ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
więcej ->

 
 

Medialny lobbing Izb Lekarski w barterze od firm farmaceutycznych.



Wśród informacji z Krajowego Zjazdu Lekarzy dotarła i taka

... Inny z delegatów zastanawiał się, czy samorząd lekarski powinien współdziałać na rzecz zwiększania nakładów na ochronę zdrowia z firmami farmaceutycznymi (co zakłada zapowiadana przez NRL koalicja "Teraz Zdrowie"), czy ich interes jest wspólny... ...Koalicja "Teraz Zdrowie" jest skupiona na jednym postulacie: zwiększenia nakładów na ochronę zdrowia. Jeżeli będziemy współdziałać z firmami faramaceutycznymi, ten postulat będzie bardziej słyszalny, nie ma co ukrywać: firmy farmaceutyczne mają ogromne pieniądze, które są potrzebne na lobbing - wyjaśniał K. Radziwiłł...


Mimo iż wiarygodnej odpowiedzi pewno nie otrzymamy, należy zastanowić się i zadać pytanie czy współpraca ta ograniczona jest do tylko jednego postulatu zwiększania nakładów na leczenie i czy:

1.
Straszenie społeczeństwa przez silne nagłasnianie w mediach nie istniejącego exodusu lekarzy, było wstępnym elementem przy nawiązywaniu lub realizacją tej współpracy?
Nie ma exodusu lekarzy
http://www.sppnn.org.pl/oswiad/osw27.htm

2.
Przychylność mediów w nagłaśnianiu postulatu Krajowego Zjazdu Lekarzy dotyczącego minimalnego zarobku lekarza w wysokości 2 średnich krajowych pensji ( tj. do ok. 5 tys. zł miesięcznie ) i żadania Porozumienia Zielonogórskiego, znacznych podyżek dochodów lekarzy rodzinnych ( obecnie 3,5 - 5 tys zł ), była wstępnym elementem przy nawiązywaniu tej współpracy?
zarobki lekarzy
zarobki lekarzy rodzinnych

3.
Trwające wiele miesięcy blokowanie w mediach informacji o Stowarzyszeniu Primum Non Nocere i błędach lekarskich było elementem podobnych działań?
http://www.sppnn.org.pl/oswiad/osw22.htm
14 styczeń 2006

Adam Sandauer 

  

Archiwum

Jimmy Carter wszedł do jaskini zbójców
kwiecień 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jesteśmy za..., ale nie przeciw
maj 24, 2007
przysłał Andrzej Kondracki
Kto zniszczył WTC i zabił dzieci w Osetii?
wrzesień 4, 2004
Jan P. Karolak
Zamach pełznie coraz wyżej
lipiec 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
"Komuno, zdychaj"
luty 19, 2008
Dariusz Kosiur
Demokracja jest wtedy, gdy wznosisz okrzyki pro-rządowe
listopad 2, 2004
PAP
Mienie żydowskie ?
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 8
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Co jest w tym traktacie ?
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Komisja Trójstronna (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Kondotierzy rewolucji
grudzień 8, 2004
przesłała Elżbieta Gawlas
Prawo i bezprawie
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Kafka & case Iran
kwiecień 3, 2007
przysłał ICP
Dlaczego nacjonalizm?
lipiec 5, 2008
Dariusz Kosiur
Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka
październik 14, 2007
Marek Olżyński
Obóz pięknej Polski?
kwiecień 29, 2007
Remigiusz Okraska
Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
al-Kubaysi: Proces polityczny korzystny dla Al-Kaidy
sierpień 10, 2007
przysłał marduk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media