ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
więcej ->

 
 

Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror



Fiasko wojskowe w Libanie i w Iraku nie gwarantuje porzucenia daleko już posuniętych planów ataku na Iran przez oś USA-Izrael. Sprawa ta jest powodem konfliktu dowódców wojskowych przeciwko militarystom cywilnym znanym w USA jako „tchórzliwe jastrzębie” („chicken hawks”).

Fiasko podboju wojskowego i pacyfikacji Iraku, jest jednocześnie wielkim sukcesem finansowym przemysłu zbrojeniowego i firm ochraniarskich, etc. oraz wzmacnia pozycję monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie. Z tego powodu neokonserwatywny rząd Bush’a, mimo oporu dowódców, popiera izraelski plan bombardowania instalacji nuklearnych w Iranie, jako część „wojny przeciwko terrorowi.”

Fiasko Izraela w Libanie i odmowa uznania Hezbollah przez rząd Libanu, jako terrorystycznej organizacji, zwraca uwagę fakt, że słowa „terroryzm” i „terrorysta” właściwie już nie określają wyrażnie nikogo i są słowami, które teraz nie mają jasno określonego znaczenia tak jak sama „wojna przeciwko terrorowi” jest pojęciem na umyślnie mglistym, tak żeby można dowolnie rozmaite zdarzenia pod to pojęcie podciągać.

Terroryści żydowscy założyli Izrael, jako enklawę Żydów europejskich, na Bliskim Wschodzie i rozpętali konflikt USA, ze świtem islamu, zaludnionym przez ponad miliard muzułmanów. Trzeba pamiętać że założyciele Izraela byli terrorystami żydowskimi, którzy wysadzili w powietrze King David Hotel, zamordowali najwwyższego urznędnika brytyjskiego na Bliskim Wschodzie w czasie wojny przeciwko Hitlerowi i dokonali śmiertelnego zamachu na komisarza ONZtu, hrabiego Folke Bernardotte, dlatego że chciał doprowadzić do pokojowego rozwiązania konfliktu między Żydami i Arabami w Palestynie.

Teraz Izrael nadal stosuje terror wobec Arabów, tylko czyni to na większą skalę, tym razem jako niepodległe państwo, które ujarzmia terrorystów i chce stworzyć getta arabskie pod nadzorem policji arabskiej, podległej władzom izraelskm, tak jak były zorganizowane getta Żydów pod okupacją niemiecką, kiedy policja żydowska pod rozkazami gestapo łapała Żydów j ładowała ich na transporty do obozów śmierci.

Obecnie słowo „terrorysta” jest używane w celu niszczenia sprzciwu lub oporu, tak żeby jakiekolwiek wystąpienia, mające na celu obronę praw człowieka w Palestynie, były potępiane jako działalność sprzyjająca terroryzmowi. Tego rodzaju propaganda jest stosowana w mediach amerykańskich zdominowanych przez radykalnych Żydów i ich neokonserwtywnych sprzymierzeńców.

Kofi Annan, sekretarz generalny ONZtu proponował definicję: „akt terroryzmu ma za cel powodowanie śmierci lub ciężkich ran, bezbronnej ludności cywilnej, żeby zastraszyć ludność, jej rząd, lub organizację międzynarodową, w celu zmuszenia do wykonania lub niewykonania jakiegokolwiek aktu.” W krótkich słowach definicja ta dokładnie opisuje działanie Izraela w Libanie, gdzie za pomocą masakry ludności i pozbawienia dachu nad głową miliona ludzi, rząd i ludność Libanu, miały pomóc siłom izraelskim pokonać oraz rozbroić organizację Heznollah.

Od lat Izraela nazywał przywódców palestyńskich terrorystami, dlatego że nie chciał z nimi pertraktować w nadzieji ekspansji terytorialnej i przejęcia kontroli nad arabskimi terenami wodonośnymi. Na tej zasadzie, niedawno Izrael porwał 38 posłów do parlamentu palestyńskiego, jako członków organizacji Hamas, która nie jest bardziej terrorystczna niż rząd Izraela. Takimi metodami radykalni Żydzi rządący w Izraelu chcą zablokować kontakty ze światem wybranych przedstawicieli Palestyńczyków i Libańczyków, członków Hamas’a i Hezbollah.

Perfidna strategia, na której opiera się koncept „wojny przeciwko terrorowi,” jest przykrywką zbrodniczych operacji wojskowych USA w Iraku, Izraela w Libanie i w Palestynie oraz Rosji w Czeczenii. Przykładem kłamstwa związanego z tymi operacjami jest przekazanie wojsku amerykańskiemu, przez rząd Bush’a, przekonania że Saddam Hussein był odpowiedzialny za atak na wieżowce w Nowym Jorku i na Pentagon, 11tego września, 2001.

Tak więc we mgle „wojny przeciwko terrorowi” Amerykanie przekazali siłom NATO pacyfikację biednego w zasoby mineralne Afganistanu (i dającego schronienie Osamie bin Ladenowi) na rzecz amerykańskiej okupacji Iraku, bogatego w wielkie pola ropy naftowej i gazu ziemnego. Władze okupacyjne narzuciły około stu dekretów rządowi marionetkowemu w Bagdadzie, żeby przygotować rabunek tego kraju w ramach prywatyzacji.

Wzięcie do niewoli dwu żołnierzy Izraelskich, w celu wymiany ich na jeńców arabskich przez Hezbollah, nie było aktem terroru. Dopiero salwy katiuszy były terrorystycznymi salwami odwetowymi w odpowiedzi na masowy terrorystyczny atak Izraela na ludność, miasta i infrastrukturę Libanu, w którym to ataku zginęło około 1000 cywilów i million starciło mieszkania. Kofi Annan określił to jako „łamanie prawa międzynarodowego przez Izrael.”

Tego rodzaju postępowanie osi USA-Izrael doprowadziło do szerzenie się opinii, że Chiny są bardziej popularne niż USA w wielu regionach świata, które czują się zagrożone przez korporacyjną maszynę wojenną, która szuka sukcesów finansowych nawet, za cenę haniebnie przegranych operacji militarnych.

www.pogonowski.com
3 wrzesień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Piąta Kolumna organizuje kolejną imprezę "dialogu" polsko-żydowskiego
maj 16, 2007
bibula
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
Uzbrojony Dom Wariatów
kwiecień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
POLSKA GIERKA - BILANS "ZŁOTEJ DEKADY"
luty 28, 2003
Andrzej Krajewski
"Operacja naprzód razem" w głąb koszmaru
wrzesień 27, 2006
Dahr Jamail/ tłum. Piotr
Niebo
sierpień 20, 2003
Andrzej Kumor
Kowal zawinił, cygana powiesili
grudzień 11, 2003
"Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą Ukrainą"
listopad 6, 2004
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
Zdrada Wartości Moralnych USA
maj 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska „przedmurzem” żydo-chrześcijańskiego USraela
kwiecień 14, 2008
Przysłał Israel Adam Shamir
To nie jest nasza wojna!
APEL RADNYCH KROSNA

marzec 30, 2003
Recepta Radka Sikorskiego na ponizenie Polski
październik 7, 2006
dr Marek Glogoczowski
Łotr - który zniszczył polskie górnictwo ma jeszcze czelność coś powiedzieć
styczeń 18, 2009
Dariusz Ciepiela
To musi przeczytać każdy Polak
lipiec 21, 2008
PAP
Wykład o broni i obyczajach.
luty 3, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Rosja szachuje USA paliwem a USA Rosję "Tarczą"
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
To są Wasi "rodacy"
styczeń 26, 2009
Artur Łoboda
Prusy, Ku?nia Imperiów, 1861-1871 i jej skutki
grudzień 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media