ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Oskarżona Wiera Gran oskarża 
10 wrzesień 2010      Artur Łoboda
Aforyzmy 10 Zygmunt Jan Prusiński  
2 sierpień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Komunizm wedle Kornela Morawieckiego 
30 wrzesień 2019     
Covid hucpah 
27 marzec 2020     
O powstańczej broni 
31 styczeń 2014      www.polskawalczaca.com
Jesteś tym - kim się czujesz 
31 sierpień 2018      Artur Łoboda
Czego NIKT nie mówi o wywiadzie Tuckera Carlsona z Putinem 
11 luty 2024     
Zakłamana retoryka sędziów 
21 grudzień 2017      Artur Łoboda
MI6 i głosy 
4 wrzesień 2010      Goska
Sekcje zwłok pokazują, że szczepienie COVID-19 prawdopodobnie spowodowało śmiertelne zapalenie serca 
7 grudzień 2022     
Doktor Joseph Sansone składa na Florydzie pismo Mandamus, aby zmusić gubernatora DeSantisa do wprowadzenia zakazu „szczepionek” na Covid-19 
12 marzec 2024      Ethan Huff
„ETOS HEBRAJSKI” W POLSCE – Komentarze (Część III z III) Imperium Rabusi Wypchanych..."synem człowieczym" 
2 czerwiec 2009      Marek Głogoczowski
Plotka a prawda o Rydzu Śmigłym 
11 maj 2021      Artur Łoboda
Do Prezydenta RP 
24 październik 2011      Bogusław
Anioł doliny 
28 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Tło kryzysu w USA i na świecie 
2 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Statut Kaliski to wielkie oszustwo 
1 październik 2019     
Więcej „nagłych zawałów serca”… z dodatkiem „zmiany klimatu”. 
18 listopad 2022     
Lasy Państwowe uratowane przed szkodliwymi zmianami w konstytucji 
18 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Oj te starsze panie porażone tym Szwabem co to wszystko chowa .... Czyli o Róży Thun 
8 grudzień 2017      Alina

 
 

Stwierdzono, że szczepionki przeciw COVID zwiększają ryzyko zapalenia mięśnia sercowego u dzieci o ponad 13000 procent

 
Food and Drug Administration ( FDA)  oraz Centers for Disease Control and Prevention  (CDC) odkryły, że szczepionka Pfizer z koronawirusem Wuhan (COVID-19) może znacznie zwiększyć ryzyko zapalenia mięśnia sercowego.
Najgorzej dotyczy to dzieci w wieku od 12 do 15 lat.
 
Dane z Vaccine Adverse Effects Reporting System (VAERS) pokazują, że dzieci płci męskiej w tym przedziale wiekowym mają ponad 133 razy większe ryzyko zapalenia mięśnia sercowego w porównaniu z resztą populacji.

dailyexpose.uk/2022/02/25/fda-study-covid-vaccination-increases-kids-risk-myocarditis-13000-percent

To odpowiada 13300% wyższemu ryzyku zachorowania.
 
Zapalenie mięśnia sercowego powoduje stan zapalny mięśnia sercowego i zmniejsza jego zdolność do pompowania krwi, powodując szybkie lub nieprawidłowe rytmy serca.
W końcu osłabia serce, więc reszta ciała nie dostaje wystarczającej ilości krwi, co prowadzi do udaru lub zawału serca.
 
Badanie, które objęło 1626 przypadków zapalenia mięśnia sercowego, wykazało, że szczepionka Pfizer stanowi największe ryzyko , przy 105,9 przypadków na milion dawek po drugiej szczepionce u mężczyzn w wieku od 16 do 17 lat
i 70,7 przypadków na milion dawek po drugim szczepieniu w wieku 12 lat do 15 roku życia.
 
Mężczyźni w wieku od 18 do 24 lat również odnotowali wyższe wskaźniki zapalenia mięśnia sercowego, z 52,43 przypadków na milion dawek w przypadku Pfizera
i 56,31 przypadków na milion dawek w przypadku Moderny.
(Powiązane: Dźgnięcie zastrzykiem Pfizera zwiększa ryzyko zapalenia serca u nastoletnich chłopców o 1330% ).
 
Istnieje również większe ryzyko zapalenia mięśnia sercowego u kobiet, z 6,35 przypadków na milion dawek po drugim zastrzyku Pfizera w grupie wiekowej od 12 do 15 lat
i 10,98 przypadków na milion dawek po drugim zastrzyku w grupie wiekowej od 16 do 17 lat.
Wyższe ryzyko zapalenia mięśnia sercowego obserwuje się również w grupie wiekowej od 18 do 24 lat – 4,21 przypadków na milion dawek po drugim zastrzyku Pfizera i 6,87 przypadków na milion dawek po zastrzyku Moderna.
 
W przypadku osób starszych CDC i FDA stwierdziły, że istnieje zwiększone ryzyko, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, u osób w wieku do 49 lat, podczas gdy osoby w wieku 50 lat i starsze wykazują niewielkie lub żadne ryzyko rozwoju zapalenia mięśnia sercowego w porównaniu z oczekiwanym wskaźnikiem podstawowym.
 
Dane wykazały również, że ryzyko zapalenia mięśnia sercowego po szczepieniu firmy Pfizer wzrasta o 7800 procent u mężczyzn w wieku od 16 do 17 lat i o 2879 procent u mężczyzn w wieku od 18 do 24 lat.
 
Z drugiej strony ryzyko zapalenia mięśnia sercowego po wstrzyknięciach Moderna wzrasta o co najmniej 3 099 procent u mężczyzn w wieku od 16 do 24 i 1568 procent w grupie wiekowej 25 do 29 lat.
 
Wiele badań pokazuje podobne wyniki
 
Wiele badań wykazało, że u młodych mężczyzn ryzyko zapalenia serca związanego ze szczepionką COVID jest jeszcze większe .
W listopadzie 2021 r. badanie z Hongkongu oszacowało, że u jednego na 2680 chłopców w wieku od 12 do 17 lat choroba rozwija się w ciągu dwóch tygodni od przyjęcia drugiej dawki Pfizera.
 
Izraelscy naukowcy oceniają również ryzyko na 1 na 6600 chłopców w wieku od 16 do 19 lat zaszczepionych Pfizerem.
Badanie to wykazało 81-procentowy wskaźnik hospitalizacji z powodu zapalenia mięśnia sercowego i prawie jeden procent śmiertelności.
 
Inne badanie z Wielkiej Brytanii wykazało również, że ryzyko zapalenia mięśnia sercowego u mężczyzn poniżej 40 roku życia jest kilkakrotnie wyższe niż przeciętne po szczepieniach mRNA, a zapalenie serca po szczepieniu może być bardziej śmiertelne niż w przypadku innych postaci choroby.
 
Nawet osoby z łagodnymi przypadkami mogą doświadczać długotrwałych problemów, w tym większego ryzyka zawału serca w późniejszym życiu.
American Heart Association i American College of Cardiology zalecają pacjentom powstrzymanie się od uprawiania sportu przez trzy do sześciu miesięcy po wystąpieniu zapalenia mięśnia sercowego i odłożenie kolejnych szczepionek przeciw COVID opartych na mRNA.
 
Szczepionki COVID powiązano również z innymi poważnymi schorzeniami, takimi jak zespół Guillain-Barre i powstawanie zakrzepów krwi.
 
 
 
Źródło: 
https://pandemic.news/2022-03-01-covid-vaccines-increase-risk-of-myocarditis-in-children-by-over-13000-percent.html
4 marzec 2022

Mary Villareal 

  

Komentarze

  

Archiwum

Gnoza - korzenie obledu
czerwiec 16, 2007
...
Unia Eurosowiecka
maj 14, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Nazistowskie wzorce wciąż żywe
czerwiec 3, 2004
Ulubionym filozofem G.W.Busha jest "Jezus" (!)
marzec 11, 2007
pnlp
Nie dla baz USA! - podpisz petycję
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Internet potężniejącą górą danych
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sprawa Wo?niaka
listopad 17, 2007
Bogusław
"Afera starachowicka" - Okupacja budynku Sądu Rejonowego w Starachowicach przez KPN
sierpień 25, 2003
Paweł Czyż
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
TVN-Bronmy sie!
sierpień 25, 2006
mik4
Je?d?cy globalizacji
styczeń 16, 2005
Balcerowicz i gospodarka
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
Niegodna śmierć
marzec 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wyciąć drzewa na zewnętrznych łukach!
czerwiec 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dzielni Polacy
styczeń 17, 2006
Fiasko Izraelskiej Propagandy "Zagrożenia"
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie tylko Kwaśniewski potrafi dbać o swe interesy
luty 11, 2006
Dziennik Polski
Reformy bez głowy
grudzień 21, 2003
przesłała Elżbieta
UŻYTECZNE PRAWA RZˇDZACE PRACˇ ZAWODOWˇ
sierpień 19, 2002
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media