ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
więcej ->

 
 

60-ta rocznica wejścia Sowietów do Oświęcimia

Tagedia żydowska czasów wojny jest rozgłaszana na cały świat. Z tego powodu 60ta rocznica wejscia Sowietow do Oswiecimia jest wydarzeniem, o ktorym wiele jest programow telewizyjnych zwlaszcza w Ameryce, gdzie media sa zdominowane przez Zydow. Ja jako weteran ponad pieciu lat wiezien i obozu koncentarcyjnego w Sachsenhausen pod Berlinem, wiele razy na przestrzeni ponad piecdziesieciu lat pobytu w Amryce, musialem tlumaczyc Amerykanom ze nie jestem Zydem i ze miliony Katolikow polskich byly w obozach w czasie wojny, jak tez ze Polska stracila najwiekszy procent mieszkancow wsrod panstw europejskich w Drugiej Wojnie Swiatowej.  

Mialem okazje mowic w szkolach amerykanskich o tragedii zydowskiej, jako czesci tragedii ludzkiej dwudziestgo wieku, zwanego WIEKIEM SMIERCI, poniewaz w tym okrutnym stuleciu bylo zamordowanych ponad sto osiedziesiat milionow ludzi, wsrod ktorych Zydzi stanowili mniej niz trzy procent zamordowanych. Musimy sie modlic, zeby wiek dwudziesty pierwszy byl lepszy dla ludzkosci, zeby byl wiekiem pokoju i litosci.  

Zdaje sobie sprawe jakie miejsce w tym morzu cierpien dwudziestego wieku zajmuja cierpienia bohaterskiego Narodu Polskiego, ktory w walce o swoja wolnosc, cierpial zemste Hitlera i Stalina. Do ataku Niemcow na Sowiety w czerwcu 1941go roku, wladze sowieckie, wymordowaly wiecej obywateli polskich niz uczynili to Niemcy, w tym samym czasie. Sowieci mscili sie za polskie zwyciestwo w 1920tym roku, kiedy Polacy zatrzymali marsz wojsk Lenina na zachod i wykoleili komunistyczna rewolucje swiatowa.  

Zemsta Hitlera byla wyrazona w rozkazie jego z 22go sierpnia, 1939, do dowodcow niemieckich, w ktorym to rozkazie, kazal on masowo mordowac Polakow. Wowczas na skrzyniach z amunicja Niemcy stemplowali slowa "Nicht Schparen," co znaczy ze zolnierze niemieccy maja kul nie oszczedzac. Wedlug inwentarzy niemieckich w czasie podboju Polski, Niemcy zuzyli ponad dwukrotnie wiecej amunicji karabinowej i armatniej oraz bomb lotniczych, niz uzyli we Francji nastepnego roku.  
Powodem zemsty Hitlera byl fakt, ze rzad Polski pod stalym naciskiem Berlina, od 1935tego roku, zwlekal z odpowiedzia na zadanie Hitlera, zeby Polska z Niemcami i Japonia uderzyla na Zwiazek Sowiecki. Polacy wiedzieli ze jesli stana po stronie Hitlera lub Stalina to napewno straca niepodleglosc. Niemcy dowiedzieli sie, ze Polska nie zgadza sie na zadanie Hitlera i nie przystapi do paktu z Niemcami i Japonia w momencie dziejowym, kiedy Japonczycy byli juz w ciezkich walkch przeciw Armii Czerwonej.  

Sierpniowy Pakt Molotowa i Ribbentropa zostal natychmiast oficjalnie zaprotestowany przez rzad japonski, i Hitler wedlug dokumentow japonskich, zostal uznany za zdrajce paktu z Japonia. W ten sposob Hitler nietylko nie mial przeciw Sowietom 3.5 miliona polskich zolnierzy, na ktorych liczyl, ale w tym samym czasie, rowniez stracil udzial armii Japonskiej przeciw sowieckim wojskom syberyjskim.  
Hitler liczyl na potencjalnych 600 dywizji do poboju Rosji; w tym 220 dywizji niemieckich, 200 dywizji japonskich, 100 polskich, oraz 80 innych czlonkow paktu antykominternowskiego. Po odmowie Polski, Hitler faktycznie mial do dypozycji tylko niewiele ponad jedna trzecia tych sil. Zamiast szybkiego podboju Rosji i zajecia pol naftowych Bliskiego Wschodu, Hitlerowi, brak bylo miliona zolnierzy na froncie do konca wojny. Jak wiemy ataki Niemcow przez Kaukaz i przez polnocna Afryke w kierunku na pola naftowe Kaukazu i Bliskliego Wschdu nie udaly sie. Polska wiec odegrala krytyczna role, od samego poczatku drugiej wojny swiatowej i wykoleila strategie zdominowania swiata przez Niemcy. Tragedia Zydow rozegrala sie na naszych oczach, ale Hitler nie zaczal wojny zeby mordowac Zydow. Zaczal on wojne o tak zwany "lebensraum" czyli "przestrzen zyciowa" dla Niemiec. Walczyl on o ziemie, a nie poto zeby mordowac Zydow. Hitler zaczal wojne w celu terytorialnej ekspansji i dominacji swiata, co przy pomocy pol naftowych Bliskiego Wschodu wydawalo mu sie mozliwe.  

Faktycznie jeszcze w ciagu lata 1940tego roku, Hitler pertraktowal z Mussolinim, w sprawie wywozu Zydow europejskich na wyspe Madagaskar. W czasie tych nieudanych zreszta pertraktacji, Htler kazal wstrzymaqc budowe getta warszawskiego. Decyzja ludobojstwa Zydow Europejskich byla nakazana urzednikom niemieckim dopiero pod koniec stycznia 1942, w Berlinie w Wannsee, po klesce Hitlera pod Moskwa. Stalo sie to kiedy Hitler zrozumial ze grozi mu przegranie wojny i obawial sie najazdu na teren pobiych Niemiec tak zwanych w Niemczech legendarnych "Zydow wschodnich" (Ostjuden). +++++Do spotkania w Wann See Polacy byli glownym celem eksterminacji przez hitlerowcow. Pierwszy Zyd dostal sie do Oswicimia po najezdzie Niemcow na Rosje, kiedy Niemcy juz zabili 17,000 Polakow w Auschwitz.++++  
W obozie koncentracyjnym Sachsenhausen bylo kilkuset Zydow niemieckich, ktorych Niemcy wywiezli w 1943roku. Wsrod Polakow byli ludzie skazani na kilka lat obozu koncentracyjnego, poczem byly na nich wykonywane wyroki smierci. Perfidia tych decyzji sadow niemieckich polegala na tym, ze skazani ludzie byli wyzyskiwani do ciezkiej fizycznej pracy, poczem po eksploatacji Niemcy mordowali ich.  
Transport 500 wiezniow z wiezienia w Tarnowie Niemcy dokonali w sposob zastraszajacy ludnosc miejscowa. Kobiety plakaly widzac mlodych Polakow skutych pod straza, wiezionych po pieci na ciezarowkach na stacje kolejowa. Transport pociagiem towarowym z wiezienia w Tarnowie zatrzymal sie w Oswiecimiu na poczatku sierpnia 1940 roku. Okazalo sie po wielogodzinnym postoju, ze transport ma jechac do Berlina,do nieslawnego obozu koncentracyjnego w Sachsenhausen, gdzie znajdowala sie glowna administracja wszystkich niemieckich obozow komcentarcyjnych.  
Kiedy wysidlem z wagonu przecignelem sie. To nie podobalo sie kowojentowi stojacemu za mna. Uderzyl on mnie kolba w tyl glowy, tak ze upadem na ziemie. Kiedy wstalem bylem zamroczony i z trudem przeszedlem kilka kilometrow od bocznicy kolejowej do obozu Sachsenhausen w miasteczku Oranienburg.  

Na bramie obozowej zauwazylem napis, ale bedac jeszcze zamroczony, nie moglem go przeczac. Zamist przeczytac slowa "arbeits machts frei" (praca cie wyzwoli) kolega moj podsumowal nasza sytuacje za pomoca cytaty z piekla Dantego "porzuccie wszelka nadzieja przechdzac te brame." Niestety kolega moj, nazwiskiem Witek Wierzbicki, w kilka miesiecy pozniej popelnil samobojstwo. Byl ranny kula karbinu maszynowego w ramie w czasie szarzy, we wrzesniu 1939 i mial jedna reke krotsza od drugiej. Nie mogl on dac sobie rady przy wyladunku zlomu za pomoca taczek, z barek w porcie rzcznym. Byl wielokrotnie bity przez straznikow, ktorzy dzien po dniu przydzielali go do taczek. Mnie forarbeiter uderzyl w glowe. Rana jatrzyla mi sie i wydawala taki przykry zapach, ze zapach ten przeszkadzal mi zasnac. Kiedy bylem aresztowany wazylem okolo osiemdziesiat kilo. W obozie waga moja spadla ponizej piecdziesieciu kilo. Plulem krwia,, mam w plucach zrosty po grozlicy. Jeszcze jednej wiecej zimy w obozie nie mysle zebym mial sily przezyc. Historyk amerykanski, proferesor Rchard Lukas ostatnio opublikowal, w ksiazce po angielsku, fragmenty wspomnien obozowych kilkunast Polakow, ze mna wlacznie.  
Moj pobyt w obozie skonczyl sie tak zwanym "marszem smierc" przez Brandenburgii, w czasie ktorego to marszu, wiezniowie spali na zimnej golej ziemi. Bylo to w ostatnich dwu tygodniach wojny. Straznicy zabijali tych, ktorzy wstac i isc nie mogli. W marszu tym Niemcy zabili okolo 6000 wiezniow. W czasie tego marszu nie widzialem ani jednej gwiazdy Dawida. Nikt wsrod ewakuowanych wiezniow nie byl naznaczony przez Niemcow jako Zyd. Wydaje sie ze rozkaz zabijania wiezniow obozow koncentracyjnych byl wowczas wydany w celu ochrony ludnosci niemieckiej przed ciezarem obecnosci mas wyglodnialych ofiar niemieckiego aparatu terroru.  

Obchody rocznicy wypedzenia Niemcow z Oswiecimia przez Armie Czerwona nie wspominaja o perfidnej grze Hitlera i Stalina, ktorzy wspolnie napadli na Polske, jesienia 1939. Sowieckie wojska wkroczyly do Polski 17 wrzesnia, na drugi dzien po wejsciu w zycie zawieszenia broni po bitwie pod Kalkim Gol miedzy armia japonska i sowiecka, w ktorej to bitwie zginelo okolo 20,000 Japonczykow i blisko 10,000 zolnierzy sowieckich.  

Polska nie tylko dala aliantom rozszyfrowanie tajnych niemickich szyfrow Enigmy. Wiecej zolnierzy polskich walczylo przeciw Hitlerowi niz zolnierzy francuskich. O od samego pocztku wojny Polska wykoleila strategie Hitlera i zniszczyla jego szanse zwyciestwa i zdominowania swiata. Wiedza o tych faktach historycznych jest skrzetnie ukrywana przed ogolem. Dzieje sie to pod naciskiem zydowskiego ruchu roszczeniowego, ktory ustala falszywy mit o "wyjatkowosci" cierpien Zydow i narodowej "winie" Polakow, za mordy na Zydach dokonane w Polsce przez niemiecki aparat terroru.
1 luty 2005

Iwo Cyprian Pogonowski, USA 

  

Archiwum

Demokraci atakują Busha za interwencję w Iraku PAP 02:00
listopad 15, 2005
PAP
Testament Jozefa Mackiewicza
sierpień 29, 2008
...
Stan Wojenny II
grudzień 22, 2003
Super Express
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
Wojna o ropę
marzec 22, 2003
Adam Bieniek
MS:Astronomiczne żądania Eureko
styczeń 23, 2008
PAP
Pamięć o generale Sikorskim i IV Rzeczypospolita
listopad 13, 2007
Dorota
90 miast amerykańskich przeciw wojnie
luty 13, 2003
PAP
Odbiera Polsce Wolność
marzec 18, 2005
Ks. prof. Czesław S. Bartnik
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
Lewica w obronie Jaruzelskiego
maj 16, 2005
PAP
CO MOŻE I POWINNO َCZYĆ POLAKÓW
luty 20, 2003
Leszek Skonka
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
Jak mydlić oczy po żydowsku?
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
Dwie Kluczowe Nominacje w USA
luty 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Legalne kazirodztwo?
marzec 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co straciliśmy?
Co jeszcze stracimy?

grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
Zjazd Wicyniaków
czerwiec 12, 2007
Edward Wo?niak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media