ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dyskusja się skończyła 
4 marzec 2021      Ullrich Mies
Cisza i kobieta 
24 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Sonderkommando Covid 
19 styczeń 2022     
Cud nad urną też we Francji 
8 maj 2017     
Jak Niemcy rozgrywają Polskę  
6 grudzień 2017      Stanislas Balcerac
PRZYZWOICI BANDYCI cz.1 Wywiad z Wiesławem Sokołowskim 
24 luty 2013      www.trwanie.com
Rodzina przestępczości Biden może czerpać ogromne zyski ze szczepionek przeciwko ospie małp 
30 maj 2022      Ethan Huff
I znowu pogrom... 
14 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Buchanan’s mendacious book exposed again 
7 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Takiego Leppera nie pokazywała telewizja 
1 lipiec 2010      Rebel
Wielka Brytania coraz bliżej kalifatu? Islamizacja postępuje 
1 styczeń 2015      www.polskawalczaca.com
Wdrożenie 5G: promieniowanie EMF, niszczący wpływ na zdrowie, konsekwencje społeczne i ekonomiczne. Zbrodnie przeciwko ludzkości? 
21 styczeń 2022      Richard Gale i dr Gary Null
Telegraficzne podsumowanie roku rządów PiS 
17 listopad 2016     
WASZE ULICE, NASZE KAMIENICE  
30 maj 2017      Aleksander Szumański
Chory umysłowo wicepremier 
16 maj 2017      Artur Łoboda
Rozumieją się wspólnym językiem i obyczajem 
10 sierpień 2016      Artur Łoboda
Jaki Prezes - taka partia 
4 styczeń 2020     
Która "niezależna"  
18 styczeń 2017      Artur Łoboda
"Bohaterowie" 80. milionów 
2 grudzień 2016     
Toksyczna nauka o szczepionkach przeciw grypie 
5 grudzień 2020     

 
 

69 milionów Amerykanów ma zostać wymordowanych przez reżim Bidena?

 
Holokaust szczepionkowy to CZARNOBYL w Ameryce…
ale przywódcy USA popełniają jeszcze WIĘCEJ zabójstw i głębszego ZŁA niż kiedyś urzędnicy Związku Radzieckiego

 
Awaria jądrowa w 1986 r. w elektrowni jądrowej w Czarnobylu – znajdującej się na terenie dzisiejszej Ukrainy, która w tym czasie była częścią Związku Radzieckiego – zabiła około 50 osób z powodu ostrego zatrucia popromiennego, prawdopodobnie kolejne 9000 z powodu zatrucia tarczycy z powodu promieniowania, a Szacuje się, że życie dodatkowych 125 000 osób zostało skrócone z powodu raka spowodowanego opadem promieniowania. 
(Ta liczba 125 000 została podana przez rząd Ukrainy lata później.)
 
Ekstremalna arogancja i korupcja ZSRR w latach osiemdziesiątych wpłynęła bezpośrednio na tuszowanie i ukrywanie przez rząd katastrofy nuklearnej, nawet gdy miała ona miejsce. 
Trwało to wiele dni, a nawet tygodni, ponieważ rządowe kłamstwa narażały własnych obywateli na śmiertelne promieniowanie, którego można było łatwo uniknąć, gdyby tylko przyznano się do prawdy.
 
Ostateczną ceną były tysiące ofiar śmiertelnych, podczas gdy skorumpowani biurokraci ZSRR osłaniali ich plecy i uciszali ujawniających prawdę.
 
Jednak pomimo horroru katastrofy w Czarnobylu, jest ona niewielka w porównaniu z przestępczymi działaniami rządu USA w latach 2020-2022, gdzie obecnie ponad milion Amerykanów zostało zabitych przez broń biologiczną finansowaną przez rząd (NIH, NIAID, Fauci) i przekazany wrogom Ameryki (laboratoria kierowane przez KPCh w Chinach) do rozmieszczenia przeciwko narodowi amerykańskiemu. (Zobacz SpikeProtein.news, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwoju broni biologicznej, finansowanego przez Fauci'ego, NIH i amerykańskich podatników za pośrednictwem korupcji rządowej.)
 
Co jeszcze bardziej przerażające, rząd USA wprowadził niebezpieczną, szybką „szczepionkę” z białkiem kolczastym – w rzeczywistości miksturę terapii genowej, która powoduje zniszczenie naczyń i choroby neurologiczne – a następnie próbował wymusić ją do zastosowania na całym kraju. 
Ostrożne szacunki wskazują teraz, że liczba zgonów poszczepiennych w USA wynosi ponad 800 000 i rośnie. (To ponad 20 000 z VAERS pomnożone przez konserwatywny URF 40. URF oznacza Under Reporting Factor).
 
Podczas gdy dawny ZSRR kierowany był zwykłą korupcją, niekompetencją i chciwością, w dzisiejszym USA rządzą demony gwałcące dzieci, które pragną dosłownie dokonać ludobójstwa na własnym narodzie. 
Flagowa gazeta tego kraju — USA Today — otwarcie wzywa do wychowywania przez państwo pedofilii i odebrania rodzicom wszystkich dzieci. 
Pamiętacie piosenkę Stinga z lat 80. „Mam nadzieję, że Rosjanie też kochają swoje dzieci?” 
Sting nie wiedział, że przywódcy Ameryki chcą zgwałcić swoje dzieci. 
Gdybyśmy stworzył nową piosenkę w 2022 roku, musielibyśmy nazwać ją:
„Mam nadzieję, że Rosjanie nie chcą gwałcić swoich dzieci, tak jak robią to amerykańscy przywódcy”.

 
Katastrofa w Czarnobylu w ZSRR była błędem, ale amerykański holokaust szczepionkowy jest ŚMIERTELNYM morderstwem

 
Tak źli i skorumpowani ludzie - jak dawnym ZSRR, nigdy nie próbowali masowo mordować całej swojej populacji i nigdy nie wzywali swoich obywateli do gwałcenia i wykorzystywania seksualnego własnych dzieci. 
Nie, takie stwierdzenie należy do USA Today, rzecznika Ameryki, i nie było ani jednej gazety głównego nurtu, która potępiłaby artykuły redakcyjne pro-pedofilii.
 
W przypadku samej katastrofy w Czarnobylu nikt nigdy nie sugerował, że ZSRR było to celowym sabotażem , aby narazić swój naród na broń radiologiczną. 
To był błąd . 
Ale w dzisiejszej Ameryce skorumpowany, kryminalny rząd próbuje zmusić całą populację do celowego
 wstrzyknięcia broni biologicznej . 
To zbrodnia przeciwko ludzkości na poziomie holokaustu.
 
Wszystko to prowadzi nas do zdumiewającego, oszałamiającego wniosku: dziś w 2022 r. o wiele lepiej przysłużyłaby się nam zwykła korupcja przywódców Związku Radzieckiego z 1986 r. niż nikczemny, diaboliczny antyludzki program reżimu obecnego u władzy w Waszyngtonie.
Choć byli skorumpowani, przynajmniej biurokraci ZSRR nie ustawiali swoich obywateli w kolejce do zastrzyków śmiercionośną bronią biologiczną. 
Nie przyjmowali rozkazów bezpośrednio od Szatana. 
Nie opowiadali się za masowymi gwałtami na dzieciach i nie prowadzili wojny z Bogiem i ludzkością.
 
Żeby było jasne, nie chcę żyć pod tyranią komunizmu. 
Ale nie chcę też żyć pod wpływem ludobójczych maniaków, którzy udają, że bronią „demokracji”, dokonując masowych mordów pod sztandarem „nauki”.
 

Masowe ludobójstwo w imię „nauki”


 
Zanim amerykańskie próby masowej rzezi własnego narodu dobiegną końca, zginą miliony Amerykanów. 
W rzeczywistości wydaje się to być celem wprowadzenia szczepionek, które były finansowane i wspierane przez globalistycznych propagatorów depopulacji, którzy postrzegają rasę ludzką jako niepotrzebne owady, które należy eksterminować, aby „ocalić planetę”.
 
Tak więc „nauka” jest rozwijana, aby przekonać ludzi do ustawienia się w kolejce i popełnienia wspomaganego medycznie samobójstwa, podczas gdy media kontrolowane przez farmaceutyki okłamują ludzi i fałszywie twierdzą, że szczepionka jest bezpieczna, skuteczna i zatwierdzona przez FDA. 
Żadne z tych twierdzeń nie jest prawdziwe. 
To wszystko kłamstwa, tak jak skłamał ZSRR - gdy początkowo twierdził, że z Czarnobyla nie ma promieniowania.
 
ZSRR dezaktywował czujniki promieniowania, aby uniknąć potwierdzania odczytów. 
W ten sam sposób dzisiaj korporacyjne media, Fauci, Biały Dom i czasopisma naukowe systematycznie cenzurują wszystkie badania naukowe, które pokazują, że szczepionki są niebezpieczne lub śmiertelne . 
Wszystko sprowadza się do wyciszenia dowodów, aby przedłużyć oszustwo nieco dłużej (i masowo mordować więcej osób).
 
W 1986 r. chmura promieniowania z Czarnobyla w końcu przeniosła się na zachód przez Europę, aktywując inne urządzenia do wykrywania promieniowania na uniwersytetach i centrach naukowych krajów zachodnich. 
W pewnym momencie sygnałów nie można było dłużej ignorować.
 
Podobnie w dzisiejszej Ameryce firmy ubezpieczeniowe na życie biją na alarm ponad 40-50% wzrost całkowitej śmiertelności , nawet wśród zdrowych, stosunkowo młodych grup wiekowych. 
Ten sygnał jest bardzo podobny do chmury promieniowania z Czarnobyla:
podpis jest jednoznaczny i nie można go łatwo odrzucić.

 
Czy 69 milionów Amerykanów ma zostać wymordowanych przez reżim Bidena?


 
Według CDC ponad 200 milionów Amerykanów jest teraz „w pełni zaszczepionych”, co oznacza, że ​​przyjęło co najmniej dwie dawki. 
Według naszych szacunków opartych na zwiększonej śmiertelności, uszkodzeniu białek kolczastych w mechanizmach naprawy chromosomów, statystykach dotyczących uszkodzeń naczyń (takich jak zapalenie mięśnia sercowego z 56% śmiertelnością w ciągu pięciu lat) i innych czynnikach, wydaje się prawdopodobne, że  jedna trzecia w pełni zaszczepionych Amerykanów umrze w ciągu następnej dekady z od zgonów związanych ze szczepionkami .
 
Jeśli to prawda, oznacza to, że jeśli szczepionki zostaną teraz wstrzymane, ponad 69 milionów zostanie zabitych przez szczepionki w latach 2022-2032.
Te zgony będą przypisywane nowotworom, atakom serca, udarom itp., ale prawdziwą przyczyną będzie szczepionka kowid.
 
To oczywiście przyćmiłoby katastrofę w Czarnobylu o rząd wielkości i uczyniłoby przywódców USA z wielkimi przewodnikami w historii ludobójstwa i zbrodni przeciwko ludzkości. 
Adolf Hitler zabił 20 milionów Rosjan podczas II wojny światowej, ale nawet Adolf nie próbował masowo mordować własnych niemieckich obywateli. 
Jeśli te zgony związane ze szczepionkami rozegrają się tak, jak się obawiamy, Stany Zjednoczone zamordują masowo co najmniej 69 milionów swoich obywateli, wypełniając holokaust szczepionkowy dziesięć razy większy niż nazistowski holokaust II wojny światowej .
 
To sprawia, że ​​Biden jest gorszy od Hitlera, całkiem dosłownie. 
Ale Biden nawet nie kieruje Bidenem, więc wiemy, że to demoniczni władcy lalek stojący za nim (oczywiście Obama) są na miejscu. 
Biden jest po prostu upośledzonym poznawczo zastępcą antyludzkich DEMONkratów, którzy naprawdę rządzą (i nienawidzą ludzkości).
 
Czarnobyl był maleńkim przeskokiem na radarze w porównaniu z tym, co przeżywamy teraz, pod tyrańskim reżimem Bidena i jego kabałą Josefa Mengele - „naukowych” popychaczy okrucieństw, takich jak Fauci.


Obejrzyj:
 
 
 

Źródło:
https://vaccineinjurynews.com/2022-01-20-the-vaccine-holocaust-is-americas-chernobyl.html
23 styczeń 2022

Mike Adams 

  

Komentarze

 

Autor już wie, ale nie odważył się powiedzieć wprost - że dokonuje się właśnie mord rytualny na Ludzkości.

2022-01-23
Artur Łoboda

  

Archiwum

Handlarze, precz ze szpitali!
grudzień 12, 2003
Adrian Dudkiewicz
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
Czym jest Kredyt Społeczny
marzec 25, 2003
Jasiek z Toronto
Michnik i Havel nagrodzeni
październik 25, 2003
RadioZet
Polityka NBP szkodliwa dla Polski
kwiecień 10, 2003
PAP
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
Nie kijem go to pałką. Nie udało się umorzyć z powodu braku cech przestępstwa to doprowadzono do przedawnienia
grudzień 23, 2004
Adam Sandauer
Wielki deprawator George Soros (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
Krzysztof Warecki - www.naszdziennik.pl
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
Fachowcy od kreciej roboty
październik 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
Polska sie rozwija, tylko nie wiem dlaczego ucikaja z niej nawet bezdomni i to w towarzystwie duszpasterza?
październik 31, 2006
Patriota
LIST OTWARTY DO BIURA LECHA WAŁĘSY
listopad 22, 2005
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (1)

ŚWIĘTA WOJNA ISLAMU - POWODY I CELE

grudzień 18, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Koniec wolnej prasy
sierpień 22, 2003
ABCnet
Cisza informacyjna w sprawie lokalizacji amerykańskich rakiet na polskim terytorium
kwiecień 21, 2007
pnlp
Plutokracja - najdroższa orgia w historii
wrzesień 3, 2006
zbigniew jankowski
Apel o zaprzestanie traktowania cierpienia ludzi jako elementu szantażu
lipiec 5, 2007
A.Sandauer Przewodniczacy Stowarzyszenia
Powrot
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media