ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
więcej ->

 
 

Zmienić Naród, albo wymówki durniów


Dawno nie pasjonuję się futbolem
Przewidując przegraną w meczu z Ekwadorem, nie chcąc się denerwować kolejną polską blagą, wybrałem się na spacer w deszczu.
W zasadzie wszystko wyszło zgodnie z moimi sceptycznymi przewidywaniami i temat rozpłynął by się w deszczu, gdyby nie informacja jaką przeczytałem w prasie:


"Trener Paweł Janas podtrzymuje swoje stanowisko, że obrał dobrą taktykę na mecz z Ekwadorem, ale miał do niej złych wykonawców."

Niejaki Balcerwicz, kilka lat temu twierdził to samo, że miał dobrą koncepcję tylko społeczeństwo się do niej nie nadawało.

Otóż, społeczeństwo jakie jest - każdy widzi.
Niepodważalnym jest fakt, że społeczeństwo polskie zostało oszukane, zdemoralizowane i okradzione.
Tak jak na Mistrzostwach Świata - okradzione z nadziei. Bo to polscy kibice okazali się wyjątkowo - najlepszymi naszymi ambasadorami.
Aby uratować Polskę, Polaków trzeba najpierw trzeba wychować.
Nie widzę w tym dziele wykształconych i świadomych sojuszników.
Rozumiejąc trudności edukacji Narodu uważam, że praca ta trwać będzie dziesięciolecia. I mam nadzieję,. że znajdę godnego kontynuatora.
10 czerwiec 2006

Artur Łoboda 

  

Archiwum

O przestępczym wymiarze sprawiedliwości tylko dla cierpiacych na bezsenność...
luty 19, 2004
wróg Okrągłego Stołu
TOPR gospodarzem Kongresu IKAR-CISA
październik 12, 2004
Terroryści Jej Królewskiej Mości
sierpień 25, 2006
Jacek Zychowicz
Waluta Chińska i Dolar
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
luty 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Trochę za pó?no na romantyzm
wrzesień 3, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
Bush to "kłamca"
styczeń 22, 2006
PAP
"Dziennikarska rzetelność"
sierpień 20, 2002
PAP
Interes Kościoła
marzec 6, 2004
SOBCZAK I SZPAK
Chavez kontra USA
lipiec 6, 2006
Mirosław Ikonowicz
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Wolność słowa, czyli minister Sikorski, żandarmeria i pobicie lewaków
styczeń 27, 2007
Michał Nowicki
Prezentów nie dostarczono przez 9 dni!
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zakłamany, czy głupi - Nałęcz
wrzesień 29, 2003
Izrael: deportacja za zamach
sierpień 12, 2002
IAR
Zabawki - trzaskawki
lipiec 10, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
Euro
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media