ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
więcej ->

 
 

Wina ministrów

Winą ministrów jest to, że wierzą w swoją wielkość, nieomylność, wyjątkowość i oddanie podwładnych, za co prędzej czy pó?niej zostają - i słusznie - ukarani.

Mnie interesuje przypadek ministerstwa należącego do resoru siłowego, a mianowicie Ministerstwo Sprawiedliwości. Nie trzeba wielkiego wysiłku aby pospekulować sobie na temat przyszłości obecnego ministra przy okazji wzajemnych oskarżeń: odwołanie z funkcji Janusza Kaczmarka i (nareszcie) fizyczny rozpad tzw. koalicji oraz czekające nas nowe wybory stają idealnym polem do tego rodzaju erystyki.

Jak będzie, to się dopiero okaże. Nie mam zamiaru bawić się w wizjonera ani odbierać chleba wyszkolonym do tego typu zadań spekulantom. Oprę się na ministerstwie, które z samej nazwy gwarantuje sprawiedliwość. Jednak, co już wiemy z wiedzy empirycznej, nie zawsze napis zachwalający „wyrób” jest adekwatny do konkretnego produktu. Na użytek tego artykułu ministerstwu sprawiedliwości przykleję roboczą nazwę: „etykieta zastępcza”

Etykiety zastępcze były powszechne z powodu niewydolności systemu produkcji normalnych etykiet. Ja chciałbym zająć się niewydolnością systemu sprawiedliwości stąd też pomysł naklejenia temu ministerstwu modnej w okresie PRL-u etykiety. Zresztą, gdyby przyjrzeć się dokładniej, podobieństw które uprawniają mnie do przyszycia takiej łatki (naklejenia etykiety) jest znaczenie więcej, to m.in. osoby, które w tym posocjalistycznym konglomeracie znalazły zatrudnienie. Taką niewątpliwie jest, już były, minister MSWiA Janusz Kaczmarek.

Takich ludzi w rządzie (jeszcze premiera) Jarosława Kaczyńskiego, który należy do wysokiej klasy specjalistów z doskonałą wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat marksizmu i leninizmu, czemu dowodzi jego praca doktorska, oraz znajomością socjalizmu, jest znacznie więcej. Dlatego też uważam, że to nie zuchwała śmiałość z mojej strony wytykania tamtych znajomości i przywoływania bezsprzecznych faktów, lecz bezkrytyczna głupota i cynizm oraz bezczelność tychże, którym wydawało się że można, na podobieństwo szklarza, bezustannie wciskać kit ciemnemu ludowi.

Na niewydolność systemu, którym dziś zarządza ambitny kawaler Z. Ziobro, ministerstwo sprawiedliwości - „etykieta zastępcza” cierpi od zawsze z niewielką przerwą, kiedy tym ministerstwem kierował obecny prezydent Lecz Kaczyński.

Od 1989 Polska, nie wyłączając obecnego ministra miała ich aż 16. Jak dotąd żadnemu z dotychczasowych ministrów nie udało się wprowadzić całkowitej niezależności. Prawdziwym cieniem kładą się zależności personalne, uleganie zewnętrznym naciskom, w tym politycznym. Cały polski wymiar sprawiedliwości, od okresu powojennego, opiera się na mechanizmach sowieckiej machiny policji politycznej.

Do dziś nic szczególnego nie zostało zmienione w tym „zegarze”, który stosownie do potrzeb podkręcany jest lub spowalniany, a kiedy trzeba to zatrzymywany przez wykwalifikowanych pracowników służb specjalnych znajdujących zatrudnienie w ministerstwie przedziwnej sprawiedliwości.

Z 9 punktów reformy organizacji pracy tego ministerstwa żaden nie przyniósł oczekiwanych skutków. Zapewnienie profesjonalnej kadry urzędniczej w sądach i prokuraturze polegało w głównej mierze na wymianie nie swoich na swoich, co spowodowało, iż w temacie przewlekłości postępowań sądowych nic szczególnego się nie zmieniło. Problemu zatoru (osobiście twierdzę, że jest to problem wytworzony przez środowiska prawnicze, a chodzi o pieniądze) nie rozwiązały sądy 24 godzinne. Niektórzy znawcy tematu twierdzą wprost, że ich wprowadzenie pogorszyło funkcjonowanie i tak zapchanego sytemu. Na horyzoncie zmian czeka nas kolejna zmiana „swoich” zastąpią lepsi swoi, a szalony „wagonik zmian” wróci na poprzednie wąskie tory dobrej utartej znajomości, w której znów dominować będzie rozmowa między panem, wójtem i plebanem.

Korporacja prawnicza, pomimo gorliwych zapewnień że takiej nie ma, nie pozwoliła sobie wydrzeć niczego co było jej atrybutem władzy. Deklarowany dostęp do zawodów prawniczych spotkał się z ostrym sprzeciwem środowiska i ugrzązł w szufladach; najprawdopodobniej nie ujrzy światła dziennego co najmniej przez 10 lat, chyba, że wydarzy się coś co ujawni opinii publicznej rolę jaką odgrywa ta przegniła i skorumpowana do cna korporacja w szkodliwej swojej działalności, gdzie ofiarami tych metod jest społeczeństwo tego kraju.

Biuro ministra jest tak ułożone, aby broń boże nic „mniej ważnego” (czytaj bez odpowiedniego ocenzurowania) do samego szefa, bez wiedzy „kamieni” nie dotarło. Funkcjonowanie tego ministerstwa przypomina mi grę w curling stąd ten „kamień”. Szef ustawiony jest w środku, a przed nim ustawione są kamienie w taki sposób, że żadną bezpośrednią drogą informacja, czy też osoba dotrzeć nie może, ba nawet nie powinna.

Wiadomość o tym że Kornatowski poddał się do dymisji, że Kaczmarka odsunięto, że wraz z nimi odchodzą ich zaufani ludzie powinna ucieszyć, albowiem to oni- moim zdaniem - blokowali wyjaśnienie wielu poważnych spraw o charakterze korupcyjnym. To oni stali na drodze informacji obywatel – ministerstwo sprawiedliwości: stanowili swoistego rodzaju izbice, która tylko rzekomo miała ochraniać Ziobrę, a w rzeczywistości precyzyjnie selekcjonowali informacje o przestępstwach i przestępcach.

Wszak stłuczenie termometru nie powoduje obniżenia temperatury

Gdyby każdy minister tego resortu (innych też) zajmował się swoją pracą jak należy, wiedziałby, że dobór najbliższej kadry stanowi podstawę sukcesu. Lecz albo tego nie wiedzą ministrowie lub, co bliższe prawdy, nie pozwalają na właściwy dobór kadry służby specjalne (rozmaitych wywiadów).

Udawanie, że premier o niczym nic nie wiedział jest podłym kłamstwem. Zresztą prawda jest bardziej złożona i ta prawda kładzie się cieniem na "wielkiej" polityce Jarosława Kaczyńskiego. Jak można było się otoczyć takimi lud?mi jak te "wspaniałe" życiorysy "fachowców" premiera J. Kaczyńskiego, z ich bogatym doświadczeniem partyjnym w PZPR. Lista http://www.prawica.net/node/8022

Walka o Polskę to bezpardonowa wojna służb o zachowanie wpływów. To wojna o bezpieczeństwo Kulczyka, Krauzego, Staraka. Oni czują się właścicielami Polski. Ciekawe kto im podskoczy? I ciekawe jak z tymi tuzami, za którymi stoją rozmaite służby, walczy ten super aparat „IV” RP w ramach walki z korupcją ?

Panie Premierze „Zasady zobowiązują” przede wszystkim wg słów pańskiego czołowego polityka: „nie po to przejmowaliśmy władzę aby dziś bawić się w jakieś sądy” No jasne szkoda czasu, jeszcze krok, no może dwa, a prześcignie Pan swoim cynizmem Leszka Millera. Ale, „jest pan zerem” jest już zarezerwowane, to tak dla przypomnienia na wypadek komisji śledczej przed którą zapewne Pan, jako człowiek o czystych rękach i jeszcze czystszym sumieniu, stanie. Tańczyć nie proponuję, bo troszkę może być śmieszno, a troszku i straszno
28 sierpień 2007

Marek Olżyński 

  

Archiwum

Cła po polsku
luty 10, 2003
zaprasza.net
Umieć nadąrzyć za Ameryką?
październik 28, 2008
Gregory Akko
Bush, Kwaśniewski i Tortury
kwiecień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Żydzi stanowią więcej niż połowę najbardziej wpływowych ludzi na świecie - stwierdza ranking pisma Vanity Fair
październik 18, 2007
Lech Maziakowski
Tarcza
wrzesień 1, 2008
Goska
Współcześni barbarzyńcy zaatakowali ponownie !
marzec 22, 2003
Adam Śmiech
Spotkanie NSZ-owca z Żydem w "pałacu cudów"
październik 30, 2003
Państwa bandyckie i ich pokojowe wojny
lipiec 18, 2006
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
Koniec liceum w pałacyku
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Spor o "Wiarogodnosc Holokaustu" Ormian w latach 1914-1923
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Krzaklewski po spotkaniu z Kołodką: nie było konfrontacji
sierpień 20, 2002
PAP
Papież genialnie odpowiedział prezydentowi i premierowi (znawca 4)
sierpień 18, 2002
PAP
Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
Deska w pejzażu
luty 4, 2007
Zygmunt Miedziński
Po strzałach na Westerplatte i bombach na Wieluń
wrzesień 1, 2007
Marek Olżyński
Wykupili całe Drezno...
grudzień 10, 2006
pi'eS
Powiedz Unii - NIE
maj 25, 2003
przesłała Elżbieta
Hołd muzyczny dla polskich partyzantów
maj 14, 2006
Cyprian
WorldCom ogłasza bankructwo
lipiec 22, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media