ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Chiny zwalczają kryzys  
17 lipiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
POETA 2015 – wiersz – WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
22 luty 2015      www.trwanie.com
Klin na politycznego kaca 
9 listopad 2015      Artur Łoboda
Katastrofa w Smoleńsku jako wynik "dziadostwa" XX-lecia III RP 
28 wrzesień 2010      MG
Można się załamać, jeśli to prawda .... 
7 styczeń 2019      Alina
„Dziś” to Stefana Pastuszewskiego epos z „życia na niby” biznes-Polski XXI wieku 
12 lipiec 2010      Marek Głogoczowski
Wnuki przeklną Nas za Naszą lekkomyślność 
4 październik 2020      Artur Łoboda
Ostateczny dowód naukowy na istnienie kowida 
25 kwiecień 2021     
Źródła antypolonizmu 2016 
5 luty 2016      Artur Łoboda
AstraZeneca WYCOFUJE zastrzyki z wirusa Covid-19 na całym świecie po przyznaniu się, że powoduje on zakrzepy krwi 
18 maj 2024      Ava Grace
Pandemia Covid była fałszywa… 
7 luty 2025      Kit Knightly
Mściwa kasta 
2 październik 2017     
Urojone wojny. World War E. 
26 wrzesień 2014     
BĄDŹCIE PRZEKLĘCI 
6 listopad 2014      www.trwanie.com
Prawda ponad wszystko 
1 grudzień 2016     
Trzeci Gross 
25 lipiec 2016      Artur Łoboda
Niepowtarzalna okazja dla PiS - ucieczka do przodu 
14 styczeń 2022     
Niemcy nigdy tak naprawdę nie zmierzyły się z własną historią. Prościej było ją odrzucić 
28 wrzesień 2017      Konrad Kołodziejski
Kradna mundury 
13 listopad 2010      Goska
Próbka intelektualna lewackich zwolenników aborcji na życzenie 
30 październik 2020     

 
 

Rok nowoczesnego - "normalnego" faszysty

I tak, gdy powolnymi krokami rok 2021 zbliża się do fanatycznego zakończenia, nadszedł czas na moje tradycyjne podsumowanie końca roku.
To „Rok Wołu” w chińskim zodiaku, ale ja nazywam go „Rokiem nowego normalnego faszysty”.
 
I jaki to był fenomenalnie faszystowski rok!
 
Nie mówię o amatorskim faszyzmie.
Mówię o profesjonalnym faszyzmie klasy A.
Faszyzm uświęcony przez rząd i korporacje.
Faszyzm o robaczywych oczach, nakrapiany śliną, pijany nienawiścią.
 
Mam na myśli tłumy faszystów z Nowej Normalności, którzy krzyczą nienawiść i groźby pod adresem „Nieszczepionych”, gdy są wyciągani z pociągów z napisem „Tylko zaszczepieni” , malują na witrynach sklepów wiadomości z czasów nazistowskich , przywódcy rządu podżegający masową nienawiść , komentatorzy telewizyjni dosłownie cytując sadystycznych lekarzy nazistowskich SS , lewicowców, którzy stają się w pełni faszystami na Facebooku, obozy koncentracyjne, propagandę Goebbelsa , cenzurę sprzeciwu … całe dziewięć jardów.
 
Tu w Europie sprawy są szczególnie faszystowskie.
Kraje Nowej Normalności, jeden po drugim, wprowadzają systemy segregacji społecznej, nakazują „zamykanie” „nieszczepionych” i w inny sposób prześladują tych, którzy odmawiają podporządkowania się oficjalnej ideologii Nowej Normalności.
 
Austria wprowadziła obowiązkowe „szczepienia”
Niemcy pójdą w ich ślady
„Przepustki Covid” zostały zatwierdzone w Wielkiej Brytanii
Grecja nakłada grzywny na „nieszczepionych” emerytów  , zmniejszając wysokość ich emerytur państwowych.
Szwedzi sami „odpryskują”.
I tak dalej.
 
W Nowych - Normalnych Niemczech „nieszczepieni” znajdują się de facto w areszcie domowym.
Mamy zakaz wstępu do społeczeństwa.
Mamy zakaz podróżowania.
Nie wolno nam protestować.
Nasze pisma są cenzurowane.
Jesteśmy codziennie demonizowani i odczłowieczani przez rząd Nowej Normalności, państwowe i korporacyjne media oraz masy Nowej Normalności.
Nowe oddziały normalnych bandziorów włóczą się po ulicach, brutalizując emerytów , napadając na zakłady fryzjerskie , sprawdzając „dokumenty”,  mierząc odległości społeczne, dosłownie, jak kijami mierniczymi .
 
Gestapo aresztowało nawet Świętego Mikołaja za brak maski na jarmarku bożonarodzeniowym.
 
W szkołach faszystowscy nauczyciele Nowej Normalności rytualnie poniżają „niezaszczepione” dzieci, zmuszając je do stania przed klasą i usprawiedliwiania ich statusu „niezaszczepionych”, podczas gdy „zaszczepione” dzieci i ich rodzice są oklaskiwani , jak niektóre wersje Nowych Normalnych Hitlerjugend .
 
Kiedy nowy kanclerz Nowych Normalnych Niemiec, Olaf Scholz, ogłosił, że „dla mojego rządu nie ma już czerwonych linii, jeśli chodzi o robienie tego, co należy zrobić”,  najwyraźniej nie żartował.
 
To tylko kwestia czasu, zanim rozkaże Ministrowi Propagandy Nowej Normalności Karlowi Lauterbachowi wygłosić swoje wielkie przemówienie w Sportpalast, w  którym zapyta Nowych Normalnych, czy chcą „wojny totalnej”… i myślę, że znasz resztę tej historii.
 
Ale to nie jest tylko opowieść o Nowych Normalnych Niemczech, Nowej Normalnej Europie czy Nowej Normalnej Australii.
I nie jest to tylko opowieść o masowej histerii czy „nadmiernej reakcji” na koronawirusa. „New Normal” to globalna koprodukcja GloboCap, warta wiele bilionów dolarów koprodukcja, która jest w fazie rozwoju od dłuższego czasu, a w tym roku poszli dokładnie według scenariusza.
 
Biorąc pod uwagę cały dramat ostatnich 12 miesięcy, łatwo zapomnieć, że rok rozpoczął się okupacją Waszyngtonu  przez tysiące sił amerykańskich (tj. GloboCap) w następstwie „Ataku terrorystycznego na Kapitol”  (a/k /a „Powstanie 6 stycznia” lub „Próba zamachu stanu” lub inne takie bzdury) przeprowadzone przez kilkuset całkowicie nieuzbrojonych zwolenników Donalda Trumpa, którzy rzekomo mieli zamiar „obalić rząd” i „zniszczyć demokrację” za pomocą… dobrze, gołymi rękami.
 
Był to długo wyczekiwany spektakl „Powrót do normalności”, który przygotowywany był przez ostatnie cztery lata, publiczne upokorzenie Nieautoryzowanego Prezydenta (i „populistów”, którzy umieścili go na stanowisku) oraz pokaz siły GloboCap.
 
Oto jak opisałem to w styczniu:
Innymi słowy, GloboCap daje nam lekcję.
Nie wiem, o ile jaśniej mogliby to uczynić.
Właśnie zainstalowali nowego marionetkowego prezydenta, który nie potrafi nawet symulować bystrości umysłu, w zamkniętej, strzeżonej przez wojsko ceremonii, w której nikomu nie pozwolono uczestniczyć, z wyjątkiem kilku członków klas rządzących.
Namówili jakiegoś epigona Alberta Speera, aby przekształcił Mall (gdzie zwykle gromadzi się publiczność) w „ "pole flag ”, symbolizujące „jedność”.
Zrobili nawet nazistowskie Lichtdom .
Aby to wyjaśnić, namówili Lady Gagę, aby przebrała się za postać z Igrzysk  Śmierci  z broszką z napisem „Kosogłos” i zaśpiewała hymn narodowy.
Transmitują ten spektakl na cały świat”.
 
Jak zakładam, jest to już oczywiste dla wszystkich, „powrót do normalności” był „powrotem do nowej normalności”, który globalny kapitalistyczny establishment już narzucał całemu światu.
Przekaz nie mógł być jaśniejszy.
 
Jak zwięźle ujął to Arnold Schwarzenegger, przesłanie brzmi: „chrzanić swoją wolność”
 
Przesłanie jest takie, zamknij się i trzymaj się pieprzonej linii.
 
Wiadomość jest taka, pokaż mi swoje pieprzone papiery.
Użyj pieprzonych zaimków.
Zjedz pieprzone robaki.
Zdobądź te pieprzone „szczepienia”.
Nie pytaj nas, kurwa, „ile”.
Odpowiedź brzmi: „tyle, ile ci kurwa powiemy”.
 
Przesłanie jest takie, że nie będzie więcej nieautoryzowanych prezydentów, nie będzie już opuszczania Unii Europejskiej, nie będzie już „populistycznych” buntów przeciwko globalnej hegemonii globalnego kapitalizmu i jego miażdżącej dusze, bezwartościowej „obudzonej” ideologii.
GloboCap skończył z grą w dupę.
Ogłosili to w marcu 2020 roku.
 
Poinformowali nas w jednoznaczny sposób, że nasze życie zmieni się na zawsze.
Oznaczyli i reklamowali tę zmianę jako „nową normalność”, na wypadek, gdybyśmy… no wiesz, mieli problemy poznawcze.
Nie ukrywali tego.
Chcieli, abyśmy dokładnie zrozumieli, co nadchodzi, globalno-kapitalistyczna wersja totalitaryzmu , w której wszyscy będziemy szczęśliwymi, małymi faszystowskimi „konsumentami” pokazującymi sobie nawzajem nasze „certyfikaty zgodności”, aby móc żyć własnym życiem.
 
Nie muszę szczegółowo omawiać całego roku.
Pamiętasz najważniejsze wydarzenia…
wprowadzenie „bezpiecznych i skutecznych” cudownych „szczepionek”"  , które nie powstrzymują Cię przed zarażeniem się ani rozprzestrzenianiem wirusa, a które zabiły i zraniły tysiące ludzi, ale które teraz musisz przyjąć co trzy lub cztery miesiące, aby móc pracować lub chodzić do restauracji;
wprowadzenie globalnego systemu społecznej segregacji/cyfrowego systemu certyfikacji zgodności,  który nie ma żadnego medycznego sensu, ale do którego „szczepionki” miały nas zmusić; 
Kryminalizacja sprzeciwu
Wytwarzanie „rzeczywistości”
Wojna propagandowa
Kult Covidian ;
rozpoczęcie Wielkiej Nowej Normalnej Czystki ;
cały  pakiet Patologicznego Totalitaryzmu .
 
Chciałbym zakończyć optymistyczną nutą, bo Jezu, ten faszyzm jest przygnębiający.
Wspomnę więc tylko, że, jak zapewne zauważyłeś, coraz więcej ludzi „budzi się” lub przenosi swój wewnętrzny hart ducha i wreszcie sprzeciwia się nakazom „szczepienia”, „przepustkom na szczepienia” i segregacji społecznej i całą resztę faszystowskiego programu New Normal.
Zamierzam głośno zachęcać do tego „przebudzenia”.
 
Mam nadzieję, że ci – a wiesz, kim jesteś – którzy zgłaszają fakty i sprzeciwiają się Nowej Normalności, i są wyśmiewani, demonizowani, ośmieszani, cenzurowani, oczerniani, zastraszani i wykorzystywani w inny sposób, codziennie przez 21 miesięcy , ponieważ nasi bardziej „wybitni” koledzy — a wiesz kim jesteś — siedzieli w milczeniu lub brali udział w Święcie Nienawiści, dołączą do mnie w oklaskach i powitaniu tych „wybitnych” kolegów do walki… wreszcie.
 
Aha, i jeśli jesteś jednym z tych „wybitnych” kolegów i zaczynasz bić się w piersi i brzmi, jakbyś właśnie odkrył na nowo dziennikarstwo śledcze i teraz prowadzisz oskarżenie przeciwko Nowej Normalności dla swoich widzów na YouTube lub czytelników Substack , proszę zrozum, jeśli trochę się poróżnimy. Mówiąc za siebie, tak, to było trochę stresujące, wykonywanie swojej pracy i robienie za ciebie tego gówna w okopach przez ostatnie 21 miesięcy.
Nie wspominając już o tym, że praktycznie zabiła moją pisarską komedię… a ja mam być satyrykiem politycznym.
 
Ale idę, znów się „złoszczę”… nieważne.
Jak powiedział lekarz: „kup bilet, jedź”.
I jest to czas radości, miłości i przebaczenia, publicznego krzyżowania dysydentów, paranoi, masowej histerii i prześladowania „nieszczepionych” krewnych, i OK, mogłem mieć o jednego za dużo.
 
Wesołych świąt dla wszystkich, z wyjątkiem, oczywiście, faszystów Nowej Normalności, zwłaszcza tych, którzy torturują dzieci.
 
Boże, wybacz mi, ale mam nadzieję, że się udławią.
 
Źródło:

https://off-guardian.org/2021/12/20/the-year-of-the-new-normal-fascist/
4 styczeń 2022

CJ Hopkins 

  

Komentarze

  

Archiwum

2009.02.21. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 21, 2009
tłumacz
Emigracja lekarzy czy propaganda?
lipiec 25, 2005
Adam Sandauer
Fałszywe porównania
luty 12, 2005
Kazimierz Poznański
Elegia na Bronka Wildsteina
maj 14, 2006
tadeusz
Rosną długi finansów publicznych
lipiec 16, 2002
PAP
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Déjà vu - konferencja w Monachium 1938
luty 18, 2008
marduk
Bojkot Frito Lay !!!
styczeń 6, 2006
marduk
Resort finansów odsłania prawdziwe oblicze
wrzesień 17, 2002
Wiktor Krzyżanowski Puls Biznesu
System za 25 milionów
marzec 15, 2006
Zmierzch uchwałodawstwa RJP?
luty 20, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
Ponownie Zimna Wojna?
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kuty na cztery nogi
styczeń 9, 2003
Tomasz Piwowarski
"Cnota Nienawiści"
sierpień 27, 2008
Iwo Cyrian Pogonowski
Panna DupRe zarabia na dupIe
marzec 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Szczepili nieświadomych ludzi przeciw Ptasiej Grypie. Zmarło 21 pensjonariuszy
lipiec 2, 2008
tvn
Faszyzm Po Żydowsku
lipiec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kabała Bush'a i Propaganda Na Nadchodzące Wybory
wrzesień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media