|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
więcej -> |
|
Bp Głódź: Potrzebna nadzieja
|
|
Potrzeba nadziei to powracający wątek papieskiego nauczania podczas tej pielgrzymki - uważa biskup polowy Wojska Polskiego gen. dyw. Sławoj Leszek Głódź.
Wszystkie wizyty Ojca Świętego miały jakieś przesłanie. Tym razem, dla ludzi stojących z dala od Kościoła, było ono może niebyt czytelne, kiedy słyszeliśmy, że Bóg jest bogaty w miłosierdzie. Ale gdy pielgrzymka się zakończyła i usłyszeliśmy słowa prymasa, prezydenta, a potem Ojca Świętego, wszystko się już zamieniało w czyn - powiedział biskup w poniedziałek wieczorem.
To także przesłanie nadziei. Potrzebujemy nadziei, by ludzie nie żyli w apatii, depresji, wśród pojęć dziury budżetowej. Bo przecież wiele zależy od nas, my budujemy teraźniejszość i przyszłość - mówił. Podkreślił że nie wolno tracić z oczu człowieka, dlatego w przemówieniach Jana Pawła II powracała sprawa ludzi zagubionych, cierpiących, chorych, bezrobotnych.
Słowo Ojca Świętego jest skierowane do wszystkich ludzi i wszystkich profesji, także do żołnierzy. Żyjemy w czasach nienawiści i lekceważenia praw osoby ludzkiej, poszczególne kraje i narody są dotknięte piętnem wojny. Tam, gdzie dziś jest zarzewie nienawiści i wojny, tam są żołnierze. Ci, którzy witali i żegnali Ojca Świętego, realizują Bożą miłość do człowieka, bo żołnierz nie jest już symbolem wojny, lecz pokoju - zaznaczył zwierzchnik ordynariatu polowego.
Każde pożegnanie Ojca Świętego jest smutne, tym bardziej w Krakowie, gdzie ten nastrój wzmaga góralska muzyka. Francuzi mówią, odjechać to trochę umrzeć, i te cztery dni, które już są za nami, to trochę umieranie tych wielkich przeżyć - podzielił się wrażeniem ks. biskup.
Znaliśmy encyklikę "Dives in misericordia" - "Bogaty w miłosierdzie", teraz Ojciec Święty dał wykładnię nie tylko teologiczną, ale i pastoralną, a nawet polityczną. A chodzi o to, że trzeba nam tej iskry miłosierdzia, czyli tej miłości, która prowadzi do Boga przez konkretnego człowieka. Takim człowiekiem, który miał iskrę miłosierdzia, był Marek Kotański - mówił.
Bp Głódź dodał, że czworo nowo ogłoszonych błogosławionych to cztery różnie realizowane drogi do świętości, ale ich wszystkich cechowała miłość do wartości bądź do ludzi. Oni także dołączają do szeregu stu ośmiu polskich męczenników z poprzedniej wizyty.
Niektóre media, zwłaszcza zagraniczne, wzywają papieża, by zrzekł się funkcji. On odpowiada, powtarzając słowa siostry Faustyny „Jezu ufam Tobie” - powiedział biskup.
Według niego, papież - "pielgrzym niestrudzony ale utrudzony" - dał nadzieję szczególnie starszym chorym, którzy niekiedy uważają, że są niepotrzebni.
Pojawiały się w papieskich wystąpieniach wątki eschatologiczne; Ojciec Święty jest świadom, że pontyfikat nabiera pełni, prosi, by modlić się za niego także i po śmierci. Wszyscy byśmy życzyli, by życie i każdego z nas, i Ojca Świętego było jak najdłuższe, ale sędziwy wiek i choroba z pewnością przybliżają myśl o śmierci. Jan Paweł II jednak całkowicie godzi się z Wolą Bożą, tak może powiedzieć człowiek, który ma moc ducha i wiarę, w nim nie ma lęku - zaznaczył biskup.
Ta wizyta upłynęła przede wszystkim we wspaniałej atmosferze - uważa biskup, dziękując mediom za rzetelność i dojrzałość. Już w czasie poprzedzającym wizytę cechował dziennikarzy wielki profesjonalizm, zarówno radiowych, telewizyjnych, jak i dziennikarzy dzienników i czasopism, w tym także tych, które zdawało by się były z dala od Kościoła i nauczania Ojca Świętego. To stworzyło wielki klimat - powiedział bp Głódź. |
|
20 sierpień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Brak danych kto był patriotą.
listopad 24, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Naukowa konferencja na temat Holokaustu w Iranie
grudzień 7, 2006
bibula
|
Rocznica
listopad 26, 2004
Krzysztof Cierpisz
|
Bieriezowski : Juszczenko oddaj moją kasę!!!!!!!!!!
wrzesień 6, 2007
marduk
|
Dysproporcja Skutów Nuklearnej Megalomanii Izraela
kwiecień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ukraińska Polska
maj 9, 2007
wasylzly
|
Na spotkanie z Michnikiem o Kubie !!!
luty 21, 2008
marduk
|
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
"Solidarność", czyli społeczny ruch rewindykacyjny
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Wysiłki w celu rozwiązania kryzysu w Gazie
sierpień 4, 2006
darek
|
21.10.2007 wybraliśmy likwidację Państwa Polskiego
październik 23, 2007
Dariusz Kosiur
|
Gesty - niby nic wielkiego, a jednak...
maj 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ojczy?nie-skradziona tożsamość
październik 27, 2007
Eugenisz Kościesza
|
Korea Płn wreszcie testuje broń atomową
październik 10, 2006
Stefan Korzeniowski
|
Ja mam tego dość, a Wy?
lipiec 21, 2003
Artur Łoboda
|
Lech Wałęsa niczym Gomułka
marzec 13, 2005
Antoni Zambrowski
|
Papież o pokoju w orędziu na Boże Narodzenie
grudzień 26, 2002
PAP / AFP
|
USA uchwalają ustawę GLOBALNA ŚWIADOMOŚĆ ANTYSEMITYZMU
maj 8, 2004
cywilizowany
|
Przeciwko UE
styczeń 25, 2003
RadioZet
|
Niesmaczny Dowcip Prima Aprilisowy?
kwiecień 2, 2006
Marak Głogoczowski
|
więcej -> |
|