ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
więcej ->

 
 

Ich poprzednicy trafili w "nagrodę" do Berezy Katuskiej

Polityczni nominaci koalicji PO-PSL w zarządzie spółki Ciech żądają gwarancji wypłaty milionowych odpraw na wypadek utraty posad.

Chodzi m.in. o Marcina Dobrzańskiego, syna prominentnego ludowca, byłego ministra obrony Stanisława Dobrzańskiego, oraz o Artura Osuchowskiego, niegdyś bliskiego współpracownika Andrzeja Olechowskiego. Jak dowiedział się "Newsweek", menedżerowie ci, powołani w kwietniu do władz kontrolowanego przez skarb państwa chemicznego giganta, zażądali zmian w umowach.

Teraz zapisy o rocznym zakazie konkurencji zapewniają im w razie odwołania wypłatę odpraw odpowiadających 12 pensjom (jedna wynosi ok. 50 tys. zł). Członkowie zarządu chcą półtorarocznego zakazu konkurencji i 100 proc. kwartalnej premii. Jeśli wyłoniona tydzień temu nowa rada nadzorcza Ciechu zaakceptuje te roszczenia, będą oni mieli prawo do ponadmilionowych odpraw. Poprzednia rada, w której zasiadali niezależni przedstawiciele wskazani przez mniejszościowych akcjonariuszy, odrzuciła ich wniosek.


Zdaniem Macieja Grelowskiego, szefa rady głównej Business Centre Club, właśnie do takich sytuacji prowadzi obsadzanie kierowniczych stanowisk lud?mi z politycznego klucza. - Wykazują się głównie skutecznością w walce o własne wynagrodzenia - tłumaczy Grelowski. I dodaje: - Praktyka upychania przez Ministerstwo Skarbu Państwa przypadkowych osób w spółkach giełdowych zagraża ich wartości rynkowej i godzi w interesy pozostałych akcjonariuszy.

Sami zainteresowani nie odpowiedzieli na skierowane do zarządu pytania dotyczące ich wynagrodzeń. - Szczegóły umów o pracę stanowią tajemnicę spółki - uciął Waldemar Grzegorczyk, rzecznik Ciechu.

Odwołani niedawno menedżerowie związani z poprzednią ekipą rządzącą na otarcie łez dostali po ok. 2 mln zł. Najwyra?niej następcy uznali, że nie mogą być gorsi. Jak już wylecą.

14 lipiec 2008

Newsweek 

  

Archiwum

Papież genialnie odpowiedział prezydentowi i premierowi (znawca 4)
sierpień 18, 2002
PAP
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w maju o 2,8%
lipiec 22, 2002
PAP
..PL.jokes..o "fspaniałej" zachodniej cywilizacji. O indyku - ciut jeszcze.
grudzień 19, 2006
Otmieniec.R
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
Młodzieży-ratujcie się II
lipiec 27, 2008
mik
A w Polsce okradają w majestacie prawa...
czerwiec 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Apel do kandydatów na urząd Prezydenta RP
maj 10, 2005
Leszek Skonka
Nas nie wygonią
kwiecień 9, 2003
słowa Marek Błaszczyk
O WZGLĘDNOŚCI CIERPIENIA
kwiecień 9, 2008
Marek Jastrząb
Grzebanie w grobach zmarłych
październik 17, 2005
Marek Olżyński
Bractwo Włoskie w Krakowie
listopad 24, 2005
Artur Łoboda
Niemiecki egoizm służy europejskiej solidarności
listopad 12, 2006
Aleksander Dugin
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
List otwarty do Polskiego Społeczeństwa
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
Koalicje. KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
listopad 15, 2002
http://angora.pl
Czy pisać, że Paris to France?
grudzień 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wesołych Świąt
kwiecień 19, 2003
U studentów Kaczyński ma...
kwiecień 12, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media