% rencistów więcej niż w państwach o podobnej historii?
październik 23, 2003
Adam Sandauer
Samoobrona się kruszy
listopad 28, 2002
PAP
Dziwne odblaski wydarzeń 11 września 2001
kwiecień 3, 2004
Miller odwiedził ziemię przodków
listopad 10, 2003
PAP
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
Alkoholizm wśród młodzieży
listopad 28, 2006
Marek Komorowski
Tablica „Hanoar Hacijoni”.
lipiec 21, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
Uczciwość ludzka
marzec 26, 2006
Artur Łoboda
Dzisiaj mam urlop
lipiec 27, 2008
Marek Jastrząb
Opieprzył premiera
wrzesień 11, 2006
słuchacz polskiego radia
POLSKA - UNIA 11
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Prokuratorska gra pozorów
sierpień 26, 2002
utworzenie Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej w Izraelu
styczeń 16, 2007
INTERIA.PL/PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media