ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

„Tajemnicza choroba” Wuhan to fundamentalne kłamstwo Covida 
25 październik 2024     
Upadek Partii Republikańskiej w USA 
21 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Wieczne potępienie zbrodniarzy! 
19 maj 2021      Artur Łoboda
Jakieś propozycje? 
19 sierpień 2020     
List otwarty do Stanisława Siemaszko, prezesa Związku Polaków na Białorusi 
26 luty 2010      MG
"Świńska Grypa" korporacyjnej chciwości w Światowej (dez)Organizacji Zdrowia (w skrócie WHO/OMS) 
22 lipiec 2009      MG/Gasienica
A global grain crisis: why the Sea of ​​Azov has become for wheat what the Strait of Hormuz is for oil  
16 lipiec 2026      Vitaliy Timoschuk
Co ci zrobiono POLSKO - poemat - WIESŁAWA SOKOŁOWSKIEGO - recytuje - HENRYK BOUKOŁOWSKI 
21 marzec 2015      www.trwanie.com
Gaza przed i po ataku izraelskim... 
23 październik 2025     
Wpływ pulsujących mikrofal i fal elektromagnetycznych o bardzo niskiej częstotliwości na mózgi ludzkie? Rządy rutynowo „klasyfikują informacje” dotyczące manipulacji ludzkim układem nerwowym 
14 październik 2024      Mojmir Babacek
Ludzie z uszkodzonymi mózgami 
14 luty 2010      Artur Łoboda
Edyta Geppert "Nie żałuję"  
5 lipiec 2015     
Playing chess in Eurasia  
3 styczeń 2012      Pepe Escobar
Naród Mutantów... 
7 lipiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Oblicza faszyzmu 
3 kwiecień 2009      Artur Łoboda
Jedna z wielu - cichodajka 
8 sierpień 2013      Artur Łoboda
Człowiek przed lustrem 
23 czerwiec 2026      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Niedająca się przewidzieć 
7 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński

Odkryłem tajną broń globalistów!

 
30 styczeń 2022     
Tam, gdzie nie ma lekarzy poziom zdrowia wzrasta .... 
30 styczeń 2019      Alina

 
 

KANADA UPADŁA: Niegdyś wolny naród jest teraz pod okupacją ONZ i kontrolą globalistów, bez mechanizmu pokojowego powrotu do demokracji

 
 
Teraz wydaje się, że naród kanadyjski upadł.

Niegdyś wolny kraj jest teraz pod okupacją ONZ i kontrolą globalistów, bez żadnego mechanizmu przywracania demokracji.

Trudeau i jego nazistowska zastępczyni Freeland oświadczyli, że nikt nie może wypowiadać się przeciwko rządowi, w przeciwnym razie obywatele będą ścigani przez policję i ścigani na mocy jakiegoś rodzaju uprawnień nadzwyczajnych.
Czyniąc to, Trudeau i Freeland zdeptali pokojowe rezolucje w sprawie rozmów  i wydają się próbować wywołać przemoc w całym kraju.
 
Kanadyjscy przywódcy nie odpowiadają już przed mieszkańcami Kanady.
Zamiast tego odpowiadają przed kryminalnymi globalistami, którzy dążą do całkowitego zniszczenia zarówno Kanady, jak i Stanów Zjednoczonych.

Jak widać na poniższym filmie, lider Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab otwarcie chwali się, że jest mistrzem marionetek takich - jak Trudeau, Macron, Merkel, Freeland, Jacinda Ardern i wieloma innymi tak zwanymi światowymi „przywódcami”.
 
Wszyscy są marionetkami globalistycznego, antyludzkiego programu, który ma na celu zniewolenie ludzkości .
Co ważne, ich lojalność nie dotyczy narodów, którymi rzekomo rządzą, ale raczej globalistycznej agendy, której celem jest zniszczenie narodowej suwerenności i zniewolenie całego świata pod jednym światowym rządem.
 
 
 
Świat budzi się teraz z wcześniejszej niewiary - w kierunku szokującej rzeczywistości „Alexa Jonesa”:
naprawdę istnieje globalny program eksterminacji i spisek jednego rządu światowego, który trwa od dziesięcioleci.
W rzeczywistości jesteśmy teraz świadkami końcowych etapów tych wysiłków, gdy skorumpowani, przestępczy liderzy Kanady przewodzą wysiłkom zmierzającym do kryminalizacji dysydentów, zakazu wolności i rozpętania skrajnej rządowej przemocy wobec niewinnych ludzi.


Wojska ONZ wylądowały już w Kanadzie i są tam aktywne


 
Oddziały ONZ wylądowały w Kanadzie i teraz okupują kraj, podszywając się pod policję w Ottawie, aby dokonać aktów brutalności wobec tamtejszych obywateli.
Poniższy film przedstawia samoloty czarterowe ONZ po wylądowaniu na kanadyjskim lotnisku:
 
 
 
Poniższe zdjęcie przedstawia bezimienne, pozbawione twarzy oddziały ONZ udające policję z Ottawy, przebrane za autorytarnych bandytów, z czarnymi maskami na twarzach i masowymi mundurami w kolorze oliwkowym, które przypominają dystopijny film science fiction:
  

 
Tutaj maszerują w rozmieszczeniu przeciwko pokojowo nastawionym protestantom w Kanadzie, którzy są nieuzbrojeni:

 
 
Oto kompilacja klipów pokazujących brutalność lokalnej policji. Niektóre z tych policjantów wydają się pochodzić z Ottawy, podczas gdy inne filmy pokazują coś, co wydaje się być żołnierzami ONZ, ubranymi w oliwkowo-brudną zieleń. Wydaje się, że obaj próbują osiągnąć ten sam cel: sponsorowany przez rząd terroryzm przeciwko niewinnym, pokojowym demonstrantom .

 
 
I nie zapomnij o incydencie z deptaniem koni policyjnych w weekend, kiedy bandyci policji RCMP celowo wjechali swoimi końmi w tłum bezbronnych ludzi, ostatecznie tratując starszą kobietę, która doznała poważnej kontuzji:
 
 
 
I nie zapomnij o incydencie z deptaniem koni policyjnych w weekend, kiedy bandyci policji RCMP celowo wjechali swoimi końmi w tłum bezbronnych ludzi, ostatecznie tratując starszą kobietę, która doznała poważnej kontuzji:
 
Jak wskazałem w moim podkaście, tak się dzieje, gdy lewicowcy głosują na socjalistów .
W rzeczywistości wpuszczają marksistów do władzy i tracą całą swoją wolność.

Wszystkim ludziom w Kanadzie, którzy głosowali na Trudeau (okazuje się, że jest to tylko 1/3), otrzymujecie dokładnie taką tyranię, na jaką zasługujecie, ponieważ byliście zbyt głupi, by rozpoznać kłamstwa lewicy politycznej.

Myślałeś, że głosujesz na „postępowców”, ale w rzeczywistości doprowadzałeś do władzy nazistowskich faszystów, a teraz odebrali ci (na stałe) wolność.
 
Teraz ludzie budzą się z oczywistą prawdą: najbardziej niebezpiecznym bytem w każdym narodzie jest sam rząd .
Co więcej, jest teraz oczywiste, że każdy rząd w końcu zwraca się terrorem przeciwko własnym obywatelom, aby utrzymać się przy władzy i spróbować uciszyć sprzeciw Ludu.
 
Już niedługo Trudeau rozkaże oddziałom kanadyjskich bandytów otworzyć ogień do niewinnych obywateli Kanady .
Pierwsza masakra nie jest daleko, a po niej nastąpi aktywacja wielkich obozów śmierci w Kanadzie, które zostały zbudowane pod przykrywką „covid”, ale w rzeczywistości miały na celu przeprowadzenie ludobójstwa na własnych obywatelach Kanady.
 
Posłuchaj dzisiaj mojego pełnego podcastu, aby uzyskać więcej szczegółów, obejmujących Trudeau, okupację ONZ, rządowy terroryzm, „penetrację” szafek (i innych mebli) WEF i wiele innych.
 
Brighteon.com/5c11b904-4d69-4fe6-a47c-cde5e7c80d05
 
  
 
Źródło:
https://citizens.news/596177.html
25 luty 2022

Mike Adams 

  

Komentarze

  

Archiwum

"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
czyli "poczucie przyzwoitości wedle Millera"

czerwiec 5, 2003
red. Krzysztof
Yad Vashem za szybki ws. napisu w Jedwabnem
lipiec 14, 2002
PAP
Proksa triumfuje
marzec 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zmarł ks. Jan Twardowski
styczeń 18, 2006
interia.pl
Zgodnie z przewidywaniami - Prezydent nie przyszedł
marzec 15, 2005
(PAP/zaprasza.net)
Rozprawa o Ruch przełożona z 25 czerwca na 22 pa?dziernika
czerwiec 24, 2004
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
Niewykorzystane możliwości internetu
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
Komu służą te kłamstwa?
maj 8, 2008
Artur Łoboda
Współczesna żydokomuna czyli "Klub lewicy i prawicy"
marzec 8, 2005
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Koszty aneksji do UE (2)
marzec 15, 2003
Piotr Wesołowski
"Gdyby nie Balcerowicz"
marzec 1, 2004
Piotr Mączyński
Teraz k ... ONE
listopad 18, 2003
Artur Łoboda
Dramat w Osetii
wrzesień 2, 2004
zaprasza.net
Kogo unikać niczym komuny
październik 1, 2005
amen
Amok
październik 10, 2005
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media