ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
więcej ->

 
 

Czy potrzebujemy repliki obozu w Dębicy?

http://www.debica.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=7159

W miejscowości Pustków niedaleko Dębicy (województwo podkarpackie) ma powstać replika niemieckiego obozu koncentracyjnego - podchwyciła izraelska agencja informacyjna JTA powołując się na wiadomość nadaną przez angielskojęzyczną rozgłośnię Polskiego Radia dla Zagranicy. Władze gminy Dębica pragną odtworzenia części obozu budując go w miejscu gdzie stoi obecnie pomnik "Góra Śmierci", postawiony ku czci pomordowanych wię?niów. W obozie "SS Truppenubungsplatz Heidelager Pustków" Niemcy zamordowali tysiące wię?niów (niektóre ?ródła mówią o 15 tysiącach, w tym 3 tysiącach Żydów), a po 1944 roku na terenie obozu Rosjanie dokonali mordów kolejnych kilku tysięcy ludzi.

Obiekt w Pustkowie ma przypominać działający tam podczas wojny obóz koncentracyjny, a pomysłodawcy zamierzają wybudować tam m.in. atrapę bramy obozu, baraki i ogrodzenie z drutu kolczastego. Przedsięwzięcia ma być finansowane z funduszy gminy Dębica oraz ze środków Unii Europejskiej i sądzi się, że potrwa około 3 lat. Obok celów edukacyjno-historycznych, władze gminne uważają, że obiekt ten stanie się znaczącą atrakcją przyciągającą turystów do Ziemii Dębickiej.

Jak powiedział rabin Piotr Kadlcik, przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP w wywiadzie dla izraelskiej agencji JTA, inicjatywa rekonstrukcji obozu w Dębicy "jest dziwaczna" [ang. wierd]. Kadlcik odniósł się sceptycznie do pomysłu zastrzegając, że twórcy mogą dokonać "niewłaściwych analiz naukowych" i budując ten obiekt "mogą nie mieć pojęcia jakiego rodzaju przesłanie chcą wysłać. [...] Jest to jak budowa jakiejś atrakcji, jak dom strachów [ang. scare house], jak rodzaj jakiegoś wesołego miastecza [ang. carnival], gdzie ludzie płacą by najeść się strachu. Nie jest to dobry pomysł".



KOMENTARZ BIBUŁY: Bardzo ciekawe jest stanowisko przedstawiciela Żydów w Polsce w sprawie obozu w Dębicy. Przede wszystkim z wypowiedziami takich postaci jest tak samo jak np. z artykułami w, dajmy na to, Gazecie Wyborczej czy Tygodniku Powszechnym: gdy nie orientujemy się drobiazgach, a nie starcza czasu na to by się wgłębiać w szczegóły, to zaglądamy do Gazety i już wiemy, że należy myśleć dokładnie odwrotnie. To taka reguła, zwykle sprawdzająca się idealnie.
Stanowisko pana rabina jest o tyle jednak ciekawe, że jak głosi oficjalna historia, w obozie miało zginąć 3 tysiące Żydów, a więc niechęć do uczczenia tych żydowskich ofiar przez przedstawicieli żydowskich świadczy o tym, iż mamy do czynienia z dwiema możliwościami:
1) strona żydowska obawia się, że w wyniku "niewłaściwych analiz naukowych" prowadzonych przez Polaków może się okazać, że jednak liczby te wymagają korekty;
2) Odrestaurowany obóz uzyska status, który może odciągnąć uwagę od innych "atrakcji turystycznych", głównie KL Auschwitz (tak, właśnie "atrakcji turystycznych", bo niestety tak należy traktować cel wycieczek-spędów organizowanych przez organizacje żydowskie). Może też ukazać dysproporcję cierpienia Polaków, a to byłoby naruszeniem wizerunku Polski jako "cmentarzyska żydowskiego"..
Ciekawa jest również niechęć do budowania atrapy obozu "jako domu strachów, jak rodzaj jakiegoś wesołego miastecza, gdzie ludzie płacą by najeść się strachu." No to w takim razie może warto przypomnieć panu rabinowi, że istnieje coś takiego jak Muzeum Holokaustu w Waszyngtonie - finansowane zresztą przez podatników amerykańskich - które jest niczym innym tylko "domem strachu", do którego urządza się pielgrzymki szkolne dzieci z całej Ameryki, by przeżywały tam traumę psychiczną oglądając wyreżyserowane audiowizualne spektakle, zresztą bardzo często mijające się z prawdą historyczną. Czyli budowanie "domów strachów", z których mają wychodzić zapłakane i przelęknięte dzieci dostatecznie zanurzone w propagancie religii Holokaustu - jest słuszne, lecz wszelkie inne przypominania, a przede wszystkim próby pokazywania cierpienia Narodu Polskiego, jest jednak "niedobrym pomysłem". Ciekawa, choć zrozumiała gra dbająca o swoje żydowskie interesy.

Inna sprawa, to stanowisko przedstawicieli gminy Dębica, którzy widzą w zbudowaniu repliki obozu możliwość ściągnięcia turystów na swoją ziemię. Nie, nie tędy droga do stworzenia z Ziemi Dębickiej atrakcji turystycznej. Nie tędy droga panowie.

No i rzecz najważniejsza, choć nie rozumiana bąd? pomijana: dość mamy różnego rodzaju atrap i rekonstrukcji, które służą bardziej propagandzie niż celom edukacyjno-historycznym. Warto może przypomnieć, że najważniejszy z takich obiektów, czyli "komora gazowa" pokazywana w KL Auschwitz, jest właśnie takową powojenną rekonstrukcją - do czego przyznał się zresztą sam b. kierownik Działu Historyczno-Badawczego Muzeum Auschwitz-Birkenau Franciszek Piper. Warto zastanawiać się na ile jest to rekonstrukcja rzetelna, a na ile zamierzona atrapa nie mająca wiele wspólnego z oryginałem. No, ale ci co się głośno nad tym zastanawiają bąd? prowadzą prace naukowo-badawcze, w dzisiejszym politycznie poprawnym świecie trafiają do więzień. Już samo to powinno dać wiele do myślenia. Czy potrzeba nam takich atrap?

15 marzec 2007

bibula- pismo niezależne 

  

Archiwum

Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
Amerykańskie mordy bezbronnych Irakijczyków
czerwiec 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Blef o trzeciej instancji sądowej
styczeń 4, 2006
Andrzej Grabowski
Przykra Rocznica "Kompleksu Wojskowo-Przemysłowego" w USA
styczeń 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
Militaryzm polski - fakty i mity
marzec 17, 2007
nebuchadnezar
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
"Polska zagrożona w przyszłości"
marzec 29, 2003
jag
Serwis wiadomości w 2 językach o wydarzeniach na terenie byłego ZSRR
marzec 8, 2008
tłumacz
Komitet Honorowy PO
styczeń 9, 2008
komentator
Haniebna rola syjonizmu w Polsce (z perspektywy polskiego maoisty)
grudzień 25, 2006
Kazimierz Mijal
Who's afraid of the Israel Lobby?
październik 7, 2007
Ray McGovern
Import guzików ze swastyką...
styczeń 11, 2007
tezlav von roya
Dlaczego mamy płacić my Polacy ?
czerwiec 21, 2003
Elżbieta
Wywiad z Nasrallachem: żegnaj jednobiegunowy świecie !
sierpień 28, 2006
Şeyh Bedreddin Film Kollektifi
Polska pożyczy Islandii 200 mln dolarów
listopad 7, 2008
PAP
Dorzynki w Bagdadzie
listopad 17, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
Obiecana przez polityków praca za granicą
sierpień 2, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media