|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
więcej -> |
|
Apel do wyborców
|
|
KONIECZNA NOWA USTAWA SEJMOWA BLOKUJACA ZYDOWSKIE ROSZCZENIA ZAGRANICZNE
RODZINY MOGA DZIEDZICZYC A NIE KLUBY (czytaj gangi przestępcze - przypis red.)
POLSKA MUSI ODZYSKAC ODSZKODOWANIA PRZEZD WYPLACANIEM ODSZKODOWAN NIE-OBYWATELOM
CZY DLATEGO KLUBY ZYDOW A NIE PANSTWO IZRAEL ZADA ODSZKODOWN Z POLSKI PONIEWAZ IZRALEL NIE DAJE ODSZKODOWAN WYGNANYM LUB WOGOLE POSZKODOWANYM PALESTYNCZYKOM?
Apel do wyborców
Toczą się rozmowy między przedstawicielami polskich władz państwowych i przedstawicielami żydowskich organizacji, zajmujących się m.in. wyłudzaniem od różnych państw pieniędzy pod pretekstem „odszkodowań".
Suma, której się domagają jest porównywalna z rocznym budżetem Polski! Więcej szczegółów na ten temat m.in. w tekście Skok na 60 miliardów dolarów, Jest brzydka sprawa... a także Tekst, który potrząsnął elitką.
W związku z tym apeluję do wszystkich, bez względu na ich polityczne zapatrywania: napiszcie Państwo do posła, na którego głosowaliście w ostatnich wyborach.
Apeluję, by listy o podanej poniżej treści wysyłać na adres biura poselskiego posła, na którego nadawca listu głosował w ostatnich wyborach. Jeśli kandydat, na którego głosował, nie został posłem – na adres biura poselskiego dowolnego posła w okręgu.
Mam tu na myśli zarówno e-maile, jak i tradycyjne listy – dobrze, by akcja szła dwutorowo.
Aktualną listę posłów na Sejm można znale?ć pod adresem http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel.html – po kliknięciu w nazwisko posła zobaczą Państwo stronę z danymi o nim. Na niej, pod linkiem ' Biura poselskie' podane są adresy: zarówno e-mail jak i poczty.
zy przedstawicielami polskich władz państwowych i przedstawicielami żydowskich organizacji, zajmujących się m.in. wyłudzaniem od różnych państw pieniędzy pod pretekstem „odszkodowań".
Suma, której się domagają jest porównywalna z rocznym budżetem Polski! Więcej szczegółów na ten temat m.in . w tekście Skok na 60 miliardów dolarów, Jest brzydka sprawa... a także Tekst, który potrząsnął elitką.
W związku z tym apeluję do wszystkich, bez względu na ich polityczne zapatrywania: napiszcie Państwo do posła , na którego głosowaliście w ostatnich wyborach.
Apeluję, by listy o podanej poniżej treści wysyłać na adres biura poselskiego posła, na którego nadawca listu głosował w ostatnich wyborach. Jeśli kandydat, na którego głosował, nie został posłem – na adres biura poselskiego dowolnego posła w okręgu.
Mam tu na myśli zarówno e-maile, jak i tradycyjne listy – dobrze, by akcja szła dwutorowo.
Aktualną listę posłów na Sejm można znale?ć pod adresem http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel.html – po kliknięciu w nazwisko posła zobaczą Państwo stronę z danymi o nim. Na niej, pod linkiem ' Biura poselskie' podane są adresy: zarówno e-mail jak i poczty.
|
|
21 luty 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka
lipiec 22, 2005
Artur Łoboda
|
4:1 dla Unii
listopad 21, 2002
Mateusz Machaj http://www.kapitalizm.republika.pl/
|
Dokąd Polsko ?!
luty 21, 2003
Artur Łoboda
|
"Przeżyliśmy okupację, przeżyjemy Kaczyńskiego"
październik 30, 2006
interia.pl
|
"Czerwony książe" uciekł .....
maj 6, 2004
|
Ludzie z wazeliny
październik 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Walka o władzę
listopad 27, 2003
"Nasz Czas" (Litwa)
|
Prymitywna rusofobia tygodnika WPROST inspiracją do nauki demokracji...od Rosji
wrzesień 16, 2007
tłumacz
|
List otwarty do Polskiego Społeczeństwa
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
|
Jak walczy libański ruch oporu
sierpień 16, 2006
z-m-k
|
Światła do jazdy w dzień?
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Byt Polski zagrożony zgodą na „Tarczę”?
lipiec 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2009.03.03. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 3, 2009
tłumacz
|
Ukraina: Witrenko wzywa do jedności przeciwników NATO
luty 22, 2008
Szymon Martys
|
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
|
Polska wspiera Izrael
listopad 25, 2004
aaa
|
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii
The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
|
Z pianą na wargach ścigajmy faszystów.
grudzień 8, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
"Pochwała głupoty" według profesora Friedricha Augusta Hayeka
sierpień 31, 2004
Marak Głogoczowski
|
Powrót do ?ródeł rozumu
maj 25, 2008
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|