ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

„Fakty nie mają znaczenia” dla kultu Covidian" 
14 październik 2020      Obserwator
Hybrydowy stan wojenny - wojna przeciwko Narodowi Polskiemu! 
21 październik 2020      Artur Łoboda
Jeszcze macie "złoty róg" 
10 sierpień 2017     
Jak Rząd Tuska mógłby zmiażdżyć PiS? 
3 styczeń 2024     
Akupunktura – czyli leczenie (także głupoty) za pomocą ukłuć, w tym i igłami z Hg 
8 listopad 2009      dr Marek Głogoczowski
Wielki spisek producentów i polityków 
5 grudzień 2018     
Nigdy tego nie zapomnijmy 
18 listopad 2016      Artur Łoboda
Gaza: Dwie zbrodnie wojenne w jednej – Pepe Escobar ostrzega przed „kultem śmierci” 
30 sierpień 2025     
Alfabet czasów saskich 
15 grudzień 2014      Magellan
Jurgieltnicy 
3 luty 2016      Leszek Długosz
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część czwarta 
4 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Polska - dom bez klamek, ale i bez drzwi 
22 lipiec 2011      Artur Łoboda
Tylko idiota mógł wymyślić projekt "narodowego auta elektrycznego"  
21 maj 2020     
Rządowe tuszowanie urazów szczepień kowidowych, podobnie jak tuszowanie przez ZSRR szkód popromiennych w Czarnobylu 
28 lipiec 2022     
Dramat Polski w „Amerykańskim Stuleciu” 
1 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Jak rozwiązać wątpliwości w sprawie JOW 
20 sierpień 2015      Artur Łoboda
To szykowano Polakom 
21 styczeń 2026      Artur Łoboda
Czy bitwa o Anglię skończona? 
25 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Te ŚMIECI dalej swoje w sprawie Iraku i Afganistanu 
24 styczeń 2026     
W wypadku w Tatrach zginął Józef Szaniawski 
5 wrzesień 2012      PNM

 
 

Ostrzeżenie dla świata? Prezes BioNTech unika szczepionki przeciwko COVID-19, którą pomógł stworzyć


    ● Ugur Sahin, współzałożyciel i dyrektor generalny BioNTech, odmówił przyjęcia szczepionki mRNA przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19), którą jego firma opracowała wspólnie z firmą Pfizer. 

    ● Odmowa Sahina opiera się na twierdzeniach, że nie ma on „prawnego pozwolenia” na przyjęcie szczepionki, powołując się na listy priorytetowe i ograniczenia dotyczące badań klinicznych. 

    ● Krytycy twierdzą, że konsekwentne wykorzystywanie przez Sahina ograniczeń prawnych jako wymówki od 2020 r. wskazuje na świadomą decyzję mającą na celu uniknięcie potencjalnych zagrożeń dla swojego zdrowia. 

    ● Podkreśla również obawy dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności „technologii” mRNA stosowanej w szczepionce, a krytycy wskazują na konsekwencje zdrowotne, takie jak zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia i zakrzepy naczyniowe. 

    ● Działania Sahina budzą wątpliwości co do bezpieczeństwa i skuteczności szczepionki, szczególnie w kontekście znacznych korzyści finansowych i zawodowych, jakie odniósł dzięki jej opracowaniu i dystrybucji.



W zaskakującym obrocie wydarzeń Ugur Sahin, współzałożyciel i dyrektor generalny BioNTech, odmówił przyjęcia szczepionki mRNA przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19), którą jego firma opracowała we współpracy z firmą Pfizer.
 
Według niemieckiego immunologa i onkologa pochodzenia tureckiego, obecnie „nie ma on prawnego pozwolenia” na przyjęcie szczepionki.
Jednak decyzja Sahina o nieprzyjęciu szczepionki przeciwko COVID-19, którą pomógł stworzyć z firmą Pfizer, wywołała intensywną debatę i podniosła poważne pytania dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności zastrzyku.
 
Jego twierdzenie spotkało się ze sceptycyzmem, szczególnie biorąc pod uwagę znaczne korzyści finansowe i zawodowe, jakie osiągnął dzięki opracowaniu i dystrybucji szczepionki.
Majątek Sahina gwałtownie wzrósł, czyniąc go jedną ze 100 najbogatszych osób w Niemczech, głównie dzięki sukcesowi szczepionki.
 
W wywiadzie dla reportera Deutsche Welle (DW) Sahin wyjaśnił, że „w tej chwili nie ma prawnego pozwolenia na przyjęcie szczepionki”, powołując się na listę priorytetów, która reguluje, kto może otrzymać szczepionkę.
Wspomniał również, że jako twórca leków, on i jego koledzy nie mogli uczestniczyć w badaniach klinicznych, co uznał za „w porządku”.
Odmowa przyjęcia szczepionki przez Sahina wykracza poza zwykłe ograniczenia prawne. 
W wywiadzie w programie ITV „Good Morning Britain” z grudnia 2020 r. wyraził rozczarowanie, że nie może przyjąć szczepionki w swoim rodzinnym kraju, Niemczech, gdzie nie została ona jeszcze zatwierdzona.
Sahin utrzymywał, że „nie wolno mu jeszcze przyjąć szczepionki, ponieważ nie została ona jeszcze zatwierdzona w Niemczech”.

Odmowa Sahina ujawnia ryzyko związane ze szczepieniami przeciwko COVID-19 w jego firmie


 
Krytycy twierdzą, że konsekwentne używanie przez Sahina wymówki w postaci ograniczeń prawnych od 2020 r. sugeruje przemyślaną decyzję o uniknięciu potencjalnych zagrożeń dla zdrowia związanych ze szczepionką . Niektórzy zauważyli, że w ciałach osób, które otrzymały szczepionkę przeciwko COVID-19, znaleziono dziwne gumowate skrzepy naczyniowe o długości do stopy. Uważa się, że skrzepy te są bezpośrednim wynikiem „technologii” mRNA stosowanej w szczepionce, która podejrzewa się o powodowanie poważnych konsekwencji zdrowotnych, w tym zapalenia mięśnia sercowego, zapalenia osierdzia, skrzepów naczyniowych, udarów, zawałów serca , poronień, a nawet raka.
Podczas wywiadu dla DW Sahin podkreślił znaczenie zapewnienia funkcjonalności swojej firmy i jej zespołów, wskazując, że jest w pełni świadomy potencjału szczepionki przeciwko COVID-19, która może unieruchomić osoby i poważnie je zranić.

Pomimo odmowy przyjęcia szczepionki Sahin nadal podkreśla znaczenie przyjęcia jej przez innych.
Oświadczył, że szuka „legalnego i sprawiedliwego rozwiązania” umożliwiającego zwolnienie z przyjęcia zastrzyku, sugerując, że jest świadomy potencjalnych konsekwencji, ale szuka sposobu na ich obejście.
 
W świetle tych rewelacji jasne jest, że odmowa przyjęcia szczepionki własnej firmy przez Sahina nie jest prostą kwestią ograniczeń prawnych, ale raczej przemyślaną decyzją opartą na potencjalnych zagrożeniach dla jego zdrowia.
Podczas gdy debata na temat „bezpieczeństwa i skuteczności” szczepionki mRNA przeciwko COVID-19 trwa, działania Sahina stanowią surowe przypomnienie potencjalnych konsekwencji tej technologii.
 
Ostatecznie pozostaje jedno pytanie: jeśli prezes firmy, która opracowała szczepionkę, nie chce się jej przyjąć, jak możemy być pewni jej bezpieczeństwa i skuteczności?
Obejrzyj ten klip, w którym dyrektor generalny BioNTech Ugur Sahin wyjaśnia, dlaczego odmawia przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19, którą jego firma pomogła stworzyć .
 
https://www.brighteon.com/7a8408ec-d326-4d65-8028-e41e0e4da9a2
 
 
 
Źródło: 
https://vaccinedamage.news/2025-01-11-biontech-ceo-ugur-sahin-avoids-covid-vaccine.html
28 styczeń 2025

Ramon Tomey 

  

Komentarze

  

Archiwum

A może by tak zakaz wyborczego oplakatowania?
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Komputerowe wybieranie etyka do kontroli, czyli ekipa dla wipa
czerwiec 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
31 pa?dziernika 2005 godz 19. - gdzieś w Polsce
listopad 1, 2005
zaprasza.net
U studentów Kaczyński ma...
kwiecień 12, 2006
Abp Gocłowski: grzeszy ten, kto uważa, że przed 1989 było lepiej
listopad 11, 2002
PAP
Sąd nakazł Primum Non Nocere zapłacić 5 tyś zł
lipiec 6, 2003
Adam Sandauer
Zawłaszczone państwo, III RP cytacją PRL-u
marzec 29, 2006
Marek Olżyński
Dwie listy
maj 22, 2008
PAP
Dlaczego gwiazda spadła z firmamentu?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bogata Rosja, biedni Rosjanie
grudzień 18, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Klucze Wład-ctwa", lub "Pierścienie Wład-ctwa" - czyli o sposobach wytwarzania Miazgi
czerwiec 17, 2006
Robert "RODMAN" Łapiński
List A. Sołżenicyna do Serbów...
luty 26, 2008
marduk
Balcerowicz uratuje dolara?
marzec 20, 2008
Interia/PAP
Kolejna przewałka. "Młodzież przyszłością narodu”
grudzień 30, 2002
Artur Łoboda
¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
Kołodko chce, by Polska weszła do strefy euro w 2006 roku
lipiec 27, 2002
PAP
Szambo
kwiecień 6, 2004
antyszmaciak
Kto tu Podlec.Z sun timesa tłumacz.lużnie..
styczeń 29, 2008
2MUCH
Demokratyczne wojny totalne
luty 11, 2005
Marek Głogoczowski
Krakowska lista idiotów
listopad 8, 2003
www.krakow.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media