ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wybory, wybory 
6 październik 2011      Bogusław
Ordery 
13 wrzesień 2018     
Umowę o pracę proponują jedynie szaleńcy 
8 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Próba zrozumienia prawdziwego celu globalizacji 
8 maj 2013      Artur Łoboda
Pic na wodę, fotomontaż  
25 kwiecień 2017     
NWO cenzuruje za pośrednictwem Eurowizji 
19 maj 2021     
 
28 czerwiec 2017     
Globalne kłamstwo 
21 czerwiec 2021      Wolfgang Wodarg
To się musiało skończyć "pandemią" 
27 październik 2020     
Ahmadinejad bears a message for Israel 
16 październik 2010      przysłał ICP
Wesołe podsumowanie wizyty Putina w Polsce 
2 wrzesień 2009      tłumacz
Stan wyjątkowy? 
16 marzec 2020      Artur Łoboda
Co by tu jeszcze spieprzyć... 
16 listopad 2016      Artur Łoboda
Nie wierzę ludziom, który skupują bitcoiny 
2 grudzień 2023     
Autopsja potwierdza, że ​​brytyjska matka zmarła z powodu ostrego zapalenia mięśnia sercowego po otrzymaniu szczepionki Pfizer COVID 
26 maj 2022     
Trudni sąsiedzi. Mentalna granica. Janusz Zagajewski 
30 kwiecień 2012      Janusz Zagajewski
List Bogusława albo bezradność . 
6 grudzień 2015      Boguslaw Biedrzynski
Bajka o gniewie i życzliwości 
22 marzec 2017      Paweł Ziółkowski
Kto winien poniewierania Polską? 
13 marzec 2019     
Koniec złudzeń 
12 październik 2016     

 
 

Big Pharma, Gates, Fauci, brytyjscy urzędnicy oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości w skardze do sądu międzynarodowego

Aktywiści oskarżają brytyjskich urzędników i najpotężniejsze postacie na świecie o medyczne ludobójstwo, powołując się na szereg statystyk dotyczących skutków „szczepionek” i polityki przeciwko COVID.
 
 
( LifeSiteNews ) – Grupa, w skład której wchodzi były wiceprezes firmy Pfizer, dr Michael Yeadon, złożyła skargę do Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) w imieniu obywateli Wielkiej Brytanii przeciwko Borisowi Johnsonowi i brytyjskim urzędnikom, Billowi i Melindzie Gatesom, dyrektorom generalnym firm Big Pharma , prezesowi wykonawczemu Światowego Forum Ekonomicznego Klausowi Schwabowi i inni za zbrodnie przeciwko ludzkości.

 
Brytyjska grupa, obejmująca astrofizyka i kierownika zakładu pogrzebowego, dodatkowo oskarżyła dr. Anthony'ego Fauciego; Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa, dyrektora generalnego Światowej Organizacji Zdrowia (WHO); June Raine, dyrektor naczelny agencji regulacyjnej ds. leków i produktów zdrowotnych (MHRA); dr Radiv Shah, prezes Fundacji Rockefellera; oraz dr Peter Daszak, prezes EcoHealth Alliance, jako „odpowiedzialnych za liczne naruszenia Kodeksu Norymberskiego… zbrodnie wojenne i zbrodnie agresji” w Wielkiej Brytanii i innych krajach.
 
Po wielokrotnych nieudanych próbach wniesienia sprawy do angielskiego systemu sądowego, skarżący uciekli się do wzywania MTK „z najwyższą pilnością” „do zaprzestania rozpowszechniania szczepień przeciw COVID, wprowadzania nielegalnych paszportów szczepień i wszelkich innych rodzajów nielegalnej wojny… toczącej się przeciwko mieszkańcom Wielkiej Brytanii”.
 
W skardze grupy  złożonej 6 grudnia przedstawiają dowody na to, że „szczepionki” na COVID-19 są w rzeczywistości eksperymentalnymi terapiami genowymi opracowanymi w oparciu o badania nad nabywaniem funkcji z koronawirusów nietoperzy, argumentując, że te „szczepionki” spowodowały masową śmierć i obrażenia i że rząd Wielkiej Brytanii nie przeprowadził dochodzenia w sprawie takich zgłoszonych zgonów i obrażeń; że liczby przypadków COVID i zgonów zostały sztucznie zawyżone; że maski na twarz są szkodliwe z powodu niedotlenienia, hiperkapni i innych przyczyn; a testy PCR są „całkowicie niewiarygodne” i „zawierają rakotwórczy tlenek etylenu”.
 
Ponadto argumentowali, że skuteczne terapie COVID-19, takie - jak hydroksychlorochina i iwermektyna, zostały stłumione, co doprowadziło do większej liczby zgonów z powodu COVID-19 niż powinno.
 
Twierdzą, że blokady zostały wprowadzone pod pretekstem sztucznie zawyżonej liczby infekcji i zgonów wywołanych przez zmodyfikowanego wirusa, a także eksperymentalne „szczepionki” doprowadziły do:
 
Ogromnej liczny krótkotrwałego uszkodzenia i śmierci, z co najmniej 395 049 zgłoszonymi działaniami niepożądanymi po „szczepionkach” przeciw COVID - w samej Wielkiej Brytanii;
gwałtowny wzrost liczby zgłoszeń z linii ChildLine od wrażliwych dzieci podczas blokad;
„niszczenie bogactwa i przedsiębiorstw” poprzez narzucone blokady;”
„dotkliwe pozbawienie wolności fizycznej z naruszeniem podstawowych zasad prawa międzynarodowego”, w tym zakaz podróżowania i zgromadzeń oraz przymusowa kwarantanna i samoizolacja;
apartheid z powodu segregacji poprzez zmuszenie do posiadania paszportu szczepionkowego;
oraz „spodziewane zmniejszenie płodności” po „szczepieniu”, wśród innych szkodliwych skutków fizycznych i psychicznych.

 
Ponadto skarżący utrzymują, że „tłumienie bezpiecznych i skutecznych alternatywnych metod leczenia Covid-19 jest równoznaczne z morderstwem i uzasadnia przeprowadzenie pełnego dochodzenia przez sąd”.
Zauważyli, że poza cenzurą informacji w Internecie i promocji tych alternatywnych metod leczenia, „niektóre czasopisma akademickie blokują publikację badań wykazujących skuteczność leków, takich jak iwermektyna i hydroksychlorochina”.
 
Skarżący przytoczyli także wypowiedzi ocalałych z Holokaustu, którzy nakreślili „wyraźne podobieństwa między ograniczeniami Covida a początkiem Holokaustu”.
W liście otwartym ocaleni z Holokaustu poprosili organy nadzoru medycznego o „natychmiastowe zatrzymanie tego bezbożnego eksperymentu medycznego na ludzkości”, który, jak twierdzą, narusza Kodeks Norymberski.
 
Twierdzą nawet, że „kolejny holokaust o większej skali rozgrywa się na naszych oczach”.

Jedna z ocalałych, Vera Sharav, zauważyła w wywiadzie cytowanym w skardze:
 
„Ostrą lekcją z Holokaustu jest to, że kiedykolwiek lekarze połączą siły z rządem i odejdą od swojego osobistego, zawodowego, klinicznego zobowiązania do nie wyrządzania krzywdy jednostce, medycyna może zostać wypaczona z uzdrawiającego, humanitarnego zawodu w morderczy aparat”.
 
„To, co odróżnia Holokaust od wszystkich innych masowych ludobójstw, to kluczowa rola, jaką odgrywa establishment medyczny, cały establishment medyczny.
Każdy krok w tym morderczym procesie był aprobowany przez akademicką, profesjonalną placówkę medyczną.
Lekarze medycyny oraz prestiżowe towarzystwa i instytucje medyczne nadały pozory legitymizacji dzieciobójstwu, masowemu mordowi ludności cywilnej”.
 
Według wnioskodawców wszystkie szkodliwe konsekwencje „szczepionek”, blokady i wirusa spełniają kryteria ludobójstwa, zbrodni przeciwko ludzkości i zbrodni wojennych przeciwko ludności Wielkiej Brytanii, ponieważ winni „członkowie Rządu Wielkiej Brytanii i światowi przywódcy mają zarówno wiedzę, jak i intencje w odniesieniu do tych rzekomych przestępstw”.
 
W rzeczywistości twierdzą, że destrukcyjne konsekwencje „szczepionek”, blokad i skonstruowanych wirusów są celowymi próbami depopulacji i destabilizacji społecznej w ramach globalnie skoordynowanego planu konsolidacji bogactwa i władzy w rękach nielicznych.
 
Argumentują, że środki te stanowią zatem również „zbrodnię agresji”, to znaczy wysiłek „skutecznego sprawowania kontroli lub kierowania polityczną lub militarną akcją państwa”.
Twierdzą, że w tym przypadku celem jest „krok po kroku likwidacja wszystkich państw Demokratycznych” oraz „zniszczenie małych i średnich przedsiębiorstw, przenosząc udziały w rynku do największych korporacji”, należących do ultra-bogatych, aby dać tej „elitarnej” grupie większą kontrolę polityczną i monetarną.
 
 
 
Źródło:
https://www.lifesitenews.com/news/big-pharma-execs-gates-fauci-uk-officials-charged-with-crimes-against-humanity-in-international-court/
19 grudzień 2021

Emily Mangiaracina  

  

Komentarze

  

Archiwum

*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
Korespondencja z Bagdadu
lipiec 5, 2003
http://www.przekroj.com.pl
Wizyta premiera Tuska w Moskwie - garść refleksji na gorąco
luty 9, 2008
Adam Smiech
Podstępny rak toczy służbę zdrowia
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?
marzec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
NIE dla imperialistycznych "rozjemców"!
sierpień 17, 2006
Workers Vanguard
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wymienią
listopad 25, 2005
www.krakow.pl
WŁADZA JAK WULKAN Ten tekst dedykuję mieszkańcom mojego Otwocka, miejscowa prasa nie chce go drukować...
marzec 4, 2007
Dariusz Kosiur
Traktat Konstytucyjny za trudny na referendum
wrzesień 12, 2003
Imam Chazbijewicz: wizyta papieża wzmocniła państwo polskie
sierpień 19, 2002
PAP
Awerroizm sejmowy
październik 8, 2006
Adam Wielomski
Pomóżcie proszę wstrzymac to opętanie
styczeń 23, 2004
"Nie gardzić własnymi pomnikami"
czerwiec 4, 2008
Artur Łoboda
Gdy rozum śpi budzą się upiory
maj 1, 2008
Artur Łoboda
Kiepscy
grudzień 4, 2003
PO ma dwa już razy więcej zwolenników, niż PiS
styczeń 11, 2008
PAP
Konsolidacja kapitału
luty 26, 2004
Reuters
"Wojna w Iraku zagraża losom ludzkości"
marzec 22, 2003
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media