ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jest dziewczyna na łąkach, czeka na wiersz 
25 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Aksjomaty kultury (1) 
22 luty 2012      Artur Łoboda
Bakterie były prawdziwymi zabójcami w pandemii grypy 1918 roku. 
25 kwiecień 2022     
Bliźnięta - bracia 
2 lipiec 2020      Artur Łoboda
Nowa inicjatywa Glińskiego – Muzeum Getta Warszawskiego  
27 grudzień 2017      ...
Scenariusz na państwo totalitarne. Włochy 2020: Wewnątrz Strefy Zero Covida 
19 marzec 2023     
Niemcy mają dość!
Powołali Komisję śledczą w sprawie koronawirusa
 
22 lipiec 2020     
Jak MORDUJĄ pod respiratorami? 
23 marzec 2021     
„Dobra zmiana” do poprawki 
1 maj 2016      Gadający Grzyb
Nie ma żadnego kowida! (2) 
24 wrzesień 2021     
Fenomen „WikiLeaks” 
11 grudzień 2010      Artur Łoboda
Dwie Polski - komentarz Bohdana Poręby 
28 grudzień 2013      Bohdan Poręba
Lacrosse w trójmieście 
20 październik 2019      Coach Mateo
Przemówienia kandydatów na prezydenta RP. KONKURS. 
8 czerwiec 2020      Alina
Stare i nowe czasy 
20 marzec 2012      Artur Łoboda
Do polskich intelektualistów 
12 maj 2013      Artur Łoboda
Wróg mojego wroga 
4 maj 2021      Artur Łoboda
Dlaczego angielscy urzędnicy niszczą własną gospodarkę? 
11 styczeń 2021      Artur Łoboda
Słowa poparcia dla nielicznych Żydów ze statku Irene - którzy zachowali w sobie człowieczeństwo 
26 wrzesień 2010      Artur Łoboda - zaprasza.net
Jak zdestabilizować kontynent? 
19 wrzesień 2016      www.independenttrader.pl

 
 

Wcześniejsze planowanie mRNA

Szczepionka na koronawirusa Moderna mogła zostać opracowana, zanim wirus się pojawił.
 
Z „dokumentu poufnego” wynika, że ​​firma biotechnologiczna Moderna z Cambridge w stanie Massachusetts, założona w 2010 roku pod nazwą ModeRNA Therapeutics, ogłosiła kandydatów na tzw. szczepionki koronawirusowe mRNA w ramach tajnego projektu badawczego na kilka tygodni przed światowym wystąpieniem COVID-19.
Wysłano Uniwersytet Karoliny Północnej.
Tak pisze kolektyw dziennikarski Corona Transition, nawiązując do relacji z 18 czerwca 2021 r. w The Daily Expose.
Dokument, o ile jest autentyczny, sprawia, że ​​oficjalna narracja koronacyjna, - która została uznana za jedyną prawdę, nie wygląda na prawdziwą (1, 2, 3).

Komentarz Flo Osrainik, autorki bestsellera Rubicon „Dossier korony”.
Mówiąc w skrócie: Moderna prawdopodobnie „opracowała już swoją szczepionkę mRNA w grudniu 2019 roku”.
Nowy wirus koronowy wszedł na światową scenę, - jak obecnie powszechnie wiadomo, ale dopiero później – przynajmniej wedle oficjalnych danych.

W „The Corona Dossier” piszę:
„Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), - biuro WHO w Chinach zostało poinformowane o przypadkach zapalenia płuc o nieznanej przyczynie od 31 grudnia 2019 r. - do 7 stycznia 2020 r.
Władze chińskie oficjalnie ogłosiły nowego koronawirusa, którego patogenem nazwały 2019-n CoV.
10 stycznia 2020 r. sekwencja genomu wirusa została udostępniona online w celu natychmiastowego wsparcia zdrowia publicznego.
12 stycznia 2020 r. w Global Initiative on Sharing All Influenza Data (GISAID) zdeponowano cztery kolejne genomy, z sekwencjami genomu wskazującymi na wirusa, który jest blisko spokrewniony z przedstawicielami gatunku wirusa SARS-CoV.
 
20 stycznia 2020 r. powiedziano, że transfer z człowieka na człowieka jest możliwy na podstawie danych epidemiologicznych.
Do tego czasu WHO wiedziała o 282 przypadkach potwierdzonych laboratoryjnie, w tym od podróżnych z Wuhan w Tajlandii, Japonii i Korei. Eurosurveillance, czasopismo naukowe wydawane przez Europejskie Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC), europejskie centrum zapobiegania i kontroli chorób.
30 stycznia 2020 r. WHO ogłosiła międzynarodowy stan zagrożenia zdrowia i ogłosiła poprzednią epidemię pandemią Covid-19 około sześć tygodni później.

Teraz,
zanim odkryto nowy wariant korony, 18 października 2019 r. odbyły się pandemiczne gry symulacyjne, takie jak „Event 201” z inicjatywy Johns Hopkins Center for Health Security – Bloomberg School of Public Health , Światowego Forum Ekonomicznego (WEF ) oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów ( BMGF ) odbyte w Nowym Jorku, aby, szczęśliwym trafem, zasymulować ogólnoświatową epidemię wirusa zwanego Coronavirus-Associated Pulmonary Syndrome, lub w oryginalnym "Coronavirus Associated Pulmonary Syndrome".

Fakt, że Moderna wysłała tylko kandydatów do szczepionek na koronawirusa wkrótce potem, jest prawdopodobnie tylko "jasnowidzeniem" związanym z biznesem.
Co jeszcze?
The Daily Expose odważyło się również zauważyć, że w 2019 r. nie było żadnego - jedynego w swoim rodzaju koronawirusa, który zagrażałby ludzkości i uzasadniał opracowanie odpowiedniej szczepionki.
 
Opublikowany dokument, umowa o zachowaniu poufności, pokazuje, że „ Moderna i Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych ( NIAID ) zgodziły się 12 grudnia 2019 r.” na przedstawienie wspólnie opracowanych kandydatów na szczepionki mRNA przeciwko koronawirusowi na Uniwersytecie Karoliny Północnej .
A dla przypomnienia, według Corona Transition , „Dyrektorem NIAID jest Anthony Fauci”.
 
Daily Expose  umieścił 153 strony w Internecie.

Zgodnie z „Umową o przekazaniu materiałów” na stronie 105 napisano, że dostawcy NIAID i Moderna („Dostawcy”) zobowiązują się do przekazywania następujących materiałów badawczych odbiorcy, „Uniwersytetowi Karoliny Północnej w Chapel Hill” („Odbiorca”): „ Kandydaci na szczepionkę przeciwko koronawirusowi MRNA, które zostały opracowane i są współwłasnością NIAID i Moderna ”.
Materiał może być wykorzystany wyłącznie do celów badawczych w ramach projektu.
Komercyjne wykorzystanie nie byłoby zamierzone, a dostawcy mogliby zażądać od odbiorcy raportu o stanie badań projektu badawczego.
W ramach projektu odbiorca zobowiązuje się do zachowania poufności przez okres trzech lat.
Odpowiednie informacje o materiale badawczym musiałyby być oznaczone jako „poufne”, tj. „poufne” lub „tajne”, lub tak traktowane i w razie potrzeby usuwane.
Materiał badawczy, czyli kandydaci na szczepionkę na koronawirusa mRNA, byłby dostarczany bez gwarancji i stanowiłby „znaczną inwestycję” dla dostawców, dlatego dystrybucja materiału bez zgody jest niedozwolona i jest wstrzymywana jedynie dla dostawców.
Odkrycia lub wynalazki wynikające z wykorzystania materiału podlegałyby amerykańskiemu prawu patentowemu, które ostatecznie zostałoby przekazane firmie Moderna.
 
Ponadto rząd USA ma być unieszkodliwiony lub, jeśli dojdzie do najgorszego, otrzyma odszkodowanie.
Dokument został podpisany przez Ralpha Barica 12 grudnia 2019 r. i Jacqueline Quay z  Uniwersytetu Karoliny Północnej w Chapel Hill 16 grudnia 2019 r .
Amy Petrick podpisała kontrakt z NIAID, również 12 grudnia 2019 r., oraz niedatowany Barney Graham, a także dla Moderny, Sunny Himansu i Shauna Ryana, które podpisały 17 grudnia 2019 r. (4, 5, 6).

Dopiero 6 czerwca 2021 r. Corona Transition napisała o dyrektorze NIAID:
„Anthony'm Fauci sam jest zamieszany w pandemię, - z którą zlecono mu walkę.
Tucker Carlson doszedł do tego wniosku w środę wieczorem w swoim nocnym programie w Fox News.
Tłem tego są e-maile, które serwis informacyjny BuzzFeed otrzymał na temat Ustawy o wolności informacji  i które obejmują okres od stycznia do czerwca 2020 r. ”

  Zgodnie z tym, Fauci poparł eksperymenty, które umożliwiły Corona, chociaż obawiał się, że opinia publiczna może podejrzewać, że nowy wirus koronowy pochodzi z Instytutu Wirusologii w Wuhan w Chinach.
  Dlaczego?

„Prawdopodobnie dlatego, że Anthony Fauci wiedział, że finansuje eksperymenty nad wzmocnieniem funkcji w tym właśnie laboratorium” – mówi Carlson.
Według e-maili najlepsi wirusolodzy i Fauci udostępnili również post z ZeroHedge „popierając tezę, że Covid był bronią biologiczną stworzoną przez człowieka”, dlatego ZeroHedge zostało zakazane w mediach społecznościowych, według Corona Transition (7, 8) .
 
Interesujący w tym kontekście jest cytat Roberta Kadleca, dyrektora programowego ds. Bioobrony w Departamencie Bezpieczeństwa Wewnętrznego  i byłego amerykańskiego inspektora broni biologicznej w Iraku, - w wewnętrznym dokumencie strategicznym Pentagonu z 1998 roku.
Kadlec napisał wtedy:

„Jeśli broń biologiczna jest używana pod osłoną ograniczonej przestrzennie - lub naturalnie występującej epidemii, można wiarygodnie odmówić jej użycia. (…)
Potencjał powodowania poważnych strat ekonomicznych i w efekcie niestabilności politycznej, - w połączeniu z możliwością wiarygodnej odmowy jej użycia, przekracza możliwości jakiejkolwiek innej znanej broni.”

 
Firm Insider napisał na 5 maja 2020 roku, że Kadlec, - który wypowiadał się w przeszłości za przechowywaniem szczepionek, pod przewodnictwem Donalda Trumpa, został sekretarzem amerykańskiego Departamentu Zdrowia został również powołany przez Kongres, praz pozostał na swojej poprzedniej pracy jako konsultant Emergent Biosolutions .
Biuro Kadlec podpisało umowę w 2019 r. na zakup szczepionki przeciwko ospie prawdziwej - o wartości 2,8 miliarda dolarów z „firmą, którą Kadlec kiedyś opłacaaną jako konsultantów”, - jak podaje Business Insider .
Ostre było również to, że po objęciu urzędu za Trumpa, - Kadlec skupił się na bioterroryzmie i ograniczył planowane wydatki na choroby zakaźne.
 
Wróćmy jednak do Fauciego, Carlsona i  ZeroHedge .
Tucker Carlson powiedział również, że nie można nawet spekulować, że „Korona mogła być wyprodukowana przez ludzi.
Dlaczego nie mogli tego zrobić?
"Weryfikatorzy faktów" na takie twierdzenie nie pozwolili.
Dlaczego nie?
Ponieważ Fauci zapewnił monopole technologiczne, że koronawirusa nie można wytworzyć przez człowieka.
I z tym monopole technologiczne zamknęły temat ”.
 
W e-mailach Fauci miał również przyznać, że ludzie, którzy przeszli przez koronę, prawdopodobnie już wyrobili sobie odporność i dlatego nie potrzebują szczepionki.
„Według Carlsona, Fauci nie powinien również stosować eksperymentów w zakresie zwiększania funkcji - mówiąc prawdę, na przykład w Kongresie USA.
Mają to być próby zwiększenia przenośności, - lub zjadliwości patogenów.
Carlson odniósł się do amerykańskiego mikrobiologa i immunologa Ralpha Barica, który „współpracował z Shi Zhengli i przeprowadzał odpowiednie eksperymenty.
Zostało to również potwierdzone przez e-maile ”- powiedział Corona Transition .
 
Ponadto: kiedy amerykański senator Randal Howard Paul zapytał Fauciego, czy rzeczywiście miały miejsce eksperymenty wzmocnienia funkcji?, ten odpowiedział:
„Dr. Baric nie przeprowadzał żadnych eksperymentów dotyczących wzmocnienia funkcji.
A jeśli tak, to postępował zgodnie z wytycznymi i zrealizował je w Karolinie Północnej ”(9:10, 11).
 
A co z Moderną ?
Coś jeszcze z „Dossier Corony”:

"– Same doniesienia z USA o sukcesach ze szczepionką koronową rozpalają wyobraźnię na giełdach.
W operację ochrony przed szczepieniami zaangażowani są naukowcy, finansiści i politycy na całym świecie.
Chodzi o miliardy” – napisała Deutsche Welle 19 maja 2020 r.
Raporty amerykańskiej firmy farmaceutycznej Moderna jeszcze bardziej energicznie rozgrzały giełdy w Nowym Jorku, Tokio i Frankfurcie:
akcje Moderny wzrosły o prawie 20 proc. firma wykazała obiecujące wyniki we wstępnych testach.
 
Takie testy są w Chinach, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Ale w USA na szczepionkę przeciwko Covid-19 przeznacza się dużo pieniędzy.
Zgodnie z wynikami testów firmy Moderna, - amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) obiecała przyspieszone zatwierdzenie leku.
Moderna otrzymała ogromne dotacje rządowe za pośrednictwem amerykańskiego Urzędu ds. Zaawansowanych Badań i Rozwoju Biomedycznego (BARDA).”  Większość rządów nie miała obaw co do skróconego zatwierdzenia kryzysu koronowego.
  Przemysł farmaceutyczny został nawet zwolniony z odpowiedzialności za uszkodzenia w wyniku działania szczepionki.
  A po szczepieniach koronowych było już zbyt wiele zgonów.

 
Zazwyczaj opracowanie szczepionki, - w tym wszystkich testów klinicznych, zajmuje kilka lat.
Ale ponieważ „Donald Trump chciał również wyprzedzić konkurencję - w międzynarodowym wyścigu szczepionkowym, powołał menedżera farmaceutycznego Moncefa Slaoui, który wcześniej zasiadał w GlaxoSmithKline ( GSK ), a do niedawna także w zarządzie firmy farmaceutycznej Lonza  z Bazylei, - na czele amerykańskiej operacji szczepień Warp-Speed.
A według Luzerner Zeitung : Slaoui został wybrany do Rady Dyrektorów Lonza dopiero 28 kwietnia 2020 roku .
1 maja 2020 r. ogłoszono „strategiczne partnerstwo” z amerykańskim specjalistą od szczepionek, firmą Moderna, w celu „wytworzenia szczepionki RNA-1273 opracowanej przez firmę Moderna ”.
 
Zaledwie dwa tygodnie później, 15 maja, Trump mianował Slaoui kierownikiem projektu operacji Warp-Speed.
Teraz władze amerykańskie będą wywierać presję „aby najpierw otrzymały szczepionkę”, jak to powiedziano wkrótce potem w Szwajcarii.
A potem Lonza  potwierdził, że po kilku dniach Slaoui odchodzi z Rady Dyrektorów.
Slaoui później zrezygnował z innych stanowisk, takich jak doradzanie Brii Biosciences, „firmie ze znaczącymi chińskimi inwestycjami”, - jak napisał New York Times , lub jako dyrektor Moderna.
 
Niemniej jednak Slaoui nadal posiadał akcje Moderny o wartości około 10 milionów dolarów amerykańskich, ponieważ za zgodą amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej pozwolono Slaoui zachować swoje udziały farmaceutyczne - po jego nominacji na głównego doradcę „Operacji Warp-Speed”.
Po tym, jak Moderna ogłosiła w kwietniu 2020 r., że „amerykańska agencja BARDA przekazuje firmie 483 miliony dolarów z pieniędzy podatników na wyścig o szczepionkę koronową, cena akcji firmy poszybowała w górę.
Mówi się, że wartość samych opcji Slaouis  w Moderna  wzrosła o 184 proc.
Slaoui zapewnił Donalda Trumpa, - gdy został przedstawiony jako szef Warp Speed: „Panie prezydencie, niedawno widziałem dane z badania klinicznego ze szczepionką na koronawirusa.
Dzięki tym danym mam jeszcze większą pewność, że do końca 2020 roku będziemy mogli dostarczyć kilkaset milionów dawek szczepionki”.
Slaoui prawdopodobnie odnosił się do danych z Moderny.”
 
Najpóźniej do tego czasu firma z Massachusetts stała się głównym faworytem Rządu USA.
Moderna ogłosiła następnie, że przetestuje swoją szczepionkę opartą na genach - w kolejnej fazie próbnej na 30 000 ochotników.
Według firmy celem było osiągnięcie miliarda dawek szczepionek rocznie.
Oficjalnie, według Moderna , sekwencja mRNA-1273 jest znana od 13 stycznia 2020 r., zaledwie około 48 godzin po ogłoszeniu przez Chiny sekwencji DNA wirusa.
 
Od selekcji sekwencji - do produkcji szczepionki upłynęło w sumie 25 dni.
„A 4 marca 2020 r. FDA dała już zielone światło dla testów klinicznych, - chociaż mówi się , że FDA  zrezygnowała z testów na zwierzętach - przed przetestowaniem szczepionki na ludziach.
16 marca 2020 r. amerykańska agencja rządowa National Institutes of Health ( NIH ) ogłosiła, że ​​pierwszym „uczestnikom” podano „m RNA-1273”.
Komercyjna szczepionka prawdopodobnie nie będzie dostępna przez dwanaście do 18 miesięcy, ale w nagłych wypadkach lek może być dostępny wcześniej - dla niektórych osób, na przykład w zawodach medycznych.
 
W każdym razie wszystko wydarzyło się dokładnie tak, czy też podobnie.
W dniu 18 grudnia 2020 FDA przyznała szczepionce Moderna zgodę na awaryjne użycie.
W dniu 6 stycznia 2021 roku Komisja Europejska zatwierdziła szczepionkę w UE,
a w dniu 8 stycznia 2021 została zatwierdzona w Wielkiej Brytanii i „dzięki wysokiemu popytowi na szczepionce mRNA 1273, - Moderna była w stanie pokazać zysk kwartalny po raz pierwszy w kwietniu 2021 roku”, - jak to niemiecka wersja Wikipedii podaje.

Ponieważ: “ Moderna ma dużą liczbę leków opartych na mRNA w badaniach klinicznych.
Jedynym tymczasowo zatwierdzonym lekiem jest szczepionka RNA przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 „o oznaczeniu mRNA-1273 (12).
 
Podobnie- jak na światowym szczycie UE dotyczącym szczepień - w dniu 12 września 2019 r. - w Brukseli pod hasłem „In Vaccines we Trust”, zorganizowanym z WHO  i 400 wybranymi wysokiej rangi uczestnikami z polityki międzynarodowej, nauki oraz organizacji obywatelskich i filantropijnych, takich jak Fundacja Bill & Melinda Gates, czy sojusz szczepionkowy Gavi , uzgodniono „Mapę drogową szczepień” - ze wspólną kartą szczepień dla obywateli UE.
Dla producentów szczepionek i Moderny  wszystko idzie jak w zegarku - dzięki Coronie, mediom i polityce.
Jak powiedział przy tej okazji Tedros Ghebreyesus, dyrektor WHO : „Kiedy mówimy o prawie do zdrowia, mówimy o prawie do szczepień”.
 
W końcu „dezinformacja o szczepionkach” może być równie zaraźliwa - jak „choroby zakaźne”, ponieważ dyrektor WHO porównał wolność słowa do wirusa, dlatego WHO współpracuje z Facebookiem  lub Pinterestem, aby kierować użytkowników do „wiarygodnych informacji”.
Nawet Jean-Claude Juncker, - wówczas jeszcze przewodniczący Komisji Europejskiej powiedział, że sceptycyzm dotyczący szczepień wynika wyłącznie z „kampanii dezinformacyjnych” i że Komisja zajmuje się tym problemem.
W końcu: „Wszyscy mamy rolę do odegrania”, powiedział Juncker na kilka miesięcy przed Coroną.
 
W każdym razie, Corona Transition  nadal pilnie zbiera informacje o szczepionkach informacyjnego RNA (mRNA), „które były opracowywane przez dziesięciolecia, ale nigdy nie zostały zatwierdzone do stosowania u ludzi”.
Według „naukowców z Harvardu i MIT”, nowe badania sugerowałyby, że szczepionki mRNA mogą trwale zmienić DNA (13).

W przeciwieństwie do innych szczepionek, szczepionka mRNA stymuluje komórki „poprzez bezpośrednie przeprogramowanie RNA - w celu wytworzenia przeciwciał, - chociaż choroba jeszcze nie istnieje i może nie nadejść”.

  Innymi słowy, jest to leczenie choroby „której większość ludzi nawet nie ma”.
  Szczepionka mRNA, - rodzaj systemu operacyjnego, przeprogramowałaby „DNA, a tym samym i ciało, na poziomie jego podstawowego planu”.

To nie przesada.
Ponieważ: sama Moderna  wyjaśnia, „że ich platforma technologiczna mRNA jest „oprogramowaniem życia” i „działa bardzo podobnie do systemu operacyjnego na komputerze”.
 
Tylko:
„Podczas (wtedy) gdy organizm precyzyjnie dopasowuje rodzaj i dawkę przeciwciał do istniejącej choroby, - ta harmonizacja jest wyłączona, gdy mRNA bezpośrednio stymuluje tworzenie przeciwciał.
Organizm jest zaprogramowany tak, aby po prostu wytwarzał przeciwciała (...), mimo że prawdopodobieństwo choroby jest niskie.
(Tylko mniejsza część populacji w ogóle choruje na Covid-19, a około 80 procent z nich nie ma żadnych objawów.) (...)
Te wymuszone przeciwciała, - które nie mogą znaleźć „przeciwnika” do zneutralizowania, - mogą się wtedy zmienić przeciwko własnym organom i wywołują reakcje alergiczne, - aż do wstrząsu anafilaktycznego włącznie, „co może prowadzić do niepożądanych skutków ubocznych lub większej liczby zgonów niż oczekiwano.
Oficjalne dane, takie jak amerykański system raportowania VAERS, do końca stycznia 2021 r. wykazywały, że „próg szczepień od jednego zgonu do 1 miliona szczepień” został „znacznie przekroczony” około piętnaście razy.

  Szczepionki mRNA, które nigdy nie były testowane zgodnie ze standardami klinicznymi, mogą zatem zmieniać ludzki genom w niekontrolowany sposób.
  A polityka i media dyskutują o tych szczepionkach i obowiązkowych szczepieniach tymi preparatami, - które bez histerii koronowej prawdopodobnie nie zostałyby zatwierdzone ze względów etycznych.

Nawet państwowa Centralna Niemiecka Korporacja Nadawcza ( MDR ) zapytała niemiecki organ zatwierdzający Paul Ehrlich Institute ( PEI ), jak ryzykowne byłyby szczepionki z genem koronowym?
Czy szczepienia mRNA mogą nieumyślnie wywołać chorobę autoimmunologiczną, - lub spowodować mutację u ludzi?
Odpowiedź PEI:
„Ale nawet gdyby RNA szczepionki zostało zintegrowane z genomem (co jest naprawdę trudne do wyobrażenia), - wynik byłby taki, że białko kolca byłoby produkowane przez komórkę i rozpoznawane przez układ odpornościowy, a następnie zaatakowana komórka zostałaby zabita ”.

Zestawienie MDR : „Mutacja przez mRNA to możliwe”.
Nawet jeśli ryzyko jest raczej niskie, jest taka szansa.
I Corona Transition : „Godność. Mógłby. Powinien. Może. Albo może nie.
To nieodpowiedzialne, że w obliczu tak chwiejnej bazy wiedzy - nawet najmniejsza myśl o masowych szczepieniach ”(14, 15, 16).
 
Przy okazji:
Jeden z pionierów technologii mRNA - Luigi Warren, - prezes i dyrektor generalny firmy biotechnologicznej Cellular Reprogramming z Kalifornii w USA, napisał na Twitterze, że „niektórzy ludzie szczepili się z powodu limfocytopenii, ADE (przeciwciała nasilające infekcje),
lub fakt, że szczepionki wyrażają tylko podzbiór antygenów wirusowych, tymczasowo stając się „superrozsiewaczami wirusów”.

To, co Warren, - który w 2010 roku - wraz z Derrickiem Rossim, współzałożycielem Modern Art w Time Magazine i Science napisał w cenionej pracy
„jak cząsteczki, które zawierają instrukcje genetyczne - dotyczące rozwoju komórek w ludzkim ciele, można przeprogramować”
Twitter wszystko.
Firma technologiczna zabroniła wypowiadać się Warrenowi, który powinien wiedzieć, o czym mówi, jak India Today .
Sam Warren napisał: „Tweet, przed którym mnie zablokowałeś, jest poprawny.
Jestem wynalazcą technologii, która posłużyła do opracowania Moderny - spójrz.
Wiem, o czym mówię”.
 
Więc kto rozpowszechnia „dezinformację o szczepieniach”, lub ukrywa informacje o szczepieniach? (17, 18).
 
Ale to nie ma znaczenia.
Podczas gdy Rząd federalny zdecydował w komisji koalicyjnej 3 czerwca 2020 r., - całkowicie niezależnie od rzeczywistego przebiegu pandemii, jednak zdefiniowanego:
„Pandemia korony skończy się, gdy szczepionka będzie dostępna dla ludności”, - co dziś okazuje się kłamstwem,
Dzięki szczepionkom i środkom, takim jak „pandemia”, Mark Suzman, - dyrektor generalny Fundacji Billa i Melindy Gatesów powiedział, że na świecie żyje siedem miliardów ludzi.
I będziemy musieli zaszczepić prawie wszystkich.
Albo Angela Merkel z 23 czerwca 2021 r. do oklasków w Bundestagu:
„Aby pojawiły się (dalsze) różne warianty (Corona), musimy się tego spodziewać, dopóki nie zaszczepi się cała ludność świata”.

Ale musimy również spodziewać się oszustw, hipokryzji i głodu na tym świecie, pani Merkel, ponieważ dzisiaj zgadzam się z czasami :
„Dzięki czystej wodzie pitnej i programom żywieniowym można uratować więcej istnień niż przez szczepienia” (19).
 
Źródła i uwagi:

(1) https://de.wikipedia.org/wiki/Moderna
(2) https://corona-transition.org/modernas-mrna-impfstoff-war-schon-im-dezember-2019-entwickelt
(3) https : //dailyexpose.co.uk/2021/06/18/poufne-dokumenty-ujawniają-moderna-wysłana-mrna-koronawirusa-szczepionka-kandydat-na-naukowcom-na-uczelni-tygodnie-przed-wystąpieniem-covid-19 /
(4) https://s3.documentcloud.org/documents/6935295/NIH-Moderna-Confidential-Agreements.pdf
(5) https://sph.unc.edu/adv_profile/ralph-s-baric-phd/
(6) https://innovate.unc.edu/team_member/jackie-quay/
(7) https://corona-transition.org/neue-e-mails-haben-anthony-fauci-unterstuchte-experimente-im- wuhan-labor
(8) https://childrenshealthdefense.org/defender/tucker-carlson-emails-show-fauci-lied/
(9) apps.dtic.mil/dtic/tr/fulltext/u2/a358618.pdf (str. .228, s.248)
(10) https://www.businessinsider.com/trump-official-awarded-2-billion-contract-to-a-former-employer-2020-5?r=DE&IR=T
( 11) https://www.buzzfeednews.com/article/nataliebettendorf/fauci-emails-covid-response
(12) https: //de.w ikipedia.org/wiki/Moderna
(13) https://corona-transition.org/konnen-mrna-impfstoffe-die-dna-wellehaft-verandern-neue-untersuchungen-legen
(14) https: // corona-transition. org / das-mrna-vakzin-ist-not-a-vaccine-but-a-drug
(15) https://www.mdr.de/wissen/corona-gentechnik-risk-rna-impfstoff-gering-impfkommission100. html
(16) https://corona-transition.org/mrna-impfstoffe-konnen-mutationen-im-menschen-auslosen
(17) https://corona-transition.org/pionier-der-mrna-technologie-geimpfte- konnten-to-become-supersspreaders-
(18) https://www.indiatoday.in/technology/news/story/mrna-technology-pioneer-says-covid-19-zaszczepieni-ludzie-mogą-przerzucić-spike-protein -twitter- mówi-usuń-to-1809062-2021-05-31
(19) www.zeit.de/wissen/gesundheit/2017-03/who-unabhaengigkeit-bill-gates-film/komplettansicht
 
 
Flo Osrainik urodził się i wychował w Monachium. Dziś niemiecko-austriacki publicysta pracuje jako niezależny dziennikarz i autor. Mieszka i pracuje w Monachium i Stambule. Pisał artykuły m.in. dla RT Deutsch , Junge Welt , Telepolis , amerika21 , Background i weblogu NEOPresse . Jest również członkiem zarządu actVism Munich oraz członkiem Freischreiber e. V. , stowarzyszenie zawodowe niezależnych dziennikarzy. Więcej informacji na www.floosrainik.net .
 

Źródło:
https://www.rubikon.news/artikel/die-mrna-plandemie
27 czerwiec 2021

Flo Osrainik 

  

Komentarze

  

Archiwum

Kwaśniewski: wam młodym dedykujemy naszą pracę
maj 16, 2005
PAP
"Czerwony książe" uciekł .....
maj 6, 2004
Tradycja, która przestała istnieć
październik 27, 2004
Artur Łoboda
Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
Arktyczne Rezerwy Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego
luty 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Krzaklewski po spotkaniu z Kołodką: nie było konfrontacji
sierpień 20, 2002
PAP
Wielki atak rabunkowy w wysokości 700 miliardów dolarów?
październik 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"RPP tylko w oparciu o cele średniookresowe "
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
Jasność widzenia
grudzień 30, 2007
Artur Łoboda
Kobieta "z jajami"
sierpień 20, 2008
interia.pl
emajl
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polska.......ale jaka
listopad 24, 2008
Krzysztof Daukszewicz
Polska w cieniu teczek
styczeń 8, 2006
tadeusz
200 rocznica urodzin Ignacego Domeyki
lipiec 30, 2002
PAP
Sejm uczcił minutą skupienia pamięć Ryszarda Kapuścińskiego
styczeń 25, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
"Kropka nad i" - taśma bez końca
lipiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
Katastrofa promu kosmicznego
luty 2, 2003
PAP / AFP
Przyklad kuszenia Polakow wziety z Rzeczypospolitej.
grudzień 20, 2007
W.M.
Czy Polacy są kretynami?
lipiec 10, 2008
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media