ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ponad 160 ekspertów potępia szczepionki COVID jako "niepotrzebne, nieskuteczne i niebezpieczne" w potężnym liście 
24 maj 2021      Raymond Wolfe
Wspólnicy zbrodni przeciwko Narodowi 
25 październik 2016      Artur Łoboda
Czytanie ze zrozumieniem inicjatywy Knesetu 
31 styczeń 2018      Artur Łoboda
Oni tylko czekają na przejęzyczenie 
10 lipiec 2025     
Zmiany w płucach po przebyciu COVID-19? 
19 luty 2023     
"Nie ma miejsca do ukrycia" (9)
Normy i normalizacja promieniowania elektromagnetycznego
 
20 kwiecień 2021     
Norymberga dla zbrodniarzy kowidowych  
6 październik 2022      Artur Łoboda
e-Wybory 
25 marzec 2020     
​Zmarł gen. Zbigniew Nowek. Miał 59 lat 
17 czerwiec 2019      Alina
Negatywne oceny prezydentury Andrzeja Dudy 
13 październik 2024      Artur Łoboda
*** 
25 lipiec 2017      Jolanta Michna
O wierszach Weroniki Romańskiej 
8 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Jak najdalej od żydohołoty! 
28 luty 2018     
Kim jest Donald Trump? 
10 listopad 2016      Artur Łoboda
Program dla Polski (2) 
11 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Niechaj się Kaczyński dobrze zastanowi 
15 lipiec 2016      Artur Łoboda
Poszukiwanie polskich rasistów 
11 grudzień 2016      Artur Łoboda
Kto jest autorem obowiązującej od początku lipca koncepcji split payment? 
3 lipiec 2018      Witold Modzelewski
Suweren z Interii o rządowych nakazach 
14 kwiecień 2020      Alina
Wizyta Obamy w Chinach po Japonii 
16 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Milioner oferuje nagrodę w wysokości 1,2 mln USD każdemu, kto dostarczy izolowaną próbkę wirusa COVID-19

Na całym świecie wygenerowano wiele dochodzeń i raportów dotyczących katastrofalnego wirusa COVID-19 lub CCP (Komunistyczna Partia Chin);
jednak w przypadku niektórych osób i instytucji nie zostało w zadowalający sposób udowodnione, że to on jest przyczyną przypisywanych mu zgonów.


Po kilku inicjatywach, które oferowały nagrody każdemu, kto zdołał wyizolować wirusa od kogoś, kto rzekomo nim jest zakażony, grupa kierowana przez pastora ewangelistę i dziennikarza Samuela Eckerta pobiła rekord, oferując na swojej stronie internetowej równowartość 1,2 miliona dolarów


„1 milion euro na naukowy dowód na istnienie koronawirusa, w tym udokumentowane próby kontroli wszystkich kroków podjętych w ramach dowodu”
, ogłasza strona.


Strona dodaje:
„Oferowany obecnie 1 milion euro zostanie w całości pokryty przez Team Samuel Eckert.
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie!
Skontaktuj się z nami. ”

Zebrał już około 13 500 $, które zostaną zwrócone ofiarodawcom.


Eckert jest jednym z wielu ludzi, którzy wciąż wątpią w prawdziwość całej narracji dotyczącej wirusa KPCh i silnego nacisku na szczepienie wszystkich na planecie.


Stworzył również kanały w Telegramie i innych sieciach społecznościowych, oferując forum wymiany dla tych, którzy mają podobne poglądy.
Jedno z jego kont w Telegramie łączy 120 000 użytkowników.


Tymczasem włoski dziennikarz Cesare Sacchetti dodaje nieco więcej informacji na temat wymagań, jakie muszą spełnić osoby aspirujące do nagrody Eckerta.


„Niemiecki dziennikarz Samuel Eckert oferuje nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów tym, którzy dostarczą niezbitych dowodów na istnienie Covid-19” - pisze w jednym ze swoich tweetów.

Dodaje:
„Dowodem na to jest izolacja wirusa zgodnie z postulatami Kocha.
Do tej pory nikomu nie udało się spełnić wymagań Eckerta ”,
powtarzając, że wirus nie spełnia klasycznych wymagań ustanowionych od 1905 roku.


Niemiecki dziennikarz Samuel Eckert oferuje nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów tym, którzy dostarczą niezbitego dowodu na istnienie Covid-19. Dowodem na to jest izolacja wirusa zgodnie z postulatami Kocha. Do tej pory nikt nie był w stanie wygrać wyzwania Eckerta.

- Cesare Sacchetti (@CesareSacchetti) 17 kwietnia 2021 r


Robert Koch był niemieckim lekarzem, który w 1905 roku zdobył Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny za swoją pracę nad gruźlicą i
sformułował postulaty dotyczące śmiertelności wirusa, a nie jego istnienia.

Wiele pytań dotyczy pandemii i powtarzających się sprzeczności WHO, a trudności w badaniu pochodzenia wirusa w laboratorium wirusologicznym w Wuhan w Chinach nie przyczyniają się do ich wyjaśnienia.


Pojawia się coraz więcej pytań, takich jak to postawione kilka dni temu w pozwie złożonym przez naukowca klinicznego i immunologa-wirusologa z laboratorium południowej Kalifornii, dr Dereka Knaussa i jego współpracowników z 7 uniwersytetów przeciwko Centers for Disease Control i Zapobiegania (CDC) - o masowye oszustwa.

Po przebadaniu 1500 próbek od osób, które uzyskały wynik „pozytywny” na obecność wirusa CCP [COVID-19], naukowcy ci odkryli, że WSZYSTKIE próbki miały dowody na grypę A i grypę B, coś, co zostało już odkryte w innych przypadkach i żaden COVID-19.
 


„Kiedy wraz z moim zespołem laboratoryjnym poddaliśmy 1500 rzekomo pozytywnych próbek Covid-19 postulatom Kocha i poddaliśmy je SEM (mikroskopowi elektronowemu), nie znaleźliśmy ŻADNEGO Covidu we wszystkich 1500 próbkach.
Okazało się, że wszystkie 1500 próbek to głównie grypa A i niektóre grypy B, ale żadnych przypadków wirusa Covid ”- powiedział Knauss.

 
Źródło:

https://m.thebl.com/us-news/millionaire-offers-1-2-m-reward-to-anyone-providing-an-isolated-sample-of-the-covid-19-virus.html/amp?__twitter_impression=true
13 maj 2021

Jose Hermosa 

  

Komentarze

  

Archiwum

Sejmowa guma do żucia
lipiec 27, 2008
...
Bez wyboru
październik 9, 2005
zaprasza.net
Zywioly antyposlkie wiszace nad Polska
grudzień 7, 2006
Mgr.inz.Józef Bizon
Geszefciarze w sutannach i inni
styczeń 14, 2007
Artur Łoboda
Czy Turcję skazano na osłabienie i zamęt?
październik 25, 2007
marduk
Hordy zdziczałych psów
kwiecień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Wilhelm Gustloff" zatopiony przez niemiecką torpedę
luty 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
Zostaną zawieszeni ci, którzy w "Odrze" nie interweniowali
sierpień 7, 2002
PAP
Fenomen "amerykanizmu" jako religii purytańskiej o podłożu syjonistycznym
styczeń 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska 1918-1939
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pytania do zwolenników zmniejszania podatków
październik 5, 2008
Dariusz Kosiur
Czudaki ukraszajut mir
listopad 29, 2006
luzak
Kraków na falach Radia Rumuńskiego
październik 19, 2004
www.krakow.pl
Alternatywa
maj 19, 2003
przesłała Elżbieta
PL.jokes Swieta tu,tam prawda gola...
grudzień 30, 2006
Ot.Joker
CK-LA i PPP wydały broszurę o amerykańskiej tarczy antyrakietowej
sierpień 28, 2007
nadesłał marduk
Budżet Krakowa 2004
styczeń 5, 2004
Dziennik Polski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media