ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
więcej ->

 
 

Papierowe apele

Od lutego 2002 roku Związek Zawodowy Pracowników Stoczni Gdynia "Stoczniowiec" toczy samotną walkę w obronie swojego istnienia. Przywódcy tego związku – przewodniczący Leszek Świętczak, oraz wiceprzewodniczący Tadeusz Czechowski i Jan Szopiński – zostali wbrew ustawie o związkach zawodowych dyscyplinarnie zwolnieni z pracy, ponieważ dyrekcja obciążyła ich odpowiedzialnością za lutowy strajk załogi. Przy pomocy administracyjnych szykan próbowano uniemożliwić im kontynuację działalności związkowej na terenie przystoczniowym: w przyczepie kempingowej i w namiocie. Dyrekcja domaga się od związku zawodowego „Stoczniowiec” zmiany statutowych władz, odmawia wpuszczania interesantów związku na teren Stoczni, a 24 lipca zabroniła odbycia w zakładzie zebrania członków związku. Może więc prawdziwe są również doniesienia o presji wywieranej przez przełożonych na pracowników – członków ZZ "Stoczniowiec", aby wystąpili z tego związku, jeśli nie chcą stracić pracy.

Wolności związkowe są istotną częścią praw człowieka. Łamanie tych wolności jest w świetle polskiego prawa przestępstwem. Organy państwa, powołane do strzeżenia prawa i swobód obywatelskich, nie wzięły jednak w obronę ludzi, których dyrekcja stoczni próbuje zniszczyć pozaprawnymi szykanami i przymusem ekonomicznym. Przywódcy ZZ "Stoczniowiec" pozostają bez pracy od 1 marca po dziś dzień. Gdy państwo zawodzi, potrzebna jest inicjatywa obywatelska. Związkowcom z Gdyni, którzy próbują ocalić podstawę więzi społecznej – międzyludzką solidarność – potrzebna jest, jak w czasach Komitetu Obrony Robotników, nasza materialna pomoc. Niżej podpisani angażują się w tę pomoc według własnych możliwości i apelują do wszystkich o nadsyłanie datków solidarności na konto:

Związek Zawodowy Pracowników Stoczni Gdynia S.A. "Stoczniowiec"
PKO BP, Oddział I w Gdyni
Nr. Rachunku: 10201853-631044-270-1
Z dopiskiem: Pomoc dla wyrzuconych z pracy związkowców

Ks. Adam Boniecki
Ryszard Bugaj

Bogdan Cywiński

Tadeusz Kowalik

Jacek Kuroń

Mieczysław Krajewski

Henryka Krzywonos
Aleksander Małachowski
Karol Modzelewski

Maciej Rembarz

Zbigniew Romaszewski

Maria Wosiek

Adrian Zandberg

Tadeusz Zieliński
28 sierpień 2002

 

  

Archiwum

O WZGLĘDNOŚCI CIERPIENIA
kwiecień 9, 2008
Marek Jastrząb
Akcja bezpośrednia, czyli o bezużyteczności uległości
luty 14, 2007
Piotr Ciszewski
W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
Podobne kariery polityczne Bush’a i Putina
czerwiec 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Imperium
lipiec 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Komisja Finansów udzieliła absolutorium dla rządu za 2001 r.
lipiec 23, 2002
PAP
Porwany, oswobodzony i poszukiwany (Bioferm - cz.2)
styczeń 13, 2006
zn
Czy Masakra Libanu Poprzedza Atak na Iran?
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Aresztowanie wiceprezesa "Wólczanki"
grudzień 17, 2002
PAP
LIST OTWARTY
lipiec 22, 2003
mars
Czy IV Rzeczpospolita spełni oczekiwania Polaków?
kwiecień 13, 2005
Meldunek z podróży do "czarnej dziury" Europy
sierpień 30, 2006
Marek Głogoczowski
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
Kosze dla Krakowa po 2500 złotych za sztukę
lipiec 30, 2004
www.krakow.pl
Web 2.0 - ?ródło informacji dla wywiadu
luty 8, 2008
heise online / interia.pl
Zrobcie miejsce dla nowych obywateli
styczeń 22, 2003
Elzbieta
Demagogia
maj 24, 2008
Marek Jastrząb
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media