|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
więcej -> |
|
Ślązacy
|
|
W niedawnej rozmowie z moim starym znajomym, dotyczącej historii Polski, uświadomiłem sobie przeogromną niewiedzę społeczeństwa na temat historii Polski.
Kiedy opowiadałem o spustoszeniu południowej Polski przez Tatarów, a pó?niej kolonizacji niemieckiej na tych terenach, ciągnącej się jeszcze daleko poza Lwów, mój rozmówca czuł się zagubiony. Musiałem mu wytłumaczyć, że znaczna część Polaków to właśnie spolonizowani Niemcy.
Dla niego Litwa była zawsze częścią Polski, a nie krajem stowarzyszonym, posiadającym równe prawa.
Nie rozumiał zatem siły Rzeczypospolitej Obojga Narodów, polegającej na uczciwym traktowaniu partnera. Nie mógł więc zrozumieć, że pierwszym stopniem do upadku Polski była nieuczciwość wobec Kozaków, którzy byli naszym przedmurzem wobec najazdów Tureckich.
Na koniec zapytał : no to dlaczego w szkołach uczyli, że „był kiedyś Rus, Lech i Czech” którzy rozeszli się w trzy strony świata i utworzyli trzy kraje Rosję, Czechy i Polskę.
Mógłbym się pośmiać z takiego zapytania, ale facet jest w wieku emerytalnym, więc raczej powinienem się popłakać za własną miłość do tak głupiego narodu.
Przywołałem to wydarzenie, aby podjąć ważny temat Ślązaków.
Wiedza o historii tego społeczeństwa jest równie ograniczona.
Ślązacy bowiem, wywodzący się zarówno ze spolonizowanych Niemców, jak też zniemczonych Słowian przez 800 lat żyli pod innym niż polskie panowaniem.
Najpierw przez trzy wieki pod panowaniem czeskim, pó?niej austriackim, a na koniec niemieckim.
Skoro jednak przez 800 lat zachowali własną świadomość narodową i łączność kulturową z Polską należy im się szczególny szacunek.
Przez ostatnie 150 lat Śląsk podlegał rabunkowej gospodarce zasobami naturalnymi.
Kiedy stał się niepotrzebny, żyjących na nim ludzi porzucono jak psy.
Dziś Śląsk wywołuje bardzo przygnębiające wrażenie i nie dziwię się, że istnieją ruchy dążące do oderwania się Ślązaków od tego obrzydliwego tworu politycznego jakim jest PRL-bis.
Dlatego pozwolę sobie na odezwę do Ślązaków.
Wasi przodkowie nie po to walczyli i umierali by znale?ć się pod jarzmem bydlaków bez zasad moralnych, którzy zarówno Wami jak też nami poniewierają od lat.
Na pamięć swych przodków musicie odszukać te wartości ku którym przez stulecia podążali mieszkańcy Śląska. Są to te same wartości, które i my wyznajemy.
Polska to szacunek dla wartości czyniących człowieka szczególnie wrażliwym i przyjaznym do miłujących pokój narodów.
Idea polskości jeszcze nie umarła.
Ale po 1989 roku zagapiliśmy się i daliśmy się zmanipulować krętaczom.
Musimy jednak wziąć się ostro do roboty, aby wielusetletni wysiłek Waszych i Naszych przodków nie poszedł na marne.
|
|
1 luty 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Atak na Irak Otwarciem "Skrzyni Pandory"?
luty 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
|
List Otwarty
do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej
na okoliczność
XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
|
Primum Non Nocere nie popiera strajków lekarzy
czerwiec 1, 2006
Adam Sandauer- przewodniczący Stowarzyszenia
|
Pomnikowy przykład podłości
listopad 14, 2006
Remigiusz Okraska
|
90 miast amerykańskich przeciw wojnie
luty 13, 2003
PAP
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Franco udaremnił komunistyczny zamach
sierpień 8, 2006
Prof. Maciej Giertych
|
Wizyta w Kanadzie
styczeń 1, 2005
Lewed
|
Prorok Nycz
sierpień 18, 2002
PAP
|
Kaziuk zostawia Handzie w Taplarach i ucieka do cywilizacji
marzec 4, 2009
jobstalker
|
One for oil and oil for one
marzec 8, 2005
Przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ciemność z Zachodu
marzec 19, 2008
Izreal Szamir
|
Fiasko wizyty Bush'a na Bliskim Wschodzie
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
TVN-Bronmy sie!
sierpień 25, 2006
mik4
|
Szantaż, gro?by bezprawne ...
grudzień 1, 2003
|
Tłumaczenie z polskiego
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
|
"Gdyby nie Balcerowicz to ..."
maj 11, 2005
IAR
|
Zjednoczmy siły
maj 29, 2003
przesłala Elżbieta
|
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
|
więcej -> |
|