ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dla urzędów skarbowych SUWEREN jest ZEREM 
21 lipiec 2016      Alina
Nowości Księgarni Antyk 
18 marzec 2016      Marcin Dybowski
Facebook, Konfederacja, Kazachstan, cenzura i samoobrona 
6 styczeń 2022      Leszek Śmieszek
Polski minister nareszcie mówił do rzeczy... dla CNN 
3 maj 2010      MG
Niedostrzeżony seksizm 
13 kwiecień 2009      Mirosław Naleziński, Gdynia
Możliwe, że USA przygotowują grunt pod przeniesienie Izraela do Polski ...  
24 marzec 2019      Alina
Na prawo od lewej 
17 styczeń 2015      Artur Łoboda
Jasnowidze kowidowi 
24 styczeń 2022     
Wizja Imperium od Renu do Wůadywostoka 
14 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Wyrazy współczucia dla Rosjan 
24 styczeń 2011      zaprasza.net
Strzeżcie się przed "przyjaciółmi" 
15 luty 2016      Artur Łoboda
CATHERINE AUSTIN FITTS - WYWIAD 'PLANET LOCKDOWN' 
3 lipiec 2021     
Sierocy wirus 
2 luty 2021     
Eurocontrol 
19 kwiecień 2010      Goska
Brak związku między rzeczywistymi Sybirakami/rodzinami katyńskimi a ich formalnymi przedstawicielami. 
7 maj 2010      tłumacz
Zrozumieć stalinizm 
9 maj 2019     
Z cłami czy bez, dolar amerykański jest piramidą finansową 
2 grudzień 2024     
Trzy przypowieści 
20 luty 2018     
Covid-19 22 maja 2020 roku 
22 maj 2020     
Tarcza nad Azją 
24 sierpień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Arabska kwadratura koła

Kiedy walczyliśmy z komuną to świadomi byliśmy, że upadek tamtego systemu jest na rękę dla Państw Zachodu.
Nie było w tym żadnej sprzeczności z naszą walką.

Nie spodziewaliśmy się jednak, że po upadku komunizmu władzę w Polsce przejmą szumowiny - które rozłożą nasze Państwo na czynniki pierwsze, by oddać je innym za łapówki.
Jedna z tych szumowin prowadziła właśnie debatę na temat Funduszy Emerytalnych - które sam stworzył w latach rządów AWS-hołoty, dla zniszczenia finansów publicznych.
Światowi gangsterzy finansowi kroili naszą gospodarkę niczym masło.

Czy z tego powodu powinniśmy trzydzieści lat temu zrezygnować z walki?

Wielu komentatorów buntów w krajach arabskich, chce w nich widzie tylko agenturalne działania służby wywiadowczych Zachodu.
To kłóci się ze zdrowym rozsądkiem.
Zmiany polityczne w Egipcie, stwarzają wielkie ryzyko zerwania hegemonii izraelskiej wobec tego kraju.

Wszyscy dożywotni politycy arabscy, byli na swych tronach tylko dlatego, że prowadzili spolegliwą wobec Izraela politykę.
Rządzący w Libii Kadafi - czy jak poprawniej się mówi Gaddafi był od tego wyjątkiem. Grał na nosie syjonistom.

Ale - czy z tego powodu był opiekuńczy wobec własnego narodu?

Czy ludzie walczący z Kadaffim - umierają w Libii dla sportu?
Nikt - bez wyraźnych motywów społecznych nie poświęci swojego życia.
Libijczycy muszę mieć swojego przywódcy dość.

Władzę utrzymać można tylko przez stworzenie kasty uprzywilejowanych, którzy chronią Status quo.
I to głównie kasta uprzywilejowanych walczy dziś za swoje synekury, pod władzą tyrana.

Warto w tym momencie przypomnieć, że Fidel Castro był agentem CIA.
I jako agent - CIA dokonał rewolucji na Kubie w 1958 roku.
Jeszcze dziś jest znienawidzonym przez amerykańskich polityków.

Przywołam jeszcze inną - bardzo bolesną prawdę.
Stany Zjednoczone przystąpiły do II Wojny Światowej nie w obronie ciemiężonych narodów, ale w obronie swoich interesów politycznych i gospodarczych.
Lotnictwo amerykańskie i angielskie bombardowało niemieckie miasta. Ale nie zrobili nic - dla ochrony Żydów mordowanych w obozach koncentracyjnych na terenie Polski.
Nie zbombardowali torów i rozjazdów - co mogło na jakiś czas powstrzymać wywózkę Żydów do obozów.
Ochrona Żydów nie mieściła się w ramach interesów gospodarczych Stanów Zjednoczonych.
Na świecie - a szczególnie w Stanach Zjednoczonych było wystarczająco dużo Żydów i ci z Europy nie byli im potrzebni.

Kiedy patrzymy na historię Świata to musimy widzieć przede wszystkim grę interesów i zero zasad moralnych wśród rządzących.
Ale nie wolno nam z tego powodu odmawiać narodom prawa do walki o godne życie.
Gdyby takiej walki nie było - to do dziś dnia mielibyśmy społeczne i gospodarcze średniowiecze.
22 marzec 2011

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Do zwolennikow Kadafiego, ktorych jest duzo
na tym blogu. Byłeś w Libii ? Pracowałeś tam przez lata ? Miałeś libijskich przyjaciół ? Rozmawiali szczerza z tobą ? Skąd czerpiesz informacje ? Tak ci sie w głowie ułozyło ? Przysniło ci się ? Co, bo tak trzeba. To posłuchaj. Pracowałem w Libii wiele lat. Jeździli tam Polacy bo zarobki były lepsze niz w Polsce. Kadafi to jeden z większych wrogów ludzkości. Zbrodniarz. Mały Hitlerek. Gdyby tylko miał okazję wysadziłby cały swiat. Naczelny terrorysta na świecie. TO przez niego zginęło kilka milionów ludzi w wojnach w Afryce które sponsowrował. Najbliżej to Czasd i Sudan. Kadafi to spec od PROPAGANDIROWKI. Libia jest b,. bogata. Ludzie mogliby tam świetnie zyć. To prawda, żyje sie lepiej niz w większosci krajó Afryki. Ale to są ochłapy. KAdafi lubi robić wrażenie, on zostaje w swoim namiocie. CO nie stać go na mieszkanie ? Nie, no przecież takei są jego korzenie. Plemię KADAFA z którego pochodzi to ludzi pustyni. Ale ktoś moze pomysleć, biedaczek. On twierdzi, że jest nikim, ani prezydentem, ani premierem, jest tylko przywódcą rewolucji. Ale będziesz miał inne zdanie, zew skóry cie obedrze na żywca. Wszedzie w kraju więzienia do ktorych łatwo trafić ale wyjść rzadko który wychodzi. Co się stało ze wszystkim jego kolegami, z którymi robił rewolucję 1 września ? Wszystkich zamordował. Morduje i swoich bliskich i ludność kraju. Słyszałęś że ten biedaczek ma 145 ton złota ? Jak myślisz, bozia mu to dała, UFO przyleciało, masz Kasiu (tak mówią na niego Polacy w Libii), masz to prezencik od nas.

23 marzec 2011

http://konflikty.wp.pl/oid,31100410,title,Kadafi-zostaje-w-moim-namiocie,wid,13250724,opinie.html

2011-03-23
cc

 

i jeszcze w temacie

http://wgadowski.salon24.pl/289069,czyja-odyseja

2011-03-23
Aleksy

  

Archiwum

Stary dowcip ale postaramy się go odświeżyć
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
Kogo unikać niczym komuny
październik 1, 2005
amen
Stachanowskie wzorce moralności
sierpień 5, 2004
Mowo Polska i Polacy
październik 2, 2006
mik4
Dlaczego Pan Akko uważa, że powinniśmy ratyfikować konstytucję UE
czerwiec 4, 2005
Gregory Akko
Między młotem a kowadłem
wrzesień 8, 2008
Bartłomiej Bartoszek
Izraelskie lotnisko Ben-Gurion uznane jako najlepsze lotnisko europejskie
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
Nie pastwic sie intelektualnie nad goiami
lipiec 1, 2007
czlowiekmyslacy
Zapisy w Konstytucji RP Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.2
wrzesień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
PIEŚŃ SŁOWIAŃSKA DO „ŁUPASZKI”
luty 9, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
Czy ograniczać wielkość gospodarstwa rolnego?
lipiec 26, 2002
PAP
Uczciwość ludzka
marzec 26, 2006
Artur Łoboda
Ale ciemnota i cenzura w Polsce!
styczeń 30, 2003
antyCENZOR
Koniec amerykańskiego snu
maj 27, 2006
Robert Fisk
Komu do śmiechu?
styczeń 18, 2006
tadeusz
Amerykańskie gestapo
listopad 19, 2005
interia.pl / PAP
Sarkozy popiera budowę Muzeum Historii Żydów Polskich
luty 19, 2008
PAP
Wesołych Świąt
kwiecień 19, 2003
Polska nauka zasugerowana zerem bezwzględnym
marzec 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media