|
Epoka post-covid
|
|
Niewątpliwie plany wojny przeciwko Ludzkości pod kryptonimem "Covid-10" zakładały, że zaszczepi się przytłaczającą większość Ludności świata i w ten sposób pozbawi się naturalnej odporności na wszelkie infekcje.
Temu celowi służyło równocześnie zamknięcie w domach i na izolacjach - przez co pozbawiono uwięzionych dostępu do słońca i świeżego powietrza.
A przecież wiadomo, że to właśnie witamina "D" ze słońca - w organizmie - jest najważniejszym czynnikiem uodparniającym na infekcje.
(Mieszkańcy Północy - gdzie mało słońca - zdobywają odporność dzięki witaminie "D" zawartej w pokarmach rybnych.)
Innym czynnikiem pogarszającym odporność biologiczną zastraszonych - był nakaz noszenia masek i samozatruwanie wydychanym powietrzem.
Z tym związane jest również dobijanie organizmu patogenami z wydychanego powietrza.
Dzisiaj już wiadomo, że osoby zaszczepione stanowią przytłaczającą większość "chorych na covidd-19".
Przypomnieć należy, że szczepionych raz i dwukrotnie - uważa się za "nieszczepionych".
Gdyby i ich dołączyć do statystyk - to zaszczepieni stanowić będą prawie wszystkich "chorych na kowida".
Co zatem zrobią ZBRODNIARZE, którzy dwa lata temu wywołali wojnę przeciwko Ludzkości - pod tytułem "epidemia koronawirusa"?
Na razie będą się starali wyciszyć temat i wymazać z pamięci ludzkiej swoje sprawstwo.
Wojna na Ukrainie jest dla nich doskonałą zasłoną dymną.
Ale "przegrupują się" i uderzą w innym miejscu.
Na razie będziemy obserwować- jak zaszczepieni odchodzić będą z tego świata.
Statystyka umieralności nie jest niepodważalnym dowodem.
Ale może wstrząśnie głupcami, którzy wierzyli w propagandę głównych mediów - na temat nigdy nie wyizolowanego wirusa.
|
|
6 kwiecień 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Znikają gruszki z unijnych wierzb...
lipiec 1, 2003
Włodzimierz Kałuża
|
2008.05.02. Serwis brakujących wiadomosci zza granicy
maj 2, 2008
tłumacz
|
Kwestia uregulowania problemów wizowych między Polską a USA - część oświatowa
marzec 24, 2008
tłumacz
|
Pasożyty
styczeń 5, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Osaczony człowiek woła o ocalenie
styczeń 8, 2006
|
Polskę niszczą Żydzi czy rodzime śmiecie?
listopad 24, 2007
PAP
|
W Polsce oficjalnie pracuje niewiele ponad połowa ludności
lipiec 15, 2003
PAP
|
A więc po staremu
listopad 24, 2005
|
Lepiej wyjechać, niż zakładać firmę
sierpień 8, 2006
|
Problem gotowanego królika
marzec 20, 2005
Andrzej Kumor
|
Niemiecki szajs (scheise)
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
|
Tysiąc w beciku i Tysiąc w Strasburgu
marzec 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Patriotyzm
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Lech Kaczyński zachował się godnie
maj 14, 2006
StefanDetko
|
Cheney kagan bek i prezydent
październik 30, 2006
Wojciech Wlazlinski
|
Demokracja to nie "wolny rynek"
marzec 29, 2006
Ewa Groszewska
|
Nęcąca...Propozycja.?
grudzień 16, 2008
N.Kuryłło
|
W Święta Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2008
Artur Łoboda
|
Dziwne odblaski wydarzeń 11 września 2001
kwiecień 3, 2004
|
Czy potrafią?
lipiec 15, 2007
PAP
|
|
|