ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

W Irlandii wygrała wybory partia narodowa 
26 luty 2011      PAP
אֲנָשִׁים - Ludzie  
26 październik 2023     
Co to jest ta tajemnicza UNIA EUROPEJSKA ? 
6 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Kilka uwag o ekonomii 
15 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Niezależna kurewka 
4 sierpień 2020     
Dlaczego nie nalezy denerwowac kobiet 
19 marzec 2010      Goska
W polityce kulturalnej wymieniono patronów, ale mechanizmy sprawowania władzy i nihilizm moralny pozostał bez zmian 
6 sierpień 2016      Artur Łoboda
Doświadczalne króliki 
17 czerwiec 2011      Bogusław
III Wojna Swiatowa 
11 lipiec 2010      Goska
Zamach stanu z góry 
13 luty 2021     
"Drogi do wolności" 
7 marzec 2012      Artur Łoboda
Chiny rozmieszczają CZOŁGI na ulicach, aby uniemożliwić obywatelom wycofywanie swoich pieniędzy z banków w obliczu załamującego się systemu finansowego 
27 lipiec 2022      JD Heyes
Prawdziwa twarz wyretuszowanej buźki Trzaskowskiego - J. Sobala, P. Woyciechowski | MówiSię 
3 czerwiec 2020      Alina
Soros pomógł znanemu aktorowi/komediantowi Wołodymyrowi Żeleńskiemu zostać prezydentem Ukrainy dzięki praniu mózgu 
4 marzec 2022     
Przypadek Orwella w historii cywilizacji 
14 luty 2012      Artur Łoboda
Najciemniej pod latarnią 
22 sierpień 2016      Artur Łoboda
Ścieki już same się plączą  
28 marzec 2022      Artur Łoboda
Pikiety przed Sądami i Prokuraturą 4 maja 2009 
3 maj 2009      tłumacz
"Prezydent wstrząśnięty kradzieżą" 
18 grudzień 2009      Artur Łoboda
Nękanie obywatela przez Urząd skarbowy 
27 wrzesień 2019      Artur Łoboda

 
 

Czy Twój domowy test na COVID-19 zawiera truciznę?

 
Od listopada 2021 r. w dwóch ośrodkach zatruć odnotowano wzrost liczby doniesień o przypadkowym narażeniu na azydek sodu, substancję chemiczną, która może obniżać ciśnienie krwi lub powodować drgawki.
 
Health Canada informuje, że zestawy testowe nie są odpowiednio oznakowane, aby wskazać, że ich zawartość może zawierać substancje chemiczne, które mogą powodować niezamierzone skutki w przypadku przypadkowego połknięcia lub rozlania.
 
Dane wykazały, że testowanie antygenu jest czułe i specyficzne, gdy podaje się je w ciągu pierwszych pięciu do siedmiu dni choroby, czyli wtedy, gdy miano wirusa jest największe.
Jednak dyrektor CDC, dr Rochelle Walensky, radzi osobom, które wykazują objawy choroby wirusowej, ale mają ujemny wynik testu antygenowego, ponowne wykonanie testu PCR, o którym wiadomo, że mają wysoki wynik fałszywie dodatni.

 
Od 2020 roku testy są wykorzystywane do wywoływania strachu i manipulowania zachowaniem, co prawdopodobnie powoduje, że wielu Amerykanów niepotrzebnie spędza czas na samoizolacji, co ma negatywny wpływ na strukturę finansową i zdrowie społeczności.
 
*
 
Centrum Informacji o Lekach i Truciznach w Cincinnati 1 niedawno zgłosiło wzrost przypadkowego narażenia na działanie substancji w domowym zestawie testowym na obecność wirusa COVID-19, która może obniżać ciśnienie krwi i powodować drgawki.
Odczynnikiem, o którym mowa, jest azydek sodu.

 
Testy i przypadki były podstawą siania strachu, mającego na celu zmianę zachowań ludzi od pierwszych miesięcy 2020 roku.
Kiedy z Chin pojawiły się wieści o wykryciu nowego koronawirusa, wiele światowych organizacji zajmujących się zdrowiem wpadło w amok, rzekomo w celu ochrony zdrowia społeczeństwa i zmniejszenia liczby potencjalnych zgonów.
 
Ale z biegiem czasu stało się jasne, że wysiłki na rzecz zdrowia publicznego były nieskuteczne, a urzędnicy zdrowia publicznego ignorowali naukę o tych wysiłkach.
Aby nadal wzbudzać strach, należy wykazać, że wiele osób jest zarażonych nowym wirusem, niezależnie od tego, czy są chore, czy nie.
 
W rzeczywistości przez ostatnie miesiące 2020 r. i do 2021 r. wydawało się, że nie ma znaczenia, czy wystąpiły objawy, tylko jeśli był pozytywny „test” – a pozytywny test oznaczał „przypadek” COVID-19 .
Im większa liczba przypadków, tym większy strach.
 
Początkowo urzędnicy ds. zdrowia publicznego zastosowali test PCR, aby wykazać pozytywny przypadek COVID.
Później przyszło testowanie antygenu, a teraz pojawiły się domowe testy antygenowe, które powodują zupełnie nowy problem. 2
 
Co to jest azydek sodu?
 
Azydek sodu jest stosowany jako środek konserwujący w zestawach szybkiego antygenu sprzedawanych do użytku domowego przez kilka firm, w tym BD Veritor, BinaxNow, Celltrion DiaTrust i Flowflex. 3
Według CDC 4 substancja chemiczna działa szybko i jest potencjalnie śmiertelna.
W czystej postaci jest bezwonnym białym ciałem stałym.
 
Substancja chemiczna jest stosowana w samochodowych poduszkach powietrznych, ponieważ przekształca się w azot wewnątrz poduszki, gdy ładunek elektryczny podczas uderzenia powoduje jej wybuch.
Jest również używany jako konserwant chemiczny w laboratoriach i szpitalach, do zwalczania szkodników na farmach oraz jako detonator w materiałach wybuchowych.
Jeśli spożyjesz tę substancję chemiczną, to, jak poważne może być zatrucie, zależy od tego, ile substancji chemicznej jest w ekspozycji i jak długo dana osoba jest narażona.
 
Niektóre z bezpośrednich oznak i objawów obejmują kaszel, zawroty głowy, nudności i wymioty, przyspieszony oddech i tętno, niepokój i oparzenia skóry. 5
Narażenie może prowadzić do uszkodzenia płuc, drgawek i niskiego ciśnienia krwi.
Ci, którzy przeżyli duże dawki, mogą cierpieć z powodu uszkodzenia serca i mózgu. 6
 
Centrum zatruć zwiększa liczbę przypadków przypadkowego narażenia
 
Narażenie na azydek sodu może być szkodliwe dla dzieci i dorosłych.
Najczęstsze telefony do Centrum Zatruć w Cincinnati dotyczyły dzieci znajdowania płynu z odczynnikiem i odsłaniania skóry lub wkładania go do ust. 7
W innych przypadkach dorośli zgłaszali „pomieszanie pojemnika”, w którym fiolkę z odczynnikiem pomylono z innym lekiem.
 
Niektóre szpitale zgłosiły również otrzymywanie telefonów dotyczących narażenia, w tym Centrum Medyczne Szpitala Dziecięcego w Cincinnati.
Farmaceuta i toksykolog kliniczny Szpitala Dziecięcego w Cincinnati poinformował, że pierwszy telefon od dzieci i dorosłych przyszedł na początku listopada.
 
Narodowe Centrum Kontroli Trucizn 8 wydało również ostrzeżenie dotyczące azydku sodu znajdującego się w domowych zestawach testowych COVID-19 na antygen.
Otrzymują raporty o przypadkowym narażeniu dzieci i dorosłych, zamieszczając kilka opisów przypadków na swojej stronie z poradami.
Jedna dorosła para źle zrozumiała wskazówki i użyła roztworu do ekstrakcji bezpośrednio do nosa za pomocą wacika.
 
W drugim przypadku kobieta pomyliła fiolkę z kroplami do oczu z antybiotykiem, a w trzecim dorosła osoba została wystawiona na działanie niewielkiej ilości płynu na dłoni po wykonaniu w domu szybkiego testu antygenowego.
Tylko ta niewielka ilość spowodowała mrowienie kciuka, zaczerwienienie i lekkie opuchnięcie.

Doradca z Health Canada rozmawiał z The Epoch Times, mówiąc: 9

  „Małe dawki azydku sodu mogą obniżać ciśnienie krwi, a większe dawki mogą powodować poważniejsze skutki zdrowotne.
  ProClin znajduje się również w wielu zestawach.
  Zawiera substancje chemiczne, które mogą powodować podrażnienie skóry i oczu, a także reakcje alergiczne.”

Środek konserwujący ProClin jest rozpuszczalną w wodzie substancją chemiczną stosowaną w celu przedłużenia okresu przydatności 10 urządzeń do diagnostyki in vitro poprzez hamowanie wzrostu drobnoustrojów.
Centrum Kontroli Zatruć w Kanadzie zarejestrowało obecnie co najmniej 50 rozmów telefonicznych z powodu przypadkowej ekspozycji z zestawów szybkich testów, w tym konserwantów ProClin i azydku sodu. 24 lutego 2022 opublikowali ostrzeżenie, ostrzeżenie: 11

  „…oznakowanie produktu i instrukcje nie mogą opisywać ani ujawniać zagrożeń związanych z niewłaściwym użyciem lub przypadkowym spożyciem.
  Ten poradnik ma na celu pomóc wypełnić tę lukę w etykietowaniu i ostrzec Kanadyjczyków o ryzyku związanym z niewłaściwym użyciem, przypadkowym spożyciem lub rozlaniem roztworów do szybkiego testu antygenowego”.

Innymi słowy, zestawy testowe rozprowadzane w Kanadzie nie są oznakowane, aby wskazać, że ich zawartość może zawierać substancje chemiczne, które mogą powodować niezamierzone skutki w przypadku przypadkowego połknięcia lub rozlania.
 
 Testy antygenowe są wrażliwe w pierwszym tygodniu infekcji

 
W 2020 r. standardowym testem stosowanym w przypadku COVID-19 był test PCR.
Obecnie do diagnozowania zakażenia SARS-CoV-2 stosuje się dwa testy, a drugi to test antygenowy.
W jednym badaniu 12 opublikowanym w sierpniu 2021 r. przyjrzano się dokładności szybkiego testu antygenowego na COVID-19, korzystając z przeglądu publikacji do 30 kwietnia 2021 r.
 
Obejmowały one 133 badania z łącznie 112 323 próbkami, stwierdzając, że test antygenu był 71,2% czuły i 98,9% specyficzny.
Kiedy testy antygenowe zostały porównane z testem PCR wykonanym przez tego samego uczestnika, naukowcy stwierdzili, że czułość testu była „znacznie lepsza w przypadku próbek o niższych wartościach progowych cyklu RT-PCR (Ct), tj. <20 (96,5%) i <25 (95,8%) w porównaniu z Ct ≥25 (50,7%) i ≥30 (20,9%).” 13
 
Oznaczało to, że gdy próg cyklu wynosił 25 lub mniej w teście PCR i zidentyfikowano wirusa SARS-CoV-2, czułość testu antygenowego była również wyższa.
Ale kiedy próg cyklu był wyższy i prawdopodobnie zwróci fałszywie pozytywny wynik, test antygenowy nie rozpoznał wirusa.
 
Ponadto badanie antygenu było bardziej czułe w pierwszym tygodniu po wystąpieniu objawów niż później w chorobie, gdy miano wirusa zaczęło spadać.
Na podstawie tych danych naukowcy doszli do wniosku, że zdecydowana większość zakażonych osób została wykryta za pomocą testu, a szybkie testy antygenowe „mają wysoką użyteczność do celów diagnostycznych we wczesnej fazie choroby”. 14
 
Druga metaanaliza 15 z 8624 uczestników opublikowana w listopadzie 2021 r. wykazała, że ​​szybkie testowanie antygenów ma łączną czułość 79% i 100% swoistość.
Jeśli test antygenowy był podawany w ciągu pierwszych siedmiu dni od wystąpienia objawów, kiedy miano wirusa było najwyższe, czułość wzrosła dramatycznie do 95%, a swoistość pozostała na poziomie 100%.
 
COVID-19 był pandemią pozytywnych testów
 
Jak opisał dyrektor NIAID dr Anthony Fauci w grudniu 2021 r.16, test PCR identyfikuje materiał genetyczny wirusa, niezależnie od tego, czy materiał ten jest „kompetentny do replikacji”, czy nie.
Innymi słowy, test PCR zidentyfikuje fragmenty wirusowego materiału genetycznego, nawet jeśli nie ma całego wirusa.
 
Podczas gdy dyrektor CDC, dr Rochelle Walensky , mówi, że test PCR jest „najbardziej czułym testem, jaki możemy wykonać”, 17 Fauci powiedział, że PCR mierzy cząsteczki wirusa, które mogą nie replikować.
Ponadto nazwał to „zarażonym”, mówiąc: 18

  „Więc chociaż PCR jest dobry, aby powiedzieć, czy [jesteś zarażony], ale sam fakt, że jest pozytywny, jak powiedział dyrektor CDC, kilka dni, a nawet tygodni później, nie daje żadnej wskazówki, czy lub nie jesteś przenośny.
  I myślę, że to zrozumiałe zamieszanie, jakie ludzie mają w związku z testowaniem, mówiąc, czy jesteś zarażony, czy nie, a czy jesteś zarażony i zarażony.
  Jedynym sposobem, w jaki możesz stwierdzić, czy można go przenosić, jest udowodnienie, że naprawdę jest w tobie wirus replikacji.”

Wygląda na to, że Fauci mówi, że martwe cząsteczki wirusa znalezione w teście PCR nie oznaczają, że byłeś kiedyś zarażony, ale w rzeczywistości, że jesteś zarażony.
Chociaż Fauci rozróżnia wirusy nieaktywne i reprodukcyjne, pojęcia nie są wymienne pod względem zakaźności i przenoszenia.
 
Możesz mieć w swoim ciele wirusa nierozrodczego, ale nie zachorujesz na niego i nie możesz przenosić go na innych.
To się nie powiela.
Podczas osobnego wywiadu z ABC News w grudniu 2021 Walensky wskazała, że osoby, które mają objawy i negatywny test antygenowy, powinny wykonać test PCR w celu ustalenia, czy objawy są związane z COVID.
 
Ponieważ jednak test PCR mierzy drobne cząstki wirusa, które prawdopodobnie nie replikują, a testy antygenowe są czułe i specyficzne w pierwszym tygodniu, w którym dana osoba ma objawy, trudno sobie wyobrazić, że wtórny test PCR jest dokładną miarą aktualnej infekcji.
 
Testowanie używane do wywoływania strachu
 
Dane te wskazują, że testy antygenowe podawane w ciągu pierwszych pięciu do siedmiu dni od wystąpienia objawów mogą zidentyfikować zakażenie SARS-CoV-2.
Wydaje się, że rozsądniej jest zidentyfikować osoby, które są wysoce zakaźne, czy to z COVID-19, czy z grypą, aby pomóc w ograniczeniu przenoszenia na wrażliwą część populacji.
 
CDC nie stosowało jednak testów w ten sposób.
Jak ujawnili 27 grudnia 2021 r., nielogiczna zmiana protokołu, 19 ta agencja zdrowia publicznego chce, abyś uwierzył, że prawie dwa lata zajęło uświadomienie sobie, że test PCR identyfikuje martwe szczątki wirusa i nie może zidentyfikować aktywnej infekcji.
 
Niestety, ta dwuletnia klęska spowodowała, że ​​Amerykanie spędzili niepotrzebną ilość czasu w samoizolacji, co miało wpływ na strukturę finansową i zdrowie społeczności.
 
Należy również pamiętać, że test PCR szuka określonej sekwencji wirusa RNA po amplifikacji próbki.
Test da wynik pozytywny, jeśli znajdzie mały fragment, nawet jeśli był tam kilka tygodni temu i nie masz infekcji.
Umożliwiło to CDC i NIAID zwiększenie liczby przypadków, nawet jeśli te osoby nie były chore ani nie przenosiły wirusa na inne osoby.
 
Rosnąca liczba „przypadków” mogła być jedną ze strategii stosowanych do przekonania niechętnej opinii publicznej o konieczności szczepienia niesprawdzonym zastrzykiem z terapii genetycznej.
Według US News & World Reports Stany o największej liczbie w pełni zaszczepionych osób znajdują się na górnym wschodnim wybrzeżu, przy czym Vermont i Rhode Island przekraczają 80%.
Na dolnym końcu skali są Wyoming i Alabama i odnotowują nieco ponad 50% w pełni zaszczepionych. 20
 
Przypadkowa ekspozycja na azydek sodu, lub stabilizator ProClin w domowych zestawach do testowania antygenów to kolejna przeszkoda w niekończącej się serii wydarzeń mających na celu podzielenie świata, aby elita technokratyczna mogła spróbować podbić, zacierając wszelkie resztki wolności i wolna myśl od społeczeństwa.
 
Dlaczego tak żrąca i niebezpieczna substancja chemiczna jest potrzebna w zestawach testowych wysyłanych do domów, w których dzieci i zwierzęta domowe są normą?
To pytanie każdego.
Jest to jeszcze jeden sposób wykorzystania testów do wspierania narracji, że SARS-CoV-2 należy się bać bo ma przerażać.
 
 
Uwagi
 
Cincinnati Children's, 16 lutego 2022 r.

2, 3,   Kontrola zatruć, połknąłem płyn z zestawu testowego COVID-19

4, Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, fakty dotyczące azydku sodu

Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, zatrucia azydkiem sodu

Cincinnati Children's, 16 lutego 2022, sekcja 2

The Epoch Times, 27 lutego 2022 r.

10  SigmaAldrich, Konserwanty ProClin 1

11  Rząd Kanady, 24 lutego 2022, wydanie paragraf 2, 3

12,  13,  14  PLOS|Jeden, 2021; doi.org/10.1371/journal.pmed.1003735

15  Dziennik Chińskiego Towarzystwa Medycznego, 2021;84(11)

16  YouTube, 30 grudnia 2021, minuta 6:30

17  YouTube, 29 grudnia 2021, minuta 00:22

18  YouTube, 30 grudnia 2021, minuta 6:56

19  Oświadczenie medialne CDC.gov 27 grudnia 2021 r.

20  Wiadomości z USA Odsetek populacji w pełni zaszczepionych


 
 
Źródło:
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2022/03/09/sodium-azide-in-at-home-antigen-test-kits.aspx
13 marzec 2022

Dr Joseph Mercola 

  

Komentarze

  

Archiwum

Wybraliśmy do sejmu kanalie
marzec 20, 2003
zaprasza.net
Apel do ugrupowań centroprawicy
sierpień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Dysproporcja Skutów Nuklearnej Megalomanii Izraela
kwiecień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
Jak odwrócić uwagę od fiaska w Libanie i w Iraku?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bush Główny Trockista Naszych Czasów?
grudzień 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Sprzeciw wobec roszczen niemieckich
lipiec 4, 2006
przesłała Elzbieta
Pojednania czas
czerwiec 19, 2005
PAP
„Bezgraniczny” Skandal w Palestynie
marzec 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Balcerowicz przed Trybunał Stanu
marzec 10, 2006
Przedruk
A comment to the 4-th Conference “Dialogue of Civilizations” at Rhodes, Sept. 27-30, 2006
październik 16, 2006
Marek Glogoczowski
Janko muzykant 2004
sierpień 21, 2004
Kontrola rezerw Iraku przez USA za pomocą wojska
lipiec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Busz aresztowany w Kanadzie za przestepstwa wojenne.
grudzień 6, 2004
Antek
Dbajmy o edukację
marzec 9, 2008
Dariusz Kosiur
"Cnota Nienawiści"
sierpień 27, 2008
Iwo Cyrian Pogonowski
Nie przenoście nam Lenina do warszawki
luty 9, 2007
Remigiusz Okraska
Uczcie się czytać między wierszami
marzec 3, 2009
PAP
Kryzys
sierpień 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Emeryt na rencie
marzec 20, 2008
MAREK JASTRZˇB
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media