|
Dlaczego szczepionki są zabójcze?
|
|
Blisko rok - od września 2020 roku czekam na odpowiedź Ministra Zdrowia do podania chociaż jednego dowodu naukowego, że szczepienia służą zdrowiu.
Moja Skarga na brak odpowiedzi i przymuszenie Ministra do jej udzielenia - "procedowana" jest od listopada 2020 roku w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie.
Biorąc pod uwagę fakt, że na świecie szczepi się miliardy ludzi - powinniśmy mieć nawet tysiące dowodów naukowych na skuteczność szczepionek w ochronie organizmu.
A tu nie ma ani jednego!
Do tej pory twierdzono, że "statystyka zachorowalności" ma być dowodem na rzekomą ochronę organizmów poprzez szczepienia.
Jednak w dobie "kowida" doskonale wiemy, że statystyka służy tym - którzy ją zamawiają.
Osobiście powtarzam niezmiennie, że to zmiana warunków życia, higiena i czysta woda do picia są prawdziwymi przyczynami odejścia wielu znanych kiedyś chorób.
Mamy kilka barier ochronnych organizmu.
Działają one niczym średniowieczna twierdza - otoczona murami.
W niektórych twierdzach było kilka kręgów murów i w tym środkowym chroniły się kobiety i dzieci.
Wróg musiał zdobywać kolejne kręgi murów obronnych - by na końcu dotrzeć do "zamku" i chroniących się w nich kobiet - oraz dzieci.
Zanim element chorobowy (powiedzmy że to wirus) dotrze do komórki - to musi pokonać bariery ochronne człowieka.
Są to:
- Bariery fizyczne w postaci naturalnych ochron: różnorakich włosów i skóry.
- Bariera chemiczno-biologiczną w postaci jelit.
- Narządy limfatyczne i naczynie chłonne
- Komórki uczestniczące w reakcjach immunologicznych by na sam koniec wyszły naprzeciw zagrożeniu różne przeciwciała, - w tym cytokiny.
Ale to już ostatnia ochrona organizmu.
Tymczasem MEDYCZNI ZBRODNIARZE wstrzykują do krwi - a więc miejsca - gdzie w "twierdzy organizmu" znajdują się tunele prowadzące do kobiet i dzieci - wstrzykują preparaty, które niczym rozjuszony wróg przedostają się do najwrażliwszych organów ludzkich z OBŁĄKANYM TWIERDZENIEM, że tą metodą "organizm zdobędzie odporność".
A więc tak - jakby to kobiety i dzieci w twierdzy - miały się nauczyć bronić przed napastnikami.
Jest to oczywiste OSZUSTWO i dlatego NIE MA ŻADNEGO DOWODU NAUKOWEGO, ŻE SZCZEPIENIA CHRONIĄ PRZED CHOROBAMI!
Od września 2020 roku czekam na odpowiedź Ministra Zdrowia i podanie choć jednego dowodu naukowego, że szczepienia chronią przed czymkolwiek!
|
|
28 sierpień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"Powszechna Encyklopedia Filozofii"
styczeń 22, 2007
przeslala Elzbieta
|
Benedykt XVI - tylko językowo
kwiecień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
POLAND AGAINST STAMPEDE TO EU
styczeń 25, 2003
|
Szokujący Moment w Historii Demokracji USA
grudzień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Złodzieje pobożni, złodzieje bezbożni
Kapitalizm (4)
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
|
Na usługach klasy rządzącej
listopad 10, 2003
|
Żyd ujawnia całą prawdę - wideo
luty 7, 2007
Dorota
|
Moralność a reprywatyzacja
lipiec 5, 2005
PAP
|
Jak przegrać „wojnę przeciwko terrorowi?”
kwiecień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Gdyby nie Balcerowicz byli byśmy drugą Ukrainą, albo Białorusią"
marzec 31, 2004
|
Demokracja, czyli "sztuka manipulacji"
maj 13, 2003
Artur Łoboda
|
Polska Państwem Prawa ?
kwiecień 7, 2003
dr Adam Sandauer
|
Pokój nie potrzebuje nowych rakiet !
maj 20, 2007
przysłał marduk
|
Izrael Szamir - PaRDeS - studium Kabały - Rozdział 5
marzec 22, 2006
|
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
Krakowska lista idiotów
listopad 8, 2003
www.krakow.pl
|
Okradli Irak !!!
kwiecień 24, 2006
Goska
|
Komu potrzebne jest Red Watch
luty 27, 2008
Artur Łoboda
|
Polska 1918-1939
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kobieta - samica człowieka
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|