ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
więcej ->

 
 

Odszkodowanie za stalinowski obóz pracy

Krakowski Sąd Okręgowy przyznał ponad 40 tys. zł mężczy?nie, który na początku lat 50. ubiegłego wieku pracował w polskim obozie pracy w Jaworznie - poinformował rzecznik sądu sędzia Waldemar Żurek.

Pozew w tej sprawie złożył Stanisław W., który w 1951 roku został skazany przez sąd wojskowy za przynależność do Konspiracyjnej Organizacji Niepodległościowej na osiem lat więzienia. Trafił do Centralnego Obozu Pracy - Więzienia Progresywnego w Jaworznie, gdzie pracował w stolarni.

Na wolność wyszedł w 1953 roku na mocy amnestii. Za przepracowane w ciężkich warunkach 700 dni nie dostał wynagrodzenia, okresu pracy w obozie nie zaliczył mu ZUS w poczet stażu pracy.

Sąd uznał, że Stanisławowi W. należy się zapłata. Stwierdził także, że roszczenie byłego wię?nia wobec Skarbu Państwa nie przedawniło się, ponieważ byłoby to sprzeczne z zasadami współżycia społecznego. Wyrok nie jest prawomocny.
(PAP)

Tymczasem Salomon Morel - naczelnik tego obozu, kat i oprawca AK-owcow, Slazakow, Niemcow zyje sobie w Izraelu i dzieki sataraniom Aleksandra Kwasniewskiego otrzymuje z naszych podatkow wysoka emeryture - kilka tysiecy zlotych.
A tak na marginesie: nie byl to zaden polski oboz pracy lecz stalinowski oboz pracy i oswiadczenie sadu jest obelga dla Narodu Polskiego.

(Adam)
8 październik 2004

 

  

Archiwum

"Tolerancja" niczym "judzenie"
marzec 1, 2005
PAP
Pogarda dla Polaków w podręcznikach historii w USA
luty 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Sen
marzec 17, 2004
Artur Łoboda
Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz...
wrzesień 26, 2007
.
Żydzi stanowią więcej niż połowę najbardziej wpływowych ludzi na świecie - stwierdza ranking pisma Vanity Fair
październik 18, 2007
Lech Maziakowski
"Niech bogaci rosną w siłę, a słabi i biedni niech giną"
Dokąd podążasz polska gospodarko

kwiecień 24, 2003
Zdzisław Miłkowski
Sport - szlachetna rywalizacja?
lipiec 18, 2006
MirNal
Jak bogacił się były prezes Stoczni
lipiec 18, 2002
PAP
Barack Obama Prezydentem USA
listopad 5, 2008
mik
Drogie państwo
lipiec 29, 2003
Teresa Kuczyńska
Czego nie wiemy ?
lipiec 16, 2003
przesłala Elżbieta
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
Cul-Capita/OraNUS, czyli niewidzialny "PAN" Zachodu
kwiecień 10, 2006
Marek Głogoczowski
Samohipnoza
wrzesień 23, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Rejtan
czerwiec 7, 2003
przesłała Elżbieta
Dramat szefowej fundacji
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
dukat
czerwiec 18, 2004
"Ugly American"
kwiecień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Głupi, bierny ale wierny"
listopad 29, 2006
za PAP
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media