ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Powstanie warszawskich dzieciaków 
1 sierpień 2016     
Dlaczego Bodnar nie postawił przed Sądem całego Rządu Morawieckiego? 
4 czerwiec 2025     
Odpowiedzialność karna kowidian 
22 listopad 2020      Artur Łoboda
Akupunktura – czyli leczenie (także głupoty) za pomocą ukłuć, w tym i igłami z Hg 
8 listopad 2009      dr Marek Głogoczowski
Ja nie mam się czego wstydzić 
1 maj 2017     
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część piąta 
19 grudzień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Infamia wobec aktorów 
19 czerwiec 2021     
Dobrymi chęciami w sprawie kultury - jest piekło wybrukowane 
23 listopad 2015      Artur Łoboda
Młodzieżowe BHO 
1 luty 2016      Artur Łoboda
Te Ptaki wyschnięte w gniazdach... 
8 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Adekwatna kara dla zbrodniarza wojennego 
5 kwiecień 2021      Artur Łoboda
300 ciał kobiet zamordowanych w willi Bermana w Otwocku. "Szokujące info! Zbrodnie Żydów na Polakach. Berman i ukradzione Uzdrowisko! Krajski i Kornaś!" 
4 grudzień 2018     
Kolęda dzwonów 
5 luty 2014     
Demontaż wirusowej teorii 
3 styczeń 2021     
Chris Rea 
23 grudzień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Kowidyzm to również nowa odmiana rasizmu  
25 luty 2021     
Lekarze są w szoku. Epidemia zakrzepicy, zawałów mózgu i zawałów serca 
8 luty 2023     
Kowidianie 
10 styczeń 2022     
Naród, który własną głupotę nazywa patriotyzmem (2 bis) 
20 styczeń 2013      Artur Łoboda
GEOPOLITYCZNY SENS WOJNY USA/NATO O AFRYKĘ wywiad z THIERRY MEYSSAN w Trypolisie, 29 czerwiec 2011 
9 lipiec 2011      Marek Głogoczowski

 
 

Pfizer PODROBIŁ podpisy uczestników procesu, sfałszowane i sfabrykowane dane z procesu (badania szczepionek)

 
Była podwykonawca firmy Pfizer, która stała się informatorem, powiedziała, że firma Big Pharma sfałszowała podpisy świadomej zgody oraz sfałszowała i sfabrykowała dane z badań klinicznych dotyczących szczepionki mRNA przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19).
 
Brook Jackson, która ma prawie 20-letnie doświadczenie w badaniach klinicznych dla przemysłu farmaceutycznego i urządzeń medycznych, została zatrudniony przez firmę Pfizer do udziału w badaniach szczepionek przeciw COVID-19 na trzecim etapie firmy Big Pharma w 2020 r.
 
(Powiązane: Whistleblower: Próba szczepionki Pfizer dane zostały sfałszowane, uczestnicy, którzy doświadczyli działań niepożądanych, zostali zignorowani .)
 
Według Jackson pracowała przy badaniach tylko przez kilka dni.
Nie miała wyboru, musiała zrezygnować po praktykach, których była świadkiem, które były „tak przerażające, że musiała natychmiast zagwizdać”.
 
Od tego czasu przez ponad rok miała do czynienia z przytłaczającym zastraszaniem prawnym.
Jackson otrzymała nawet nakaz sądowy, by nie mówić o tym, co widziała w procesach Pfizera, aż do zakończenia jej batalii prawnej – dzięki skardze prawnej powiedziała, że ​​została podstępem oszukana.
 
Pomimo nakazu zakneblowania, Jackson zgodziła się przyjść 3 marca na odcinek programu „Stew Peters Show”, aby omówić oszukańczą próbę kliniczną Pfizer .


Badanie kliniczne firmy Pfizer traktowane jako szybka formalność, a nie rygorystyczna i konieczna naukowa procedura


 
Kiedy Jackson złożyła skargę przeciwko firmie Pfizer do Agencji ds. Żywności i Leków  (FDA), wymieniła kilka różnych obaw, które zakończyłyby próbę szczepionki przeciw COVID-19 firmy Big Pharma, gdyby FDA była skłonna ścigać firmę Pfizer za zaniedbania podczas badań klinicznych.
 
Głównym problemem związanym z procesem firmy Pfizer był powszechny brak świadomej zgody.
 
„Widziałem [formularze] świadomej zgody, które zostały sfałszowane” – powiedział Jackson.
„Byłam świadkiem świadomej zgody udzielonej tym pacjentom, która nie była pełna”.
 
Jako przykład, Jackson zauważyła, że ​​widziała wiele formularzy świadomej zgody, które miały ogromne różnice w podpisach, co wskazuje, że pracownicy firmy Pfizer w ośrodku badań klinicznych fałszowali podpisy uczestników badania.
 
Jackson wyjaśniła, że najprawdopodobniej stało się tak, ponieważ badanie kliniczne było traktowane bardziej jak formalność, z którą firma Pfizer musiała sobie poradzić, zamiast właściwego badania bezpieczeństwa i skuteczności eksperymentalnej szczepionki firmy.
 
„Wyobraź sobie badanie, powinno być kontrolowane” – powiedziała.
„Ale wyobraź sobie linię fabryczną.
Ci pacjenci zostali sprowadzeni tak szybko i równie szybko zostali wyprowadzeni.
I tak, rzeczy są pomijane, punkty danych są pomijane, pomijane są podpisy świadomej zgody.
Kiedy więc zostało to znalezione podczas wewnętrznego procesu kontroli jakości, po prostu sfałszowali podpisy”.
 
Peters zauważył, że ten brak świadomej zgody rozciąga się na osoby otrzymujące szczepionki przeciwko COVID-19 „w swoich aptekach lub w szkolnej stołówce lub w inny sposób”.
 
Poza fałszowaniem podpisów świadomej zgody, innym wielkim problemem w procesie Pfizera było całkowite sfabrykowanie i fałszowanie danych z procesu .
Ponownie zauważyła, że ​​było to nieuniknione, biorąc pod uwagę „pośpiech i szybkość, z jaką zapisywali [pacjentów] do badania”.
 
Ventavia, firma zajmująca się badaniami klinicznymi, z którą Jackson zakontraktowała podczas badań klinicznych firmy Pfizer, otrzymywała wynagrodzenie na podstawie liczby pacjentów.
Zauważyła, że ​​dało to firmie motywację do włączenia jak największej liczby osób do badania, niezależnie od tego, czy wpływa to na integralność danych z badania.
 
To, w połączeniu z pragnieniem Pfizera, aby jako pierwszy uzyskać na rynku szczepionkę przeciw COVID-19, całkowicie zniszczyło niewiele wiarygodnych danych, które można uzyskać z badań.
 
„Tylko w pośpiechu, brakujące punkty danych nie zostały zebrane” – powiedziała Jackson.
„Gdy te zostaną znalezione podczas procesów wewnętrznych i audytu… dane zostaną po prostu zmyślone.
Tak więc, jeśli brakowało go w arkuszu, dokumencie lub dokumencie źródłowym z poziomu witryny, po prostu sfabrykowaliby dane”.
 
 
Źródło:
https://pandemic.news/2022-03-07-whistleblower-pfizer-forged-signatures-fabricated-falsified-data.html
9 marzec 2022

Arsenio Toledo 

  

Komentarze

  

Archiwum

Banki w Polsce chcą zarobić na kryzysie
styczeń 24, 2009
Paweł Ziemiński
Lynch otwiera studio w Polsce
listopad 21, 2002
http://wp.pl
Kaczyński poparł wypłacanie Żydom odszkodowań za drugą wojnę światową
marzec 1, 2007
Dorota
Marshall McLuhan ORAZ 30 LAT ISTNIENIA AUTORSKIEJ GALERII „ZA” IM. MARIANA BOGUSZA
luty 16, 2006
Agnieszka (Jaga) Sokołowska
"NATO na Balkanach"
luty 20, 2008
Piotr Bein
Dlaczego UE jest zgubą dla Polski
kwiecień 5, 2003
Filip Adwent
Takich mamy kretynów w Kościele
wrzesień 11, 2007
PAP
polnische Schweine
październik 22, 2005
Artur Łoboda
W Polsce to normalka
czerwiec 10, 2008
Andrzej Leszyk
Projekt społeczny Polska 2005
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
Międzynarodówka bogaczy
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Loty ślizgowe samolotów
marzec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Litwinienko był płatnym agentem MI6 !
październik 27, 2007
marduk
Rosja Kłamie - echo Powstania Warszawskiego w Meksyku
lipiec 18, 2004
Przesłała Elżbieta
Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003
styczeń 7, 2004
Wybiórcza
CIEKAWY WYKŁAD
kwiecień 2, 2006
GOJ
11 wrzesnia video po polsku
listopad 4, 2006
Marek Głogoczowski
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media