ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

"Boża zaćma", białoruski uran i rocznica ważniejsza od grunwaldzkiej 
3 lipiec 2010      dr Marek Głogoczowski
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część piąta 
6 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Raport Health Ranger: dr Sherri Tenpenny przedstawia 4 kategorie OBRAŻEŃ PO SZCZEPIONKACH COVID-19 
21 marzec 2024     
Zmiana biegu Rządu PiS 
26 listopad 2015      Artur Łoboda
Jakie powinno być stanowisko Polaków w sprawie holokaustu? 
4 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Listy do Ministranta - Część VII 
10 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Cyrk szczepionkowy trwa: Dlaczego organizacje medyczne wciąż promują niepotrzebne szczepionki powodujące uszkodzenia serca 
25 sierpień 2025      Lance D Johnson
Sobór Słowiański i jego Wróg Zaprzysiężony za Oceanem 
29 listopad 2010      dr Marek Głogoczowski
Noworoczny wywiad z Joanna Modzelewska https://www.youtube.com/watch?v=dn-wcx_h9i4 
1 styczeń 2019      TellTheTruth
"To partia, która kieruje się zasadami marksistowskimi"  
25 wrzesień 2020     
Polityka z zapałkami 
13 luty 2016      Artur Łoboda
To są "fachowcy" Tuska 
5 lipiec 2026     
Polska, to Raj dla masochistów ! 
3 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Polska historia - czy na pewno polska?  
17 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Ukraina: Czy to prawdziwy szowinizm? 
5 marzec 2025     
NYT rzuca wyzwanie Von der Leyen w sprawie brakujących tekstów Pfizera 
15 luty 2023     
Żeby Polska była Polską 
28 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Co robi CBA w Prokuraturze? 
2 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Polityczna gra z Łukaszenką 
3 luty 2011      Artur Łoboda
Wiadukty specjalnej troski 
31 marzec 2009      Mirosław Naleziński, Gdynia

 
 

Sygnaliści twierdzą, że CIA zwerbowała porywaczy na 11 września i ukryła prawdę przed FBI

W szczytowym okresie pandemii, kiedy wszystkie oczy były zwrócone na „pandemię”, opublikowano pod przysięgą oświadczenie badacza 11 września - z Biura Komisji Wojskowych (OMC), wykazujące, że atak terrorystyczny z 11 września 2001 r . na Trade Center było pracą wewnętrzną kierowaną przez Centralną Agencję Wywiadowczą (CIA).


 
OMC, będąca częścią Organizacji Obrony Komisji Wojskowych Departamentu Obrony (DOD), otrzymała zadanie zbadania szczegółów wydarzeń z 11 września i sporządzenia zeznań sygnalisty około 20 lipca 2021 r., kiedy nikt nie zwracał uwagi na takie rzeczy.
 
Glenn Beck opublikował na ten temat fragment materiału – ​​obejrzyj poniżej – w którym wyjaśnia treść dokumentu, w tym twierdzenie, że zatrudnianie porywaczy przez CIA na potrzeby wydarzeń z 11 września było celowo ukrywane przed Federalnym Biurem Śledczym (FBI)
 
Udokumentowane oświadczenia 11 byłych agentów FBI i dwóch byłych agentów CIA ujawniają, że 11 września był w rzeczywistości wewnętrzną akcją kierowaną przez CIA. 
A Amerykanom, jak zwykle, nigdy nie powiedziano o tych niedawno ujawnionych faktach, które oczywiście nigdy nie zostały zgłoszone przez media, ani podniesione przez nikogo w Kongresie.
 
https://twitter.com/WallStreetApes/status/1713969804191907987
 
 

To dowód na to, że CIA stała za 11 września, ale media wydają się tym nie przejmować


 
 
Zasadniczo w deklaracji stwierdza się, że Saudyjczycy ze sprzymierzonej z USA Arabii Saudyjskiej byli wykorzystywani jako pośrednicy w rekrutacji agentów Al-Kaidy dla CIA, która wiedziała, że ​​ci agenci przebywali w tym czasie w Stanach Zjednoczonych.
 
„CIA wiedziała, że ​​porywacze przebywają na terenie Stanów Zjednoczonych i chciała z nimi współpracować, aby zwerbować ich w ramach nielegalnej krajowej operacji szpiegowskiej, i ukryła wszystko przed FBI” – powiedział Beck.
 
„Czy ktoś uważa to za interesujące? 
Czy kogokolwiek interesuje, że nie wszędzie jest o tym głośno w mediach głównego nurtu? 
Mam na myśli to, że CIA prowadziła nielegalne operacje, które przypadkowo doprowadziły do ​​najgorszej tragedii na amerykańskiej ziemi. 
To znaczy, to wydaje się warte opublikowania. 

Skąd ciekawość prasy? 
Czy to problem zaopatrzenia?”
 
Pomysł, że 11 września był „przypadkowy” (wymknął się spod kontroli CIA), jak zdaje się mówić Beck, jest śmieszny . 

Jednak samo ujawnienie z pewnością mówi, kto naprawdę stał za atakiem terrorystycznym z 11 września – i nie, nie był to Irak , jak twierdził wówczas reżim George'a W. Busha, przedstawiając swoją „broń masowego rażenia” (BMR). propaganda.
 
Należy pamiętać, że oprócz 11 byłych agentów FBI i dwóch byłych agentów CIA, którzy potwierdzili tę deklarację, jest także były zastępca doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Richard Clark i były senator Bob Graham, demokrata z Florydy.
 
„Był współprzewodniczącym wspólnego dochodzenia Kongresu w sprawie 11 września” – Beck wyjaśnił tekst Grahama.
 
„Nie wiem, to niesamowite twierdzenie. 
Wydaje się, że ma wiele źródeł, ale media się tym nie przejmują.
 
Jeśli wszystko to okaże się prawdą – a z całą pewnością wygląda na to, że tak jest – oznacza to, że rząd USA „sprawi, że zły reżim komunistyczny w Korei Północnej będzie wydawał się nieszkodliwy jak miot kociąt”, cytując Revolvera .
 
„Niestety, coraz bardziej wygląda na to, że rząd USA jest źródłem większego zła na świecie niż jego zaprzysiężeni wrogowie” – napisał jeden z komentatorów o tych niepokojących doniesieniach.
Więcej wiadomości na temat incydentów organizowanych przez rząd, takich jak 11 września, można znaleźć na stronie FalseFlag.news .



Źródło:
https://conspiracy.news/2023-10-30-whistleblowers-cia-recruited-patsy-hijackers-911-fbi.html
4 listopad 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Moja prowincja jest grzeczna i cicha niczym z obrazka
październik 7, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
To nie kryzys, to już patologia....
styczeń 13, 2007
Marek Olżyński
Rasiści w hucie
marzec 11, 2005
Normalność inaczej, czyli kwachopodobni, michnikotożsami
marzec 27, 2007
Marek Olżyński
Gdzie jest raport o stanie państwa
lipiec 27, 2003
Karolina Go?dziewska
Bicz na nieuczciwych szefów korporacji w USA
sierpień 14, 2002
PAP
Czy USA Pogodzi się z Klęska w Iraku?
listopad 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Sprzeciw wobec roszczen niemieckich
lipiec 4, 2006
przesłała Elzbieta
Pedofile
wrzesień 12, 2004
Sobczak i Szpak
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
Co się stało z AIDS?
grudzień 26, 2006
2012
KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
Kwaśniewski: wam młodym dedykujemy naszą pracę
maj 16, 2005
PAP
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
Spadkobiercy "Solidarności"
styczeń 16, 2005
ks. Czesław S. Bartnik
Odebrać dzieci
styczeń 5, 2009
Bogusław
Alternatywa
maj 19, 2003
przesłała Elżbieta
Korporacyjna globalizacja
styczeń 2, 2006
Goska
"Obniżka stóp byłaby nieodpowiedzialna"
lipiec 12, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media