ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Prawna interpretacja nagrywania polityków dokonujących przestępstw 
19 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Walki gangów politycznych w Polsce 
8 styczeń 2020      Artur Łoboda
Coraz więcej doniesień o zachorowaniach niezaszczepionych osób po kontakcie ze zaszczepionymi 
5 maj 2021     
Globaliści podążający za planetarnym skryptem, aby ZASTĄPIĆ LUDZI systemami sztucznej inteligencji… jesteście już przestarzali 
10 luty 2023     
I tego będę się nadal trzymał  
11 styczeń 2012      www.trwanie.com
Zobacz film 
22 maj 2010      Goska
Dźwięki z ust twoich  
24 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Nacjonalizm 
23 czerwiec 2018     
Zawiedzeni na PiS 
13 lipiec 2016      Artur Łoboda
Czym jest piękno – czym jest sztuka?  
4 listopad 2013      Artur Łoboda
Wnioski wypływające z aresztowania Polańskiego 
5 październik 2009      Artur Łoboda
Balcerowiczowski bękart 
26 listopad 2019     
Dziesięć dowodów, że SARS-CoV-2 jest „wyimaginowanym” i „teoretycznym wirusem”.
„Nigdy nie wyizolowali tego wirusa”
 
30 styczeń 2021     
Matka Boża Fatimska 
26 październik 2017      Paweł Ziółkowski
Wielki finał WOŚP ze zbrodnią na scenie w Gdańsku. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został ciężko raniony nożem w czasie "światełka do nieba" 
14 styczeń 2019      Alina
Wiersze z książki „Roztańczone mgły” 
18 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Do min. Glińskiego coś chyba dociera? 
10 maj 2017      Alina
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa ciągłego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Bogdana Zdrojewskiego.  
18 luty 2014      Artur Łoboda
Pandemia niedoinformowanych 
20 listopad 2021      Beate Bahner
Jak szczepionką "leczą" 
14 styczeń 2021     

 
 

Czy Twój domowy test na COVID-19 zawiera truciznę?

 
Od listopada 2021 r. w dwóch ośrodkach zatruć odnotowano wzrost liczby doniesień o przypadkowym narażeniu na azydek sodu, substancję chemiczną, która może obniżać ciśnienie krwi lub powodować drgawki.
 
Health Canada informuje, że zestawy testowe nie są odpowiednio oznakowane, aby wskazać, że ich zawartość może zawierać substancje chemiczne, które mogą powodować niezamierzone skutki w przypadku przypadkowego połknięcia lub rozlania.
 
Dane wykazały, że testowanie antygenu jest czułe i specyficzne, gdy podaje się je w ciągu pierwszych pięciu do siedmiu dni choroby, czyli wtedy, gdy miano wirusa jest największe.
Jednak dyrektor CDC, dr Rochelle Walensky, radzi osobom, które wykazują objawy choroby wirusowej, ale mają ujemny wynik testu antygenowego, ponowne wykonanie testu PCR, o którym wiadomo, że mają wysoki wynik fałszywie dodatni.

 
Od 2020 roku testy są wykorzystywane do wywoływania strachu i manipulowania zachowaniem, co prawdopodobnie powoduje, że wielu Amerykanów niepotrzebnie spędza czas na samoizolacji, co ma negatywny wpływ na strukturę finansową i zdrowie społeczności.
 
*
 
Centrum Informacji o Lekach i Truciznach w Cincinnati 1 niedawno zgłosiło wzrost przypadkowego narażenia na działanie substancji w domowym zestawie testowym na obecność wirusa COVID-19, która może obniżać ciśnienie krwi i powodować drgawki.
Odczynnikiem, o którym mowa, jest azydek sodu.

 
Testy i przypadki były podstawą siania strachu, mającego na celu zmianę zachowań ludzi od pierwszych miesięcy 2020 roku.
Kiedy z Chin pojawiły się wieści o wykryciu nowego koronawirusa, wiele światowych organizacji zajmujących się zdrowiem wpadło w amok, rzekomo w celu ochrony zdrowia społeczeństwa i zmniejszenia liczby potencjalnych zgonów.
 
Ale z biegiem czasu stało się jasne, że wysiłki na rzecz zdrowia publicznego były nieskuteczne, a urzędnicy zdrowia publicznego ignorowali naukę o tych wysiłkach.
Aby nadal wzbudzać strach, należy wykazać, że wiele osób jest zarażonych nowym wirusem, niezależnie od tego, czy są chore, czy nie.
 
W rzeczywistości przez ostatnie miesiące 2020 r. i do 2021 r. wydawało się, że nie ma znaczenia, czy wystąpiły objawy, tylko jeśli był pozytywny „test” – a pozytywny test oznaczał „przypadek” COVID-19 .
Im większa liczba przypadków, tym większy strach.
 
Początkowo urzędnicy ds. zdrowia publicznego zastosowali test PCR, aby wykazać pozytywny przypadek COVID.
Później przyszło testowanie antygenu, a teraz pojawiły się domowe testy antygenowe, które powodują zupełnie nowy problem. 2
 
Co to jest azydek sodu?
 
Azydek sodu jest stosowany jako środek konserwujący w zestawach szybkiego antygenu sprzedawanych do użytku domowego przez kilka firm, w tym BD Veritor, BinaxNow, Celltrion DiaTrust i Flowflex. 3
Według CDC 4 substancja chemiczna działa szybko i jest potencjalnie śmiertelna.
W czystej postaci jest bezwonnym białym ciałem stałym.
 
Substancja chemiczna jest stosowana w samochodowych poduszkach powietrznych, ponieważ przekształca się w azot wewnątrz poduszki, gdy ładunek elektryczny podczas uderzenia powoduje jej wybuch.
Jest również używany jako konserwant chemiczny w laboratoriach i szpitalach, do zwalczania szkodników na farmach oraz jako detonator w materiałach wybuchowych.
Jeśli spożyjesz tę substancję chemiczną, to, jak poważne może być zatrucie, zależy od tego, ile substancji chemicznej jest w ekspozycji i jak długo dana osoba jest narażona.
 
Niektóre z bezpośrednich oznak i objawów obejmują kaszel, zawroty głowy, nudności i wymioty, przyspieszony oddech i tętno, niepokój i oparzenia skóry. 5
Narażenie może prowadzić do uszkodzenia płuc, drgawek i niskiego ciśnienia krwi.
Ci, którzy przeżyli duże dawki, mogą cierpieć z powodu uszkodzenia serca i mózgu. 6
 
Centrum zatruć zwiększa liczbę przypadków przypadkowego narażenia
 
Narażenie na azydek sodu może być szkodliwe dla dzieci i dorosłych.
Najczęstsze telefony do Centrum Zatruć w Cincinnati dotyczyły dzieci znajdowania płynu z odczynnikiem i odsłaniania skóry lub wkładania go do ust. 7
W innych przypadkach dorośli zgłaszali „pomieszanie pojemnika”, w którym fiolkę z odczynnikiem pomylono z innym lekiem.
 
Niektóre szpitale zgłosiły również otrzymywanie telefonów dotyczących narażenia, w tym Centrum Medyczne Szpitala Dziecięcego w Cincinnati.
Farmaceuta i toksykolog kliniczny Szpitala Dziecięcego w Cincinnati poinformował, że pierwszy telefon od dzieci i dorosłych przyszedł na początku listopada.
 
Narodowe Centrum Kontroli Trucizn 8 wydało również ostrzeżenie dotyczące azydku sodu znajdującego się w domowych zestawach testowych COVID-19 na antygen.
Otrzymują raporty o przypadkowym narażeniu dzieci i dorosłych, zamieszczając kilka opisów przypadków na swojej stronie z poradami.
Jedna dorosła para źle zrozumiała wskazówki i użyła roztworu do ekstrakcji bezpośrednio do nosa za pomocą wacika.
 
W drugim przypadku kobieta pomyliła fiolkę z kroplami do oczu z antybiotykiem, a w trzecim dorosła osoba została wystawiona na działanie niewielkiej ilości płynu na dłoni po wykonaniu w domu szybkiego testu antygenowego.
Tylko ta niewielka ilość spowodowała mrowienie kciuka, zaczerwienienie i lekkie opuchnięcie.

Doradca z Health Canada rozmawiał z The Epoch Times, mówiąc: 9

  „Małe dawki azydku sodu mogą obniżać ciśnienie krwi, a większe dawki mogą powodować poważniejsze skutki zdrowotne.
  ProClin znajduje się również w wielu zestawach.
  Zawiera substancje chemiczne, które mogą powodować podrażnienie skóry i oczu, a także reakcje alergiczne.”

Środek konserwujący ProClin jest rozpuszczalną w wodzie substancją chemiczną stosowaną w celu przedłużenia okresu przydatności 10 urządzeń do diagnostyki in vitro poprzez hamowanie wzrostu drobnoustrojów.
Centrum Kontroli Zatruć w Kanadzie zarejestrowało obecnie co najmniej 50 rozmów telefonicznych z powodu przypadkowej ekspozycji z zestawów szybkich testów, w tym konserwantów ProClin i azydku sodu. 24 lutego 2022 opublikowali ostrzeżenie, ostrzeżenie: 11

  „…oznakowanie produktu i instrukcje nie mogą opisywać ani ujawniać zagrożeń związanych z niewłaściwym użyciem lub przypadkowym spożyciem.
  Ten poradnik ma na celu pomóc wypełnić tę lukę w etykietowaniu i ostrzec Kanadyjczyków o ryzyku związanym z niewłaściwym użyciem, przypadkowym spożyciem lub rozlaniem roztworów do szybkiego testu antygenowego”.

Innymi słowy, zestawy testowe rozprowadzane w Kanadzie nie są oznakowane, aby wskazać, że ich zawartość może zawierać substancje chemiczne, które mogą powodować niezamierzone skutki w przypadku przypadkowego połknięcia lub rozlania.
 
 Testy antygenowe są wrażliwe w pierwszym tygodniu infekcji

 
W 2020 r. standardowym testem stosowanym w przypadku COVID-19 był test PCR.
Obecnie do diagnozowania zakażenia SARS-CoV-2 stosuje się dwa testy, a drugi to test antygenowy.
W jednym badaniu 12 opublikowanym w sierpniu 2021 r. przyjrzano się dokładności szybkiego testu antygenowego na COVID-19, korzystając z przeglądu publikacji do 30 kwietnia 2021 r.
 
Obejmowały one 133 badania z łącznie 112 323 próbkami, stwierdzając, że test antygenu był 71,2% czuły i 98,9% specyficzny.
Kiedy testy antygenowe zostały porównane z testem PCR wykonanym przez tego samego uczestnika, naukowcy stwierdzili, że czułość testu była „znacznie lepsza w przypadku próbek o niższych wartościach progowych cyklu RT-PCR (Ct), tj. <20 (96,5%) i <25 (95,8%) w porównaniu z Ct ≥25 (50,7%) i ≥30 (20,9%).” 13
 
Oznaczało to, że gdy próg cyklu wynosił 25 lub mniej w teście PCR i zidentyfikowano wirusa SARS-CoV-2, czułość testu antygenowego była również wyższa.
Ale kiedy próg cyklu był wyższy i prawdopodobnie zwróci fałszywie pozytywny wynik, test antygenowy nie rozpoznał wirusa.
 
Ponadto badanie antygenu było bardziej czułe w pierwszym tygodniu po wystąpieniu objawów niż później w chorobie, gdy miano wirusa zaczęło spadać.
Na podstawie tych danych naukowcy doszli do wniosku, że zdecydowana większość zakażonych osób została wykryta za pomocą testu, a szybkie testy antygenowe „mają wysoką użyteczność do celów diagnostycznych we wczesnej fazie choroby”. 14
 
Druga metaanaliza 15 z 8624 uczestników opublikowana w listopadzie 2021 r. wykazała, że ​​szybkie testowanie antygenów ma łączną czułość 79% i 100% swoistość.
Jeśli test antygenowy był podawany w ciągu pierwszych siedmiu dni od wystąpienia objawów, kiedy miano wirusa było najwyższe, czułość wzrosła dramatycznie do 95%, a swoistość pozostała na poziomie 100%.
 
COVID-19 był pandemią pozytywnych testów
 
Jak opisał dyrektor NIAID dr Anthony Fauci w grudniu 2021 r.16, test PCR identyfikuje materiał genetyczny wirusa, niezależnie od tego, czy materiał ten jest „kompetentny do replikacji”, czy nie.
Innymi słowy, test PCR zidentyfikuje fragmenty wirusowego materiału genetycznego, nawet jeśli nie ma całego wirusa.
 
Podczas gdy dyrektor CDC, dr Rochelle Walensky , mówi, że test PCR jest „najbardziej czułym testem, jaki możemy wykonać”, 17 Fauci powiedział, że PCR mierzy cząsteczki wirusa, które mogą nie replikować.
Ponadto nazwał to „zarażonym”, mówiąc: 18

  „Więc chociaż PCR jest dobry, aby powiedzieć, czy [jesteś zarażony], ale sam fakt, że jest pozytywny, jak powiedział dyrektor CDC, kilka dni, a nawet tygodni później, nie daje żadnej wskazówki, czy lub nie jesteś przenośny.
  I myślę, że to zrozumiałe zamieszanie, jakie ludzie mają w związku z testowaniem, mówiąc, czy jesteś zarażony, czy nie, a czy jesteś zarażony i zarażony.
  Jedynym sposobem, w jaki możesz stwierdzić, czy można go przenosić, jest udowodnienie, że naprawdę jest w tobie wirus replikacji.”

Wygląda na to, że Fauci mówi, że martwe cząsteczki wirusa znalezione w teście PCR nie oznaczają, że byłeś kiedyś zarażony, ale w rzeczywistości, że jesteś zarażony.
Chociaż Fauci rozróżnia wirusy nieaktywne i reprodukcyjne, pojęcia nie są wymienne pod względem zakaźności i przenoszenia.
 
Możesz mieć w swoim ciele wirusa nierozrodczego, ale nie zachorujesz na niego i nie możesz przenosić go na innych.
To się nie powiela.
Podczas osobnego wywiadu z ABC News w grudniu 2021 Walensky wskazała, że osoby, które mają objawy i negatywny test antygenowy, powinny wykonać test PCR w celu ustalenia, czy objawy są związane z COVID.
 
Ponieważ jednak test PCR mierzy drobne cząstki wirusa, które prawdopodobnie nie replikują, a testy antygenowe są czułe i specyficzne w pierwszym tygodniu, w którym dana osoba ma objawy, trudno sobie wyobrazić, że wtórny test PCR jest dokładną miarą aktualnej infekcji.
 
Testowanie używane do wywoływania strachu
 
Dane te wskazują, że testy antygenowe podawane w ciągu pierwszych pięciu do siedmiu dni od wystąpienia objawów mogą zidentyfikować zakażenie SARS-CoV-2.
Wydaje się, że rozsądniej jest zidentyfikować osoby, które są wysoce zakaźne, czy to z COVID-19, czy z grypą, aby pomóc w ograniczeniu przenoszenia na wrażliwą część populacji.
 
CDC nie stosowało jednak testów w ten sposób.
Jak ujawnili 27 grudnia 2021 r., nielogiczna zmiana protokołu, 19 ta agencja zdrowia publicznego chce, abyś uwierzył, że prawie dwa lata zajęło uświadomienie sobie, że test PCR identyfikuje martwe szczątki wirusa i nie może zidentyfikować aktywnej infekcji.
 
Niestety, ta dwuletnia klęska spowodowała, że ​​Amerykanie spędzili niepotrzebną ilość czasu w samoizolacji, co miało wpływ na strukturę finansową i zdrowie społeczności.
 
Należy również pamiętać, że test PCR szuka określonej sekwencji wirusa RNA po amplifikacji próbki.
Test da wynik pozytywny, jeśli znajdzie mały fragment, nawet jeśli był tam kilka tygodni temu i nie masz infekcji.
Umożliwiło to CDC i NIAID zwiększenie liczby przypadków, nawet jeśli te osoby nie były chore ani nie przenosiły wirusa na inne osoby.
 
Rosnąca liczba „przypadków” mogła być jedną ze strategii stosowanych do przekonania niechętnej opinii publicznej o konieczności szczepienia niesprawdzonym zastrzykiem z terapii genetycznej.
Według US News & World Reports Stany o największej liczbie w pełni zaszczepionych osób znajdują się na górnym wschodnim wybrzeżu, przy czym Vermont i Rhode Island przekraczają 80%.
Na dolnym końcu skali są Wyoming i Alabama i odnotowują nieco ponad 50% w pełni zaszczepionych. 20
 
Przypadkowa ekspozycja na azydek sodu, lub stabilizator ProClin w domowych zestawach do testowania antygenów to kolejna przeszkoda w niekończącej się serii wydarzeń mających na celu podzielenie świata, aby elita technokratyczna mogła spróbować podbić, zacierając wszelkie resztki wolności i wolna myśl od społeczeństwa.
 
Dlaczego tak żrąca i niebezpieczna substancja chemiczna jest potrzebna w zestawach testowych wysyłanych do domów, w których dzieci i zwierzęta domowe są normą?
To pytanie każdego.
Jest to jeszcze jeden sposób wykorzystania testów do wspierania narracji, że SARS-CoV-2 należy się bać bo ma przerażać.
 
 
Uwagi
 
Cincinnati Children's, 16 lutego 2022 r.

2, 3,   Kontrola zatruć, połknąłem płyn z zestawu testowego COVID-19

4, Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, fakty dotyczące azydku sodu

Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, zatrucia azydkiem sodu

Cincinnati Children's, 16 lutego 2022, sekcja 2

The Epoch Times, 27 lutego 2022 r.

10  SigmaAldrich, Konserwanty ProClin 1

11  Rząd Kanady, 24 lutego 2022, wydanie paragraf 2, 3

12,  13,  14  PLOS|Jeden, 2021; doi.org/10.1371/journal.pmed.1003735

15  Dziennik Chińskiego Towarzystwa Medycznego, 2021;84(11)

16  YouTube, 30 grudnia 2021, minuta 6:30

17  YouTube, 29 grudnia 2021, minuta 00:22

18  YouTube, 30 grudnia 2021, minuta 6:56

19  Oświadczenie medialne CDC.gov 27 grudnia 2021 r.

20  Wiadomości z USA Odsetek populacji w pełni zaszczepionych


 
 
Źródło:
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2022/03/09/sodium-azide-in-at-home-antigen-test-kits.aspx
13 marzec 2022

Dr Joseph Mercola 

  

Komentarze

  

Archiwum

Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
Raport ONZ: Ponad połowa bogactwa całego świata jest w rękach zaledwie 2% populacji
grudzień 8, 2006
bibula
Półgłówek sili się na wynurzenia
listopad 30, 2008
TVP info
Polowanie Na Zyski Z Nieruchomosci
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Bush jest (pożytecznym) idiotą?
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tryptyk
luty 16, 2009
...
Amerykańskie bakructwa.
lipiec 10, 2002
PAP
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
Open Letter to Michael Jones and Israel Adam Shamir
lipiec 27, 2008
PASZPORTYZACJA
wrzesień 1, 2007
Nadesłał: Marek Olżyński
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
Rozdrapywanie starych ran: Katyń w oczach wrogów Imperium Obłudy
luty 28, 2008
Izrael Szamir (Tel Aviv) Marek Głogoczowski
Homonim czasownikowy różnoczasowy
czerwiec 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prawybory w Krakowie
kwiecień 27, 2003
Eugeniusz Sendecki
Wyborów samorządowych ciąg dalszy<. Odbijanie piłeczki za 25 mln. złotych
grudzień 28, 2002
PAP
Chavez kontra USA
lipiec 6, 2006
Mirosław Ikonowicz
Prezydent pożyczy wojewodzie
kwiecień 4, 2007
Prezydent u amerykanskich Żydów
październik 1, 2007
przesłała Goska
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media