ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Populizm Kukiza 
1 maj 2015      Artur Łoboda
Ponowne wezwanie o uzasadnienie wysłania Yael Bartana jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji 
5 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Być Polakiem 
19 marzec 2017      Małgorzata Todd
"Rekonstrukcja Rządu" 
10 styczeń 2018      Artur Łoboda
Żydzi przeciw ludobójstwu Izraela 
20 październik 2023     
Wolne Miasto Gdansk 
1 maj 2010      Goska
Mordechaj Vanunu i Zbigniew Farmus 
15 maj 2009      tłumacz
Stany Zjednoczone nie mają gospodarki 
20 lipiec 2022      Paul Craig Roberts
Ukrywanie prawdy 
18 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Jak rozwiązać wątpliwości w sprawie JOW 
20 sierpień 2015      Artur Łoboda
A te wiersze w twoich oczach 
4 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Trasa Armii Amerykańskiej z Hebron-ekstremistycznymi osadnikami legitymizuje okupację Palestyny i sygnalizuje upadek Bidena 
1 luty 2022      Rabin Michael Davis
Jak Zachód zrobił Polskę w konia 
3 kwiecień 2016     
Kanciarze z Wall Street 
18 marzec 2012     
Rondo Zofii Kossak w Rzeszowie 
26 luty 2016      Artur Łoboda
Urabialni jak glina 
8 luty 2016      Artur Łoboda
Zgódźcie się jeszcze raz dla ich dobra 
3 maj 2015      Artur Łoboda
Jednomandatowe Okręgi Wyborcze. Powtórna akcja zbierania podpisów pod projektem społecznym.  
26 wrzesień 2012     
Orlando Terrorist Attack - Masakra w Orlando - Max Kolonko Tells It Like It Is  
16 czerwiec 2016      MaxTVNews
"Kto to czyta" 
1 październik 2012      Artur Łoboda

 
 

69 milionów Amerykanów ma zostać wymordowanych przez reżim Bidena?

 
Holokaust szczepionkowy to CZARNOBYL w Ameryce…
ale przywódcy USA popełniają jeszcze WIĘCEJ zabójstw i głębszego ZŁA niż kiedyś urzędnicy Związku Radzieckiego

 
Awaria jądrowa w 1986 r. w elektrowni jądrowej w Czarnobylu – znajdującej się na terenie dzisiejszej Ukrainy, która w tym czasie była częścią Związku Radzieckiego – zabiła około 50 osób z powodu ostrego zatrucia popromiennego, prawdopodobnie kolejne 9000 z powodu zatrucia tarczycy z powodu promieniowania, a Szacuje się, że życie dodatkowych 125 000 osób zostało skrócone z powodu raka spowodowanego opadem promieniowania. 
(Ta liczba 125 000 została podana przez rząd Ukrainy lata później.)
 
Ekstremalna arogancja i korupcja ZSRR w latach osiemdziesiątych wpłynęła bezpośrednio na tuszowanie i ukrywanie przez rząd katastrofy nuklearnej, nawet gdy miała ona miejsce. 
Trwało to wiele dni, a nawet tygodni, ponieważ rządowe kłamstwa narażały własnych obywateli na śmiertelne promieniowanie, którego można było łatwo uniknąć, gdyby tylko przyznano się do prawdy.
 
Ostateczną ceną były tysiące ofiar śmiertelnych, podczas gdy skorumpowani biurokraci ZSRR osłaniali ich plecy i uciszali ujawniających prawdę.
 
Jednak pomimo horroru katastrofy w Czarnobylu, jest ona niewielka w porównaniu z przestępczymi działaniami rządu USA w latach 2020-2022, gdzie obecnie ponad milion Amerykanów zostało zabitych przez broń biologiczną finansowaną przez rząd (NIH, NIAID, Fauci) i przekazany wrogom Ameryki (laboratoria kierowane przez KPCh w Chinach) do rozmieszczenia przeciwko narodowi amerykańskiemu. (Zobacz SpikeProtein.news, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwoju broni biologicznej, finansowanego przez Fauci'ego, NIH i amerykańskich podatników za pośrednictwem korupcji rządowej.)
 
Co jeszcze bardziej przerażające, rząd USA wprowadził niebezpieczną, szybką „szczepionkę” z białkiem kolczastym – w rzeczywistości miksturę terapii genowej, która powoduje zniszczenie naczyń i choroby neurologiczne – a następnie próbował wymusić ją do zastosowania na całym kraju. 
Ostrożne szacunki wskazują teraz, że liczba zgonów poszczepiennych w USA wynosi ponad 800 000 i rośnie. (To ponad 20 000 z VAERS pomnożone przez konserwatywny URF 40. URF oznacza Under Reporting Factor).
 
Podczas gdy dawny ZSRR kierowany był zwykłą korupcją, niekompetencją i chciwością, w dzisiejszym USA rządzą demony gwałcące dzieci, które pragną dosłownie dokonać ludobójstwa na własnym narodzie. 
Flagowa gazeta tego kraju — USA Today — otwarcie wzywa do wychowywania przez państwo pedofilii i odebrania rodzicom wszystkich dzieci. 
Pamiętacie piosenkę Stinga z lat 80. „Mam nadzieję, że Rosjanie też kochają swoje dzieci?” 
Sting nie wiedział, że przywódcy Ameryki chcą zgwałcić swoje dzieci. 
Gdybyśmy stworzył nową piosenkę w 2022 roku, musielibyśmy nazwać ją:
„Mam nadzieję, że Rosjanie nie chcą gwałcić swoich dzieci, tak jak robią to amerykańscy przywódcy”.

 
Katastrofa w Czarnobylu w ZSRR była błędem, ale amerykański holokaust szczepionkowy jest ŚMIERTELNYM morderstwem

 
Tak źli i skorumpowani ludzie - jak dawnym ZSRR, nigdy nie próbowali masowo mordować całej swojej populacji i nigdy nie wzywali swoich obywateli do gwałcenia i wykorzystywania seksualnego własnych dzieci. 
Nie, takie stwierdzenie należy do USA Today, rzecznika Ameryki, i nie było ani jednej gazety głównego nurtu, która potępiłaby artykuły redakcyjne pro-pedofilii.
 
W przypadku samej katastrofy w Czarnobylu nikt nigdy nie sugerował, że ZSRR było to celowym sabotażem , aby narazić swój naród na broń radiologiczną. 
To był błąd . 
Ale w dzisiejszej Ameryce skorumpowany, kryminalny rząd próbuje zmusić całą populację do celowego
 wstrzyknięcia broni biologicznej . 
To zbrodnia przeciwko ludzkości na poziomie holokaustu.
 
Wszystko to prowadzi nas do zdumiewającego, oszałamiającego wniosku: dziś w 2022 r. o wiele lepiej przysłużyłaby się nam zwykła korupcja przywódców Związku Radzieckiego z 1986 r. niż nikczemny, diaboliczny antyludzki program reżimu obecnego u władzy w Waszyngtonie.
Choć byli skorumpowani, przynajmniej biurokraci ZSRR nie ustawiali swoich obywateli w kolejce do zastrzyków śmiercionośną bronią biologiczną. 
Nie przyjmowali rozkazów bezpośrednio od Szatana. 
Nie opowiadali się za masowymi gwałtami na dzieciach i nie prowadzili wojny z Bogiem i ludzkością.
 
Żeby było jasne, nie chcę żyć pod tyranią komunizmu. 
Ale nie chcę też żyć pod wpływem ludobójczych maniaków, którzy udają, że bronią „demokracji”, dokonując masowych mordów pod sztandarem „nauki”.
 

Masowe ludobójstwo w imię „nauki”


 
Zanim amerykańskie próby masowej rzezi własnego narodu dobiegną końca, zginą miliony Amerykanów. 
W rzeczywistości wydaje się to być celem wprowadzenia szczepionek, które były finansowane i wspierane przez globalistycznych propagatorów depopulacji, którzy postrzegają rasę ludzką jako niepotrzebne owady, które należy eksterminować, aby „ocalić planetę”.
 
Tak więc „nauka” jest rozwijana, aby przekonać ludzi do ustawienia się w kolejce i popełnienia wspomaganego medycznie samobójstwa, podczas gdy media kontrolowane przez farmaceutyki okłamują ludzi i fałszywie twierdzą, że szczepionka jest bezpieczna, skuteczna i zatwierdzona przez FDA. 
Żadne z tych twierdzeń nie jest prawdziwe. 
To wszystko kłamstwa, tak jak skłamał ZSRR - gdy początkowo twierdził, że z Czarnobyla nie ma promieniowania.
 
ZSRR dezaktywował czujniki promieniowania, aby uniknąć potwierdzania odczytów. 
W ten sam sposób dzisiaj korporacyjne media, Fauci, Biały Dom i czasopisma naukowe systematycznie cenzurują wszystkie badania naukowe, które pokazują, że szczepionki są niebezpieczne lub śmiertelne . 
Wszystko sprowadza się do wyciszenia dowodów, aby przedłużyć oszustwo nieco dłużej (i masowo mordować więcej osób).
 
W 1986 r. chmura promieniowania z Czarnobyla w końcu przeniosła się na zachód przez Europę, aktywując inne urządzenia do wykrywania promieniowania na uniwersytetach i centrach naukowych krajów zachodnich. 
W pewnym momencie sygnałów nie można było dłużej ignorować.
 
Podobnie w dzisiejszej Ameryce firmy ubezpieczeniowe na życie biją na alarm ponad 40-50% wzrost całkowitej śmiertelności , nawet wśród zdrowych, stosunkowo młodych grup wiekowych. 
Ten sygnał jest bardzo podobny do chmury promieniowania z Czarnobyla:
podpis jest jednoznaczny i nie można go łatwo odrzucić.

 
Czy 69 milionów Amerykanów ma zostać wymordowanych przez reżim Bidena?


 
Według CDC ponad 200 milionów Amerykanów jest teraz „w pełni zaszczepionych”, co oznacza, że ​​przyjęło co najmniej dwie dawki. 
Według naszych szacunków opartych na zwiększonej śmiertelności, uszkodzeniu białek kolczastych w mechanizmach naprawy chromosomów, statystykach dotyczących uszkodzeń naczyń (takich jak zapalenie mięśnia sercowego z 56% śmiertelnością w ciągu pięciu lat) i innych czynnikach, wydaje się prawdopodobne, że  jedna trzecia w pełni zaszczepionych Amerykanów umrze w ciągu następnej dekady z od zgonów związanych ze szczepionkami .
 
Jeśli to prawda, oznacza to, że jeśli szczepionki zostaną teraz wstrzymane, ponad 69 milionów zostanie zabitych przez szczepionki w latach 2022-2032.
Te zgony będą przypisywane nowotworom, atakom serca, udarom itp., ale prawdziwą przyczyną będzie szczepionka kowid.
 
To oczywiście przyćmiłoby katastrofę w Czarnobylu o rząd wielkości i uczyniłoby przywódców USA z wielkimi przewodnikami w historii ludobójstwa i zbrodni przeciwko ludzkości. 
Adolf Hitler zabił 20 milionów Rosjan podczas II wojny światowej, ale nawet Adolf nie próbował masowo mordować własnych niemieckich obywateli. 
Jeśli te zgony związane ze szczepionkami rozegrają się tak, jak się obawiamy, Stany Zjednoczone zamordują masowo co najmniej 69 milionów swoich obywateli, wypełniając holokaust szczepionkowy dziesięć razy większy niż nazistowski holokaust II wojny światowej .
 
To sprawia, że ​​Biden jest gorszy od Hitlera, całkiem dosłownie. 
Ale Biden nawet nie kieruje Bidenem, więc wiemy, że to demoniczni władcy lalek stojący za nim (oczywiście Obama) są na miejscu. 
Biden jest po prostu upośledzonym poznawczo zastępcą antyludzkich DEMONkratów, którzy naprawdę rządzą (i nienawidzą ludzkości).
 
Czarnobyl był maleńkim przeskokiem na radarze w porównaniu z tym, co przeżywamy teraz, pod tyrańskim reżimem Bidena i jego kabałą Josefa Mengele - „naukowych” popychaczy okrucieństw, takich jak Fauci.


Obejrzyj:
 
 
 

Źródło:
https://vaccineinjurynews.com/2022-01-20-the-vaccine-holocaust-is-americas-chernobyl.html
23 styczeń 2022

Mike Adams 

  

Komentarze

 

Autor już wie, ale nie odważył się powiedzieć wprost - że dokonuje się właśnie mord rytualny na Ludzkości.

2022-01-23
Artur Łoboda

  

Archiwum

POLSKA - UNIA 5
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie "Solidarność", czyli społeczny ruch rewindykacyjny
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Miller zegarmistrzem.
czerwiec 5, 2004
wielebny
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
Dlaczego Rosja chce być znowu superpotęgą?
październik 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie dla baz USA! - podpisz petycję
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Patriotyzm - duma narodowa
grudzień 12, 2002
Patriota
Czy USA jest dobrym oparciem dla Polski?
sierpień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gmina Kraków zaciągnęła 40 mln zł kredytu w DB 24 SA
styczeń 2, 2003
PAP
Jeszcze tylko jedna przegrana...
czerwiec 18, 2006
Marek Olżyński
"Żółte Niebezpieczństwo?"
luty 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Generał Michał Gutowski nie żyje
sierpień 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Muzeum "Tysiąclecia" Żydów w Polsce
styczeń 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Polska zaniepokojona decyzją Korei Północnej "
styczeń 11, 2003
PAP
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
Belka zadowolony z obniżki stóp
czerwiec 27, 2002
PAP
THE GLOBAL ELITE IS DIVIDING ITS MINIONS INTO TWO "HOUSE TEAMS"...AGAIN!
marzec 27, 2003
Iran, USA i konflikt między Szyitami i Sunnitami
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn
maj 1, 2003
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media