|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
więcej -> |
|
Rurociag i "Drang Nach Osten"
|
|

Rosyjsko-niemiecki rurociag gazowy, ma byc zbudowany na dnie Baltyku przez nastepne piec lat, zamiast naziemnego i bardziej ekonomicznego rurociagu, przez teren Polski, ktora, jak inni czlonkowie UE, jest zaopatrywana w 70% w energie z ropy naftowej i gazu ziemnego przez Rosje. Bezposrednie polaczenie Rosja-Niemcy daje mozliwosc wstrzymywania dostaw energii z Rosji do Polski i jednoczesnego kontynuowania tych dostaw do Niemiec jak tez regulowania przez Rosjan ilosci gazu ziemnego, wysylane wprost do Niemiec. Jest to czesc gry politycznej w tradycji politycznego i ekonomicznego imperializmu, siegajacych czasow tysiacletniego „Drang’u nach Osten.” Porozumienia niemiecko-ruskie a potem niemiecko-rosyjskie kosztem Polski maja stara historie siegajaca czasow Chrobrego. Tym razem wazniejszym partnerem jest Rosja.
Wydawnictwo „Domowina” Serbow Luzyckich wydalo atlas nazewnictwa slowianskiego na terenie Niemiec, ktore siega od Alp i do granicy Holandii i jest pomnikiem osadnictwa slowianskiego na tym tereni, na polnocy, glownie przez Lechitow zachodnich pobratymcow Polakow, ktorzy naleza do Lechitow wschodnich.
Pamietam jak wjechalem samochodem z polnocnych Wloch, do Szwajcarii i zauwazylem nazwe ulicy „rue Podgorna” ktora prowadzila do wioski w pobliskiej dolinie, ktorej polozenie okreslala jej nazwa. Slowo „chlop” po niemiecku „Klop,” dalo poczatek nazwie miasta „Kloppenburg” niedaleko holenderskiej granicy. Nazwa miasta Hanower, pochodzi od wioski Hanow. Takich przykadow jest bez liku.
Po zjednoczeniu Niemiec w czasie demonstracji w Lipsku mlodzi Niemcy krzyczeli „Breslau, Danzig und Stettin sind so Deutsch wie Berlin,” nie zdajac sobie sprawy ze nazwy wszystkich tych miast Wroclaw, Gdansk, Szczecin i Berlin sa slowianskiego pochodzenia, z tym ze slowo Berlin pochodzi od slow Bralin i Braniewo.
Kiedy w 1945 roku Stalin budowal swoje imperium powojenne i chcial sie zemscic na Niemcach, a jednoczesnie uzaleznic od siebie Polakow, to powolal sie na najdalej na zachod polozona historyczna granice polski, z roku 1018, ustalona traktatem w Budziszynie i wytyczona tak, ze cala Misnia i Luzyce byly po polskiej stronie. W rokowniach Stalina z USA i Anglia, zachodnia granica zostala ustalona na Odrze i Nysie Zachodniej, a nie na Nysie Klodzkiej, jak to proponowali sojusznicy zachodni.
Rozbiory Polski byly wynikiem polityki Drang nach Osten, Frederic’a II, krola Prus. Wczesniej po rzeziach Chmielnickiego na Ukraine w 1648 roku, finansiera zydowska w Polsce byla przekonana, ze nadchodzi wypedzenie Zydow z Polski, tak jak wczesniej mialo to miejsce w Anglii, Francji i Hiszpanii. Zydzi sfinansowali Krolestwo Pruskie ze stolica w Berlinie w 1701 roku, uzywajac kapitalow z Polski. Zabor Pruski podwoil ilosc ludnosci i terytorium Krolestwa Pruskiego, dzieki czemu rzad w Berlinie zdominowal 350 malych panstewek niemieckich i dokonal zjednoczenia Niemiec w 1871 roku. Polityka Bismarka opierala sie na sojuszu z Rosja i wspolnocie interesow w utrzymaniu polskich prowincji jako kolonii.
Dramatem Narodu Polskiego w 1939 roku by polozenie miedzy nazistowskimi Niemcami i komunistyczna Rosja obydwa rezymy totalitarne gotowe popelniac ludobojstwo. W obliczu przewazajacych sil wrogow, podstawowe rozeznanie sytuacji geopolitycznej Polski bylo takie, ze jezeli nazisci niemieccy by wygrali wojne to w najlepszym wypadku przesiedlali by brutalnie Polakow na wschod, ale mogli byli dokonywac masowych mordow i starac sie biologicznie zniszczyc Narod Polski. Wobec takiej perspektywy Polacy skutecznie zrobili wszystko, zeby Niemcy wojne przegraly, mimo tego ze wygrana Sowietow grozila okrutna pacyfikacja, komunistyczna demoralizacja i wlaczeniem Polski do imperium sowieckiego. Natomiast na ziemiach piastowskich komunistyczna i satelicka Polska Ludowa byla czescia imperium sowieckiego i ograniczala potencjal niemiecki.
Dzis Rosja odbudowuje sie po upadku komunizmu i kradzierzy prywatyzacyjnej, przy ciaglych stratach demograficznych i szerzacej sie demoralizacji ludnosci. Putin stara sie odbudowac pozycje Rosji, na podstawie eksportu surowcow, glownie ropy naftowej i nawrotu do prawoslawia. Gra polityczna Rosji z Niemcami na pewno nie ma na uwadze dobra Unii Europejskej, wrecz przeciwnie moze przyczynic sie do upadku UE, w ktorym to wypadku kontynent europejski, moglby byc zdominowany przez porozumienie rosyjsko-niemieckie, ktorego waznym etapem mogloby byc kompletne zdominownie Ukrainy przez Moskwe. Tak wiec pokrywanie wysokich kosztow rurociagu na dnie Baltyku, jest inwestycja w budwie specjalnego porozumienia Rosji z Niemcami.
www.pogonowski.com
|
|
3 grudzień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Brakująca narodowość... Przykładowa tresura AOTE
lipiec 20, 2008
tłumacz
|
Zmienić Regulamin Sejmu RP!
październik 5, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przeczytaj pomysl i pozwol podobnie uczynic innym.
styczeń 31, 2003
Elzbieta
|
Do prostego człowieka
marzec 23, 2003
|
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
|
Możemy się doigrać
styczeń 19, 2008
.
|
Bez Ideologii (?)
czerwiec 2, 2002
Marcin Masny
|
Nie dla "tarczy antyrakietowej" w Polsce - Ogólnokrajowa demonstracja antywojenna
marzec 1, 2007
J. Duranowski
|
Opcja Zerowa.
Sto lat za murzynami, pięć minut przed Żydami
marzec 6, 2008
Artur Łoboda
|
Światowy Dzień Chorego - uchwały Primum Non Nocere
luty 11, 2006
Adam Sandauer
|
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
|
Bunt izraelskich pilotów
wrzesień 26, 2003
Waldemar Chamala
|
Wielka Loża Anglii
grudzień 12, 2003
S.B.
|
Roman Giertych o sojuszu z Moskwą
listopad 8, 2006
jan
|
Amnezja
sierpień 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Komu i Czemu Iran Przeszkadza?
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska oskarżana o szowinizm
styczeń 19, 2006
PAP
|
Wstyd za Instytut Pamięci Narodowej
luty 26, 2003
Dr Leszek Skonka
|
Prymas: uczmy się miłości
kwiecień 11, 2004
PAP
|
W oczekiwaniu na nowe
październik 8, 2005
Kazimierz Murasiewicz
|
więcej -> |
|