|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
więcej -> |
|
Bliski Wschód Bez Broni Nuklearnej?
|
|

Pro-izraelscy neokonserwatyści, których ideologię uformowali trockiści nawróceni na sjonizm, z koleji „nawócili” zachodnich polityków na wiarę w „śmiertelne zagrożenie Izraela” przez program nuklearny Iranu. Faktycznie, wszyscy ci politycy wiedzą doskonale, że absolutnie nie ma dowodów na to, że Iran jest nuklearnym zagrożeniem dla kogokolwiek, na pewno nie dla Izraela, który sam posiada około 300 bomb nuklearnych.
Wiedza polityków zachodnich o prawdziwym stanie rzeczy pochodzi od Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (IAEA) przy ONZ, z którą to instytucją Iran dobrowolnie współdziałał do marca 2006. Inspektorzy IAEA nie wykryli w Iranie żdanych śladów uranu-235, który w ilości setek kilogramów, byłby konieczny, żeby zrobić kilka prymitywnych bomb nuklearnych tak zawnego „pierwszego pokolenia.”
Fakty te nie przejmują pro-izraelskich polityków i oni nie protestują przeciwko wygrażaniu przez Bush’a, jak i neo-konserwatysów, nuklearnym bombardowaniem Iranu, ponieważ niby to „jest sytuacja bez wyjścia” i niby to „trzeba w razie konieczności” usunąć siłą zagrożenie nuklearne, które jakoby stanowi Iran. Media zdominowane przez Żydów, fałszywie twierdzą, że jest alarm na świecie, jakoby z powodu nuklearnego zagrożenia Izraela przez Iran. Takiego alarmu w Chinach i w Rosji jak i innych państwach azjatyckich wogóle nie ma.
Iran wypełnił warunki traktatu o nie rozpowszechnianiu broni nuklearnej (NPT). Punkty podstawowe tego traktatu są: 1. nie rozpowszechnianie broni nuklearnej, 2. rozbrojenie nuklearne świata, 3. prawo wszystkich państw do pokojowego używania energii nuklearnej. W 1995 roku traktat NPT był permanentnie przedłużony przez USA.
Komisja ONZ oceniła w roku 2000, że program rozbrojeniowy działa, mimo tego, że w 1998 roku Indie i Pakistan, kraje które nie podpisały traktatu NPT, detonowały bomby nuklearne. Wówczas prezydent Bill Clinton zobowiązał USA do starania się o „całkowitą likwidację” arsenałów nuklearnych i według uchwały ONZ no. 984, zobowiązał się dać gwarancję o „nie używaniu broni nuklearnej przeciwko członkom traktatu NPT,” którzy to członkowie, broni nuklearnej nie posiadają (Iran jest jednym tych czlonków).
Iran wykazuje, że rząd Bush’a potwierdzil tę klausulę w 2000 roku. Iran zwrócił się o pomoc Brytyjczyków, Niemców i Francuzów w uzyskaniu zapewnienia, że mimo pogróżek Bush’a, USA nie użyje bomb nuklearnych przeciwko Iranowi, państwu nie posiadającemu broni nuklearnych. Zapewnienie takie popierają Chiny i Rosja. Artykuł na ten temat napisał Dr. Gordon Prather, fizyk, były urzędnik Federalnej Agencji Energii, wydziale przydzielonym do ministerstwa obrony, jak i były specjalista od broni nuklearnych w Lwrence Livermore Państwowym Laboratorium w Kalifornii oraz w Sandia Państwowym Laboratorium w Nowym Meksyku. Jego ostatni artykuł na temat bieżących problemów rozbrojeniowych i kryzysu w stosunkach USA i Izrazela z Iranem ukazał się 17go czerwca, 2006, w Antiwar.com.
Tego samego dnia, według Reuter’a, w Berlinie, minister spraw zagranicznych Niemiec, Frank-Walter Steinmeier, nawoływał permanentnych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ, USA, Rosji, Chin, Brytanji i Francji, do ustępstw rozbrojeniowych w czasie kryzysu z Iranem i według pisma Der Spiegel, powiedział: „Popieramy stuteczne stosowanie traktatu o nierozpowszechnianiu broni nuklearnych, w ramach którego jest obietnica rozbrojenia potęg nuklearnych i tego właśnie żądamy.”
Tymczasem Iran twierdzi, że ma wyłącznie program budowy elektowni nuklearnej, a USA i Izraeal twierdzą, że progam ten jest „prawanem,” za którym Iran kryje plany budowy broni nuklearnych. Jak wiadomo Izrael wogóle nie podpisał traktatu o nierozpowszechnianiu broni nuklearnej. Natomiast wszystkie państwa arabskie popierają stworzenie z Bliskiego Wschodu „strefy bez broni nuklearnej,” co mogło by mieć miejsce, jedynie po likwidacji dużego arsenału nuklearnego Izraela, o czem wogóle nie ma mowy w oficjalnym Waszyngtonie.
www.pogonowski.com
|
|
19 czerwiec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Uwagi MERYTORYCZNE odnośnie zastosowania w polityce modeli z teorii gier. System pierwiastkowy.
czerwiec 14, 2007
tłumacz
|
Klęska Ameryki
kwiecień 4, 2003
Andrzej Kumor
|
"Polskie" banki
październik 2, 2003
|
„Fachowcy” od piłki kopanej
czerwiec 10, 2006
Marek Olżyński
|
Kto chce wojny?
marzec 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (2)
luty 2, 2005
Gregory Akko
|
Ciągną ludzie do Kaczyńskich
listopad 16, 2005
PAP
|
Nosił wilk...
marzec 18, 2008
jednodniówka narodowa
|
Prawo nie mówi, jakie mają być pochodnie - Wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem
grudzień 8, 2006
rozmawiała Magdalena Kula
|
Schroeder: zwiększyć podatki w nowych państwach UE
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Czudaki ukraszajut mir
listopad 29, 2006
luzak
|
Czy jesteśmy w punkcie wyjścia?
październik 25, 2008
Artur Łoboda
|
Zakładnik terroru
luty 5, 2006
|
Władza
październik 3, 2004
|
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
|
Tortury w Ramach Prywatyzacji Sil Okupacyjnych w Iraku
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Golenie, choroba tropikalna, czy pospolity alkoholizm?
październik 12, 2007
Mysliciel
|
"Wasze ulice, nasze kamienice"
październik 27, 2004
|
W hołdzie Rubinsteinowi
grudzień 21, 2002
PAP
|
Drodzy byli internowani piszcie jak było a nie jak byście chcieli.
maj 1, 2006
tadeusz
|
więcej -> |
|