|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
więcej -> |
|
Nie będzie biura eurosceptyków na Śląsku
|
|
MSWiA nie zmieniło decyzji wojewody śląskiego, który odmówił utworzenia Biura do spraw Utrzymania Niezależności od UE przy śląskim Urzędzie Wojewódzkim. Wojewoda bowiem sam określa strukturę urzędu.
O zmianę decyzji wojewody wnioskowali działacze bielskiej Ligi Polskich Rodzin.
Jerzy Mazurek, podsekretarz stanu w MSWiA, w piśmie do Adama Wolaka, pełnomocnika bielskiej LPR wyjaśnił, że zgodnie z przepisami ustawy o administracji rządowej w województwie, to wojewodowie podejmują wszelkie decyzje dotyczące ewentualnego powołania komórek w urzędach wojewódzkich.
(...) nazwy wydziałów oraz innych komórek organizacyjnych urzędu wojewódzkiego określa statut urzędu nadany przez wojewodę i zatwierdzony przez prezesa Rady Ministrów. Wojewoda w regulaminie ustala też szczegółową organizację oraz tryb pracy urzędu. Powyższe jednoznacznie wskazuje wojewodę, jako organ właściwy do określenia struktury i trybu pracy swojego aparatu pomocniczego, jakim jest urząd wojewódzki - napisał urzędnik MSWiA.
W lutym bieżącego roku działacze LPR zaproponowali, aby biuro powstało przy bielskiej delegaturze śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Według nich, jest ono niezbędnym warunkiem zachowania bezstronności przez Urząd Wojewódzki podczas kampanii referendalnej w sprawie wejścia Polski do UE.
W marcu wicewojewoda Marek Sztolcman odmówił, gdyż - jak stwierdził - byłoby to sprzeczne z polityką obecnego i poprzednich rządów. Wicewojewoda dodał, że LPR może realizować swoją politykę poprzez własną reprezentację w obecnym parlamencie. Państwa propozycje mogą być zatem zgłaszane w postaci inicjatyw legislacyjnych. Kolejne możliwości stwarza działalność w organizacjach pozarządowych: stowarzyszeniach i fundacjach - napisał wicewojewoda śląski.
W kwietniu działacze LPR wystąpili w tej sprawie do premiera, który przekazał sprawę MSWiA. W piśmie podkreślili, że ustawa o administracji rządowej w województwie z czerwca 1998 roku w żadnym ze swoich zapisów nie zabrania powołania takiego biura. Dodali, że ten sam akt prawny czyni wojewodę odpowiedzialnym między innymi za ochronę praw obywatelskich.
Eurosceptycy podkreślili, że konstytucja zapewnia wszystkim równe prawa obywatelskie. Skoro euroentuzjaści posiadają w ramach struktury Urzędu Wojewódzkiego Biuro Integracji Europejskiej, to obywatele stojący na stanowisku zachowania niepodległości Polski (...) powinni uzyskać możliwość powołania Biura do spraw Niezależności od Unii Europejskiej - napisali. |
|
8 sierpień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
List otwarty do Jerzego Urbana
luty 6, 2006
Izaak Mosze Goldberg
|
Tarcza początkiem wyścigu zbrojeń?
kwiecień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kila uwag na temat Karola Wojtyły
listopad 15, 2008
Artur Łoboda
|
Rosja szachuje USA paliwem a USA Rosję "Tarczą"
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tylko Narodowe Panstwo Polskie
kwiecień 14, 2003
przeslala Elzbieta
|
"Żydowska ucieczka do Medyny"
wrzesień 11, 2004
|
milosz
sierpień 20, 2004
ala
|
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
|
Zmarła Stefania Kossowska
wrzesień 17, 2003
|
Miller "wykolegował" Piwnik i odsunął rozpoczęcie procesu w sprawie FOOZ
czerwiec 28, 2002
PAP
|
o pisaniu
grudzień 22, 2006
o
|
Nowa Zimna Wojna?
kwiecień 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rola rodzin ziemianskich
kwiecień 2, 2006
przeslala Elzbieta
|
Program Wyborczy Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
marzec 14, 2005
jasiek z Toronto
|
Przewalanka w Polsce i w Rumunii, czyli paczki niespodzianki
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dyrektorzy o sukcesie "Nocy Muzeów w Krakowie"
czerwiec 9, 2004
|
Zaostrzone mają być przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu
maj 4, 2007
Marek Olżyński
|
Kolejne buble i robota dla Trybunału
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
|
POLSKA - UNIA 11
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
O. Rydzyk: Smutna rzecz się stała
kwiecień 14, 2007
|
więcej -> |
|