ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wesołego Bożego Narodzenia i myśli z tym świętem związane 
27 grudzień 2009      Marek Glogoczowski
Jak Zbigniew Ziobro pomaga okradać Polaków? (4) 
12 kwiecień 2019     
Czy Prezydent powinien zmienić doradców? 
10 styczeń 2026      Artur Łoboda
Podporządkowana Ziobro - Prokuratura 
20 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Gniazdo sądowych rozbójników 
28 grudzień 2018     
Błędy Gierka 
16 październik 2019      Artur Łoboda
Dlaczego tak wiele osób kwestionuje skuteczność szczepionek? 
9 listopad 2025     
Szkodliwość fal z 5g oraz Lofar potwierdza lawina chorób nowotworowych  
19 marzec 2023     
Nowa wersja historii na WP.PL 
23 maj 2019     
La Doctrina Defensiva de Polonia en 1939 
8 grudzień 2009      Ivo Cyprian Pogonowski
Blask Bożego Miłosierdzia 
22 kwiecień 2017      Paweł Ziółkowski
Polska prostaków  
4 październik 2010      Artur Łoboda
Czy konopie wrócą na polskie pola? 
9 czerwiec 2020      Alina
Podżeganie do ZBRODNI przez Szumowskiego! 
3 sierpień 2020      Artur Łoboda
Zakrzyczeć prawdę  
25 lipiec 2011      Artur Łoboda
Głupota, czyli honor  
21 marzec 2016      Artur Łoboda
Podróż 13 sierpnia 2011 
15 sierpień 2011      Artur Łoboda
Poetka w ubeckiej spódnicy 
24 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
CHOROBA CROHNA: ZAPALENIE, KTÓRE NISZCZY JELITA 
5 maj 2020      Alina
List do specjalnego sprawozdawcy ONZ ds. tortur w sprawie Reinera Fuellmicha  
27 grudzień 2024     

 
 

Gubernator stanu Teksas podpisuje zakaz publicznego używania paszportów szczepionek

Wczoraj (6 kwietnia) gubernator Teksasu Greg Abbott podpisał dekret, który zakazuje przywódcom agencji stanowych i innych podmiotów finansowanych przez podatników wymagania paszportów szczepionek. 
 

Lider Teksasu dołącza do rosnącej liczby republikańskich przywódców w całym kraju, w tym gubernatora Florydy Rona DeSantisa , który sprzeciwia się niekonstytucyjnemu systemowi śledzenia ludzi, który wymaga od wszystkich - nawet całkowicie zdrowych ludzi - udowodnienia, że ​​otrzymali eksperymentalną szczepionkę korporacyjną - w celu uzyskania dostępu do normalnego życia codziennego, w tym budynków rządowych, niektórych sklepów, instytucji, szkół, podróży, rozrywki i gościnności.
 
„Rząd nie powinien wymagać od żadnego Teksańczyka okazania dowodu szczepień i ujawnienia prywatnych informacji zdrowotnych tylko po to, by zajmować się ich codziennym życiem” - powiedział Abbott.
„Będziemy nadal szczepić więcej Teksańczyków i chronić zdrowie publiczne, a zrobimy to bez naruszania wolności osobistej Teksańczyków”.

    Teksańczycy nie powinni być zobowiązani do okazania dowodu szczepienia i ujawnienia prywatnych informacji zdrowotnych tylko po to, aby zajmować się swoim codziennym życiem.

    Wydałem zarządzenie, które zakazuje wydawania paszportów szczepień w Teksasie.

    Nie depczcie naszej wolności osobistej. pic.twitter.com/weTbz4FKyH

    - Greg Abbott (@GregAbbott_TX) 6 kwietnia 2021 r


 
Jednak zarządzenie firmy Abbott nie obejmuje prywatnych firm, które wymagałyby paszportu szczepionki jako wymogu wjazdu.
Austin-American Statesman stwierdza: „Zarządzenie firmy Abbott nie dotyczy prywatnych firm wymagających systemu paszportów szczepionek dla klientów, chociaż rozkaz dotyczy podmiotów prywatnych, które obecnie otrzymują i mają otrzymywać fundusze publiczne„ w jakikolwiek sposób ”, w tym dotacje, kontrakty, pożyczki lub inne wypłaty pieniędzy podatników. Obejmuje to pieniądze od samorządów ”.
 
W rozporządzeniu dodano:
„Żaden przedsiębiorstwo nie może odmówić wstępu do obiektu finansowanego w całości lub w części ze środków publicznych z powodu nieprzedstawienia dokumentacji dotyczącej statusu szczepień konsumenta”.
 
W zeszłym tygodniu na Florydzie gubernator DeSantis zwrócił uwagę na obawy o wolność i prywatność mieszkańców jego stanu oraz o to, że wprowadzenie i egzekwowanie paszportów szczepionek z pewnością „stworzy dwie klasy obywateli w oparciu o szczepienia”.
 
„Indywidualne rejestry szczepień Covid-19 są prywatnymi informacjami zdrowotnymi i nie powinny być udostępniane w ramach upoważnienia” - czytamy w zarządzeniu DeSantis.
 
„Jest całkowicie nie do przyjęcia, aby rząd lub sektor prywatny narzucały wam wymóg okazania dowodu szczepienia, aby po prostu móc uczestniczyć w normalnym społeczeństwie” - powiedział przywódca z Florydy.
 
Okazuje się, że DeSantis ma rację, czego dowodem jest nowe dwuwarstwowe społeczeństwo Izraela z powodu nalegania rządu izraelskiego na utrzymanie systemu „szczepionkowego apartheidu”, który jest obecnie tam zarządzany.
 
Republikanie apelują o zakazanie kontrowersyjnych paszportów szczepionkowych w czasie, gdy demokratyczni przywódcy, tacy jak Andrew Cuomo, a nawet sam prezydent Joe Biden , naciskają na wprowadzenie paszportów szczepionkowych.
 
Źródło:

https://21stcenturywire.com/2021/04/07/texas-governor-signs-order-banning-use-of-vaccine-passports/
8 kwiecień 2021

 

  

Komentarze

 

Wygląda to na postępującą dezintegrację Stanów, a co za tym idzie także szeroko rozumianego Zachodu, słabego jak nigdy, bez żadnych istotnych więzów wspólnotowych. Nic dziwnego że Rosja maca co i gdzie może uszczknąć a niewykluczone, że wystąpi frontalnie, np. za jednym zamachem zagarnie Pribałtykę pod byle pozorem, że o Białorusi nie wspomnę. Może to być 'bratnia pomoc' z darmową szczepionką, czego Zachód przecież nie potępi bo chętnie sam by to zrobił.

2021-04-11
hens

  

Archiwum

"Polsko, Twoja zguba w..."
grudzień 21, 2003
Marek Głogoczowski
Zwycięstwo Zależy Od Irakijczyków
kwiecień 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prezydent podpisał ustawy, m.in o podatku PIT
sierpień 19, 2002
PAP
Kazimierz Wielki był naprawdę wielkim, a największym kobieciarzem
październik 6, 2003
Elew
Czy to jeszcze lewica?
listopad 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
21 postulatów Solidarności które wynegocjowano strajkami sierpnia roku 1980
sierpień 28, 2005
Adam Sandauer
ZAWIADOMIENIE O PROCESIE
wrzesień 13, 2004
POLSKA - UNIA 8
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
"się"
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
Morel
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
Apartheid in Isarel
styczeń 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Uczciwość ludzka
marzec 26, 2006
Artur Łoboda
Polskojęzyczny wymiar bezprawia
maj 25, 2004
PAP
Balcerowicz jednak powraca
marzec 2, 2007
INTERIA.PL/PAP
Dekalog Polaka
maj 5, 2006
kazik
„Fachowcy” od piłki kopanej
czerwiec 10, 2006
Marek Olżyński
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
USA legalizuje tortury dorosłych i dzieci!
wrzesień 30, 2006
Dorota Szczepańska
Nowa Ksiazka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Falszowaniem Historii Polski
styczeń 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media