ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Lepiej z mądrym stracić – niż z głupim zyskać 
26 październik 2013      Artur Łoboda
Przybieżeli do Betlejem pasterze 
25 grudzień 2018     
Fenomen „WikiLeaks” 
11 grudzień 2010      Artur Łoboda
Nie ma na co czekać! 
3 luty 2021     
Przelewanie z pustego w próżne, czyli kolejne monstrualne oszustwo PiS 
5 kwiecień 2020     
Obronić prawdę 
2 grudzień 2013      Bohdan Poręba
Ekonomia wzywa po raz kolejny (1) 
19 luty 2016      Artur Łoboda
Dla państwa policyjnego wszyscy jesteśmy przestępcami, dopóki nie udowodnimy, że jest inaczej 
5 lipiec 2022     
Polityczna antykultura przeciwko społeczeństwu 
25 styczeń 2014      Artur Łoboda
Kto naprawdę rządzi Polską? 
30 maj 2013      Artur Łoboda
Szczepionka na nieistniejącą chorobę 
21 grudzień 2022     
„Bastylia 2022”: Budowanie światowego ruchu walki przeciwko „Corona Tyranny” 
14 styczeń 2022     
"Nie ma miejsca do ukrycia" (12) Wnioski  
21 kwiecień 2021     
Bitwa o polska szable i polskiego konia 
12 grudzień 2013      Bohdan Poręba
Zamordyzm? 
4 wrzesień 2020     
Mam nadzieję, że przyjdzie czas odzyskania tego co zostało sprzedane  
31 styczeń 2017      Alina
Protest gegen Eu-Nazis 
21 styczeń 2016      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński Wiersze z książki "Córka Wiatru" 
18 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Jaką grę prowadzą wobec Polaków politycy?  
22 listopad 2012      Artur Łoboda
Morderca żelaza 
24 październik 2013      Artur Łoboda

 
 

69 milionów Amerykanów ma zostać wymordowanych przez reżim Bidena?

 
Holokaust szczepionkowy to CZARNOBYL w Ameryce…
ale przywódcy USA popełniają jeszcze WIĘCEJ zabójstw i głębszego ZŁA niż kiedyś urzędnicy Związku Radzieckiego

 
Awaria jądrowa w 1986 r. w elektrowni jądrowej w Czarnobylu – znajdującej się na terenie dzisiejszej Ukrainy, która w tym czasie była częścią Związku Radzieckiego – zabiła około 50 osób z powodu ostrego zatrucia popromiennego, prawdopodobnie kolejne 9000 z powodu zatrucia tarczycy z powodu promieniowania, a Szacuje się, że życie dodatkowych 125 000 osób zostało skrócone z powodu raka spowodowanego opadem promieniowania. 
(Ta liczba 125 000 została podana przez rząd Ukrainy lata później.)
 
Ekstremalna arogancja i korupcja ZSRR w latach osiemdziesiątych wpłynęła bezpośrednio na tuszowanie i ukrywanie przez rząd katastrofy nuklearnej, nawet gdy miała ona miejsce. 
Trwało to wiele dni, a nawet tygodni, ponieważ rządowe kłamstwa narażały własnych obywateli na śmiertelne promieniowanie, którego można było łatwo uniknąć, gdyby tylko przyznano się do prawdy.
 
Ostateczną ceną były tysiące ofiar śmiertelnych, podczas gdy skorumpowani biurokraci ZSRR osłaniali ich plecy i uciszali ujawniających prawdę.
 
Jednak pomimo horroru katastrofy w Czarnobylu, jest ona niewielka w porównaniu z przestępczymi działaniami rządu USA w latach 2020-2022, gdzie obecnie ponad milion Amerykanów zostało zabitych przez broń biologiczną finansowaną przez rząd (NIH, NIAID, Fauci) i przekazany wrogom Ameryki (laboratoria kierowane przez KPCh w Chinach) do rozmieszczenia przeciwko narodowi amerykańskiemu. (Zobacz SpikeProtein.news, aby uzyskać więcej informacji na temat rozwoju broni biologicznej, finansowanego przez Fauci'ego, NIH i amerykańskich podatników za pośrednictwem korupcji rządowej.)
 
Co jeszcze bardziej przerażające, rząd USA wprowadził niebezpieczną, szybką „szczepionkę” z białkiem kolczastym – w rzeczywistości miksturę terapii genowej, która powoduje zniszczenie naczyń i choroby neurologiczne – a następnie próbował wymusić ją do zastosowania na całym kraju. 
Ostrożne szacunki wskazują teraz, że liczba zgonów poszczepiennych w USA wynosi ponad 800 000 i rośnie. (To ponad 20 000 z VAERS pomnożone przez konserwatywny URF 40. URF oznacza Under Reporting Factor).
 
Podczas gdy dawny ZSRR kierowany był zwykłą korupcją, niekompetencją i chciwością, w dzisiejszym USA rządzą demony gwałcące dzieci, które pragną dosłownie dokonać ludobójstwa na własnym narodzie. 
Flagowa gazeta tego kraju — USA Today — otwarcie wzywa do wychowywania przez państwo pedofilii i odebrania rodzicom wszystkich dzieci. 
Pamiętacie piosenkę Stinga z lat 80. „Mam nadzieję, że Rosjanie też kochają swoje dzieci?” 
Sting nie wiedział, że przywódcy Ameryki chcą zgwałcić swoje dzieci. 
Gdybyśmy stworzył nową piosenkę w 2022 roku, musielibyśmy nazwać ją:
„Mam nadzieję, że Rosjanie nie chcą gwałcić swoich dzieci, tak jak robią to amerykańscy przywódcy”.

 
Katastrofa w Czarnobylu w ZSRR była błędem, ale amerykański holokaust szczepionkowy jest ŚMIERTELNYM morderstwem

 
Tak źli i skorumpowani ludzie - jak dawnym ZSRR, nigdy nie próbowali masowo mordować całej swojej populacji i nigdy nie wzywali swoich obywateli do gwałcenia i wykorzystywania seksualnego własnych dzieci. 
Nie, takie stwierdzenie należy do USA Today, rzecznika Ameryki, i nie było ani jednej gazety głównego nurtu, która potępiłaby artykuły redakcyjne pro-pedofilii.
 
W przypadku samej katastrofy w Czarnobylu nikt nigdy nie sugerował, że ZSRR było to celowym sabotażem , aby narazić swój naród na broń radiologiczną. 
To był błąd . 
Ale w dzisiejszej Ameryce skorumpowany, kryminalny rząd próbuje zmusić całą populację do celowego
 wstrzyknięcia broni biologicznej . 
To zbrodnia przeciwko ludzkości na poziomie holokaustu.
 
Wszystko to prowadzi nas do zdumiewającego, oszałamiającego wniosku: dziś w 2022 r. o wiele lepiej przysłużyłaby się nam zwykła korupcja przywódców Związku Radzieckiego z 1986 r. niż nikczemny, diaboliczny antyludzki program reżimu obecnego u władzy w Waszyngtonie.
Choć byli skorumpowani, przynajmniej biurokraci ZSRR nie ustawiali swoich obywateli w kolejce do zastrzyków śmiercionośną bronią biologiczną. 
Nie przyjmowali rozkazów bezpośrednio od Szatana. 
Nie opowiadali się za masowymi gwałtami na dzieciach i nie prowadzili wojny z Bogiem i ludzkością.
 
Żeby było jasne, nie chcę żyć pod tyranią komunizmu. 
Ale nie chcę też żyć pod wpływem ludobójczych maniaków, którzy udają, że bronią „demokracji”, dokonując masowych mordów pod sztandarem „nauki”.
 

Masowe ludobójstwo w imię „nauki”


 
Zanim amerykańskie próby masowej rzezi własnego narodu dobiegną końca, zginą miliony Amerykanów. 
W rzeczywistości wydaje się to być celem wprowadzenia szczepionek, które były finansowane i wspierane przez globalistycznych propagatorów depopulacji, którzy postrzegają rasę ludzką jako niepotrzebne owady, które należy eksterminować, aby „ocalić planetę”.
 
Tak więc „nauka” jest rozwijana, aby przekonać ludzi do ustawienia się w kolejce i popełnienia wspomaganego medycznie samobójstwa, podczas gdy media kontrolowane przez farmaceutyki okłamują ludzi i fałszywie twierdzą, że szczepionka jest bezpieczna, skuteczna i zatwierdzona przez FDA. 
Żadne z tych twierdzeń nie jest prawdziwe. 
To wszystko kłamstwa, tak jak skłamał ZSRR - gdy początkowo twierdził, że z Czarnobyla nie ma promieniowania.
 
ZSRR dezaktywował czujniki promieniowania, aby uniknąć potwierdzania odczytów. 
W ten sam sposób dzisiaj korporacyjne media, Fauci, Biały Dom i czasopisma naukowe systematycznie cenzurują wszystkie badania naukowe, które pokazują, że szczepionki są niebezpieczne lub śmiertelne . 
Wszystko sprowadza się do wyciszenia dowodów, aby przedłużyć oszustwo nieco dłużej (i masowo mordować więcej osób).
 
W 1986 r. chmura promieniowania z Czarnobyla w końcu przeniosła się na zachód przez Europę, aktywując inne urządzenia do wykrywania promieniowania na uniwersytetach i centrach naukowych krajów zachodnich. 
W pewnym momencie sygnałów nie można było dłużej ignorować.
 
Podobnie w dzisiejszej Ameryce firmy ubezpieczeniowe na życie biją na alarm ponad 40-50% wzrost całkowitej śmiertelności , nawet wśród zdrowych, stosunkowo młodych grup wiekowych. 
Ten sygnał jest bardzo podobny do chmury promieniowania z Czarnobyla:
podpis jest jednoznaczny i nie można go łatwo odrzucić.

 
Czy 69 milionów Amerykanów ma zostać wymordowanych przez reżim Bidena?


 
Według CDC ponad 200 milionów Amerykanów jest teraz „w pełni zaszczepionych”, co oznacza, że ​​przyjęło co najmniej dwie dawki. 
Według naszych szacunków opartych na zwiększonej śmiertelności, uszkodzeniu białek kolczastych w mechanizmach naprawy chromosomów, statystykach dotyczących uszkodzeń naczyń (takich jak zapalenie mięśnia sercowego z 56% śmiertelnością w ciągu pięciu lat) i innych czynnikach, wydaje się prawdopodobne, że  jedna trzecia w pełni zaszczepionych Amerykanów umrze w ciągu następnej dekady z od zgonów związanych ze szczepionkami .
 
Jeśli to prawda, oznacza to, że jeśli szczepionki zostaną teraz wstrzymane, ponad 69 milionów zostanie zabitych przez szczepionki w latach 2022-2032.
Te zgony będą przypisywane nowotworom, atakom serca, udarom itp., ale prawdziwą przyczyną będzie szczepionka kowid.
 
To oczywiście przyćmiłoby katastrofę w Czarnobylu o rząd wielkości i uczyniłoby przywódców USA z wielkimi przewodnikami w historii ludobójstwa i zbrodni przeciwko ludzkości. 
Adolf Hitler zabił 20 milionów Rosjan podczas II wojny światowej, ale nawet Adolf nie próbował masowo mordować własnych niemieckich obywateli. 
Jeśli te zgony związane ze szczepionkami rozegrają się tak, jak się obawiamy, Stany Zjednoczone zamordują masowo co najmniej 69 milionów swoich obywateli, wypełniając holokaust szczepionkowy dziesięć razy większy niż nazistowski holokaust II wojny światowej .
 
To sprawia, że ​​Biden jest gorszy od Hitlera, całkiem dosłownie. 
Ale Biden nawet nie kieruje Bidenem, więc wiemy, że to demoniczni władcy lalek stojący za nim (oczywiście Obama) są na miejscu. 
Biden jest po prostu upośledzonym poznawczo zastępcą antyludzkich DEMONkratów, którzy naprawdę rządzą (i nienawidzą ludzkości).
 
Czarnobyl był maleńkim przeskokiem na radarze w porównaniu z tym, co przeżywamy teraz, pod tyrańskim reżimem Bidena i jego kabałą Josefa Mengele - „naukowych” popychaczy okrucieństw, takich jak Fauci.


Obejrzyj:
 
 
 

Źródło:
https://vaccineinjurynews.com/2022-01-20-the-vaccine-holocaust-is-americas-chernobyl.html
23 styczeń 2022

Mike Adams 

  

Komentarze

 

Autor już wie, ale nie odważył się powiedzieć wprost - że dokonuje się właśnie mord rytualny na Ludzkości.

2022-01-23
Artur Łoboda

  

Archiwum

Wybaczcie nam Wołyń - piszą intelektualiści
luty 24, 2003
PAP
Odezwa
sierpień 5, 2003
Romuald Traugutt, wiosna 1864 roku
Wpóść "polskiego" ekonomistę na Sacharę to piasku zabraknie
kwiecień 16, 2003
PAP
Fałszywy obraz Hitlera w książce „Niepotrzebna Wojna”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Fatima i wielki spisek
styczeń 29, 2006
Deirdre Manifold
Atomowy szantaż
sierpień 30, 2003
prof. Iwo Cypraian Pogonowski
Kulisy przymierza Polska-USA w Iraku
kwiecień 25, 2004
PAP
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
Kolejny wypadek naszego autokaru na obczy?nie
marzec 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
Świadectwo Polaków Anno Domini 2005 dla potomnych
sierpień 24, 2005
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (5) ZNIEWOLENIE AMERYKAŃSKIEJ PRAWICY? (część pierwsza}
styczeń 10, 2005
Ziomkostwa domagaja się odszkodowań dla Niemców
sierpień 21, 2002
PAP
Kołodko chce, by Polska weszła do strefy euro w 2006 roku
lipiec 27, 2002
PAP
Stop manipulacji!
listopad 7, 2006
wampierze
Bez honoru
sierpień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Trzynastki dla sfery bezproduktywnej
luty 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rozszerzenie RPP niezgodne z konstytucją
czerwiec 28, 2002
PAP
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Żydowska organizacja testuje amerykańską opinię publiczną w sprawie wojny z Iranem
listopad 21, 2007
bibula
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media