ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Plotka a prawda o Rydzu Śmigłym 
11 maj 2021      Artur Łoboda
Nie lekceważcie Szumowskiego 
7 sierpień 2020     
W USA i Polsce można fałszować Wybory.
Na Białorusi już nie wolno!
 
4 listopad 2020      Artur Łoboda
Prawdziwy stosunek PiS do rolników 
14 marzec 2019      Artur Łoboda
Kto odpowiada za obecne zagrożenia ludzkości? 
27 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Dwóch nastolatków pada martwych kilka dni po „zaszczepieniu się” Pfizerem – milczenie w mediach 
20 luty 2022      ethanh
Hołota i żydohołota (3) 
10 maj 2013      Artur Łoboda
Szczepionki mRNA będą nadal zabijać ludzi, a ci, którzy przeżyją, będą marionetkami NWO – Brighteon.TV 
9 maj 2022      Arsenio Toledo
Kultura powoli powraca do Polski 
1 lipiec 2016      Artur Łoboda
Agent mafii szczepionkowej ma kolejny pomysł 
11 październik 2017     
Resortowe dzieci. Politycy. 
6 listopad 2016      Marcin Dybowski
Gwiazdowski vs Kaczyński w czasie debaty 24.09.2012  
12 maj 2014      Artur Łoboda
Przed szkodą i po szkodzie głupi 
20 luty 2012      Artur Łoboda
Ogolny strach 
17 kwiecień 2010      Goska
Bez komentarza ! 
16 maj 2015     
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część siódma 
19 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Sto kilkadziesiąt pytań do p. prezydenta A. Dudy, p. premier B.Szydło oraz do władz PiS (VI)  
15 październik 2016      Jerzy Robert Nowak
WSZYSTKO LATA pomimo pandemii! 
10 sierpień 2020      Alina
Ostateczny dowód naukowy na istnienie kowida 
25 kwiecień 2021     
Stalinizm trwa dalej 
21 styczeń 2011      Artur Łoboda

 
 

Czy Twój domowy test na COVID-19 zawiera truciznę?

 
Od listopada 2021 r. w dwóch ośrodkach zatruć odnotowano wzrost liczby doniesień o przypadkowym narażeniu na azydek sodu, substancję chemiczną, która może obniżać ciśnienie krwi lub powodować drgawki.
 
Health Canada informuje, że zestawy testowe nie są odpowiednio oznakowane, aby wskazać, że ich zawartość może zawierać substancje chemiczne, które mogą powodować niezamierzone skutki w przypadku przypadkowego połknięcia lub rozlania.
 
Dane wykazały, że testowanie antygenu jest czułe i specyficzne, gdy podaje się je w ciągu pierwszych pięciu do siedmiu dni choroby, czyli wtedy, gdy miano wirusa jest największe.
Jednak dyrektor CDC, dr Rochelle Walensky, radzi osobom, które wykazują objawy choroby wirusowej, ale mają ujemny wynik testu antygenowego, ponowne wykonanie testu PCR, o którym wiadomo, że mają wysoki wynik fałszywie dodatni.

 
Od 2020 roku testy są wykorzystywane do wywoływania strachu i manipulowania zachowaniem, co prawdopodobnie powoduje, że wielu Amerykanów niepotrzebnie spędza czas na samoizolacji, co ma negatywny wpływ na strukturę finansową i zdrowie społeczności.
 
*
 
Centrum Informacji o Lekach i Truciznach w Cincinnati 1 niedawno zgłosiło wzrost przypadkowego narażenia na działanie substancji w domowym zestawie testowym na obecność wirusa COVID-19, która może obniżać ciśnienie krwi i powodować drgawki.
Odczynnikiem, o którym mowa, jest azydek sodu.

 
Testy i przypadki były podstawą siania strachu, mającego na celu zmianę zachowań ludzi od pierwszych miesięcy 2020 roku.
Kiedy z Chin pojawiły się wieści o wykryciu nowego koronawirusa, wiele światowych organizacji zajmujących się zdrowiem wpadło w amok, rzekomo w celu ochrony zdrowia społeczeństwa i zmniejszenia liczby potencjalnych zgonów.
 
Ale z biegiem czasu stało się jasne, że wysiłki na rzecz zdrowia publicznego były nieskuteczne, a urzędnicy zdrowia publicznego ignorowali naukę o tych wysiłkach.
Aby nadal wzbudzać strach, należy wykazać, że wiele osób jest zarażonych nowym wirusem, niezależnie od tego, czy są chore, czy nie.
 
W rzeczywistości przez ostatnie miesiące 2020 r. i do 2021 r. wydawało się, że nie ma znaczenia, czy wystąpiły objawy, tylko jeśli był pozytywny „test” – a pozytywny test oznaczał „przypadek” COVID-19 .
Im większa liczba przypadków, tym większy strach.
 
Początkowo urzędnicy ds. zdrowia publicznego zastosowali test PCR, aby wykazać pozytywny przypadek COVID.
Później przyszło testowanie antygenu, a teraz pojawiły się domowe testy antygenowe, które powodują zupełnie nowy problem. 2
 
Co to jest azydek sodu?
 
Azydek sodu jest stosowany jako środek konserwujący w zestawach szybkiego antygenu sprzedawanych do użytku domowego przez kilka firm, w tym BD Veritor, BinaxNow, Celltrion DiaTrust i Flowflex. 3
Według CDC 4 substancja chemiczna działa szybko i jest potencjalnie śmiertelna.
W czystej postaci jest bezwonnym białym ciałem stałym.
 
Substancja chemiczna jest stosowana w samochodowych poduszkach powietrznych, ponieważ przekształca się w azot wewnątrz poduszki, gdy ładunek elektryczny podczas uderzenia powoduje jej wybuch.
Jest również używany jako konserwant chemiczny w laboratoriach i szpitalach, do zwalczania szkodników na farmach oraz jako detonator w materiałach wybuchowych.
Jeśli spożyjesz tę substancję chemiczną, to, jak poważne może być zatrucie, zależy od tego, ile substancji chemicznej jest w ekspozycji i jak długo dana osoba jest narażona.
 
Niektóre z bezpośrednich oznak i objawów obejmują kaszel, zawroty głowy, nudności i wymioty, przyspieszony oddech i tętno, niepokój i oparzenia skóry. 5
Narażenie może prowadzić do uszkodzenia płuc, drgawek i niskiego ciśnienia krwi.
Ci, którzy przeżyli duże dawki, mogą cierpieć z powodu uszkodzenia serca i mózgu. 6
 
Centrum zatruć zwiększa liczbę przypadków przypadkowego narażenia
 
Narażenie na azydek sodu może być szkodliwe dla dzieci i dorosłych.
Najczęstsze telefony do Centrum Zatruć w Cincinnati dotyczyły dzieci znajdowania płynu z odczynnikiem i odsłaniania skóry lub wkładania go do ust. 7
W innych przypadkach dorośli zgłaszali „pomieszanie pojemnika”, w którym fiolkę z odczynnikiem pomylono z innym lekiem.
 
Niektóre szpitale zgłosiły również otrzymywanie telefonów dotyczących narażenia, w tym Centrum Medyczne Szpitala Dziecięcego w Cincinnati.
Farmaceuta i toksykolog kliniczny Szpitala Dziecięcego w Cincinnati poinformował, że pierwszy telefon od dzieci i dorosłych przyszedł na początku listopada.
 
Narodowe Centrum Kontroli Trucizn 8 wydało również ostrzeżenie dotyczące azydku sodu znajdującego się w domowych zestawach testowych COVID-19 na antygen.
Otrzymują raporty o przypadkowym narażeniu dzieci i dorosłych, zamieszczając kilka opisów przypadków na swojej stronie z poradami.
Jedna dorosła para źle zrozumiała wskazówki i użyła roztworu do ekstrakcji bezpośrednio do nosa za pomocą wacika.
 
W drugim przypadku kobieta pomyliła fiolkę z kroplami do oczu z antybiotykiem, a w trzecim dorosła osoba została wystawiona na działanie niewielkiej ilości płynu na dłoni po wykonaniu w domu szybkiego testu antygenowego.
Tylko ta niewielka ilość spowodowała mrowienie kciuka, zaczerwienienie i lekkie opuchnięcie.

Doradca z Health Canada rozmawiał z The Epoch Times, mówiąc: 9

  „Małe dawki azydku sodu mogą obniżać ciśnienie krwi, a większe dawki mogą powodować poważniejsze skutki zdrowotne.
  ProClin znajduje się również w wielu zestawach.
  Zawiera substancje chemiczne, które mogą powodować podrażnienie skóry i oczu, a także reakcje alergiczne.”

Środek konserwujący ProClin jest rozpuszczalną w wodzie substancją chemiczną stosowaną w celu przedłużenia okresu przydatności 10 urządzeń do diagnostyki in vitro poprzez hamowanie wzrostu drobnoustrojów.
Centrum Kontroli Zatruć w Kanadzie zarejestrowało obecnie co najmniej 50 rozmów telefonicznych z powodu przypadkowej ekspozycji z zestawów szybkich testów, w tym konserwantów ProClin i azydku sodu. 24 lutego 2022 opublikowali ostrzeżenie, ostrzeżenie: 11

  „…oznakowanie produktu i instrukcje nie mogą opisywać ani ujawniać zagrożeń związanych z niewłaściwym użyciem lub przypadkowym spożyciem.
  Ten poradnik ma na celu pomóc wypełnić tę lukę w etykietowaniu i ostrzec Kanadyjczyków o ryzyku związanym z niewłaściwym użyciem, przypadkowym spożyciem lub rozlaniem roztworów do szybkiego testu antygenowego”.

Innymi słowy, zestawy testowe rozprowadzane w Kanadzie nie są oznakowane, aby wskazać, że ich zawartość może zawierać substancje chemiczne, które mogą powodować niezamierzone skutki w przypadku przypadkowego połknięcia lub rozlania.
 
 Testy antygenowe są wrażliwe w pierwszym tygodniu infekcji

 
W 2020 r. standardowym testem stosowanym w przypadku COVID-19 był test PCR.
Obecnie do diagnozowania zakażenia SARS-CoV-2 stosuje się dwa testy, a drugi to test antygenowy.
W jednym badaniu 12 opublikowanym w sierpniu 2021 r. przyjrzano się dokładności szybkiego testu antygenowego na COVID-19, korzystając z przeglądu publikacji do 30 kwietnia 2021 r.
 
Obejmowały one 133 badania z łącznie 112 323 próbkami, stwierdzając, że test antygenu był 71,2% czuły i 98,9% specyficzny.
Kiedy testy antygenowe zostały porównane z testem PCR wykonanym przez tego samego uczestnika, naukowcy stwierdzili, że czułość testu była „znacznie lepsza w przypadku próbek o niższych wartościach progowych cyklu RT-PCR (Ct), tj. <20 (96,5%) i <25 (95,8%) w porównaniu z Ct ≥25 (50,7%) i ≥30 (20,9%).” 13
 
Oznaczało to, że gdy próg cyklu wynosił 25 lub mniej w teście PCR i zidentyfikowano wirusa SARS-CoV-2, czułość testu antygenowego była również wyższa.
Ale kiedy próg cyklu był wyższy i prawdopodobnie zwróci fałszywie pozytywny wynik, test antygenowy nie rozpoznał wirusa.
 
Ponadto badanie antygenu było bardziej czułe w pierwszym tygodniu po wystąpieniu objawów niż później w chorobie, gdy miano wirusa zaczęło spadać.
Na podstawie tych danych naukowcy doszli do wniosku, że zdecydowana większość zakażonych osób została wykryta za pomocą testu, a szybkie testy antygenowe „mają wysoką użyteczność do celów diagnostycznych we wczesnej fazie choroby”. 14
 
Druga metaanaliza 15 z 8624 uczestników opublikowana w listopadzie 2021 r. wykazała, że ​​szybkie testowanie antygenów ma łączną czułość 79% i 100% swoistość.
Jeśli test antygenowy był podawany w ciągu pierwszych siedmiu dni od wystąpienia objawów, kiedy miano wirusa było najwyższe, czułość wzrosła dramatycznie do 95%, a swoistość pozostała na poziomie 100%.
 
COVID-19 był pandemią pozytywnych testów
 
Jak opisał dyrektor NIAID dr Anthony Fauci w grudniu 2021 r.16, test PCR identyfikuje materiał genetyczny wirusa, niezależnie od tego, czy materiał ten jest „kompetentny do replikacji”, czy nie.
Innymi słowy, test PCR zidentyfikuje fragmenty wirusowego materiału genetycznego, nawet jeśli nie ma całego wirusa.
 
Podczas gdy dyrektor CDC, dr Rochelle Walensky , mówi, że test PCR jest „najbardziej czułym testem, jaki możemy wykonać”, 17 Fauci powiedział, że PCR mierzy cząsteczki wirusa, które mogą nie replikować.
Ponadto nazwał to „zarażonym”, mówiąc: 18

  „Więc chociaż PCR jest dobry, aby powiedzieć, czy [jesteś zarażony], ale sam fakt, że jest pozytywny, jak powiedział dyrektor CDC, kilka dni, a nawet tygodni później, nie daje żadnej wskazówki, czy lub nie jesteś przenośny.
  I myślę, że to zrozumiałe zamieszanie, jakie ludzie mają w związku z testowaniem, mówiąc, czy jesteś zarażony, czy nie, a czy jesteś zarażony i zarażony.
  Jedynym sposobem, w jaki możesz stwierdzić, czy można go przenosić, jest udowodnienie, że naprawdę jest w tobie wirus replikacji.”

Wygląda na to, że Fauci mówi, że martwe cząsteczki wirusa znalezione w teście PCR nie oznaczają, że byłeś kiedyś zarażony, ale w rzeczywistości, że jesteś zarażony.
Chociaż Fauci rozróżnia wirusy nieaktywne i reprodukcyjne, pojęcia nie są wymienne pod względem zakaźności i przenoszenia.
 
Możesz mieć w swoim ciele wirusa nierozrodczego, ale nie zachorujesz na niego i nie możesz przenosić go na innych.
To się nie powiela.
Podczas osobnego wywiadu z ABC News w grudniu 2021 Walensky wskazała, że osoby, które mają objawy i negatywny test antygenowy, powinny wykonać test PCR w celu ustalenia, czy objawy są związane z COVID.
 
Ponieważ jednak test PCR mierzy drobne cząstki wirusa, które prawdopodobnie nie replikują, a testy antygenowe są czułe i specyficzne w pierwszym tygodniu, w którym dana osoba ma objawy, trudno sobie wyobrazić, że wtórny test PCR jest dokładną miarą aktualnej infekcji.
 
Testowanie używane do wywoływania strachu
 
Dane te wskazują, że testy antygenowe podawane w ciągu pierwszych pięciu do siedmiu dni od wystąpienia objawów mogą zidentyfikować zakażenie SARS-CoV-2.
Wydaje się, że rozsądniej jest zidentyfikować osoby, które są wysoce zakaźne, czy to z COVID-19, czy z grypą, aby pomóc w ograniczeniu przenoszenia na wrażliwą część populacji.
 
CDC nie stosowało jednak testów w ten sposób.
Jak ujawnili 27 grudnia 2021 r., nielogiczna zmiana protokołu, 19 ta agencja zdrowia publicznego chce, abyś uwierzył, że prawie dwa lata zajęło uświadomienie sobie, że test PCR identyfikuje martwe szczątki wirusa i nie może zidentyfikować aktywnej infekcji.
 
Niestety, ta dwuletnia klęska spowodowała, że ​​Amerykanie spędzili niepotrzebną ilość czasu w samoizolacji, co miało wpływ na strukturę finansową i zdrowie społeczności.
 
Należy również pamiętać, że test PCR szuka określonej sekwencji wirusa RNA po amplifikacji próbki.
Test da wynik pozytywny, jeśli znajdzie mały fragment, nawet jeśli był tam kilka tygodni temu i nie masz infekcji.
Umożliwiło to CDC i NIAID zwiększenie liczby przypadków, nawet jeśli te osoby nie były chore ani nie przenosiły wirusa na inne osoby.
 
Rosnąca liczba „przypadków” mogła być jedną ze strategii stosowanych do przekonania niechętnej opinii publicznej o konieczności szczepienia niesprawdzonym zastrzykiem z terapii genetycznej.
Według US News & World Reports Stany o największej liczbie w pełni zaszczepionych osób znajdują się na górnym wschodnim wybrzeżu, przy czym Vermont i Rhode Island przekraczają 80%.
Na dolnym końcu skali są Wyoming i Alabama i odnotowują nieco ponad 50% w pełni zaszczepionych. 20
 
Przypadkowa ekspozycja na azydek sodu, lub stabilizator ProClin w domowych zestawach do testowania antygenów to kolejna przeszkoda w niekończącej się serii wydarzeń mających na celu podzielenie świata, aby elita technokratyczna mogła spróbować podbić, zacierając wszelkie resztki wolności i wolna myśl od społeczeństwa.
 
Dlaczego tak żrąca i niebezpieczna substancja chemiczna jest potrzebna w zestawach testowych wysyłanych do domów, w których dzieci i zwierzęta domowe są normą?
To pytanie każdego.
Jest to jeszcze jeden sposób wykorzystania testów do wspierania narracji, że SARS-CoV-2 należy się bać bo ma przerażać.
 
 
Uwagi
 
Cincinnati Children's, 16 lutego 2022 r.

2, 3,   Kontrola zatruć, połknąłem płyn z zestawu testowego COVID-19

4, Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, fakty dotyczące azydku sodu

Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, zatrucia azydkiem sodu

Cincinnati Children's, 16 lutego 2022, sekcja 2

The Epoch Times, 27 lutego 2022 r.

10  SigmaAldrich, Konserwanty ProClin 1

11  Rząd Kanady, 24 lutego 2022, wydanie paragraf 2, 3

12,  13,  14  PLOS|Jeden, 2021; doi.org/10.1371/journal.pmed.1003735

15  Dziennik Chińskiego Towarzystwa Medycznego, 2021;84(11)

16  YouTube, 30 grudnia 2021, minuta 6:30

17  YouTube, 29 grudnia 2021, minuta 00:22

18  YouTube, 30 grudnia 2021, minuta 6:56

19  Oświadczenie medialne CDC.gov 27 grudnia 2021 r.

20  Wiadomości z USA Odsetek populacji w pełni zaszczepionych


 
 
Źródło:
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2022/03/09/sodium-azide-in-at-home-antigen-test-kits.aspx
13 marzec 2022

Dr Joseph Mercola 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czytajcie dzisiejsza G.W. i Rzepe!
marzec 24, 2006
Marek Głogoczowski
Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r
październik 2, 2007
HUSARZ
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
In vitro, czyli: czy rząd musi?
styczeń 4, 2008
Marek Olżyński
Lech Walesa
maj 15, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Jednosc wszystkich Polakow na calym swiecie
wrzesień 22, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Czechy: Skutki prywatyzacji w służbie zdrowia
kwiecień 27, 2008
komentator
The Ambiguous Symbolism of Wannsee for the Nazis and for Israel
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
To wreszcie spisane, krążyło po Warszawie dawno
marzec 21, 2007
Świadek
Polska będzie płacić Żydom.
październik 14, 2006
Dorota
Kolejny niemiecki koncern zbankrutował
lipiec 8, 2002
PAP
UE - NIE
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
Stany Zjednoczone - natychmiast won z Iraku! Ręce precz od Iranu!
styczeń 29, 2007
Przedruk z: Workers Vanguard nr 884, 19 stycznia 2
Medal Wolnosci
grudzień 8, 2005
przesłała Elżbieta
Za naszą i waszą ... cywilizację
sierpień 12, 2003
Klaudiusz Wesołek
Dziesięć milionów hektarów
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
Alkoholizm wśród młodzieży
listopad 28, 2006
Marek Komorowski
Protest głodowy posła Nowaka w Sejmie i ponad 2 miesiące milczenia mediów
marzec 23, 2005
Adam Sandauer
Przedwyborcze pytania i refleksje
październik 12, 2007
Dariusz Kosiur
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
luty 24, 2003
http://www..dziennik.krakow.pl/
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media