ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nowe straszne zagrożenie dla światowej żywności - Codex Alimentarius wchodzi w życie 1 stycznia 2010 
23 listopad 2009      Rebel
Przykład z Niemiec
Samoobrona zamiast strachu
 
7 wrzesień 2020     
Wstrzymanie wydawania wiz dla Polaków to reakcja Teheranu na organizowany w Warszawie szczyt bliskowschodni. 
16 styczeń 2019      Alina
Raport ze znikającego państwa 
15 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Eutanazja w imię prawa 
11 wrzesień 2012      wystraszony emeryt
Lista rosyjskich i chińskich agentów przeciwko firmie Pfizer Tytuł specjalnie mylący przed cenzura  
20 styczeń 2021      Obserwator
Wiesław Sokołowski ODEZWA DO KABLA  
20 luty 2012      www.trwanie.com
Niechaj się Kaczyński dobrze zastanowi 
15 lipiec 2016      Artur Łoboda
GÓRA Z GÓRĄ NIE, ALE CZŁOWIEK Z CZŁOWIEKIEM TAK 
30 grudzień 2013      Ewa Englert-Sanakiewicz
Wiersz o żałobie po Ludwiku XVI 
2 marzec 2017      Autor: Jasiński Jakub
Kanciarze z Wall Street 
18 marzec 2012     
Oto prawdziwa historia o rakotwórczym małpim wirusie SV40 i jego tajnym dodaniu do szczepionek przeciwko polio 
29 grudzień 2023      Ethan Huff
Czy Prezydent RP wie: kto na świecie odkrył SARS CoV-2? 
26 styczeń 2021     
Dr Paul Elias Alexander: COVID-19 to „oszustwo rządowe Deep State, wywołane metodą PCR” 
14 styczeń 2024      Ava Grace
Wycinki i opinie 
22 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Szumowskiego  
27 lipiec 2020     
Dla urzędów skarbowych SUWEREN jest ZEREM 
21 lipiec 2016      Alina
Dowody na związek między chorobą koronawirusową-19 a narażeniem na promieniowanie o częstotliwości radiowej z komunikacji bezprzewodowej, w tym 5G 
4 styczeń 2022     
Europa bez Prus 
3 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Pamięć o ukradzionych dzieciach (Ellenai) 
5 sierpień 2010      przysłał ICP

 
 

Wcześniejsze planowanie mRNA

Szczepionka na koronawirusa Moderna mogła zostać opracowana, zanim wirus się pojawił.
 
Z „dokumentu poufnego” wynika, że ​​firma biotechnologiczna Moderna z Cambridge w stanie Massachusetts, założona w 2010 roku pod nazwą ModeRNA Therapeutics, ogłosiła kandydatów na tzw. szczepionki koronawirusowe mRNA w ramach tajnego projektu badawczego na kilka tygodni przed światowym wystąpieniem COVID-19.
Wysłano Uniwersytet Karoliny Północnej.
Tak pisze kolektyw dziennikarski Corona Transition, nawiązując do relacji z 18 czerwca 2021 r. w The Daily Expose.
Dokument, o ile jest autentyczny, sprawia, że ​​oficjalna narracja koronacyjna, - która została uznana za jedyną prawdę, nie wygląda na prawdziwą (1, 2, 3).

Komentarz Flo Osrainik, autorki bestsellera Rubicon „Dossier korony”.
Mówiąc w skrócie: Moderna prawdopodobnie „opracowała już swoją szczepionkę mRNA w grudniu 2019 roku”.
Nowy wirus koronowy wszedł na światową scenę, - jak obecnie powszechnie wiadomo, ale dopiero później – przynajmniej wedle oficjalnych danych.

W „The Corona Dossier” piszę:
„Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), - biuro WHO w Chinach zostało poinformowane o przypadkach zapalenia płuc o nieznanej przyczynie od 31 grudnia 2019 r. - do 7 stycznia 2020 r.
Władze chińskie oficjalnie ogłosiły nowego koronawirusa, którego patogenem nazwały 2019-n CoV.
10 stycznia 2020 r. sekwencja genomu wirusa została udostępniona online w celu natychmiastowego wsparcia zdrowia publicznego.
12 stycznia 2020 r. w Global Initiative on Sharing All Influenza Data (GISAID) zdeponowano cztery kolejne genomy, z sekwencjami genomu wskazującymi na wirusa, który jest blisko spokrewniony z przedstawicielami gatunku wirusa SARS-CoV.
 
20 stycznia 2020 r. powiedziano, że transfer z człowieka na człowieka jest możliwy na podstawie danych epidemiologicznych.
Do tego czasu WHO wiedziała o 282 przypadkach potwierdzonych laboratoryjnie, w tym od podróżnych z Wuhan w Tajlandii, Japonii i Korei. Eurosurveillance, czasopismo naukowe wydawane przez Europejskie Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC), europejskie centrum zapobiegania i kontroli chorób.
30 stycznia 2020 r. WHO ogłosiła międzynarodowy stan zagrożenia zdrowia i ogłosiła poprzednią epidemię pandemią Covid-19 około sześć tygodni później.

Teraz,
zanim odkryto nowy wariant korony, 18 października 2019 r. odbyły się pandemiczne gry symulacyjne, takie jak „Event 201” z inicjatywy Johns Hopkins Center for Health Security – Bloomberg School of Public Health , Światowego Forum Ekonomicznego (WEF ) oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów ( BMGF ) odbyte w Nowym Jorku, aby, szczęśliwym trafem, zasymulować ogólnoświatową epidemię wirusa zwanego Coronavirus-Associated Pulmonary Syndrome, lub w oryginalnym "Coronavirus Associated Pulmonary Syndrome".

Fakt, że Moderna wysłała tylko kandydatów do szczepionek na koronawirusa wkrótce potem, jest prawdopodobnie tylko "jasnowidzeniem" związanym z biznesem.
Co jeszcze?
The Daily Expose odważyło się również zauważyć, że w 2019 r. nie było żadnego - jedynego w swoim rodzaju koronawirusa, który zagrażałby ludzkości i uzasadniał opracowanie odpowiedniej szczepionki.
 
Opublikowany dokument, umowa o zachowaniu poufności, pokazuje, że „ Moderna i Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych ( NIAID ) zgodziły się 12 grudnia 2019 r.” na przedstawienie wspólnie opracowanych kandydatów na szczepionki mRNA przeciwko koronawirusowi na Uniwersytecie Karoliny Północnej .
A dla przypomnienia, według Corona Transition , „Dyrektorem NIAID jest Anthony Fauci”.
 
Daily Expose  umieścił 153 strony w Internecie.

Zgodnie z „Umową o przekazaniu materiałów” na stronie 105 napisano, że dostawcy NIAID i Moderna („Dostawcy”) zobowiązują się do przekazywania następujących materiałów badawczych odbiorcy, „Uniwersytetowi Karoliny Północnej w Chapel Hill” („Odbiorca”): „ Kandydaci na szczepionkę przeciwko koronawirusowi MRNA, które zostały opracowane i są współwłasnością NIAID i Moderna ”.
Materiał może być wykorzystany wyłącznie do celów badawczych w ramach projektu.
Komercyjne wykorzystanie nie byłoby zamierzone, a dostawcy mogliby zażądać od odbiorcy raportu o stanie badań projektu badawczego.
W ramach projektu odbiorca zobowiązuje się do zachowania poufności przez okres trzech lat.
Odpowiednie informacje o materiale badawczym musiałyby być oznaczone jako „poufne”, tj. „poufne” lub „tajne”, lub tak traktowane i w razie potrzeby usuwane.
Materiał badawczy, czyli kandydaci na szczepionkę na koronawirusa mRNA, byłby dostarczany bez gwarancji i stanowiłby „znaczną inwestycję” dla dostawców, dlatego dystrybucja materiału bez zgody jest niedozwolona i jest wstrzymywana jedynie dla dostawców.
Odkrycia lub wynalazki wynikające z wykorzystania materiału podlegałyby amerykańskiemu prawu patentowemu, które ostatecznie zostałoby przekazane firmie Moderna.
 
Ponadto rząd USA ma być unieszkodliwiony lub, jeśli dojdzie do najgorszego, otrzyma odszkodowanie.
Dokument został podpisany przez Ralpha Barica 12 grudnia 2019 r. i Jacqueline Quay z  Uniwersytetu Karoliny Północnej w Chapel Hill 16 grudnia 2019 r .
Amy Petrick podpisała kontrakt z NIAID, również 12 grudnia 2019 r., oraz niedatowany Barney Graham, a także dla Moderny, Sunny Himansu i Shauna Ryana, które podpisały 17 grudnia 2019 r. (4, 5, 6).

Dopiero 6 czerwca 2021 r. Corona Transition napisała o dyrektorze NIAID:
„Anthony'm Fauci sam jest zamieszany w pandemię, - z którą zlecono mu walkę.
Tucker Carlson doszedł do tego wniosku w środę wieczorem w swoim nocnym programie w Fox News.
Tłem tego są e-maile, które serwis informacyjny BuzzFeed otrzymał na temat Ustawy o wolności informacji  i które obejmują okres od stycznia do czerwca 2020 r. ”

  Zgodnie z tym, Fauci poparł eksperymenty, które umożliwiły Corona, chociaż obawiał się, że opinia publiczna może podejrzewać, że nowy wirus koronowy pochodzi z Instytutu Wirusologii w Wuhan w Chinach.
  Dlaczego?

„Prawdopodobnie dlatego, że Anthony Fauci wiedział, że finansuje eksperymenty nad wzmocnieniem funkcji w tym właśnie laboratorium” – mówi Carlson.
Według e-maili najlepsi wirusolodzy i Fauci udostępnili również post z ZeroHedge „popierając tezę, że Covid był bronią biologiczną stworzoną przez człowieka”, dlatego ZeroHedge zostało zakazane w mediach społecznościowych, według Corona Transition (7, 8) .
 
Interesujący w tym kontekście jest cytat Roberta Kadleca, dyrektora programowego ds. Bioobrony w Departamencie Bezpieczeństwa Wewnętrznego  i byłego amerykańskiego inspektora broni biologicznej w Iraku, - w wewnętrznym dokumencie strategicznym Pentagonu z 1998 roku.
Kadlec napisał wtedy:

„Jeśli broń biologiczna jest używana pod osłoną ograniczonej przestrzennie - lub naturalnie występującej epidemii, można wiarygodnie odmówić jej użycia. (…)
Potencjał powodowania poważnych strat ekonomicznych i w efekcie niestabilności politycznej, - w połączeniu z możliwością wiarygodnej odmowy jej użycia, przekracza możliwości jakiejkolwiek innej znanej broni.”

 
Firm Insider napisał na 5 maja 2020 roku, że Kadlec, - który wypowiadał się w przeszłości za przechowywaniem szczepionek, pod przewodnictwem Donalda Trumpa, został sekretarzem amerykańskiego Departamentu Zdrowia został również powołany przez Kongres, praz pozostał na swojej poprzedniej pracy jako konsultant Emergent Biosolutions .
Biuro Kadlec podpisało umowę w 2019 r. na zakup szczepionki przeciwko ospie prawdziwej - o wartości 2,8 miliarda dolarów z „firmą, którą Kadlec kiedyś opłacaaną jako konsultantów”, - jak podaje Business Insider .
Ostre było również to, że po objęciu urzędu za Trumpa, - Kadlec skupił się na bioterroryzmie i ograniczył planowane wydatki na choroby zakaźne.
 
Wróćmy jednak do Fauciego, Carlsona i  ZeroHedge .
Tucker Carlson powiedział również, że nie można nawet spekulować, że „Korona mogła być wyprodukowana przez ludzi.
Dlaczego nie mogli tego zrobić?
"Weryfikatorzy faktów" na takie twierdzenie nie pozwolili.
Dlaczego nie?
Ponieważ Fauci zapewnił monopole technologiczne, że koronawirusa nie można wytworzyć przez człowieka.
I z tym monopole technologiczne zamknęły temat ”.
 
W e-mailach Fauci miał również przyznać, że ludzie, którzy przeszli przez koronę, prawdopodobnie już wyrobili sobie odporność i dlatego nie potrzebują szczepionki.
„Według Carlsona, Fauci nie powinien również stosować eksperymentów w zakresie zwiększania funkcji - mówiąc prawdę, na przykład w Kongresie USA.
Mają to być próby zwiększenia przenośności, - lub zjadliwości patogenów.
Carlson odniósł się do amerykańskiego mikrobiologa i immunologa Ralpha Barica, który „współpracował z Shi Zhengli i przeprowadzał odpowiednie eksperymenty.
Zostało to również potwierdzone przez e-maile ”- powiedział Corona Transition .
 
Ponadto: kiedy amerykański senator Randal Howard Paul zapytał Fauciego, czy rzeczywiście miały miejsce eksperymenty wzmocnienia funkcji?, ten odpowiedział:
„Dr. Baric nie przeprowadzał żadnych eksperymentów dotyczących wzmocnienia funkcji.
A jeśli tak, to postępował zgodnie z wytycznymi i zrealizował je w Karolinie Północnej ”(9:10, 11).
 
A co z Moderną ?
Coś jeszcze z „Dossier Corony”:

"– Same doniesienia z USA o sukcesach ze szczepionką koronową rozpalają wyobraźnię na giełdach.
W operację ochrony przed szczepieniami zaangażowani są naukowcy, finansiści i politycy na całym świecie.
Chodzi o miliardy” – napisała Deutsche Welle 19 maja 2020 r.
Raporty amerykańskiej firmy farmaceutycznej Moderna jeszcze bardziej energicznie rozgrzały giełdy w Nowym Jorku, Tokio i Frankfurcie:
akcje Moderny wzrosły o prawie 20 proc. firma wykazała obiecujące wyniki we wstępnych testach.
 
Takie testy są w Chinach, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Ale w USA na szczepionkę przeciwko Covid-19 przeznacza się dużo pieniędzy.
Zgodnie z wynikami testów firmy Moderna, - amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) obiecała przyspieszone zatwierdzenie leku.
Moderna otrzymała ogromne dotacje rządowe za pośrednictwem amerykańskiego Urzędu ds. Zaawansowanych Badań i Rozwoju Biomedycznego (BARDA).”  Większość rządów nie miała obaw co do skróconego zatwierdzenia kryzysu koronowego.
  Przemysł farmaceutyczny został nawet zwolniony z odpowiedzialności za uszkodzenia w wyniku działania szczepionki.
  A po szczepieniach koronowych było już zbyt wiele zgonów.

 
Zazwyczaj opracowanie szczepionki, - w tym wszystkich testów klinicznych, zajmuje kilka lat.
Ale ponieważ „Donald Trump chciał również wyprzedzić konkurencję - w międzynarodowym wyścigu szczepionkowym, powołał menedżera farmaceutycznego Moncefa Slaoui, który wcześniej zasiadał w GlaxoSmithKline ( GSK ), a do niedawna także w zarządzie firmy farmaceutycznej Lonza  z Bazylei, - na czele amerykańskiej operacji szczepień Warp-Speed.
A według Luzerner Zeitung : Slaoui został wybrany do Rady Dyrektorów Lonza dopiero 28 kwietnia 2020 roku .
1 maja 2020 r. ogłoszono „strategiczne partnerstwo” z amerykańskim specjalistą od szczepionek, firmą Moderna, w celu „wytworzenia szczepionki RNA-1273 opracowanej przez firmę Moderna ”.
 
Zaledwie dwa tygodnie później, 15 maja, Trump mianował Slaoui kierownikiem projektu operacji Warp-Speed.
Teraz władze amerykańskie będą wywierać presję „aby najpierw otrzymały szczepionkę”, jak to powiedziano wkrótce potem w Szwajcarii.
A potem Lonza  potwierdził, że po kilku dniach Slaoui odchodzi z Rady Dyrektorów.
Slaoui później zrezygnował z innych stanowisk, takich jak doradzanie Brii Biosciences, „firmie ze znaczącymi chińskimi inwestycjami”, - jak napisał New York Times , lub jako dyrektor Moderna.
 
Niemniej jednak Slaoui nadal posiadał akcje Moderny o wartości około 10 milionów dolarów amerykańskich, ponieważ za zgodą amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej pozwolono Slaoui zachować swoje udziały farmaceutyczne - po jego nominacji na głównego doradcę „Operacji Warp-Speed”.
Po tym, jak Moderna ogłosiła w kwietniu 2020 r., że „amerykańska agencja BARDA przekazuje firmie 483 miliony dolarów z pieniędzy podatników na wyścig o szczepionkę koronową, cena akcji firmy poszybowała w górę.
Mówi się, że wartość samych opcji Slaouis  w Moderna  wzrosła o 184 proc.
Slaoui zapewnił Donalda Trumpa, - gdy został przedstawiony jako szef Warp Speed: „Panie prezydencie, niedawno widziałem dane z badania klinicznego ze szczepionką na koronawirusa.
Dzięki tym danym mam jeszcze większą pewność, że do końca 2020 roku będziemy mogli dostarczyć kilkaset milionów dawek szczepionki”.
Slaoui prawdopodobnie odnosił się do danych z Moderny.”
 
Najpóźniej do tego czasu firma z Massachusetts stała się głównym faworytem Rządu USA.
Moderna ogłosiła następnie, że przetestuje swoją szczepionkę opartą na genach - w kolejnej fazie próbnej na 30 000 ochotników.
Według firmy celem było osiągnięcie miliarda dawek szczepionek rocznie.
Oficjalnie, według Moderna , sekwencja mRNA-1273 jest znana od 13 stycznia 2020 r., zaledwie około 48 godzin po ogłoszeniu przez Chiny sekwencji DNA wirusa.
 
Od selekcji sekwencji - do produkcji szczepionki upłynęło w sumie 25 dni.
„A 4 marca 2020 r. FDA dała już zielone światło dla testów klinicznych, - chociaż mówi się , że FDA  zrezygnowała z testów na zwierzętach - przed przetestowaniem szczepionki na ludziach.
16 marca 2020 r. amerykańska agencja rządowa National Institutes of Health ( NIH ) ogłosiła, że ​​pierwszym „uczestnikom” podano „m RNA-1273”.
Komercyjna szczepionka prawdopodobnie nie będzie dostępna przez dwanaście do 18 miesięcy, ale w nagłych wypadkach lek może być dostępny wcześniej - dla niektórych osób, na przykład w zawodach medycznych.
 
W każdym razie wszystko wydarzyło się dokładnie tak, czy też podobnie.
W dniu 18 grudnia 2020 FDA przyznała szczepionce Moderna zgodę na awaryjne użycie.
W dniu 6 stycznia 2021 roku Komisja Europejska zatwierdziła szczepionkę w UE,
a w dniu 8 stycznia 2021 została zatwierdzona w Wielkiej Brytanii i „dzięki wysokiemu popytowi na szczepionce mRNA 1273, - Moderna była w stanie pokazać zysk kwartalny po raz pierwszy w kwietniu 2021 roku”, - jak to niemiecka wersja Wikipedii podaje.

Ponieważ: “ Moderna ma dużą liczbę leków opartych na mRNA w badaniach klinicznych.
Jedynym tymczasowo zatwierdzonym lekiem jest szczepionka RNA przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 „o oznaczeniu mRNA-1273 (12).
 
Podobnie- jak na światowym szczycie UE dotyczącym szczepień - w dniu 12 września 2019 r. - w Brukseli pod hasłem „In Vaccines we Trust”, zorganizowanym z WHO  i 400 wybranymi wysokiej rangi uczestnikami z polityki międzynarodowej, nauki oraz organizacji obywatelskich i filantropijnych, takich jak Fundacja Bill & Melinda Gates, czy sojusz szczepionkowy Gavi , uzgodniono „Mapę drogową szczepień” - ze wspólną kartą szczepień dla obywateli UE.
Dla producentów szczepionek i Moderny  wszystko idzie jak w zegarku - dzięki Coronie, mediom i polityce.
Jak powiedział przy tej okazji Tedros Ghebreyesus, dyrektor WHO : „Kiedy mówimy o prawie do zdrowia, mówimy o prawie do szczepień”.
 
W końcu „dezinformacja o szczepionkach” może być równie zaraźliwa - jak „choroby zakaźne”, ponieważ dyrektor WHO porównał wolność słowa do wirusa, dlatego WHO współpracuje z Facebookiem  lub Pinterestem, aby kierować użytkowników do „wiarygodnych informacji”.
Nawet Jean-Claude Juncker, - wówczas jeszcze przewodniczący Komisji Europejskiej powiedział, że sceptycyzm dotyczący szczepień wynika wyłącznie z „kampanii dezinformacyjnych” i że Komisja zajmuje się tym problemem.
W końcu: „Wszyscy mamy rolę do odegrania”, powiedział Juncker na kilka miesięcy przed Coroną.
 
W każdym razie, Corona Transition  nadal pilnie zbiera informacje o szczepionkach informacyjnego RNA (mRNA), „które były opracowywane przez dziesięciolecia, ale nigdy nie zostały zatwierdzone do stosowania u ludzi”.
Według „naukowców z Harvardu i MIT”, nowe badania sugerowałyby, że szczepionki mRNA mogą trwale zmienić DNA (13).

W przeciwieństwie do innych szczepionek, szczepionka mRNA stymuluje komórki „poprzez bezpośrednie przeprogramowanie RNA - w celu wytworzenia przeciwciał, - chociaż choroba jeszcze nie istnieje i może nie nadejść”.

  Innymi słowy, jest to leczenie choroby „której większość ludzi nawet nie ma”.
  Szczepionka mRNA, - rodzaj systemu operacyjnego, przeprogramowałaby „DNA, a tym samym i ciało, na poziomie jego podstawowego planu”.

To nie przesada.
Ponieważ: sama Moderna  wyjaśnia, „że ich platforma technologiczna mRNA jest „oprogramowaniem życia” i „działa bardzo podobnie do systemu operacyjnego na komputerze”.
 
Tylko:
„Podczas (wtedy) gdy organizm precyzyjnie dopasowuje rodzaj i dawkę przeciwciał do istniejącej choroby, - ta harmonizacja jest wyłączona, gdy mRNA bezpośrednio stymuluje tworzenie przeciwciał.
Organizm jest zaprogramowany tak, aby po prostu wytwarzał przeciwciała (...), mimo że prawdopodobieństwo choroby jest niskie.
(Tylko mniejsza część populacji w ogóle choruje na Covid-19, a około 80 procent z nich nie ma żadnych objawów.) (...)
Te wymuszone przeciwciała, - które nie mogą znaleźć „przeciwnika” do zneutralizowania, - mogą się wtedy zmienić przeciwko własnym organom i wywołują reakcje alergiczne, - aż do wstrząsu anafilaktycznego włącznie, „co może prowadzić do niepożądanych skutków ubocznych lub większej liczby zgonów niż oczekiwano.
Oficjalne dane, takie jak amerykański system raportowania VAERS, do końca stycznia 2021 r. wykazywały, że „próg szczepień od jednego zgonu do 1 miliona szczepień” został „znacznie przekroczony” około piętnaście razy.

  Szczepionki mRNA, które nigdy nie były testowane zgodnie ze standardami klinicznymi, mogą zatem zmieniać ludzki genom w niekontrolowany sposób.
  A polityka i media dyskutują o tych szczepionkach i obowiązkowych szczepieniach tymi preparatami, - które bez histerii koronowej prawdopodobnie nie zostałyby zatwierdzone ze względów etycznych.

Nawet państwowa Centralna Niemiecka Korporacja Nadawcza ( MDR ) zapytała niemiecki organ zatwierdzający Paul Ehrlich Institute ( PEI ), jak ryzykowne byłyby szczepionki z genem koronowym?
Czy szczepienia mRNA mogą nieumyślnie wywołać chorobę autoimmunologiczną, - lub spowodować mutację u ludzi?
Odpowiedź PEI:
„Ale nawet gdyby RNA szczepionki zostało zintegrowane z genomem (co jest naprawdę trudne do wyobrażenia), - wynik byłby taki, że białko kolca byłoby produkowane przez komórkę i rozpoznawane przez układ odpornościowy, a następnie zaatakowana komórka zostałaby zabita ”.

Zestawienie MDR : „Mutacja przez mRNA to możliwe”.
Nawet jeśli ryzyko jest raczej niskie, jest taka szansa.
I Corona Transition : „Godność. Mógłby. Powinien. Może. Albo może nie.
To nieodpowiedzialne, że w obliczu tak chwiejnej bazy wiedzy - nawet najmniejsza myśl o masowych szczepieniach ”(14, 15, 16).
 
Przy okazji:
Jeden z pionierów technologii mRNA - Luigi Warren, - prezes i dyrektor generalny firmy biotechnologicznej Cellular Reprogramming z Kalifornii w USA, napisał na Twitterze, że „niektórzy ludzie szczepili się z powodu limfocytopenii, ADE (przeciwciała nasilające infekcje),
lub fakt, że szczepionki wyrażają tylko podzbiór antygenów wirusowych, tymczasowo stając się „superrozsiewaczami wirusów”.

To, co Warren, - który w 2010 roku - wraz z Derrickiem Rossim, współzałożycielem Modern Art w Time Magazine i Science napisał w cenionej pracy
„jak cząsteczki, które zawierają instrukcje genetyczne - dotyczące rozwoju komórek w ludzkim ciele, można przeprogramować”
Twitter wszystko.
Firma technologiczna zabroniła wypowiadać się Warrenowi, który powinien wiedzieć, o czym mówi, jak India Today .
Sam Warren napisał: „Tweet, przed którym mnie zablokowałeś, jest poprawny.
Jestem wynalazcą technologii, która posłużyła do opracowania Moderny - spójrz.
Wiem, o czym mówię”.
 
Więc kto rozpowszechnia „dezinformację o szczepieniach”, lub ukrywa informacje o szczepieniach? (17, 18).
 
Ale to nie ma znaczenia.
Podczas gdy Rząd federalny zdecydował w komisji koalicyjnej 3 czerwca 2020 r., - całkowicie niezależnie od rzeczywistego przebiegu pandemii, jednak zdefiniowanego:
„Pandemia korony skończy się, gdy szczepionka będzie dostępna dla ludności”, - co dziś okazuje się kłamstwem,
Dzięki szczepionkom i środkom, takim jak „pandemia”, Mark Suzman, - dyrektor generalny Fundacji Billa i Melindy Gatesów powiedział, że na świecie żyje siedem miliardów ludzi.
I będziemy musieli zaszczepić prawie wszystkich.
Albo Angela Merkel z 23 czerwca 2021 r. do oklasków w Bundestagu:
„Aby pojawiły się (dalsze) różne warianty (Corona), musimy się tego spodziewać, dopóki nie zaszczepi się cała ludność świata”.

Ale musimy również spodziewać się oszustw, hipokryzji i głodu na tym świecie, pani Merkel, ponieważ dzisiaj zgadzam się z czasami :
„Dzięki czystej wodzie pitnej i programom żywieniowym można uratować więcej istnień niż przez szczepienia” (19).
 
Źródła i uwagi:

(1) https://de.wikipedia.org/wiki/Moderna
(2) https://corona-transition.org/modernas-mrna-impfstoff-war-schon-im-dezember-2019-entwickelt
(3) https : //dailyexpose.co.uk/2021/06/18/poufne-dokumenty-ujawniają-moderna-wysłana-mrna-koronawirusa-szczepionka-kandydat-na-naukowcom-na-uczelni-tygodnie-przed-wystąpieniem-covid-19 /
(4) https://s3.documentcloud.org/documents/6935295/NIH-Moderna-Confidential-Agreements.pdf
(5) https://sph.unc.edu/adv_profile/ralph-s-baric-phd/
(6) https://innovate.unc.edu/team_member/jackie-quay/
(7) https://corona-transition.org/neue-e-mails-haben-anthony-fauci-unterstuchte-experimente-im- wuhan-labor
(8) https://childrenshealthdefense.org/defender/tucker-carlson-emails-show-fauci-lied/
(9) apps.dtic.mil/dtic/tr/fulltext/u2/a358618.pdf (str. .228, s.248)
(10) https://www.businessinsider.com/trump-official-awarded-2-billion-contract-to-a-former-employer-2020-5?r=DE&IR=T
( 11) https://www.buzzfeednews.com/article/nataliebettendorf/fauci-emails-covid-response
(12) https: //de.w ikipedia.org/wiki/Moderna
(13) https://corona-transition.org/konnen-mrna-impfstoffe-die-dna-wellehaft-verandern-neue-untersuchungen-legen
(14) https: // corona-transition. org / das-mrna-vakzin-ist-not-a-vaccine-but-a-drug
(15) https://www.mdr.de/wissen/corona-gentechnik-risk-rna-impfstoff-gering-impfkommission100. html
(16) https://corona-transition.org/mrna-impfstoffe-konnen-mutationen-im-menschen-auslosen
(17) https://corona-transition.org/pionier-der-mrna-technologie-geimpfte- konnten-to-become-supersspreaders-
(18) https://www.indiatoday.in/technology/news/story/mrna-technology-pioneer-says-covid-19-zaszczepieni-ludzie-mogą-przerzucić-spike-protein -twitter- mówi-usuń-to-1809062-2021-05-31
(19) www.zeit.de/wissen/gesundheit/2017-03/who-unabhaengigkeit-bill-gates-film/komplettansicht
 
 
Flo Osrainik urodził się i wychował w Monachium. Dziś niemiecko-austriacki publicysta pracuje jako niezależny dziennikarz i autor. Mieszka i pracuje w Monachium i Stambule. Pisał artykuły m.in. dla RT Deutsch , Junge Welt , Telepolis , amerika21 , Background i weblogu NEOPresse . Jest również członkiem zarządu actVism Munich oraz członkiem Freischreiber e. V. , stowarzyszenie zawodowe niezależnych dziennikarzy. Więcej informacji na www.floosrainik.net .
 

Źródło:
https://www.rubikon.news/artikel/die-mrna-plandemie
27 czerwiec 2021

Flo Osrainik 

  

Komentarze

  

Archiwum

Tylko dla palaczy
sierpień 9, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
List A. Sołżenicyna do Serbów...
luty 26, 2008
marduk
Polscy żołdacy mogą stanąć przed sądem
czerwiec 23, 2006
PAP
Jakie jest prawdziwe nazwisko kolejnego "polskiego" prezydenta
styczeń 30, 2007
dorek
Więzień polityczny Germar Rudolf trafi do więzienia o zaostrzonym rygorze
czerwiec 21, 2007
BIBULA
Podatek katastralny
maj 13, 2004
PAP
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
Laskowik
sierpień 29, 2003
Nasz Dziennik
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
Apel do POLONI I POLAKOW
luty 28, 2008
XXX
Jeden z tysięcy karierowiczów ...
kwiecień 30, 2004
Ponowne Zagrożenie Polski Bombardowaniem Nuklearnym
luty 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gwałt na służbie
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zwycięstwa króla Pyrrusa.
listopad 15, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Harpagoni, na start!
kwiecień 14, 2008
Marek Jastrząb
Niech żyje Serbia!
luty 25, 2008
Adam Śmiech
Ślepi, czy tylko takich zgrywają?
luty 24, 2003
PAP
Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
LOS DEEJAYOS POLAKOS
CZYLI DEE JAYSKA NĘDZA W POLSCE !!!

grudzień 13, 2002
Janek ‘YAHUDEEJ@Y’ Pawul
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media