ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
więcej ->

 
 

Teraz doradza Kaczyńskiemu


Michał Kleiber, który w gabinetach Leszka Millera i Marka Belki kierował resortem nauki, został pierwszym doradcą prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego.


- Propozycja współpracy wyszła ze strony pana prezydenta - mówi prof. Kleiber. - Miałem satysfakcję, kiedy dostałem tę ofertę - dodaje.

W prezydenckiej propozycji dla Kleibera nie byłoby nic zaskakującego, gdyby nie to, że był on ministrem w dwóch kolejnych rządach SLD. A PiS i Lech Kaczyński przedstawiają rządy lewicy - zwłaszcza Leszka Millera - jako kwintesencję rozkładu III RP - donosi "Rzeczpospolita".

- Nie sądziłem, że ten rząd będzie aż taki zły - twierdził Lech Kaczyński już w pa?dzierniku 2002 roku, w pierwszą rocznicę powstania gabinetu, w którym zasiadał Kleiber. Potem o rządzie SLD mówił już tylko gorzej.

Czy powołanie Kleibera, to kolejny dowód na to, że PiS cierpi na braki kadrowe? - Ta nominacja pokazuje, że potrafimy się wznieść ponad podziały - przekonuje sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Maciej Łopiński. - Zresztą prof. Kleiber to jeden z jaśniejszych punktów w rządach SLD - dodaje.

Sam Kleiber zapewnia: - Nigdy nie byłem zaangażowany w działalność żadnej partii. I nie mam wrażenia, że w Kancelarii Prezydenta jestem obcym ciałem.

W sumie dla Leszka Millera i Marka Belki profesor przepracował cztery ostatnie lata. Był nie tylko ministrem nauki, ale także przewodniczącym Komitetu ds. Umów Offsetowych, który czuwał nad amerykańskimi inwestycjami w Polsce związanymi z zakupem samolotu F-16.

Minister Maciej Łopiński zapowiada, że społecznych doradców Lech Kaczyński będzie miał jeszcze kilku.
11 marzec 2006

PAP 

  

Archiwum

Manipulacja Polakami
luty 9, 2008
Dariusz Kosiur
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
Zbrodnia 0,87 promila czyli wezwanie do polowania na aparat terroru braci K.
marzec 9, 2007
Polak, anrykomunista, demokrata
Afera na naszych oczach. "Prywatyzacja" PZU
grudzień 31, 2002
Adam Zieliński
Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
Powrót szwadronów śmierci
lipiec 13, 2006
John Pilger
Obywatelski brak zgody na strach
czerwiec 1, 2008
Marek Jastrząb
Bohaterowie
styczeń 19, 2009
PAP
Bambusowe życie
marzec 19, 2008
Marek Jastrząb
Wspomnienie o Janku Samsonowiczu
październik 4, 2005
przeslala Elzbieta
Brytyjczycy, UE a Hitler
czerwiec 9, 2003
przesłała Elżbieta
Alei/Alej
czerwiec 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
WorldCom - większe matactwa niż sądzono
sierpień 9, 2002
PAP
Podszewka demokratycznej kapoty
grudzień 19, 2006
luzak
Chwila, czasem dwie...
listopad 1, 2005
Marek Olżyński
Demokracja na wynos
marzec 13, 2006
Piotr Ciszewski
Jak długo da się życ nadzieją ?
czerwiec 25, 2003
Czesław Ryszka
III wojna światowa
wrzesień 1, 2004
Przegrana Leppera
wrzesień 22, 2006
Władysław Chmiel
Ludożerczy kapitalizm a wolny rynek w Polsce
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media